Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Kalendarz książkowy indywidualny

Kalendarz książkowy NOWY WYMIAR KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO

Kalendarze książkowe indywidualne to ciekawa propozycja na firmowy kalendarz książkowy. To doskonałe połączenie standardowego terminarza zawierającą okładką z projektem graficznym. Kalendarze książkowe autorskie posiadają indywidualną okładkę z oryginalnym  przemyślanym marketingowo projektem, wykonanym przez profesjonalne studio graficzne. Indywidualny projekt graficzny okładki, specjalnie dobrana oprawa i wkłady – sprawią, iż Twoje kalendarze książkowe będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,85 zł
100 szt.20,95 zł
200 szt.17,75 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na cenę końcowego kalendarza książkowego wpływa wiele elementów (dobór dodatków, personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza książkowego na kolejny rok…

Wybrane cechy

PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Oryginalny i niepowtarzalny projekt okładki kalendarza podnosi prestiż kalendarza. Kalendarz książkowy z grafiką reklamową już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie, a do tego doskonale realizuje założenia marketingowo-reklamowe.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne to znakomite połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem promocji firmy. Indywidualna okładka kalendarza (grafika reklamowa ze zdjęciem) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni oprawy oraz innych elementów kalendarza na reklamę.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe indywidualne  to skuteczne narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.  Kalendarz książkowy spełnia rolę reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych form kalendarza pod kątem reklamy Twojej firmy. Funkcjonalny terminarz z logo firmy lub grafiką marketingową pełni wiele funkcji. Jest to po prostu codzienny podręczny terminarz, a przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek.

ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ

TWÓJ KALENDARZ

Kalendarze książkowe indywidualne ze zdjęciem są całkowicie nową i oryginalną formą kalendarza książkowego.  Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo kalendarze książkowe w tej formie plus indywidualny, profesjonalny projekt graficzny przyciągają zainteresowanie i świadczą o prestiżu firmy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy okładka kalendarza firmowego z indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu kalendarza książkowego
Personalizacja kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Skuteczny projekt kalendarza?
Slider
zdjecia-img.jpg
Chcesz wydać kalendarz ze zdjęciem, a nie masz własnych zdjęć - możesz skorzystać  z naszego bogatego archiwum fotografii. Posiadamy zdjęcia do kalendarzy o różnorodnej tematyce.

Skorzystaj z zasobów naszego banku zdjęć

Potrzebujesz fotografii przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może interesują cię zdjęcia kulinarne – pięknie zaaranżowane produkty? A może chciałbyś wydać piękny kalendarz z widokami górskimi? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dostarczymy odpowiednie fotografie. Obiecujemy, ze będziesz miał z czego wybierać!

klasyczne Oprawy kalendarzy

Wizytówką każdego reklamowego terminarza dziennego, jak i tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza książkowego. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Ekskluzywne organizery mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Do kalendarzy z grawerem polecamy okleiny skóropodobne lub ciekawą oprawę imitującą płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy

Kalendarze książkowe indywidualne to nic innego jak klasyczny kalendarz dzienny, tygodniowy połączony z indywidualnym projektem graficznym okładki. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer reklamowy dla firmy budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Kalendarz indywidualny - zarówno dzienny a5 z notesem, jak i tygodniowy a4 - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego. Kalendarz książkowy z grawerem logo firmy lub z tłoczeniem wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera podnosi jego walory estetyczne. Notatnik i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych, okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, zwykły reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarze książkowe od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Ta popularność kalendarzy z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem czy książkowe dzienne a5 sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

obrazek-marketing.jpg
INTERESUJE CIĘ REALIZACJA KALENDARZA FIRMOWEGO?

Chciałbyś poznać cenę kalendarza książkowego dla swojej firmy, napisz do nas…

O co zwykle pytają klienci?

Chcąc zlecić kalendarz reklamowy u producenta zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy indywidualnych?

Posiadamy własne studio graficzne z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów, w  tym kalendarzy indywidualnych ze zdjęciem. Nasi graficy przygotują oryginalne i niekonwencjonalne projekty na organizery indywidualne.
Jaki jest termin wykonania projektu okładki kalendarza?
Kalendarz książkowy indywidualny wykonywany jest na zamówienie. W pierwszej kolejności należy wykonać projekt okładki kalendarza ze zdjęciem. Termin wykonania projektu okładki na taki terminarz wynosi 5-8 dni roboczych po dostarczeniu niezbędnych materiałów i wytycznych.
Jakie są dodatkowe możliwości personalizowania kalendarza indywidualnego?
Kalendarze dzienne indywidualne tak jak inne kalendarze na zamówienie możemy personalizować poprzez wprowadzania różnych elementów dodatkowych, jak wklejki czy wyklejki reklamowe. Można do kalendarza na każdej stronie nadrukować logo, czy dodać gumkę z emblematem logo.
Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest wliczony w cenę?
Kalendarze książkowe indywidualne opierają się o projekt okładki. Przy składaniu oferty nie wliczamy kosztu wykonania projektu okładki w cenę kalendarza. Wycena na projekt okładki przedstawiana jest osobno, po uzyskaniu niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny.
Czy jest możliwość łączenia grafiki z oprawą klasyczną?
Firmowe książkowe kalendarze indywidualne to z punktu widzenia marketingowego najlepsza forma kalendarza. Nowością w naszej ofercie jest oprawa łączona z dwóch elementów: częścią drukowaną oraz materiału kalendarza klasycznego.
Ile projektów okładki kalendarza otrzymam?
Ilość przedstawionych propozycji okładki na kalendarz z nadrukiem indywidualnym zależy od ustaleń. Zazwyczaj prezentujemy dwie propozycje okładki kalendarza ze zdjęciem. Klient może wprowadzić swoje uwagi. Po końcowej akceptacji przekazujemy plik do druku.

Ile czasu trwa produkcja kalendarza indywidualnego?

Tak, jak w przypadku kalendarza dziennego czy tygodniowego, produkcja kalendarza indywidualnego to 4-5 tygodni od daty zatwierdzenia okładki kalendarza na zamówienie do druku. Jest to orientacyjny czas, dokładny termin potwierdzamy po złożeniu zamówienia na kalendarz.
W jaki sposób zabezpieczona jest okładka kalendarza z grafiką?
Kalendarz indywidualny, a dokładnie jego okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego, aby była trwała musi być zabezpieczona. Organizer może być zabezpieczony folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub okładka może być drukowana na materiale imitującym płótno.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.