kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider
Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak abyśmy mogli zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania.
Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@iveno.pl
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach...
kroki zapytanie
czerwona strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Jeśli chcesz zrealizować nowy kalendarz książkowy dla firmy, zapewne masz pewne niejasności dotyczące ceny i kosztu kalendarza firmowego na kolejny rok… Na kilka istotnych kwestii odnajdziesz odpowiedź niżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi to napisz do nas, pomożemy.

Czy wykonujecie tanie kalendarze książkowe?

Od lat realizujemy wszelkiego rodzaju produkty reklamowe, zarówno tanie kalendarze, jak i te dopasowane do oczekiwań  klienta. Najczęściej jest tak, że tanie kalendarze książkowe zwykle nie idą w parze z jakością produktu. Chcąc uzyskać niską cenę kalendarza warto pomyśleć o kosztach produkcji. Można poszukiwać tańszych rozwiązań w postaci surowca w niższej cenie.
Interesuje mnie kalendarz książkowy – cena jego wykonania?
Dobra ceny za realizacje kalendarzy książkowych zależą od wielu zmiennych. Zasadniczo wpływają na to podstawowe parametry danego typu organizera dziennego lub tygodniowego. Na cenę kalendarza wpływa jego wielkość (małe rozmiary daję zwykle tańsze kalendarze) oraz sposób wykonania. Koszty generuje również ilość zamawianych produktów.
Czy podane ceny kalendarzy książkowych podlegają negocjacji?
Staramy się w naszej ofercie pokazywać dość niskie finalne ceny na wydanie kalendarza. Czasem podana cena w oczach klienta jest zbyt duża, mało atrakcyjna, wtedy staramy się poszukać czynników, które mają wpływ na końcową cenę druku kalendarza. Warto pomyśleć nad tanim opracowaniem samej okładki kalendarza książkowego.

Jakie są ceny kalendarzy książkowych, od czego zależą?

Zwykle cennik za kalendarze firmowe może być znacząco odmienny. Na finalną cenę takiego książkowego kalendarza dla firmy składa się z wielu elementów, rozmiar terminarza-notesu, rodzaj uszlachetnień, wybór indywidualizacji oraz jakość wybranych materiałów drukarskich do produkcji. To czy kalendarz jest tani wynika z wybranych materiałów.

Tanie kalendarze firmowe dzienne - czy macie?

W codziennej pracy unikamy tanich rozwiązań, lubimy podejmować się ambitnych realizacji prac reklamowych. Tani kalendarz książkowy raczej nie idzie w parze z jakością. Bywa, że budżet mocno ograniczony wymusza ekonomiczne rozwiązania. Kierując się tylko ceną musimy szukać optymalnych rozwiązań w postaci tanich kalendarzy książkowych z tłoczonym logo.
Czy wykonujecie kalendarze na zamówienie indywidualne?
Kalendarze realizowane na indywidualne zamówienie zdecydowana większość naszych zamówień. Zwykle opracowujemy organizery tworzone pod  oczekiwania klienta. To zwykle niska cena za kalendarz determinuje wybór. W ofercie nie mamy rozwiązań z gotowymi projektami. Zależy nam na tym, żeby kalendarze na zamówienie wyróżniały się wśród innych modeli.

Czy w cenniku macie tanie kalendarze książkowe w formie notesu?

Cennik notesów jest urozmaicony. Można trafić na naprawdę tanie kalendarze, ale tez są produkty prestiżowe szyte na miarę. W zasadzie każda realizacja wyceniana jest indywidualne. Kalendarze książkowe kalkulowane są indywidualnie pod odpowiednie parametry ustalane z klientem. Każdy reklamowy produkt wymaga indywidualnej wyceny.
Jaki jest koszt druku organizera w postaci notesu?
Jak przy każdym produkcie dla firmy, tak i tu - koszt druku kalendarza jest uzależniony od sporej ilości pozycji. Jeśli potrzebujesz taniego kalendarza książkowego to zwróć uwagę na format oraz ilość wydania. Na końcową cenę wpływają ponadto konkretne parametry wybranych materiałów. Tańsze wykończenie daj w rozrachunku mniejsze koszty danego kalendarza.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.