kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider
ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Brzozówka, k/Torunia
kontak-producent-kalendarzy-ksiazkowych.jpg

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania

Poszukujesz rozwiązania na kalendarz reklamowy, który będzie odzwierciedlał profil Twojej firmy, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z nami w inny najdogodniejszy dla Ciebie sposób... doradzimy, i pomożemy w doborze najodpowiedniejszej formy kalendarza.

NAPISZ DO NAS

Wpisz temat wiadomości
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Kalendarze na zamówienie mają mapy Polski w standardzie?

Kalendarze na zamówienie możemy wykonać o istniejący wzór bloku kalendarza, w którym to zawarte są mapy Polski. Jeśli realizujemy kalendarz na zamówienie z indywidualnym kalendarium to wówczas ustalamy z klientem czy te mapy mają się pojawić w środku czy też nie.

Macie indywidualny kalendarz na zamówienie?

Każdy kalendarz książkowy, który wybiega poza standardy naszej oferty wyceniany jest indywidualnie. Kalendarze na specjalne zamówienie to spora część naszej produkcji. Staramy się realizować nietypowe zamówienia dla naszych klientów.

Jaka jest możliwość znakowania kalendarza na zamówienie?

Klienci zamawiają zazwyczaj kalendarze personalizowane na zamówienie. Istnieje wiele technik znakowania. Grawerowanie logo  to jedna z częstych forma znakowania. Oprócz tego można tłoczyć logo na sucho bądź różnego rodzaju foliami metalizowanymi. Inne formaty znakowania dostępne są na specjalne zamówienie.

Jaki jest czas produkcji kalendarza na zamówienie?

Termin wykonania kalendarza na zamówienie to czas minimum 20 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Indywidualne zamówienie kalendarza może się wiązać z dużo dłuższym okresem produkcji, ze względu na ilość dodatków i personalizację oraz nietypowe materiały.
Dodatki do kalendarza książkowego – jakie wybrać?
Firmowe kalendarze na zamówienie  to bardzo funkcjonalny  gadżet. Warto taki kalendarza wyposażyć w ciekawe dodatki, aby podnieś ich walory funkcjonalne i estetyczne. Kalendarz na zamówienie można wyposażyć w wiele elementów, które nie występują w standardowym modelu.
Czy istnieje możliwość wybrania oprawy spoza oferty?
Nasza oferta kalendarzy książkowych w zakresie doboru opraw jest bardzo bogata. W wyjątkowych sytuacjach możemy wykonanie indywidualne zamówienie kalendarza w oprawie wskazanej przez klienta, która jest poza naszą ofertą opraw. Taki organizer jest wyceniany indywidualnie.
Czy warto zamówić kalendarz książkowy wcześniej?
Ze względu na długi czas realizacji kalendarza na zamówienie, warto produkcją takiego kalendarza zainteresować się dużo wcześniej. Produkt indywidualny na zamówienie złożony w szycie sezonu może mieć bardzo długi czas realizacji, ze względu na jego nietypowy charakter.
Czy proponujecie zamówić kalendarz z grawerem firmowym?
Indywidualny kalendarz firmowy to bardzo to ciekawy produkt w działaniach marketingowych. Grawer znaku na okładce to podstawowy element znakowania organizera. Terminarze książkowe z grawerem warto również zaopatrzyć w dodatki takie jak wstążka z firmowym nadrukiem lub reklamowa wklejka.