Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes reklamowy indywidualny

NOTES FIRMOWY Z NADRUKIEM NOTATNIKI REKLAMOWE W INDYWIDUALNEJ OPRAWIE

Notesy reklamowe ze zdjęciami to ciekawa propozycja na firmowy gadżet reklamowy. Notatniki reklamowe w twardej indywidualnej oprawie to doskonałe połączenie standardowego notesu zawierającego okładkę z projektem graficznym. Takie notesy z okładką autorską posiadają indywidualną okładkę z oryginalnym przemyślanym marketingowo projektem, wykonanym przez profesjonalne studio graficzne oraz indywidualnie zaprojektowany środek notesu, specjalnie dobrana oprawa i wkłady – sprawią, iż Twoje notesy reklamowe będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Koszty notesu

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notesów

Na ostateczną cenę notesu z indywidualnym projektem okładki i środka mogą wpływać różne elementy (personalizacja notatniki, notesu). Sprawdź cenę swojego notesu firmowego.

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 145x205 lub 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes dla firmy może mieć dowolny układ graficzny środka, możemy wydrukować indywidualny layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Skuteczny projekt notesu?
Od kilkunastu lat projektujemy ekskluzywne notesy dla firm.
zdjęcia do notesów
Chcesz zamówić elegancji notes z grafiką, a nie masz własnych fotografii - możesz skorzystać z naszego archiwum zdjęć. Posiadamy fotografie do grafiki notatnika reklamowego o różnorodnej tematyce.

Wykorzystaj zdjęcia z naszej bazy

Czy potrzebujesz zdjęć przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może potrzeba ci tanich zdjęć kulinarnych – pięknie zaaranżowanych produktów? Interesuje cię ekskluzywny notes z nadrukiem zdjęcia lub inną grafiką. Napisz nam, jakie są twoje oczekiwania, czego potrzebujesz, a przygotujemy odpowiednie grafiki i fotografie  do Twojego notatnika. Gwarantujemy, że będziesz miał z czego wybierać!

Autorskie oprawy notesów

Autorskie notesy reklamowe ze zdjęciem lub grafika reklamową to obecnie nowy trend wśród gadżetów dla firm. Nasz indywidualny firmowy notatnik to nie tylko pomysłowa i niepowtarzalna grafika na okładce. To również indywidualnie zaprojektowany środek notesu z nadrukiem logo. Grafika na okładce i grafika w środku notatnika A4 daje nam dodatkowe możliwości uwikłania przekazu reklamowego, który w atrakcyjnej formie trafi do odbiory. Ekskluzywna w odbiorze twarda okładka nietuzinkowego notesu ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla klienta. Firmy coraz częściej szukają takich nietuzinkowych rozwiązań i zamawiają elegancki notes reklamowy z projektem okładki. A Ty chciałbyś podnieść prestiż swojej firmy ? Oryginalna grafika na okładce notesu może to zapewnić.

Notes reklamowy - dodatki

Interesujące dodatki do eleganckiego notesu reklamowego z własnym zdjęciem podnoszą walory estetyczne i funkcjonalne tego niecodziennego upominku reklamowego. Notes z grafiką w środku, do którego dodamy gumkę do zamykania czy wstążkę z logo, z anonimowego notatnika staje się eleganckim i funkcjonalnym gadżetem reklamowym. Wybierz notes od producenta w twardej oprawie z dogodnym dla siebie formacie, wzbogać go o dodatki, a produkt stanie się niezwykle oryginalnym gadżetem. Indywidualna personalizacja okładki podniesie pozytywny odbiór notatnika. Wklejki z firmowym nadrukiem czy nawet sama wstążka z nadrukiem zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych.

Eleganckie notesy z nadrukowanymi zdjęciami lub z logo firmy z roku na rok zyskują coraz większe grono zwolenników. Współczesny marketing potrzebuje skutecznego wsparcia w działaniach promocyjnych i sprzedażowych firmy, a ekskluzywny notatnik prosto od producenta jest idealnym produktem do tego typu przedsięwzięć. Prestiżowe notesy reklamowe ze zdjęciem doskonale sprawdzają się jako upominek reklamowy. Na uwagę zasługuje również notes z gumką w twardej oprawie oraz okładką z grawerowanym logo. Notes reklamowy a5 z ciekawym projektem oprawy zwiększa potencjał reklamowy notatnika z logo firmy.
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

W jaki sposób są wysyłane notesy reklamowe indywidualne?

Nasze notatniki firmowe z okładką twardą są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Notesy z gumką są pakowane w odpowiednio zabezpieczone  kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, zamówione produkty wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.
Jakie macie doświadczenie w projektu notesów?
Posiadamy własne studio graficzne z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów, w  tym notesów indywidualnych ze zdjęciem. Nasi graficy przygotują oryginalne i niekonwencjonalne projekty na notes reklamowy z gumką, bądź w twardej oprawie.

Czy notes z logo firmy może mieć wstążkę z nadrukiem?

Prestiżowy notes skórzany A4 może mieć dodatkowo wykonaną wstążkę z nadrukiem. Taki notatnik z logo firmy i indywidualizowaną wstążką ma nieznacznie dłuższy termin wykonania niż standardowy notes firmowy z logo. Ale warto zamówić notes z gumka i wstążką.

Czy jest możliwość zamówienia notesu indywidualnego?

Notesy w twardej oprawie można zamówić z wielu oprawach, również może to być notes w oprawie twardej z indywidualną grafiką. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
W jaki sposób jest zabezpieczona okładka notesu z grafiką?
Notes w oprawie twardej z grafiką, a dokładnie jego okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego, aby była trwała musi być zabezpieczona. Gadżet reklamowy może być zabezpieczony folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub okładka może być drukowana na materiale imitującym płótno.
Jaki jest czas realizacji notesu indywidualnego?
Standardowy czas realizacji na notesy reklamowe to czas 15-20 dni roboczych. Ekskluzywny notes z grafiką może mieć znacznie dłuższy czas realizacji, który jest ustalany indywidualnie. Czas wykonania na notesy z logo firmy zależy od ilości jak i dodatków wybranych do notesu reklamowego.
Ile projektów okładki i notesu otrzymam?
Ilość przedstawionych propozycji okładki na notes reklamowy indywidualny zależy od ustaleń. Zazwyczaj przedstawiamy dwie propozycje okładki notesu ze zdjęciem. Klient może wprowadzić swoje uwagi. Po końcowej akceptacji przekazujemy plik do druku.

Czy notesy reklamowe dla firm mogą mieć oprawę indywidualną?

W naszej ofercie znajdziecie notesy A4 z gumką jak również notatniki reklamowe oryginalnym nadrukiem. Indywidualna oprawa, która wyróżni notes w twardej oprawie,  z pewnością jest znacznie większym nośnikiem reklamowym niż standardowy notes  z grawerowanym logo.

Nowoczesne notesy reklamowe z logo elegancką prezentacją firmy

Profesjonalne notesy reklamowe z nadrukiem logo poleca się klientom, którzy szukają nowoczesnego sposobu na promocję firmy, jej usług i produktów. Wielu nawet nie zdaje sobie sprawy ze skuteczności tego rodzaju gadżetów. Niektórzy też nie mają pojęcia o tym, że przecież tego typu notatniki a4 dla firm czy a5 są bardzo praktyczne, a co za tym idzie, przydają się w pracy i w domu. Należy koniecznie pamiętać, że tego rodzaju wyroby są dziś w przystępnych cenach i każdy, kto tylko myśli o reklamie dla swojej firmy, może je zamówić w dowolnych ilościach. Dobrze wykonane notesy z logo firmy będą skuteczną reklamą i przydatnym narzędziem pracy.

strzalka wciecie

Elegancki notes skórzany wykończony na wiele sposobów

Warto zainwestować w notes z nadrukiem, ponieważ jest to produkt, który może przydać się każdemu pracownikowi w codziennej pracy, a nawet poza firmą. Opatrzony firmowym logo będzie skuteczną reklama nienachalnie docierającą do szerokiego grona odbiorców, potencjalnych klientów. Notes dziś można wykończyć na wiele sposobów. Wystarczy tylko w pierwszej kolejności zastanowić się nad sposobem wykonania tego produktu. Producent oferuje między innymi notes w twardej oprawie. Ten produkt jest bardzo elegancki i dość mocno rzuca się w oczy. Poza tym elegancki notes może posiadać bardzo indywidualne, zaprojektowane na życzenie konkretnego klienta, wnętrze. W środku istnieje możliwość zastosowania zdjęć firmowych, firmowej grafiki. Tak ekskluzywny notes skórzany z gumką to produkt, z którym wiele osób nie chce się rozstawać nawet na chwilę. Z uwagi na solidne i profesjonalne wykonanie, produkt ten może służyć jako upominek dla pracowników i wybranych klientów. Na pewno ucieszy każdego. Będzie wyglądał na bardzo drogi. Wówczas pracodawca czy usługodawca w oczach pracowników i klientów wypadnie bardzo pozytywnie. Takie gadżety mają duży wpływ na wizerunek firmy. Warto więc zagłębić się w szczegóły opcji dotyczących wykończenia.

strzalka wciecie

Ekskluzywny notes reklamowy – skuteczna reklama firmy

Ekskluzywne notesy reklamowe z nadrukiem oferowane są dziś firmom działającym praktycznie we wszystkich branżach. Dobrze zaprojektowane, a następnie starannie wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów stanowią skuteczną reklamę firmy. Właśnie w takim notatniku można w pełni zaprezentować ofertę produktów czy usług. Nie ma znaczenia, czy zamawiający wybierze notes z gumką czy bez gumki. Najważniejsze, aby posiadał elementy kojarzące się z konkretną firmą. Wśród polecanych są notatniki a4 dla firm ze zdjęciami, z logo. Te mniejsze w formacie a5 też są jak najbardziej w porządku. Tego rodzaju reklama jest skuteczna, ponieważ nikt jej w żaden sposób nie narzuca. Nikt nie robi tego celowo. Dociera w sposób kompletnie nienachalny. Może właśnie dlatego tak dobrze działa. Poza tym wpływ na to zapewne ma też praktyczność czy funkcjonalność takich produktów. Skoro przydają się na co dzień, w pracy i poza nią, to dlaczego takiego produktu nie przyjąć, tym bardziej, że nikt nie chce w zamian pieniędzy. Warto w takim razie uważnie przemyśleć kwestię wykonania i wykończenia tych gadżetów, aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący produkt, ekskluzywny notes, skuteczną reklamę swojej firmy.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany eleganckim notatnikiem z grafiką firmową czy też z nadrukiem logo firmy? Wahasz się jaki model kupić, aby spełnił Twoje oczekiwania. Porównujesz różne notesy, czy wybrać notes z indywidualnym nadrukiem odpowiednim dla firmy czy może w standardowej oprawie. Napisz do nas, a postaramy się doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=49622070
Nieprawidłowy kod