kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Klasyczny kalendarz książkowy w układzie dziennym - jeden dzień na jednej stronie, a weekend zintegrowany na kolejnej stronie. Organizer książkowy A5 w takim układzie to bardzo praktycznie rozwiązanie dla każdego. Bogata część informacyjna kalendarza książkowego oraz atlas z mapami dodatkowo wzbogacają zawartość kalendarza, przez co zwiększają jego funkcjonalność. Terminarz książkowy A5 posiada wielojęzyczne kalendarium. Podział godzinowy ułatwia planowanie dnia, a skrócony kalendarz roczny na każdej rozkładówce na pewno jest bardzo przydatny.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,50 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na ostateczną cenę kalendarza a5 książkowego mogą wpływać różne elementy (personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza dziennego na kolejny rok 2019…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RUS), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Skuteczną wizytówką każdego kalendarza a5 w formie dziennej jest jego zewnętrzna oprawa. Zazwyczaj to właśnie elegancko dobrana oprawa może decydować o końcowym odbiorze książkowego kalendarza dziennego. Indywidualny charakter naszego kalendarza nadaje wybór odpowiedniej oprawy. Skorzystaj z bogatej oferty wzorów skóropodobnych opraw. W dobrej cenie ekskluzywne terminarze mogą być wyprodukowane na zamówienie z eleganckiej skóry. Do kalendarzy z grawerem zalecamy okleinę skóropodobną czy też oprawa zbliżona wizualnie do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Autorskie kalendarze a5 książkowe to w zasadzie w środku standardowy dobrze znany kalendarz dzienny, który łączymy z nieszablonowym projektem na okładkę. Ciekawa w odbiorze okładka indywidualnego kalendarza ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla odbiorcy. Coraz większa liczba klientów chciałby zamówić taki ekskluzywny organizer dzienny reklamowy dla firmy. Chcesz podnieść prestiż swojej firmy - zamów już dziś kalendarz dzienny a5 z notesem, przez cały okrągły rok będzie skutecznie służył.

dodatki do kalendarzy 2019

Eleganckie dodatki do firmowego organizera książkowego to podstawa końcowego produktu reklamowego. Pośród bogatej oferty znajdziesz kalendarz a5 z tłoczeniem logo firmy lub z grawerem. Wybierz model rozbudowany o interesujące dodatki, a gadżet zyska na funkcjonalności. Indywidualna personalizacja może podnieść zalety wizualne dziennego organizera. Reklamowe wklejki z firmowym nadrukiem lub notatnik zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych. Dodatkowo złocenia, garbiki oraz okucia podnoszą prestiż. Kalendarz a5 staje z logo firmy staje się ekskluzywnym produktem.

Wielu zastanawia się, dlaczego kalendarze a5 książkowe przez wszystkie te lata zyskuje rosnące grono fanów. Potrzebujemy skutecznego wsparcia w działaniach marketingowych firmy, a do tego nadaje się dobrze funkcjonalny kalendarz z notatnikiem. Jako gadżet reklamowy świetnie się sprawdają nasze kalendarze książkowe dzienne a5 z grawerem. Na uwagę zasługuje też organizer z indywidualną grafiką, z własnym zdjęciem. Projekt ciekawej oprawy indywidualnej zwiększa potencjał reklamowy produktu z logo firmy. Warto rozejżeć się za ciekawymi dodatkami, które zapewne podniosą prestiż, gadżet reklamowy stanie się eleganckim firmowym kalendarzem.

UDOSTĘPNIJ
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Który kalendarz książkowy lepiej zamówić b5 czy a5 dzienny?

Kalendarze dzienne firmowe zazwyczaj klienci zamawiają w tych dwóch formatach – A5 i B5 dzienne. Każdy ma swoich zwolenników, wszystko zależy od tego ile przestrzeni do notowania potrzebujesz oraz, który z formatów jest bardziej poręczny dla Ciebie.

Czy kalendarze dzienne A5 mają mapy Polski?

Firmowe kalendarze w formacie A5 posiadają bogatą zawartość merytoryczną. Obok bogatej części informacyjnej posiadają atlas z mapami, gdzie między innymi jest mapa Polski oraz plany miast większych polskich miast.

Macie w ofercie kalendarz a5 z notesem?

Kalendarze A5 to jeden z najbardziej topowych modeli, od wielu lat najchętniej zamawiamy z naszej oferty. Nowością w naszej ofercie jest kalendarz a5 z notesem. To bardzo praktyczny model posiadający dużą przestrzeń na notatki.
Czy jest możliwość zamówienia kalendarza dziennego indywidualnego?
Kalendarze książkowe dzienne A5 można zamówić z wielu oprawach. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
Czy można umieścić dodatkowe informacje na każdej stronie kalendarza?
Biznesowy kalendarz dzienny A5 może mieć indywidualne kalendarium. Na każdej stronie produktu możemy umieścić logo czy też dodatkowe informacje. Jest to kalendarz na zamówienie i jego czas realizacji może być znacznie dłuższy niż klasycznych modeli a5.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze dzienne klasyczne?
Standardowy termin realizacji na terminarz z logo firmy to czas 2-4 tygodni. Oczywiście jest to orientacyjny termin, który może ulec zmianie. Kalendarze dzienne z tłoczeniem czy grawerem logo jesteśmy w stanie również wyprodukować w trybie ekspresowym.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dziennego w oprawie skórzanej?
Kalendarze w oprawie skórzanej to bardzo ekskluzywna forma organizera książkowego dziennego z notesem. Wysokiej jakości skóra licowa podnosi walory estetyczne produktu. Czas realizacji takiego kalendarza to około 4-6 tygodni, jest to produkt na zamówienie.
W jaki sposób są wysyłane kalendarze?
Kalendarze książkowe z grawerem czy też inne standardowo są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.