KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Kalendarze trójdzielne - najważniejsze cechy i zastosowanie

Kalendarze trójdzielne - najważniejsze cechy i zastosowanie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, więc czas na pewne działania reklamowe. Warto więc już dziś pomyśleć o nowych kalendarzach firmowych do swojego biura czy nawet domu. Książkowe terminarze jak najbardziej będą dobrym wyborem, ale warto też wziąć pod uwagę kalendarze ścienne w wersji trójdzielnej. Są praktyczne i zarazem stanowią nowoczesną dekorację każdego pomieszczenia. Jednak to nie jedyny powód, dla którego warto je mieć.

Dedykowane firmie kalendarze trójdzielne wisząc na ścianie są niezastąpioną reklamą firmy

Kalendarze trójdzielne odmienne od innych, czyli o najważniejszych cechach produktu

Kalendarze trójdzielne są znane od lat i wciąż uznawane za te najlepsze, praktyczne. Mają wiele zalet, więc nic dziwnego, że przedsiębiorcy decydują się na ten właśnie wybór. Co w takim razie sprawia, że te kalendarze reklamowe ścienne są najchętniej zamawiane?

strzałka

Kalendarze trójdzielne ozdobą miejsca

Kalendarze firmowe trójdzielne drukuje się w pełnym kolorze, co sprawia, że są bardzo ładne, estetyczne. Na główce i stopce można umieścić firmowe zdjęcia lub ciekawą grafikę czy napis – firmowe hasło. Są na tyle atrakcyjne wizualnie, iż stanowią dekorację wnętrza.

trójdzielny kalendarz firmowy
strzałka

Skuteczna reklama to trójdzielny kalendarz dla firmy

Bez wątpienia kalendarze dla firm z trójdzielnym kalendarium są praktycznym narzędziem biurowym i skuteczną reklamą. Nadają się na upominek dla pracowników, klientów, kontrahentów i wielu innych osób. Jak już wspomnieliśmy powyżej, kalendarze z logo firmy w wersji z trójdzielnym kalendarium bardzo dobrze służą jako reklama. Na ich powierzchni można zamieścić logo, hasło przewodnie, dane kontaktowe, a nawet zdjęcia związane z działalnością firmy. Takie wyroby są doskonałym uzupełnieniem kampanii reklamowej. To dużo skuteczniejsza reklama niż ulotki, plakaty czy baner reklamowy.

strzałka

Personalizowane kalendarze trójdzielne

Chcielibyśmy podkreślić, że ścienne kalendarze trójdzielne możemy wykończyć zgodnie z indywidualnym pomysłem zamawiającego. Indywidualnie dobieramy materiały, ich jakość, kolorystykę i pozostałe detale. Tworzymy kalendarze, które spełniają oczekiwania zamawiającego i współgrają z wizerunkiem jego firmy.

 

Chcielibyśmy podkreślić, że ścienne kalendarze trójdzielne możemy wykończyć zgodnie z indywidualnym pomysłem zamawiającego. Indywidualnie dobieramy materiały, ich jakość, kolorystykę i pozostałe detale. Tworzymy kalendarze, które spełniają oczekiwania zamawiającego i współgrają z wizerunkiem jego firmy.

 

kalendarz ścienny trójdzielny
Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nami

Kalendarze trójdzielne i słowo o zastosowaniu

Wielu naszych klientów zastanawia się, czy kalendarze trójdzielne to dobry wybór dla swojej firmy. Nie wiedzą, jak mogliby je wykorzystać. Oto mała podpowiedź.

nr 1

Dobrze wykonane kalendarze z grafiką firmową są bardzo praktyczne. Mogą służyć do tworzenia notatek i zapisywania spotkań czy różnych wydarzeń. Trójdzielny kalendarz dla firmy umożliwia powrót do tego, co działo się w poprzednim miesiącu, co dzieje się w bieżącym, a także, co będzie miało miejsce w przyszłym.

nr 2

Kalendarze indywidualne trójdzielne to nie tylko dobry wybór dla firmy, ale również do domu. Mogą stanowić podręczny organizer rodzinnych wydarzeń. Przydadzą się do zapisywania informacji o wizytach u lekarza, zakupach i uroczystościach.

nr 3

Prestiżowe kalendarze trójdzielne sprawdzą się jako prezent. Mogą być upominkiem dla pracowników, klientów, kontrahentów i wielu innych osób

nr 4

Kalendarze ścienne z trójdzielnym kalendarium można wykorzystać jako skuteczny nośnik reklamy. Wystarczy ładnie zaprojektować ten wyrób i wykonać go z użyciem wysokiej jakości materiałów. Takie produkty przyciągają wzrok potencjalnych klientów i są chętnie używane. Pozostaje tylko dobrze wykonać reklamę firmy, aby zyskać tym sposobem skuteczny gadżet marketingowy.

Nikt chyba w to nie wątpi, że kalendarze trójdzielne dla firm są praktycznym artykułem biurowym. Jeśli są ładnie zaprojektowane to mogą być gustownym elementem wystroju wnętrza, ale ważniejsze dla firmy to fakt, że są świetną promocją przez minimum rok czasu. Dlatego tak wielu klientów ten model wybiera.
kalendarze trójdzielne firmowe

Czy warto wybrać kalendarze trójdzielne dla swojej firmy?

Pewnie już wiesz, dlaczego warto wybrać kalendarze trójdzielne? Te kalendarze to gadżety reklamowe bardzo praktyczne, funkcjonalne, a do tego mogą pięknie wyglądają, ułatwiają gospodarowanie codziennym czasem, ułatwiają planowanie zadań i ich organizacje. Gdy zlecenie na taki kalendarz trafi do doświadczonej agencji reklamowej efekt może być piorunujący! Przemyślany projekt graficzny kalendarza ściennego trójdzielnego może przyciągać wzrok, krótko mówiąc może się podobać. Gdy zawrzemy na naszym kalendarzu odpowiednio przemyślany przekaz marketingowy to w efekcie nasz terminarz pomaga w promowaniu firmy. Staje się skuteczną i długoterminową tanią reklamą. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czym prędzej złożyć zamówienie na taki gadżet dla swojej firmy.

 
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy