KALENDARZE i NOTESY dla firmy
Zainwestuj w ozdobę biura - kalendarz trójdzielny z zegarem na ścianę

Zainwestuj w ozdobę biura - kalendarz trójdzielny z zegarem na ścianę

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Współcześnie projektowane kalendarze mogą pełnić zdecydowanie więcej funkcji niż te, które produkowano chociażby kilka lat temu. To z powodu dodatków, którymi dziś wzbogaca się te reklamowe gadżety. Jednym z nich, jest zegar ścienny. Kalendarz trójdzielny z zegarem to niesamowity produkt promocyjny – świetny pomysł na upominek dla zasłużonych klientów. Sam ciekawie zaprojektowany kalendarz to skuteczna reklama przez 365 dni i zarazem produkt przydatny w domu i w pracy. W połączeniu z zegarkiem może służyć jeszcze dłużej. Zegar zdecydowanie zwiększa funkcjonalność kalendarza, czyniąc go wyjątkowym i oryginalnym.

Sięgnij po kalendarz trójdzielny z zegarem. To praktyczny gadżet!

Kalendarze trójdzielne, a szczególnie te modele z zegarem, są bardzo praktycznym upominkiem i zarazem skuteczną reklamą. Starannie wykonana grafika reklamowa na główce idealnie dopasowana do wyglądu kalendarium to połączenie, które tworzy spójną całość, przyciągający uwagę gadżet, przydatny zarówno w biurze, jak i poza nim. Świetnym dodatkiem jest tu logo firmy umieszczone w okolicach zegara, a więc w tej części, na którą spogląda się najczęściej. Wśród ulubionych kalendarzy znajdują się te z kalendarium dzielonym na 3 części, które jest najbardziej czytelne. Profesjonalnie wykonany kalendarz trójdzielny 2020 z zegarem, wykończony według indywidualnego projektu to gadżet promocyjny, który pełni wiele funkcji, a już na pewno tworzy skuteczną reklamę dla firmy.

Ozdoba biura plus działająca cały rok reklama, to kalendarz trójdzielny z zegarem ściennym

Wyróżnij swój kalendarz trójdzielny z ściennym zegarem!

Tak naprawdę ścienny kalendarz trójdzielny z zegarem sam w sobie jest atrakcyjnym gadżetem biurowym. Mimo to można go jeszcze nieco wyróżnić, tak by bardziej przykuwał uwagę i motywował do częstszego spoglądania w jego kierunku. Wystarczy więc zadbać o ciekawą formę i oryginalny projekt graficzny terminarza, by zachęcić do zawieszenia go na ścianie i to w widocznym miejscu. W tym celu należy zastosować pewne elementy.

nr 1

Indywidualny projekt kalendarza trójdzielnego

Oryginalny, indywidualny i ciekawie opracowany projekt kalendarza z zegarem czyni ten produkt równie wyjątkowym i na tyle atrakcyjnym, by warto było zawiesić go w biurze czy w hali magazynowej. Dobry projekt gwarantuje doskonałe wykonanie, a jako całość, produkt w wersji finalnej, skutecznie przyciąga uwagę odbiorców. Indywidualna grafika to nie tylko jeden z elementów kalendarza trójdzielnego, ale całość, na którą składają się główka, plecki oraz wygląd samego kalendarium.

nr 2

Dodatki podnoszące funkcjonalność kalendarza trójdzielnego z zegarem

Funkcjonalność kalendarza ściennego podnieść może trójdzielne lub czterodzielne kalendarium, idealne do długofalowego planowania zadań na najbliższy rok. Kolejnym, równie wartym uwagi elementem jest zegar, dzięki któremu przedmiot ten zyska dodatkowy miernik czasu. Zegar z kalendarzem trójdzielnym to świetne połączenie, ale jeśli na jego powierzchni znajdzie się odrobina miejsca, by w odpowiedni sposób wyeksponować dane teleadresowe czy kontaktowe firmy, warto to także uczynić. Niewątpliwie warto zadbać o indywidualne wizualnie kalendarium, uwzględniające niestandardowe informacje tj. święta europejskie, numeracja tygodni czy imieniny. Uwagę trzeba poświęcić systemowi zaznaczania daty na kalendarzu dla firmy. Opcji do wyboru jest wiele – przesuwane okienko albo zupełnie nowy magnetyczny sposób montowania okienka w dowolnym kształcie i kolorze. Kalendarz z zegarem do biura można zastąpić kalendarzem z termometrem albo połączyć oba te elementy, czyniąc kalendarz jeszcze funkcjonalniejszym niż kiedykolwiek.

Chciałbyś zacząć?
Wykonaj
pierwszy krok
Skontaktuj się z nam
nr 3

Wizualne podkreślenie zegara przy trójdzielnym kalendarzu

Zegar to fantastyczny dodatek do kalendarza firmowego. Warto tylko zadbać o ciekawą oprawę graficzną tego elementu. Musi to być grafika, która będzie dobrze komponowała się z projektem całego kalendarza trójdzielnego i jednocześnie nie może zaburzać odbioru zaprojektowanej reklamy. W tego rodzaju kalendarzu istotną rolę odgrywa jego główka. W tym przypadku pełni ona dodatkową rolę, stanowi tarczę dla mechanizmu zegara. Warto w jego okolicy umieścić logo firmy, które będzie widoczne dla odbiorcy za każdym razem, kiedy spojrzy w kierunku wskazówek zegarka. Możliwość wyboru koloru wskazówek pozwala zarazem na uzyskanie niesamowitego efektu i dopasowanie go, jak i całego tego kalendarza do wizerunku firmy. Tak wykonany biurowy zegar na ścianę wykonany na bazie kalendarza firmowego to fantastyczna forma reklamy.

Firmowe kalendarze trójdzielne z zegarem indywidualizowane

Taki zegar na ścianę, a dokładnie kalendarz z zegarem do powieszenia na ścianie można wykończyć według indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Teraz da się nie tylko indywidualne opracować grafikę główki, ale również samo kalendarium. Co więcej, mechanizm zegara może mieć oczekiwany kolor. Wystarczy zlecić ścienny zegar do biura z kalendarzem profesjonalistom, aby uzyskać produkt wysokiej jakości, starannie opracowany graficznie i przyciągający uwagę odbiorców – potencjalnych klientów. Świetnym wykończeniem tego gadżetu może być uszlachetnienie w postaci lakieru UV, lakieru 3D, czy tłoczenia foliami HS. Uzyskany w ten sposób efekt gwarantuje pożądaną indywidualność produktu reklamowego i zarazem czyni go wyjątkowym gadżetem firmowym. Kalendarz na ścianę z zegarem warto umieścić w eleganckim opakowaniu. Obrandowana koperta posiadająca firmowe oznaczenia jak logo czy odpowiednio przygotowaną grafikę uczyni ten przedmiot wyjątkowym. Co więcej, w tej postaci, w tym zestawieniu, będzie nadawał się na prezent.

Gadżet, który działa dla firmy to kalendarze trójdzielne, a szczególnie te wersje z zegarem. Te ścienne terminarze są bardzo praktycznym prezentem i zarazem skuteczną reklamą. Przemyślany projekt graficzny oraz dopasowane indywidualnie kalendarium daje ciekawe połączenie, które przyciąga uwagę.

Ozdoba biura to kalendarz ścienny z zegarem

Kalendarze ścienne wyposażone w zegar to nie tylko narzędzie pracy czy reklama. To przede wszystkim ozdoba biura. Kiedy przedmiot ten jest ciekawie, modnie wykończony, wzbudza większe zainteresowanie i świetnie wkomponowuje się w typowo biurową stylistykę. Projektant grafik, który ma doświadczenie w branży, stworzy wyjątkowy produkt, który będzie chętnie wieszany na ścianach w pomieszczeniach biurowych i w eleganckich wnętrzach gabinetowych. By jednak dopasować ten gadżet do wystroju pomieszczenia, trzeba wykazać się niezwykłą precyzją i wyczuciem estetyki. Nie wolno przesadzać z ilością kolorów oraz ich intensywnością. W tym przypadku sprawdzą się bardziej stonowane kolory. Ciekawe, ładnie wykonane kalendarze reklamowe służą ich użytkownikom nie tylko przez rok, a czasem nawet zdecydowanie dłużej. Dobry projektant opracuje grafikę, która dopasuje się do każdego wnętrza, a jednocześnie będzie skuteczną reklamą firmy, bo nienachalnie umieszczone logo czy inne oznaczenia firmy wcale nie będą psuły efektu.

