KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Podręczny reklamowy notes A5 do pracy

Podręczny reklamowy notes A5 do pracy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W pracy, domu, a nawet w podróży… Przydać się może wszędzie i w najmniej spodziewanym momencie. Mowa tu o notesie reklamowym. Na uwagę zasługuje notes A5, poręczny rozmiar, wygodny w użyciu i niezastąpiony w wielu sytuacjach. Indywidualne wykończenie promocyjnego gadżetu czyni go skuteczną reklamą firmy i to niekiedy działającą skutecznie przez długie lata. Notes oznakowany firmowym logo i wzbogacony licznymi dodatkami to podręczny organizer, który warto zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Konferencja, spotkanie biznesowe, szkolenie, praca – to miejsca, w których widuje się je najczęściej. Te małe notesy a5 najciekawiej wykonane są używane najchętniej.

Firmowy notes A5 to niezwykle uniwersalny gadżet, chcąc nadać mu więcej indywidualności warto poddać go personalizacji

Notes ze skóry naturalnej to prestiżowy gadżet

Zastanawiasz się, dlaczego do polecanych gadżetów należą notesy A5? Z pewnością z powodu ich poręcznego formatu. Taki produkt bez problemu zmieści się w torebce różnej wielkości. Notes reklamowy A5 to praktyczny upominek. Oznaczony firmowym logo, wzbogacony gumką do zamykania, wklejką i wyklejką, przykuwa uwagę użytkowników i zachęca do częstego użytkowania.

znakowanie notesu

Sposoby znakowanie notesu A5 - logo na okładce

Firmowy notes A5 można oznakować na różne sposoby i oznaczenia te wykonać różnymi technikami. Świetnym przykładem jest tu logo firmy. Wybór sposobu naniesienia go na okładkę zależy od wielu czynników – ilości, rodzaju okładki, a także oczekiwań zamawiającego co do wyglądu i budżetu, jakim dysponuje. Warto jednak wypowiedzieć się na ten temat nieco szerzej, omawiając każdą z technik znakowania notesu.

 

Najpopularniejsze techniki znakowania okładki notesu poniżej wymienione:
nr 1
tłoczenie logo
Tłoczenie logo

Notes A5 dla firmy oznakować można przy użyciu techniki, jaką jest tłoczenie znaku. Tłoczone logo na okładce prezentuje się fantastycznie, z tym że można wykonać tę czynność tylko na wybranych materiałach stosowanych do produkcji okładek notesów. W pierwszej kolejności należy wykonać matrycę do znakowania. Trzeba również ustalić wielkość tłoczenia, co ma automatycznie wpływ na koszt znakowania oraz matrycy. W tym przypadku można tłoczyć do krawędzi okładki, a także na jej grzbiecie. Zaletą tej metody jest możliwość tłoczenia za pomocą foli kolorowych, foli metalizowanych i matowych.

nr 2
grawerowanie logo w notesie
Grawerowanie logo

Wbrew temu, co się wydaje, nie wszystkie materiały nadają się pod grawerowanie laserem UV. W związku z tym chcąc skorzystać z tej opcji, trzeba swoje oczekiwania skonsultować z producentem. Należy tylko mieć świadomość, że koszt grawerowania przy użyciu tej właśnie metody jest wysoki, a czynność ta czasochłonna. Stąd poleca się tę technikę w przypadku mniejszych zamówień, w tym pojedynczych ilości.

nr 3
nadruk uv w notesie reklamowym
Nadruk logo techniką UV

Teraz notes A5 dla firmy może być oznaczony logiem przy użyciu nowej metody – techniki UV. Poleca się ją dla osób, które zdecydowały się na wykonanie okładki o gładkiej strukturze. Logo w tym przypadku może być różnej wielkości, co oczywiście ma wpływ na cenę. Możliwość drukowania go w oryginalnych kolorach firmowych czyni tę metodę chętnie wybieraną przez inwestorów poszukujących ciekawych i modnych rozwiązań. Należy pamiętać, że przy użyciu tej techniki można nanosić na przedmiot również inne elementy, jak chociażby grafikę.

nr 4
haftowanie znaku notes firmowy
Haftowanie znaku

Haftowanie jest niewątpliwie niezwykle ciekawym sposobem nanoszenia logo na notes A5 reklamowy. Prezentuje się bardzo elegancko i sprawia wrażenie wyjątkowego gadżetu. Decydując się jednak na tego rodzaju wykończenie, pod okładkę trzeba zastosować odpowiedni materiał, gdyż czynności tej nie da się wykonać na okładce każdego rodzaju. Ponadto jest to dość kosztowna technika znakowania notesu, ale niezwykle interesująca i warta uwagi.

nr 5
chromowane logo w notesie dla firm
Logo chromowane

Chcąc kupić notes A5 dla menagera, warto pomyśleć o wykonaniu chromowanego logo. To bardzo efektowna technika znakowania, wręcz luksusowa można powiedzieć. Wiąże się oczywiście z wysokim kosztem notatnika, ale ten nie zawsze przecież ma znaczenie. Najczęściej na chromowane logo decydują się inwestorzy składający zamówienia na mniejsze ilości notesów. W ten sposób udaje im się nieco zaoszczędzić

nr 6
blaszka z logo na notesie
Blaszka z grawerowanym logo

Równie ekskluzywnym sposobem znakowania notesów jest blaszka z grawerowanym logo firmy. Jej dowolny kształt i kolor sprawiają, że okładka formatu A5 wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Blaszkę tę można umieścić w dowolnej części okładki. Choć ta forma znakowania notesu jest naprawdę przepiękna i luksusowa, nie jest wybierana zbyt często. Wpływ na to mają wysokie, związane z tą inwestycją, koszty.

Rozmiar A5 notesu to idealny wybór. Taki firmowy notes jest niezwykle praktyczny. Na jego atrakcyjność wpływ również ma technika wykończenia, w tym znakowania. Sposób umieszczenia logotypu na okładce notesu zależy od indywidualnych oczekiwań, zastosowanych materiałów przy tworzeniu okładki i budżetu, ale to już wiadomo. Trudno jest wskazać najlepszą formę znakowania, gdyż każdy ceni inne wartości każdej z tych metod. Chcąc jednak wyróżnić się na tle konkurencji, warto pomyśleć o takich jak logo chromowane, chologramiczne i haftowane.

Wielkość ma znaczenie! Podręczny format notesu A5 to jego duży atut. Ze względu na swój rozmiar taki produkt reklamowy bez problemu zmieści się w torbie różnej wielkości. Zarówno na spotkaniu biznesowym, jak i w domu taki notes spełni swoje zadania.

Funkcjonalne dodatki do notesu o rozmiarze A5

Jakie dodatki powinien mieć notes reklamowy? Poza tym, że okładka notesu w rozmiarze A5 prezentuje się najlepiej, ustalić też trzeba elementy dodatkowe, które zwiększą atrakcyjność i uwagę – funkcjonalność tego gadżetu. Niewątpliwie dobrym wyborem będzie gumka służąca do zamykania. Skutecznie zabezpieczy luźne karteczki często wkładane między kartki notesu. Poleca się również gumkę na długopis czy ołówek lub po prostu plastikowe zamknięcie wykorzystywane w tym samym zakresie. Świetnym dodatkiem będzie papierowa koperta z firmowym oznaczeniem. Wówczas mniejszy notes firmowy może posłużyć jako elegancki upominek. Można go też z łatwością wysłać. Na uwagę zasługują foliowe trójkątne kieszonki. Można umieścić w nich ulotki ofertowe, reklamę firmy czy chociażby wizytówki.

funkcjonalne dodatki do notesu

Indywidualizacja notesu A5 to ciekawa opcja na wyróżnienie

Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nami

Zastanawiasz się, jak wyróżnić swój notes z logo firmy, który ma podręczny format A5? Można to zrobić na wiele sposobów, stosując indywidualne dodatki. Zindywidualizować można tu zarówno okładkę, jak i wnętrze. Gadżet ten dzięki temu będzie współgrał z wizerunkiem firmy. Klient ma prawo wyboru materiałów, metody naniesienia logo na okładkę, koloru gumki i wstążki. Każdy z tych elementów można wykonać z innych materiałów w innych kolorach. Każdy z nich można też inaczej wykończyć. Wszystko zależy więc od zamawiającego, a na podstawie jego wyborów kształtuje się cena końcowa produktu.

Notes A5 firmowy jako dobra forma reklamy

Dla firmy mały zwarty rozmiar A5 notesu to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Notatnik tej wielkości nadaje się do pracy i nie tylko. Może służyć w szerokim zakresie, a ciekawie wykonany i starannie wykończony będzie wzbudzał zainteresowanie użytkowników i motywował ich do częstego korzystania w pracy, na konferencji, szkoleniu i spotkaniu biznesowym. Notes firmowy wykonany w ciekawy sposób może być fantastyczną formą reklamy w czasie targów lub innych tego rodzaju wydarzeń. To dobry pomysł na podręczny upominek dla klientów. Indywidualne dodatki kojarzące się z firmą bez wątpienia wzmocnią przekaz promocyjny.

Profesjonalny, elegancko wykończony notes A5 reklamowy to fantastyczny gadżet dla każdej firmy. Dziś otaczają się nim prezesi, menagerowie, zwykli biurowi pracownicy i wszyscy pozostali, którzy lubią lub po prostu potrzebują raz na jakiś czas zanotować ważny adres, numer telefonu lub inną informację. Do tego w końcu notesy te służą. W związku z tym notes elegancki z nadrukiem i ciekawymi dodatkami może pełnić funkcję upominku. To bardzo skuteczna i nienachalna forma reklamy i promocji firmy.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy