KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Zainteresuj się najprostszym gadżetem, notes firmowy na wyciągniecie ręki

Zainteresuj się najprostszym gadżetem, notes firmowy na wyciągniecie ręki

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wśród gadżetów firmowych znajdują się notesy firmowe. Niektóre są używane chętnie i często, inne praktycznie od razu lądują w koszu. Co zrobić, aby ten biurowy wyrób był używany każdego dnia? Już nasza w tym głowa. Mamy na to mnóstwo sprawdzonych sposobów. Nasze notesy firmowe z nadrukiem już w niedługim czasie od zakupu zyskują popularność i stają się niezbędnym przedmiotem w codziennym życiu. Dlatego warto wykorzystać je jako nośnik reklamy. To prosty i zarazem tani gadżet marketingowy.

Funkcjonalny notes firmowy

Dziś firmy prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych prezentów dla klientów, pracowników i innych zasłużonych osób. Tymczasem równie oryginalnym i bardzo przydatnym gadżetem firmowym może okazać się zwykły notes z logo firmy. Wystarczy go tylko dobrze wykonać. Projekt graficzny tego produktu powinien być spójny z wizerunkiem firmy. Ważne jest również to, aby był elegancki i funkcjonalny. Dzięki takim detalom osoba, która zostanie tym produktem obdarowana, będzie chętnie i często z niego korzystać.

Notes firmowy to niezwykle uniwersalny produkt o potencjale reklamowym, chcąc dodać mu więcej indywidualności warto poddać go personalizacji

nr 1

Atrakcyjne notesy dla firmy

Nie każdy notes z grafiką firmową jest atrakcyjny. Trzeba go wobec tego wykonać w taki sposób, aby motywował do częstego spoglądania w jego kierunku. Z estetycznych notatników chętnie i często korzysta wiele osób. Niektórzy zabierają je nawet na różne spotkania i wydarzenia – konferencje, targi, spotkania biznesowe. Wówczas reklama na nich umieszczona ma jeszcze większy rozgłos, szerszy zasięg.

nr 2

Dedykowane do zadania notesy firmowe

Notes dla firmy można wykonać na wiele różnych sposobów, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Jeszcze przed złożeniem zamówienia warto dokładnie przemyśleć jego parametry. Jeżeli gadżet firmowy ten ma służyć podczas konferencji i innych spotkań, warto wybrać format A5 lub A4. Ogólnie mały reklamowy notes z nadrukiem jest praktyczniejszy, gdyż zmieści się w torebce, aktówce, czy nawet lepiej będzie się go trzymało w dłoni. Kolejna sprawa do ustalenia to miejsce klejenia kartek, co wpłynie na orientację pionową lub poziomą. Dodatkową opcją jest dziurkowanie kartek po lewej stronie. To umożliwi wpięcie ich do segregatora.

Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nam
nr 3

Przystępna cena notesu firmowego

Gadżety reklamowe często wykorzystywane są nie tylko do wręczania dla zasłużonych osób, ale również dla wszystkich pracowników, wszystkich klientów, kontrahentów. Wówczas przedsiębiorcy rozglądają się za tanimi produktami. Takim może być notes A5 czy A4. To bardzo ekonomiczny gadżet firmowy. Dzięki niższej cenie zamawiający mogą zdecydować się na większą ilość egzemplarzy. Na takich wydarzeniach jak targi, duża ilość ładnie wykonanych, praktycznych notesów naprawdę może się przydać.

Przydatne notesy firmowe, nie tylko do pracy!

Profesjonalny dobrze wykonany notes firmowy z logo ma dziś szerokie zastosowanie. Może przydać się każdemu w biurze i poza nim. Pozwala na sporządzanie notatek i tym samym gromadzenie ich w jednym miejscu. Estetyczny notes zawsze każdy chce mieć w zasięgu ręki, więc przeważnie zabiera się go na konferencje i inne spotkania biznesowe, a także na wszelkiego rodzaju szkolenia. Służy tam jako reklama i to jest kolejny powód, dla którego warto zainwestować w ten właśnie produkt. Wystarczy dobrze wykonać projekt graficzny, a następnie go zrealizować, aby móc reklamować swoje usługi czy produkty również w ten nowoczesny sposób. Warto zadbać o indywidualne wykończenie okładki, umieszczenie logo i użycie wysokiej jakości materiałów. Prestiżowy notes firmowy będzie mógł służyć jako prezent dla wielu osób. To bez wątpienia bardzo dobry, skuteczny sposób na budowanie świadomości marki. Elegancki notes na pewno na długo zapadnie w pamięci wielu osób. Co więcej, przez wiele osób będzie chętnie używany. I o to właśnie w tego rodzaju gadżetach chodzi.

Nie ma co ukrywać, notesy firmowe są praktycznymi gadżetami. Mówi się nawet, że chyba nigdy nie wyjdą z mody. To, co się w nich zmienia, to wyłącznie samo wykończenie. A wykończyć je można na wiele różnych sposobów. Takie notesy reklamowe dla firmy przydać się mogą na warsztatach, akcjach promocyjnych i innych tego typu wydarzeniach. Posłużą wówczas jako skuteczna reklama. Planując taką „imprezę” warto wcześniej zaopatrzyć się w profesjonalne firmowe notesy.

Wybierając reklamowy gadżet często zapominamy o tym najprostszym. Niby zwykły a jednak coś w sobie ma! Notes firmowy ze względu na swoje walory będzie z powodzeniem miał zastosowanie w biznesie i zarazem w codziennym życiu domowym.

Dzięki estetycznym notesom firma zapada głęboko w pamięci odbiorców – nowych czy potencjalnych klientów. Użytkowanie ich przyczynia się do wzrostu świadomości wokół marki. Takie prestiżowe, elegancko wykonane notesy firmowe można wręczyć dowolnym osobom w każdym momencie. Warto połączyć je w zestawy wraz z ofertą nowych usług, informacją o rabacie czy planowanym wydarzeniu. Inwestycja w notesy reklamowe to dobry krok w kierunku pozyskania nowych klientów i zatrzymania przy sobie obecnych. Szukając pomysłu na reklamę dla swojej firmy, warto pomyśleć o tym właśnie praktycznym gadżecie.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy