kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Porady kalendarze

Czym różnią się kalendarze książkowe dzienne od kalendarzy tygodniowych, kieszonkowych i biurkowych?

Kalendarz książkowy dzienny pomaga zorganizować każdy dzień pełen obowiązków. W tym kalendarzu na każdy dzień przeznaczona jest cała strona, jest więc dużo miejsca na notatki.

Przy pomocy kalendarza książkowego tygodniowego będziesz mógł dokładnie zaplanować cały tydzień pracy, jak również weekendowe wypady za miasto. Wygodny i elegancki kalendarz tygodniowy przyda się w każdej firmie. Jedna strona kalendarza przeznaczona została na jeden tydzień.

Mały, zgrabny kalendarz kieszonkowy masz zawsze pod ręką i w każdej chwili możesz sprawdzić w nim swoje notatki. Można schować go do kieszeni spodni czy marynarki. Nic nie waży, nie czujesz, że go masz, a on i tak cały czas przypomina Ci o tym, co masz jeszcze do zrobienia..Na jeden tydzień przeznaczone są dwie strony kalendarza kieszonkowego (rozkładówka).

Kalendarz książkowy biurkowy to elegancka forma kalendarza, mogąca służyć zarówno jako typowa książeczka, jak też jako stojaczek na biurko. Wkład i okładki połączone są spiralką. Jedna strona kalendarza biurkowego przeznaczona została na jeden tydzień.

Wkłady wszystkich rodzajów kalendarzy książkowych mogą być jedno- lub dwukolorowe. Poza miejscem na notatki kalendarze książkowe zawierają numerację tygodni, skrócone kalendarium całoroczne oraz różne inne przydatne informacje.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod