Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Kalendarz książkowy dzienny a5

Kalendarz książkowy KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Klasyczny kalendarz książkowy w układzie dziennym - jeden dzień na jednej stronie, a weekend zintegrowany na kolejnej stronie. Organizer książkowy A5 w takim układzie to bardzo praktycznie rozwiązanie dla każdego. Bogata część informacyjna kalendarza książkowego oraz atlas z mapami dodatkowo wzbogacają zawartość kalendarza, przez co zwiększają jego funkcjonalność. Terminarz książkowy A5 posiada wielojęzyczne kalendarium. Podział godzinowy ułatwia planowanie dnia, a skrócony kalendarz roczny na każdej rozkładówce na pewno jest bardzo przydatny.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,50 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na cenę końcowego kalendarza książkowego wpływa wiele elementów (dobór dodatków, personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza książkowego na kolejny rok…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy

Wizytówką każdego reklamowego terminarza dziennego, jak i tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza książkowego. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Ekskluzywne organizery mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Do kalendarzy z grawerem polecamy okleiny skóropodobne lub ciekawą oprawę imitującą płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy

Kalendarze książkowe indywidualne to nic innego jak klasyczny kalendarz dzienny, tygodniowy połączony z indywidualnym projektem graficznym okładki. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer reklamowy dla firmy budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Kalendarz indywidualny - zarówno dzienny a5 z notesem, jak i tygodniowy a4 - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego. Kalendarz książkowy z grawerem logo firmy lub z tłoczeniem wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera podnosi jego walory estetyczne. Notatnik i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych, okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, zwykły reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarze książkowe od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Ta popularność kalendarzy z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem czy książkowe dzienne a5 sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

INTERESUJE CIĘ REALIZACJA KALENDARZA FIRMOWEGO?

Chciałbyś poznać cenę kalendarza książkowego dla swojej firmy, napisz do nas…

O co zwykle pytają klienci?

Chcąc zlecić kalendarz reklamowy u producenta zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Który kalendarz książkowy lepiej zamówić b5 czy a5 dzienny?

Kalendarze dzienne firmowe zazwyczaj klienci zamawiają w tych dwóch formatach – A5 i B5 dzienne. Każdy ma swoich zwolenników, wszystko zależy od tego ile przestrzeni do notowania potrzebujesz oraz, który z formatów jest bardziej poręczny dla Ciebie.

Czy kalendarze dzienne A5 mają mapy Polski?

Firmowe kalendarze w formacie A5 posiadają bogatą zawartość merytoryczną. Obok bogatej części informacyjnej posiadają atlas z mapami, gdzie między innymi jest mapa Polski oraz plany miast większych polskich miast.

Macie w ofercie kalendarz a5 z notesem?

Kalendarze A5 to jeden z najbardziej topowych modeli, od wielu lat najchętniej zamawiamy z naszej oferty. Nowością w naszej ofercie jest kalendarz a5 z notesem. To bardzo praktyczny model posiadający dużą przestrzeń na notatki.
Czy jest możliwość zamówienia kalendarza dziennego indywidualnego?
Kalendarze książkowe dzienne A5 można zamówić z wielu oprawach. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
Czy można umieścić dodatkowe informacje na każdej stronie kalendarza?
Biznesowy kalendarz dzienny A5 może mieć indywidualne kalendarium. Na każdej stronie produktu możemy umieścić logo czy też dodatkowe informacje. Jest to kalendarz na zamówienie i jego czas realizacji może być znacznie dłuższy niż klasycznych modeli a5.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze dzienne klasyczne?
Standardowy termin realizacji na terminarz z logo firmy to czas 2-4 tygodni. Oczywiście jest to orientacyjny termin, który może ulec zmianie. Kalendarze dzienne z tłoczeniem czy grawerem logo jesteśmy w stanie również wyprodukować w trybie ekspresowym.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dziennego w oprawie skórzanej?
Kalendarze w oprawie skórzanej to bardzo ekskluzywna forma organizera książkowego dziennego z notesem. Wysokiej jakości skóra licowa podnosi walory estetyczne produktu. Czas realizacji takiego kalendarza to około 4-6 tygodni, jest to produkt na zamówienie.
W jaki sposób są wysyłane kalendarze?
Kalendarze książkowe z grawerem czy też inne standardowo są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.