Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Kalendarz książkowy dzienny a6

Kalendarz książkowy KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A6

Kalendarz książkowy dzienny w mniejszym niż standardowo wydaniu, bo w formacie A6. Kalendarz ten to bardzo trafne rozwiązanie dla osób, które lubią sporo notować, ale jednocześnie nie lubią zbyt dużych formatów kalendarzy. Ten kieszonkowy organizer dzienny z łatwością zmieścisz w torebce.  Można powiedzieć, że jest on idealny dla kobiety. Standardowy układ dzienny kalendarza wzbogacony o 2 stronicowy planer miesięczny umieszczony przed każdym miesiącem.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na cenę końcowego kalendarza książkowego wpływa wiele elementów (dobór dodatków, personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza książkowego na kolejny rok…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 100x147 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy

Wizytówką każdego reklamowego terminarza dziennego, jak i tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza książkowego. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Ekskluzywne organizery mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Do kalendarzy z grawerem polecamy okleiny skóropodobne lub ciekawą oprawę imitującą płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy

Kalendarze książkowe indywidualne to nic innego jak klasyczny kalendarz dzienny, tygodniowy połączony z indywidualnym projektem graficznym okładki. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer reklamowy dla firmy budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Kalendarz indywidualny - zarówno dzienny a5 z notesem, jak i tygodniowy a4 - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego. Kalendarz książkowy z grawerem logo firmy lub z tłoczeniem wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera podnosi jego walory estetyczne. Notatnik i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych, okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, zwykły reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarze książkowe od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Ta popularność kalendarzy z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem czy książkowe dzienne a5 sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

INTERESUJE CIĘ REALIZACJA KALENDARZA FIRMOWEGO?

Chciałbyś poznać cenę kalendarza książkowego dla swojej firmy, napisz do nas…

O co zwykle pytają klienci?

Chcąc zlecić kalendarz reklamowy u producenta zapewne masz szereg pytań… Na kilka ważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli jednak będzie brakowało odpowiedzi czekamy na wiadomość od Ciebie.

Czy kalendarz kieszonkowy A6 można wykonać w oprawie indywidualnej?

Tak jak inne kalendarze książkowe, model kieszonkowy również może być wykonany z indywidualna okładką reklamową ze zdjęciem. Taka podręczna forma kalendarza kieszonkowego a6 to bardzo ciekawy gadżet reklamowy.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze kieszonkowe?
Staramy się optymalizować i maksymalnie skracać czas produkcji na kalendarzy kieszonkowych. Standardowy czas realizacji zamówienia na kalendarze a6 kieszonkowe z logo to czas 3-4 tygodnie. Oczywiście jest to orientacyjny czas który może się zmienić.
Czy kalendarz kieszonkowy a6 zawiera mapy?
Kalendarze dzienne i tygodniowe w formatach A5 czy B5 posiadają bogata zawartość informacyjną, w tym atlas z mapami. Kalendarz kieszonkowy a6 tej zawartości nie posiada. Na końcu kalendarza zamieszczony jest notes teleadresowy.
Istnieje możliwość wklejenia wklejek do kieszonkowego kalendarza?
Wklejki i wyklejki reklamowe można dodawać do wszystkich typów i formatów kalendarza. Jednak jeśli chodzi o kalendarze kieszonkowe w rozmiarze a6 to trzeba pamiętać, aby tych wklejek nie było za dużo i były wydrukowane na odpowiedniej gramaturze papieru.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia kalendarza kieszonkowego?
Kalendarze a6 kieszonkowe z logo czy z grawerem firmowym można zamawiać już od 20 szt. danego rodzaju kalendarza. W przypadku kalendarza kieszonkowego z indywidualną okładką ta minimalna ilość zamówienia wynosi 50 szt.

Ile projektów okładki kieszonkowego a6 otrzymam?

Ilość prezentowanych projektów i propozycji okładki na kalendarz kieszonkowy zależy od indywidualnych ustaleń. Standardowo wyceniamy wykonanie 2 propozycji projektowych, do których jest możliwość wprowadzenia zmian.

Czy macie kalendarze kieszonkowe A6 dzienne?

W ofercie oprócz kalendarzy kieszonkowych tygodniowych występują kalendarze a6 dzienne. Jest to idealne rozwiązanie dla dynamicznych kobiet, które zawsze lubią mieć w torebce kalendarz z notatnikiem do organizacji spotkań.
Czy kalendarz kieszonkowy A6 można indywidualizować?
Firmowe kalendarze kieszonkowe na zamówienie można indywidualizować w zależności od potrzeb. Terminarz kieszonkowy z notatnikiem może mieć wklejki reklamowe czy wyklejki, tasiemkę z logo firmy. Może to być kalendarz z grawerem imienia i nazwiska.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.