KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notesy reklamowe z nadrukiem

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Notesy reklamowe z nadrukiem zdjęcia to ciekawa propozycja na firmowy gadżet reklamowy. Notatniki reklamowe w twardej indywidualnej oprawie to doskonałe połączenie standardowego notesu zawierającego okładkę z projektem graficznym. Takie notesy z nadrukowaną okładką autorską posiadają indywidualną okładkę z oryginalnym przemyślanym marketingowo projektem, wykonanym przez profesjonalne studio graficzne oraz indywidualnie zaprojektowany środek notesu, specjalnie dobrana oprawa i wkłady – sprawią, iż Twoje notesy reklamowe będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Cena notesu
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do notesu – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych notatników. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność gadżetu, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę notesu...

Pomysł na notes

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Notatnik ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...
PARAMETRY NOTATNIKA
Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skuteczny projekt notesu?
Od kilkunastu lat projektujemy ekskluzywne notesy dla firm.
zdjęcia do notesów
Chcesz zamówić elegancji notes z nadrukiem grafiki, a nie masz własnych fotografii - możesz skorzystać z naszego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie do notatnika reklamowego z nadrukiem o różnorodnej tematyce.
Wykorzystaj zdjęcia z naszej bazy
Czy potrzebujesz zdjęć przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może potrzeba ci tanich zdjęć kulinarnych – pięknie zaaranżowanych produktów? Interesuje cię ekskluzywny notes z nadrukiem zdjęcia lub inną nadrukowaną grafiką. Napisz nam, jakie są twoje oczekiwania, czego potrzebujesz, a przygotujemy odpowiednie grafiki i fotografie  do Twojego nadruku. Gwarantujemy, że będziesz miał z czego wybierać!
Autorskie oprawy notesów

Autorskie notesy reklamowe z nadrukiem zdjęcia lub grafiki reklamowej to obecnie nowy trend wśród gadżetów dla firm. Nasz indywidualny firmowy notatnik to nie tylko pomysłowa i niepowtarzalna grafika na okładce. To również indywidualnie zaprojektowany środek notesu z nadrukiem logo. Grafika na okładce i grafika w środku notatnika a4 daje nam dodatkowe możliwości uwikłania przekazu reklamowego, który w atrakcyjnej formie trafi do odbiory. Ekskluzywna w odbiorze twarda okładka nietuzinkowego notesu z nadrukiem nie pozostanie obojętna dla klienta. Firmy coraz częściej szukają takich nietuzinkowych rozwiązań i zamawiają elegancki notes reklamowy z projektem okładki. A Ty chciałbyś podnieść prestiż swojej firmy ? Oryginalna grafika na okładce notesu może to zapewnić.

Notes z nadrukiem firmowym - dodatki

Interesujące dodatki do eleganckiego notesu reklamowego z własnym nadrukiem zdjęcia podnoszą walory estetyczne i funkcjonalne tego niecodziennego upominku reklamowego. Notes z grafiką w środku, do którego dodamy gumkę do zamykania czy wstążkę z logo, z anonimowego notatnika staje się eleganckim i funkcjonalnym gadżetem reklamowym. Wybierz wyrób od producenta w twardej oprawie z dogodnym dla siebie formacie, wzbogać go o dodatki, a produkt stanie się niezwykle oryginalnym gadżetem. Indywidualna personalizacja okładki podniesie pozytywny odbiór notatnika. Wklejki z firmowym nadrukiem czy nawet sama wstążka z nadrukiem zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych.

Eleganckie notesy z nadrukowanymi zdjęciami lub z logo firmy z roku na rok zyskują coraz większe grono zwolenników. Współczesny marketing potrzebuje skutecznego wsparcia w działaniach promocyjnych i sprzedażowych firmy, a ekskluzywny notatnik prosto od producenta jest idealnym produktem do tego typu przedsięwzięć. Prestiżowe notesy reklamowe ze zdjęciem doskonale sprawdzają się jako upominek reklamowy. Na uwagę zasługuje również notes z gumką w twardej oprawie oraz okładką z grawerowanym logo. Gadżet reklamowy a5 z ciekawym projektem oprawy zwiększa swój potencjał reklamowy dla firmy.
Firmy, które nam zaufały

Jaki notes z nadrukiem grafiki wybrać dla firmy?

projektowanie kalendarza z zdjęciami
Czy projekt okładki indywidualnego notesu jest ważny?

Projekt notesu firmowego jest bardzo ważny – to nie ulega wątpliwości. Ma on wpływ na wygląd całego produktu reklamowego, a także na jego funkcjonalność. Im bardziej oryginalny i kojarzący się z firmą jest projekt graficzny, tym lepiej dla danego podmiotu, gdyż będzie stanowił skuteczną jego reklamę. Profesjonalny notes z grafiką firmową wykonany zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego to świetna reklama firmy i zarazem narzędzie pracy dla pracowników biurowych. Warto zadbać o to, aby na okładce pojawiło się logo firmy, wewnątrz znajdowały się zdjęcia kojarzące się z firmą i związane z jej ofertą. Cały notes z grafiką firmową powinien być wykonany w indywidualnym kolorze także powiązanym z kolorystyką, jaką posługuje się firma przy budowaniu własnej identyfikacji. Ten produkt reklamowy powinien być przekonujący, atrakcyjny wizualnie, grafika z zdjęciami powinna zachęcać do częstego korzystania i zabierania notesu w każde możliwe miejsce.

Jaki format notesu reklamowego z grafiką wybrać?

Wybór formatu podręczneg notatnika jest bardzo ważną sprawą. Wielu inwestorów stawia na notes reklamowy w kratkę lub linię o formacie a5, bo wydaje się poręczniejszy, wygodniejszy w użyciu podczas codziennych zajęć w pracy. Ten mieści się w damskiej torebce i przede wszystki zgrabnie, elegancko wygląda. Faktycznie ma mnóstwo zalet, ale ten większy w formacie a4 też może okazać się świetnym wyborem. To idealny wybór dla mężczyzn, którzy sporo notują w pracy. Nadaje się również dla tych, którzy lubią sporządzać raporty poisemne i dłuższe notatki. W notatniku większego formatu jest więcej miejsca na reklamę. Oba produkty wykończyć można na równie wysokim poziomie. Wszystko zależy od oczekiwań zamawiającego. Profesjonalny notes firmowy niezależnie od wielkości, będzie skuteczną reklamą, praktycznym narzędziem pracy i przydatnym gadżetem reklamowym do codziennych zastosowań. Format notanika to kwestia indywidualnego wyboru i trudno jest wskazać najlepszy.

tłoczenie kalendarz na zamówienie
eleganckie kalendarze na zamówienie
Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notes firmowy z grafiką?

Profesjonalny notes z logo firmy można wykończyć na wiele sposobów, dbając przede wszystkim o indywidualną grafikę. Zastosowanie w tym miejscu firmowego znaku albo zdjęć to najlepsze, co można zrobić, tworząc typowo firmowy gadżet. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby taką graficzną wklejkę wykonać wewnątrz notesu z nadrukiem. Możliwości w tym zakresie sa naprawde ogromne. Indywidualnie wykończony notes a5 lub większy to niezwykle wartościowy nośnik reklamy. Dobrej jakości, ładny gadżet biurowy przyjmie każdy, a ze względu na jego funkcjonalność, z pewnością będzie chętnie i często używany. Warto rozejrzeć się za profesjonalną agencją reklamową, bezpośrednim producentem, który wykona dedykowany notes duży lub mały z rozmaitymi elementami wykończenia dostosowanymi do indywidualnych oczekiwań i potrzeb zamawiającego. Im bardziej indywidualny jest projekt, tym ciekawszy jest notes reklamowy i skuteczniejsza staje się promocja.

Czy warto inwestować w tani notes z nadrukiem firmowym?

ekonomiczna wersja notatnika, ale też trzeba przyznać, niezbyt atrakcyjna, nieatrakcyjna pod względem wizualnym i marketingowym. Dlatego lepiej zainwestować większe pieniądze, aby móc cieszyć się eleganckim, nowoczesnym, ładnym graficznie notesem, idealnym na prezent dla pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Taki gadżet promocyjny zapewne przyjmą z ogromną radością i co więcej, będą go chętnie używać. Na pewno notes z indywidualną graficznie okładką nie będzie najtańszy, a tylko indywidualnie opracowana oprawa notesu z nadrukiem gwarantuje skuteczność pod względem reklamy. Należy w związku z tym poważnie przemyśleć temat projektu i sposobu wykończenia tego biurowego przedmiotu. Warto też skonsultować go z producentem takich gadżetów promocyjnych.

zdjęcia do kalendarza dla firm
format kalendarza do zamówienia

Jaki nakład notesu z grafiką firmową jest opłacalny?

Zamawiając taki reklamowy notes z grafiką dla firmy zamawiający zastanawiają się, na jaką ilość się zdecydować. Chcą zarazem, aby był to zakup możliwie opłacalny i ekonomiczny. Należy wobec tego wiedzieć, że prosty notes z nadrukiem wykonać można w ilości od kilkunastu sztuk. Jednak prosty notes z zdjęciami nie jest zbyt dobrym wyborem z uwagi na liczne ograniczenia, przez które właściwie wiele traci na jakości i funkcjonalności. Z kolei wybierając biurowy notes z nadrukiem reklamowym, czy z indywidualną reklamą firmy, trzeba zamówić minimum 50 sztuk, bo takie ilości przy tego typu zamówieniach są realizowane. Okazuje się jednak, że jest to dobra inwestycja. Warto inwestować nawet w hurtowe ilości notesów z indywidualną okładką zawierającą oryginalny projekt szaty graficznej, ponieważ po pierwsze tak będzie taniej, a po drugie, skoro firmowy podręczny notes ma być reklamą firmy, to najlepiej, aby dotarł do jak największej liczby osób. A ładnie wykonany, z estetycznym projektem graficznym opatrzonym intersującymi zdjęciami z pewnością będzie przyjmowany bardzo chętnie.

Indywidualny notes z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Jeszcze do niedawna można było kupić notes elegancki w skórzanej oprawie z nadrukowanym logo na okładce i to byłoby tyle, co wówczas wyróżniało te produkty na tle ogólnodostępnych od ręki notesów. Teraz stosuje się rozmaite dodatki, dzięki którym są jeszcze atrakcyjniejsze. Takim dodatkiem jest niewątpliwie gumka, która spina okładkę. Gumkę można zastosować do notatnika dowolnego formatu. Proponowana jest w wielu kolorach. Warto więc wybrać taki, który najbardziej będzie kojarzył się z firmą czy marką. Bez wątpienia notes ekskluzywny wyposażony w gumkę jest automatycznie znacznie funkcjonalniejszy, niż ten bez gumki. Ładnie zamyka poszczególne karty notesu, skrywając całe wnętrze i czyniąc je bezpiecznym. Taki notes to świetny gadżet reklamowy, który może się przydać dosłownie każdemu. Ważne jest tylko to, aby decydując się na pewne dodatki graficzne i różne opcje wykończenia, zadbać o odpowiednie ich połączenie. Notes musi wyglądać profesjonalnie i elegancko. Tylko wtedy będzie wzbudzał zainteresowanie.

jaki nakład kalendarza?
zamów kalendarze z gumką

Co powinno wyróżniać elegancki notes skórzany z nadrukiem dla firmy?

Elegancki czy nawet prestiżowy notes z nadrukiem firmowym to taki, który jest przede wszystkim wykonany z materiałów wysokiej jakości. Szlachetny papier o ciekawej strukturze. Wbrew pozorom to daje się zauważyć gołym okiem. Dlatego lepiej zainwestować w reklamowy artykuł z klasą, niż ekonomiczny, tani notes, który będzie odrzucał swoim wyglądem i kojarzył się z miernymi przedmiotem, który należałoby schować głęboko do szuflady. Zamawiając notesy indywidualne graficznie z firmowymi zdjęciami na okładce, warto również zadbać o indywidualną oprawę na zewnątrz. Może niekoniecznie dosłownie, ale stawiając na wykończenie ze skóry naturalnej, dobrze jest dopasować jej kolor do kolorów wykorzystywanych w identyfikacji wizualnej firmy. Chodzi o to, aby notes z grafiką nie tylko wyglądał elegancko, ale też był powiązany z wizualizacją firmy czy marki. Wszelkiego typu dodatki oraz nowoczesne wykończenie notesu wpłynie na jego wygląd, na elegancki styl produktu biurowego. To w takich gadżetach reklamowych liczy się najbardziej, bo to przykuwa uwagę potencjalnych klientów.

Oznakowanie notesu firmowego - grafika lub nadruk logo

Klienci zamawiając notes z nadrukiem oryginalnej grafiki dla firmy zastanawiają się, czy wybrać indywidualne wizualnie zdjęcia czy może nadruk logo firmy. W tej kwestii raczej należałoby zdecydować się na oba dodatki. Przecież ze sobą nie kolidują, a zapewniają większą indywidualność. Na okładce warto efektownie zaprezentować poprzez nadruk wielokolorowe logo marki. Wewnątrz można zastosować dodatkową stronę z promocyjną grafiką firmową. W tym miejscu sprawdzą się na przykład zdjęcia powiązane z tematyką działalności. Typowo firmowa grafika może się również znaleźć na eleganckiej okładce. Da się ją bez problemu połączyć z takimi oznaczeniami jak wspomniane logo. Ładnie wykonany notes dla firm to prestiżowy gadżet, który ujmuje swoim wyglądem, ale i jakością. Zachęca do codziennego używania. Taka reklama to gwarancja skuteczności i zadowolenia obdarowanego. Warto w takim razie zlecić opracowanie projektu graficznego profesjonalistom z agencji reklamowej.

jaki nakład kalendarzy na zamówienie
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany eleganckim notatnikiem z grafiką firmową czy też z nadrukiem logo firmy? Wahasz się jaki model kupić, aby spełnił Twoje oczekiwania. Porównujesz różne notesy, czy wybrać notes z indywidualnym nadrukiem odpowiednim dla firmy czy może w standardowej oprawie. Napisz do nas, a postaramy się doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia notesu z nadrukiem firmowym masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii jest odpowiedź niżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

W jaki sposób są wysyłane notesy firmowe z nadrukiem?

Nasze notatniki firmowe z nadrukowaną okładką twardą są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Notesy z gumką są pakowane w odpowiednio zabezpieczone  kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, zamówione produkty wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.
Jakie macie doświadczenie w projektu notesów?
Posiadamy własne studio graficzne z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów, w  tym notesów z własnym dedykowanym nadrukiem zdjęć. Nasi graficy przygotują oryginalne i niekonwencjonalne projekty na organizer reklamowy z gumką, bądź w twardej oprawie.

Czy notes firmowy z nadrukiem logo może mieć wstążkę?

Prestiżowy notes skórzany A4 może mieć dodatkowo wykonaną wstążkę z nadrukiem. Taki notatnik z logo firmy i indywidualizowaną wstążką ma nieznacznie dłuższy termin wykonania niż standardowy notes firmowy z logo. Ale warto zamówić notes z gumka i wstążką.
Czy jest możliwość zamówienia notesu indywidualnego?
Notesy w twardej oprawie można zamówić z wielu oprawach, również może to być notes w oprawie z nadrukiem indywidualnej grafiki. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
W jaki sposób jest zabezpieczona okładka notesu z grafiką?
Notes w oprawie twardej z drukowaną grafiką firmową, a dokładnie jego okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego, aby była trwała musi być zabezpieczona. Gadżet reklamowy może być zabezpieczony folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub okładką może być drukowana na materiale imitującym płótno.
Jaki jest czas realizacji notesu z nadrukiem grafiki?
Standardowy czas realizacji na notesy reklamowe to czas 15-20 dni roboczych. Ekskluzywny notes z własną grafiką nadrukowaną może mieć dłuższy czas realizacji, który jest ustalany indywidualnie. Czas wykonania na notesy z logo firmy zależy od ilości jak i dodatków wybranych do notesu reklamowego.
Ile projektów okładki notesu otrzymam?
Ilość przedstawionych propozycji nadruku na okładkę notesu reklamowego indywidualnego zależy od ustaleń. Zazwyczaj przedstawiamy dwie propozycje okładki notesu ze zdjęciem. Klient może wprowadzić swoje uwagi. Po końcowej akceptacji przekazujemy plik do druku.

Czy notesy reklamowe dla firm mogą mieć oprawę z własnym nadrukiem?

W naszej ofercie znajdziecie notesy a4 z gumką jak również notatniki reklamowe oryginalnym włanym nadrukiem. Indywidualna oprawa, która wyróżni notes w twardej oprawie, z pewnością jest znacznie większym nośnikiem reklamowym niż standardowy produkt  z grawerowanym logo.

Nowoczesne notesy firmowe z nadrukiem reklamowym

Profesjonalne notesy reklamowe z nadrukiem logo poleca się klientom, którzy szukają nowoczesnego sposobu na promocję firmy, jej usług i produktów. Wielu nawet nie zdaje sobie sprawy ze skuteczności tego rodzaju gadżetów. Niektórzy też nie mają pojęcia o tym, że przecież tego typu notatniki a4 dla firm czy a5 są bardzo praktyczne, a co za tym idzie, przydają się w pracy i w domu. Należy koniecznie pamiętać, że tego rodzaju wyroby są dziś w przystępnych cenach i każdy, kto tylko myśli o reklamie dla swojej firmy, może je zamówić w dowolnych ilościach. Dobrze wykonane nadrukowane notesy z logo firmy będą skuteczną reklamą i przydatnym narzędziem pracy.

strzalka wciecie

Elegancki notes firmowy skórzany ciekawie wykończony

Warto zainwestować w notes z nadrukiem, ponieważ jest to produkt, który może przydać się każdemu pracownikowi w codziennej pracy, a nawet poza firmą. Opatrzony firmowym logo będzie skuteczną reklama nienachalnie docierającą do szerokiego grona odbiorców, potencjalnych klientów. Notes dziś można wykończyć na wiele sposobów. Wystarczy tylko w pierwszej kolejności zastanowić się nad sposobem wykonania tego produktu. Producent oferuje między innymi notes w twardej oprawie. Ten produkt jest bardzo elegancki i dość mocno rzuca się w oczy. Poza tym elegancki notes może posiadać bardzo indywidualne, zaprojektowane na życzenie konkretnego klienta, wnętrze. W środku istnieje możliwość zastosowania zdjęć firmowych, firmowej grafiki. Tak ekskluzywny notes skórzany z gumką to produkt, z którym wiele osób nie chce się rozstawać nawet na chwilę. Z uwagi na solidne i profesjonalne wykonanie, produkt ten może służyć jako upominek dla pracowników i wybranych klientów. Na pewno ucieszy każdego. Będzie wyglądał na bardzo drogi. Wówczas pracodawca czy usługodawca w oczach pracowników i klientów wypadnie bardzo pozytywnie. Takie gadżety mają duży wpływ na wizerunek firmy. Warto więc zagłębić się w szczegóły opcji dotyczących wykończenia.

strzalka wciecie

Notes reklamowy z ekskluzywnym nadrukiem – skuteczna reklama

Ekskluzywne notesy reklamowe z włanym nadrukiem oferowane są dziś firmom działającym praktycznie we wszystkich branżach. Dobrze zaprojektowane, a następnie starannie wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów stanowią skuteczną reklamę firmy. Właśnie w takim notatniku można w pełni zaprezentować ofertę produktów czy usług. Nie ma znaczenia, czy zamawiający wybierze notes z gumką czy bez gumki. Najważniejsze, aby posiadał elementy kojarzące się z konkretną firmą. Wśród polecanych są notatniki a4 dla firm z drukowanymi zdjęciami i  logo. Te mniejsze w formacie a5 też są jak najbardziej w porządku. Tego rodzaju reklama jest skuteczna, ponieważ nikt jej w żaden sposób nie narzuca. Nikt nie robi tego celowo. Dociera w sposób kompletnie nienachalny. Może właśnie dlatego tak dobrze działa. Poza tym wpływ na to zapewne ma też praktyczność czy funkcjonalność takich produktów z nadrukiem. Skoro przydają się na co dzień, w pracy i poza nią, to dlaczego takiego produktu nie przyjąć, tym bardziej, że nikt nie chce w zamian pieniędzy. Warto w takim razie uważnie przemyśleć kwestię wykonania i wykończenia tych gadżetów, aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący produkt, ekskluzywny drukowany notes, skuteczną reklamę swojej firmy.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy