kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Porady kalendarze

Czy jest możliwość zamieszczenia w kalendarzu książkowym wkładki reklamującej naszą firmę?

Tak, to bardzo popularna forma reklamy. Możemy skorzystać z dostarczonego przez Państwa projektu lub wykonać dla Państwa taki projekt. Posiadamy profesjonalne studio graficzne, zespół doświadczonych i kreatywnych specjalistów w dziedzinie projektowania. Wyróżnia się niepowtarzalnymi projektami i rozwiązaniami w zakresie tworzenia kalendarzy reklamowych dla firm.

W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment różnych kalendarzy (kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, plakatowe, planszowe), począwszy od małych kalendarzyków listkowych przypominających kształtem kartę kredytową, poprzez planszowe kalendarze trójdzielne, biurkowe, po eleganckie i prestiżowe ścienne kalendarze planszowe, kalendarze plakatowe.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod