kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A6

Kalendarz dzienny a6 książkowy w mniejszym niż standardowo wydaniu, bo w formacie A6. Kalendarz ten to bardzo trafne rozwiązanie dla osób, które lubią dużo notować, ale jednocześnie nie lubią zbyt dużych formatów kalendarzy. Ten kieszonkowy organizer dzienny z łatwością zmieścisz w torebce.  Można powiedzieć, że jest on idealny dla kobiety. Standardowy układ dzienny kalendarza wzbogacony o 2 stronicowy planer miesięczny umieszczony przed każdym miesiącem.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena finalna kalendarza a6, b6 kieszonkowego zależna jest od doboru różnych elementów wykończenowych tj. personalizacja, dodatki do organizera. Sprawdź cenę kalendarza kieszonkowego książkowego na kolejny rok…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 100x147 mm
Objętość 368 stron
Papier offset kremowy lub biały (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium 2-stronicowy planer miesięczny przed każdym miesiącem, tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, FR, DE, RUS), imieniny i święta, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, atlas z mapami o objętości 8 stron: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, wstążka, perforacja narożna, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, 4 rzędowe wycięte registry

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Elegancka oprawa to sprawdzona wizytówka dla kalendarza a6 kieszonkowego, zarówno dziennego, jak i tygodniowego. Najczęściej bywa, że szlachetna oprawa skóropodobna decyduje o finalnym odbiorze terminarza kieszonkowego. Szeroka oferta dostępnych skóropodobnych wzorów opraw to bardzo dużo opcji personalizacji biznesowego modelu kalendarza b6, a6. Ekskluzywny organizer często bywa zrealizowany na indywidualne zamówienie ze szlachetnej wysoko gatunkowej skóry naturalnej. Natomiast do kalendarza kieszonkowego z grawerem logo zalecamy sprawdzone okleiny skóropodobne lub oprawy podszywające się pod strukturę naturalnego drewna, stali czy płótna - ciekawy efekt pewny.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarze kieszonkowe indywidualne ze zdjęciami to zazwyczaj standardowy model organizera a6 dziennego, b6 tygodniowego. Ciekawego wykończenia dodaje indywidualny projekt firmowy okładki. Pomysłowa szata graficzna na okładkę reklamowego kalendarza kieszonkowego ze zdjęciem już przy pierwszym kontakcie potrafi zrobić niezłe wrażenia. Wykorzystanie kreatywne zdjęć na kalendarzu a6 dziennym budzi żywe zainteresowanie u dużej ilości klientów. Organizer indywidualny, mówimy tu o modelu a6 dzienny z notesem i b6 tygodniowy. Ekskluzywny gadżet reklamowy podnoszący prestiż firmy w zasięgu ręki, zamów już teraz indywidualna oprawę.

dodatki do kalendarzy 2019

Szereg eleganckich, niecodziennych dodatków do kalendarza kieszonkowego odnajdziesz w naszej ofercie dla firm. Sprawdź kalendarz a6 książkowy z tłoczeniem logo oraz wzbogacony o ciekawe dodatki zwiększa swoją funkcjonalność. Indywidualizacja terminarza podnosi jego estetykę. Personalizacja poprzez dodanie wyklejek reklamowych z firmowym nadrukiem to zwiększona opcja na wprowadzenie treści o charakterze marketingowym. Można dodać do kieszonkowych terminarzy garbiki, okucia i złocenia, które potrafią znacznie podnieść prestiż codziennego reklamowego kalendarza z logo firmy, tym samym stając się ekskluzywnym gadżetem.

Popularność kalendarze kieszonkowe notują zwyżkową, z czego to wynika? Wg nas ten organizer funkcjonalny w formacje a6 czy b6 realizuje się jako wspracei dla działań reklamowych i promocyjnych w kązdej firmie. Tłoczenie logo czy też grawerowanie znaku firmowego podnosi użyteczność kalendarza książkowego kieszonkowego jako rewelacyjnego gadżetu reklamowego. Zaś kalendarze książkowe ze własnym zdjęciem, zwane autorskimi czy indywidualnymi to niezastąpiona reklama na okrągły kolejny rok. Szeroka oferta opraw, formatów oraz układów kalendarza daje możliwość odnalezenia swojego modelu kieszonkowego dla każdego klienta. Nawet wymagajćy odbiorca trafi u nas na odpowiedni kalendarz firmowy czy biznesowy.

UDOSTĘPNIJ
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Wybierając wykonawcę na kieszonkowy kalendarz książkowy w formacie a6 pojawiają się pytania… Na najważniejsze powinieneś znaleźć rozwiązanie w poniższym tekście. Jeśli zabraknie zadowalającej odpowiedzi, to napisz do nas w tej sprawie.

Czy kalendarz kieszonkowy A6 można wykonać w oprawie indywidualnej?

Tak jak inne kalendarze książkowe, model kieszonkowy również może być wykonany z indywidualna okładką reklamową ze zdjęciem. Taka podręczna forma kalendarza kieszonkowego a6 to bardzo ciekawy gadżet reklamowy.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze kieszonkowe?
Staramy się optymalizować i maksymalnie skracać czas produkcji na kalendarzy kieszonkowych. Standardowy czas realizacji zamówienia na kalendarze a6 kieszonkowe z logo to czas 3-4 tygodnie. Oczywiście jest to orientacyjny czas który może się zmienić.
Czy kalendarz kieszonkowy a6 zawiera mapy?
Kalendarze dzienne i tygodniowe w formatach A5 czy B5 posiadają bogata zawartość informacyjną, w tym atlas z mapami. Kalendarz kieszonkowy a6 tej zawartości nie posiada. Na końcu kalendarza zamieszczony jest notes teleadresowy.
Istnieje możliwość wklejenia wklejek do kieszonkowego kalendarza?
Wklejki i wyklejki reklamowe można dodawać do wszystkich typów i formatów kalendarza. Jednak jeśli chodzi o kalendarze kieszonkowe w rozmiarze a6 to trzeba pamiętać, aby tych wklejek nie było za dużo i były wydrukowane na odpowiedniej gramaturze papieru.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia kalendarza kieszonkowego?
Kalendarze a6 kieszonkowe z logo czy z grawerem firmowym można zamawiać już od 20 szt. danego rodzaju kalendarza. W przypadku kalendarza kieszonkowego z indywidualną okładką ta minimalna ilość zamówienia wynosi 50 szt.

Ile projektów okładki kieszonkowego a6 otrzymam?

Ilość prezentowanych projektów i propozycji okładki na kalendarz kieszonkowy zależy od indywidualnych ustaleń. Standardowo wyceniamy wykonanie 2 propozycji projektowych, do których jest możliwość wprowadzenia zmian.

Czy macie kalendarze kieszonkowe A6 dzienne?

W ofercie oprócz kalendarzy kieszonkowych tygodniowych występują kalendarze a6 dzienne. Jest to idealne rozwiązanie dla dynamicznych kobiet, które zawsze lubią mieć w torebce kalendarz z notatnikiem do organizacji spotkań.
Czy kalendarz kieszonkowy A6 można indywidualizować?
Firmowe kalendarze kieszonkowe na zamówienie można indywidualizować w zależności od potrzeb. Terminarz kieszonkowy z notatnikiem może mieć wklejki reklamowe czy wyklejki, tasiemkę z logo firmy. Może to być kalendarz z grawerem imienia i nazwiska.
KONTAKT Z NAMI

Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.

Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wpisz kod z obrazka
Nieprawidłowy kod