Co wpływa na cenę kalendarza trójdzielnego z zegarem

Ile kosztują kalendarze z logo firmy i zegarem? Takie pytania widuje się coraz częściej na forach internetowych, w komentarzach pod postami producentów na ich profilach firmowych i w kierowanej do nich treści e-mail. Otóż na cenę produktu reklamowego wpływ ma wiele czynników i trudno jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. W związku z tym, co kształtuje cenę końcową kalendarza? Wyjaśniamy.

strzałka

Parametry techniczne kalendarza z zegarem

To, ile wyniesie zamówienie na kalendarze trójdzielne z grafiką firmową i ściennym zegarem, zależy właśnie od sposobu wykonania. Przy wycenie bierze się pod uwagę rozmiar, rodzaj uszlachetnienia, jakość i rodzaj zastosowanych materiałów (karton powlekany, niepowlekany, papier kredowy), rodzaj technologii wydruku (druk offsetowy czy cyfrowy), a także rodzaj mechanizmu zegara i sposób pakowania produktu (folia, koperta zwykła czy z nadrukiem).

strzałka
Ilość wydrukowanych kalendarzy

Koszt zamówienia na trójdzielne kalendarze indywidualne z zegarem jest uzależniony od ich ilości. Inna cena będzie przy małym zamówieniu i zupełnie inna przy większym. Klient zamawiając większą ilość kalendarzy, może liczyć na niższą cenę jednostkową produktu. Tak więc dużo lepiej opłaca się inwestować w hurtowe ilości tego firmowego gadżetu.

 

strzałka
Projekt graficzny kalendarza z zegarem

Na cenę kalendarzy z trójdzielnym kalendarium wpływ ma sam projekt graficzny. Można go wykonać bardzo prosto, wręcz szablonowo i wówczas cena produktu w fazie końcowej będzie niższa. Decydując się natomiast na mniejsze bądź większe zindywidualizowanie tego gadżetu, trzeba liczyć się z tym, że cena wzrośnie. Niemniej jednak warto wybrać indywidualny projekt, gdyż wówczas kalendarz lepiej wygląda i skuteczniej działa w zakresie reklamy firmy, a przecież o to tu chodzi.

strzałka
Zdjęcia reklamowe do ściennego kalendarza

Jeśli klient organizuje sesję zdjęciową, aby stworzyć dobre zdjęcia do zastosowania w kalendarzu, co często się zdarza, koszt całkowity tej inwestycji jest całkiem wysoki. Dlatego lepiej korzystać z gotowych zdjęć producenta, które są naprawdę dobre i ciekawe. Wówczas taki kalendarz trójdzielny z zegarem kosztuje znacznie mniej.

 Kalendarze trójdzielne z zegarem na ścianę to niewątpliwie skuteczna i nienachalna reklama, która działa długi czas wisząc na ścianie w biurze. Ten sam przedmiot jest niezwykle funkcjonalny, gdyż służy nie tylko do sprawdzania aktualnej daty czy planowania zadań na najbliższy czas, ale też orientowania się w czasie – sprawdzania godziny. Taki gadżet reklamowy to ciekawy kalendarz z zegarem i świetny zegar z kalendarzem trójdzielnym. Co więcej, może być ciekawą ozdobą biura. Wystarczy go tylko dobrze zaprojektować. Świetnie wpisuje się więc w kategorię prezentów dla zasłużonych klientów, kontrahentów czy innych partnerów biznesowych. Produkt z trzeba odrębnymi kalendariami i efektowym zegarem ściennym to niezwykle ciekawe i nowatorskie rozwiązanie. Dziś nie każda firma może pochwalić się takim artykułem promocyjnym. Warto więc wyjść ponad konkurencję i zainwestować w produkt, który przez co najmniej najbliższy rok będzie generował zyski reklamując firmę wisząc w biurze.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy