kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Niespełna 20 lat w branży reklamowej dało nam solidną wiedzę o tym, jak wielkie znaczenie ma każdy przekaz reklamowy, także firmowy kalendarz książkowy.

Nasze działania poparte są solidną znajomością i analizą tematyki reklamowej.

 

Dzięki zdobytej przez tak wiele lat wiedzy mamy głęboką świadomość, iż kalendarz książkowy to promocja firmy, element marketingu, całoroczna reklama umacniająca wizerunek przedsiębiorstwa

Będąc producentem kalendarzy z 20-letnim doświadczeniem staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów a nawet je wyprzedzać i uaktualniać ofertę kalendarzy  książkowych. Wprowadzamy nowe formaty kalendarzy książkowych oraz nowe oprawy, które zaskakują kolorystyką i teksturą. Staramy się wprowadzać coraz to nowe możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego, aby nasz produkt wyróżniał się na tle konkurencji oraz był w pełni dopasowany do potrzeb klienta.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy kalendarze książkowe w indywidualnej oprawie. Zapewniamy projekt okładki kalendarza książkowego na najwyższym poziomie projektowym, zgodny z założeniami marketingowymi firmy, o oryginalnym przekazie reklamowym.

Z przyjemnością oferujemy naszą pomoc i doradztwo w zakresie rozwoju indywidualnego wizerunku firmy.

Nasze kalendarze książkowe spełniają rolę znakomitego narzędzia pracy. Mogą też stanowić prestiżowy podarunek dla klientów firmy.

Kalendarz książkowy od kilkunastu lat jest bardzo praktycznym nośnikiem reklamowym. To funkcjonalny, a zarazem niesamowity produkt reklamowy, który w dyskretny i dość ekonomiczny sposób jest reklamą firmy przez 365 dni w roku.
kalendarze-ksiazkowe-producent.jpg
UDOSTĘPNIJ
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod