kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM B5

Kalendarz książkowy dzienny w trochę większym rozmiarze niż standardowy terminarz dzienny A5. Stworzony z myślą o tych, który lubią sporo notować, a standardowy format jest dla nich zbyt mały. Powiększenie formatu kalendarza książkowego dziennego powoduje, że wygląda prestiżowo, a przy tym jest bardziej funkcjonalny. Kalendarz dzienny  B5 posiada 2 stronicowy planer umieszczony przez każdym miesiącem oraz bogatą zawartość dodatkową w postaci map i praktycznych informacji.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,95 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarza książkowego zależna jest od wielu czynników jak wielkość zamówienia, rodzaj oprawy czy ilość dodatków. Zobacz ile wyniosłoby Twoje zamówienie na przyszłoroczny kalendarz.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Oprawa kalendarza 2019 powinna zwracać uwagę osób pobocznych, jest to swoista wizytówka każdego kalendarza książkowego. Najłatwiej osiągnąć taki efekt przez elegancką oprawę z materiału skóropodobnego. W celu zwiększenia elegancji, na życzenie klienta wykonujemy oprawy kalendarzy ze skóry naturalnej. Ostatniego kunsztu, a jednocześnie podniesienia prestiżu, nada grawerowane logo na okładce. Warto wtedy dodać okleinę skóropodobną bądź imitującą płótno, tal czy drewno. Skorzystaj z oferty wysokiej jakości kalendarzy książkowych.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarz książkowy w wersji dziennej czy tygodniowej z łatwością możemy dla naszych klientów spersonalizować. Proponujemy wtedy okładkę ze zdjęciem, który przykuwa uwagę i odda charakter Państwa działalności. Indywidualne kalendarze książkowe zwiększą prestiż firmy na rynku. Jest to elegancki i ekskluzywny upominek dla klientów. Polecamy skorzystać z naszych dwóch bestsellerów: kalendarz książkowy indywidualny dzienny a5 z notesem oraz tygodniowy a4 ze zdjęciem - praktyczny gadżet reklamowy przez cały rok.

dodatki do kalendarzy 2019

Dodatki do kalendarzy podnoszą ich wartość oraz są bardziej przyjazne wizualnie. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ekskluzywne dodatki do terminarzy. Najbardziej efektowne jest grawerowane bądź wytłaczane logo na okładce, które w połączeniu z innymi dodatkami zyskuje na funkcjonalności. Bardzo dobrym narzędziem marketingowym są wklejki i wyklejki reklamowe, zawierające dodatkowe informacje o produkcie. Możemy dodać jeszcze złocenia grzbietów, okucia, garbiki czy notatnik. Niech Twój kalendarz książkowych zostanie produktem ekskluzywnym.

Jednym z popularniejszych gadżetów reklamowych, bez wątpienia są kalendarze książkowe. Fakt ten wynika z ich praktyczności oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb. Taki terminarz dzienny czy tygodniowy to również idealne narzędzie marketingowe. Produkowane przez nas kalendarze książkowe to synonim wysokiej jakości produktu. Kalendarze książkowe polecamy tygodniowe a4 bądź dzienne a5 z notesem - genialny gadżet reklamowy. Kalendarze książkowe reklamowe ze zdjęciem przedstawiającym profil działalności klienta firmy to reklama przez 365 dni w roku. Posiadamy bardzo szeroki wybór formatów, dodatków czy układów kalendarium. Możesz spersonalizować kalendarz firmowy w dowolny sposób, tak by był jak najbardziej funkcjonalny.

UDOSTĘPNIJ
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.