KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Kalendarz organizer, czy dobrze wybrać go na świąteczny upominek?

Kalendarz organizer, czy dobrze wybrać go na świąteczny upominek?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś znajduje się w telefonie, komputerze, tablecie, a nawet w nowoczesnym zegarku i mimo to tradycyjna papierowa wersja wciąż jest na czasie. Mowa tu o organizerze - kalendarzu reklamowym, który chyba nigdy nie straci swej popularności. Trudno się temu dziwić, to gadżet firmowy pełen zalet. Ma wystarczająco dużo miejsca na ważne notatki, pozwala ćwiczyć pamięć, umożliwia odliczanie dni do ważnych wydarzeń. W każdym razie jest bardzo praktyczny, a co za tym idzie, przydatny. Stąd też zapewne taki organizer służy m.in. jako upominek świąteczny. Zastanawiasz się wobec tego, który kalendarz książkowy dla firmy na taki prezent wybrać? Podpowiadamy!

Kalendrz organizer daje sporo miejsca na notatki i zarazem korzystać można z funkcji kalendarza

Organizer kalendarz w wersji dla sportowca

Aktualnie kalendarze reklamowe są bardzo różne. Dla sportowca ciekawą opcją może być „organizer biegacza”. Model ten wyróżnia ciekawe zagospodarowanie wnętrza. Uwagę przyciąga tu umiejscowienie całego tygodnia na jednej stronie, dzięki czemu druga w całości jest przeznaczona na notatki. Gadżet ten może z powodzeniem posłużyć do zapisywania informacji o kolejnych treningach biegowych. Ciekawe jest tu z pewnością to, że wewnątrz organizera znajdują się ważne informacje skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Taki elegancki kalendarz w twardej, trwałej oprawie to naprawdę świetny pomysł na prezent.

Kalendarz organizer dla sportowca

Kalendarz, jako upominek dla przedsiębiorcy

Kalendarze firmowe służą do zapisywania ważnych spotkań i innych wydarzeń, a nierzadko również do planowania poszczególnych dni w roku (planowania pracy na każdy kolejny dzień). Dlatego też prezent dla przedsiębiorcy w postaci organizera książkowego może być nie tylko trafiony, ale też niezwykle przydatny. I tu niewątpliwie sprawdzi się „kalendarz przedsiębiorcy”. Taki kalendarz organizer do biura w formie książki A5 jest bardzo poręczny, poza tym zawiera mnóstwo udogodnień. Strefy czasowe, indeks alfabetyczny, plan urlopów – to tylko niektóre z nich. Ciekawą opcją wykończenia są również: kolorowa taśma, perforowane narożniki, registry drukowane i kapitałka. Dzięki temu kalendarz wygląda elegancko i nowocześnie, a przy tym jest trwały.

Organizacja dnia codziennego czasem nie jest łatwa, sporo zajęć do „odhaczenia”. Pomocą przychodzi nam kalendarz organizer, który daje dużo przestrzeni na różne notatki czy zapiski, jak i również posiada podręczny kalendarz. Takie połączenie daje temu gadżetowi nadal sporą popularność.

Dla lubiących kalendarze organizery minimalistyczne też coś się znajdzie

Kalendarz książkowy to gadżet niezwykle praktyczny i nie ma co ukrywać, przydatny dla każdego. Dlatego taki upominek z racji świąt na pewno będzie świetnym wyborem. Kalendarz książkowy w skórzanej oprawie koloru czarnego wzbudza zainteresowanie. Jest na tyle klasyczny, iż nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Kalendarz z praktycznymi dodatkami jak np. koperta na notatki czy gumka do zamykania spodoba się każdemu. Tak więc kalendarz książkowy to idealny prezent świąteczny dla dowolnej osoby.

Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nami

Kalendarz czy organizer, co wybrać na prezent?

Kalendarz książkowy to świetna sprawa, ale nie możemy zapominać o tym, że są jeszcze organizery. Właściwie przypominają kalendarze, ale się nieco od nich różnią. Czym? Przede wszystkim tym, że organizer umożliwia sporządzanie notatek i rozpoczęcie ich w dowolnym dniu. W przypadku kalendarza rozpoczyna się to standardowo, pierwszego stycznia konkretnego roku. W kalendarzu my, jako producent, ustalamy datę, czyli dzień i miesiąc. Organizer umożliwia tworzenie obszerniejszych zapisków. Tak więc to zależy, czy przedmiot ten ma służyć bardziej do planowania i zapisywania informacji czy tylko do zapisywania krótkich notek o spotkaniach i wydarzeniach. Organizer może być dedykowany dla konkretnej grupy odbiorców. Stąd taki prezent wydaje się ciekawszy. Mamy terminarze książkowe w wersji dla mamy, nauczyciela, sportowca, a nawet dla przyszłej panny młodej.

 

Organizer na upominek

Dlaczego organizer kalendarz to dobry pomysł na prezent?

Badania dowodzą, że odręczne sporządzanie notatek zwiększa aktywność kory czołowej mózgu. To ten obszar odpowiada za procesy zapamiętywania informacji. Czynność ta wspomaga jednocześnie umiejętności twórcze. Jednak to nie jedyne powody, dla których warto wszelkie notatki spisywać odręcznie. Organizery kalendarze nie zawodzą nigdy. To nie komputer, który przez brak dostępu do prądu uniemożliwia wgląd do zapisek, czy spisanie kolejnych informacji, ani też smartfon, który może się w każdej chwili rozładować. Tradycyjne notatki (w podręcznym organizerze kalendarzu) są zawsze pod ręką. Tak więc organizery książkowe dla firmy są zdecydowanie praktyczniejszym rozwiązaniem niż elektroniczne gadżety.

Kalendarze książkowe np. w formie książki są znane od lat. W ostatnim czasie popularność zyskują organizery i to jak się okazuje, nie bez powodu. Taki książkowy kalendarz organizer może uwzględniać różne okresy i może to być np. rok akademicki albo 9 miesięcy w przypadku przyszłej mamy. Gadżety reklamowe te są wykonane pod kątem zapotrzebowania poszczególnych użytkowników, a więc posiadają takie dodatki jak – miejsce do zapisywania terminów wizyt lekarskich, tabele karmienia piersią, listę rzeczy do wykonania przed ślubem itd. Jeżeli np. rozglądamy się za prezentem dla osoby, która rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, czekają ją jakieś wielkie zmiany (ciąża, wesele, własna firma, działania sportowe), warto zwrócić uwagę na taki specyficzny organizer. Taki kalendarz książkowy to elegancki upominek, który nadaje się praktycznie dla każdego. Warto podarować bliskim kalendarz chociażby dlatego, że możliwości ich wykonania i wykończenia są niemal nieograniczone. Po poddaniu odpowiedniej personalizacji powstają oryginalne, bardzo stylowe, a przy tym praktyczne organizery kalendarze książkowe, które zwykle w stu procentach pasują i nadają się na prezent.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy