KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Udane połączenie – reklamowy kalendarz z notesem to same plusy

Udane połączenie – reklamowy kalendarz z notesem to same plusy

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Notes reklamowy, kalendarz książkowy, a może kalendarz z notatnikiem? Każdy z tych biurowych gadżetów „rodzi” wiele korzyści zarówno ich przyszłym użytkownikom, jak też firmie, która w ten właśnie sposób zamierza promować swoją działalność. W niniejszym artykule opowiemy Wam o praktycznym połączeniu, które tworzy kalendarz wraz z notatnikiem. To pomysłowy gadżet biurowy, który uchodzi za jedną z najmodniejszych w ostatnich latach formę reklamy dla wielu firm.

Kalendarz z notesem to świetne połączenie dla wielu użytkowników, to dzięki tej integracji tak chętnie jest wybierany

Kalendarz z notesem jako skuteczna reklama firmy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czym tak naprawdę są kalendarze książkowe i notesy firmowe? Skąd w ogóle pomysł na to, by połączyć funkcje obu tych produktów w jednym gadżecie? Notes firmowy w kalendarzu książkowym to fantastyczna forma reklamy, która w nienachalny sposób prezentuje działalność firmy, zachęcając zarazem do skorzystania z oferty. Profesjonalny, nowoczesny i w dodatku funkcjonalny terminarz z notatnikiem czy na odwrót, notes z logo firmy i kalendarium, to gadżet, który tak wiele osób lubi mieć zawsze w zasięgu ręki. Dlaczego więc nie mógłby posłużyć, jako praktyczny nośnik reklamy? To fantastyczne rozwiązanie marketingowe, idealne dla małych i dużych firm, niezależnie od profilu ich działalności.

Przykuwający uwagę kalendarz z notesem

Zacznijmy od tego, jaki w ogóle powinien być kalendarz książkowy z notatnikiem, bo określenie oryginalny i ponadczasowy jest jednak zbyt ogólne, by móc w pełni przedstawić istotę tego przedmiotu w zakresie działań marketingowych.

 

nr 1
projekt okładki notes
Atrakcyjny projekt okładki

Standardowe, zwyczajnie wykonane kalendarze z notesem A5 są dziś na wyciągnięcie ręki, a mimo to niewiele osób w nie inwestuje. Dużo atrakcyjniejszy jest notes firmowy z kalendarium opracowany według indywidualnego i dedykowanego projektu graficznego. Terminarz ten dzięki takiemu wykończeniu, jakie może zapewnić – druk UV, uszlachetnienie tłoczeniem czy lakier 3D – zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów. Przykuwa uwagę i motywuje do częstego użytkowania. To gwarantuje skuteczną reklamę i promocje.

nr 2
indywidualne wnętrze kalendarza
Indywidualne wnętrze kalendarza z notesem

Kalendarz z notatnikiem można wykonać na wiele różnych sposobów. Nie chodzi tu wyłącznie o samą okładkę, ale też o graficzne wnętrze. Sam zdecyduj, czy Twój kalendarz będzie miał bloki z układem tygodniowym i stronami notatnikowymi jednocześnie, czy może terminarz dzienny z osobnym notatnikiem. Te produkty nabierają indywidualnego charakteru, kiedy na ich stronach widnieje nadruk w postaci logo czy innego firmowego oznakowania, grafika odpowiadają wizerunkowi firmy. Jako drukarnia kalendarzy książkowych wraz z notatnikiem dajemy Ci możliwość wykonania autorskiego bloku notatnika z wybranymi cytatami, rysunkami związanymi z branżą czy innymi elementami tekstowymi oraz graficznymi.

nr 3
kalendarz jako gadżet
Nienachalna reklama w formie praktycznego biurowego gadżetu

Klienci doceniają gesty ze strony firm, które obdarowują ich rozmaitymi upominkami. Najbardziej jednak lubią te, które nie wymuszają na nich zakupu konkretnych produktów czy usług. Gadżet biurowy w postaci indywidualnie opracowanego notatnika czy kalendarza z notesem to strzał w dziesiątkę. Przedmiot ten jest przydatny, a dobrze wykonany i estetycznie wykończony będzie z pewnością używany chętnie i regularnie. Zaletą kalendarzy z notesami jest to, że z jednej strony mogą być eleganckie i luksusowe, a z drugiej zaś mają możliwość tworzenia skutecznej reklamy. Warto więc pomyśleć o wykończeniu w postaci oprawy pokrytej folią velvet i lakierem wybiórczym 3D UV, a także o indywidualnym wykonaniu wnętrza, mając tu na względzie zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne całego produktu.

Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nami

Wysoka jakość kalendarza z notesem to podstawa

Kalendarze z grafiką firmową powinny być oryginalne i eleganckie. W końcu tworzą wizerunek firmy. Ponadto muszą kojarzyć się z rzetelnością i solidnością. Wpływ na to ma jakość stosowanych materiałów. Szczególną uwagę należy zwrócić na trwałość oprawy, jej odporność na uszkodzenia, zarysowania i zabrudzenia. Warto też zainteresować się dodatkami w postaci tłoczenia. Wszystko to podniesie wartość produktu i sprawi, że będzie on postrzegany jako gadżet najwyższej jakości dla firmy.

Robisz na co dzień dużo notatek z spotkań biznesowych, lubisz pisać i potem sięgać do swojego notatnika. Również chciałbyś mieć ze sobą terminarz. Firmowy kalendarz z notesem jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Trafnie łączy te dwie funkcje w zwarty gadżet reklamowy.
połączenie kalendarza z notesem

Indywidualizacja notesu A5 to ciekawa opcja na wyróżnienie

Zastanawiasz się, jak wyróżnić swój notes z logo firmy, który ma podręczny format A5? Można to zrobić na wiele sposobów, stosując indywidualne dodatki. Zindywidualizować można tu zarówno okładkę, jak i wnętrze. Gadżet ten dzięki temu będzie współgrał z wizerunkiem firmy. Klient ma prawo wyboru materiałów, metody naniesienia logo na okładkę, koloru gumki i wstążki. Każdy z tych elementów można wykonać z innych materiałów w innych kolorach. Każdy z nich można też inaczej wykończyć. Wszystko zależy więc od zamawiającego, a na podstawie jego wyborów kształtuje się cena końcowa produktu.

Ekosurowce w produkcji notesów reklamowych

Ekologia to dziś temat na czasie. Zamiast wyrzucać pewne przedmioty, staramy się dawać im nowe życie. Coraz częściej sięgamy po ekologiczne produkty, mając świadomość tego, że są zdrowsze. Zamiast zatruwać środowisko jeżdżąc starym autem, przesiadamy się na rower. Takich przykładów można podać więcej… Dlaczego więc nie wykonać kalendarza z notatnikiem z użyciem ekologicznych surowców? Jest to możliwe. Nawet znaczniki na gumkę można wyciąć ze sklejki. Ponadto warto wewnątrz kalendarza reklamowego umieścić wklejkę, dodatkową stronę z treścią edukacyjną w zakresie ekologii. Można też wspomnieć o własnych metodach zarządzania odpadami, co ma na celu ochronę środowiska. Takie firmowe kalendarze z notesem będą z pewnością chętnie przyjmowane. Co więcej, idealnie wpasują się w obowiązujące trendy.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy