KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes reklamowy A5

NOTESY REKLAMOWE A5 NOTESY  FIRMOWE Z NADRUKIEm I LOGO FIRMY

Notes reklamowy z nadrukiem dla firmy może być ciekawą propozycją upominku dla klientów, praktyczny i funkcjonalny gadżet firmowy. Notes A5 z logo to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią notować, a jednocześnie nie prowadzą kalendarza spotkań. Nasz notes z gumką może w pełni zastąpić kalendarz książkowy. Niewielki format, prawie 192 strony na notatki. Firmowy notatnik A5 w twardej oprawie skórzanej może mieć wytłoczone logo firmy, wstążkę z nadrukiem, co powoduje że jest to ciekawy pomysł na reklamę firmy. Zamów u producenta ekskluzywny notes reklamowy dla swojej firmy już dziś.

Cena notesu
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do notesu – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych notatników. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność gadżetu, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę notesu...
PARAMETRY NOTESU
Format 145x205 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notes a5 może być w kratkę, linie, kropki. Ponadto notes może być czysty lub indywidualnie zaprojektowany layout
Opcje dodatkowe Notes reklamowy w formacie a5 dla firm może mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Pomysł na notes

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Notatnik ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...
klasyczne Oprawy notesów

Skórzany notes reklamowy powinien się wyróżnić solidną twardą oprawą. Skuteczną wizytówką każdego notatnika a5 jest jego zewnętrzna oprawa. Zazwyczaj to właśnie elegancko dobrana twarda oprawa może decydować o zakupie notesu z logo firmy. Indywidualny charakter produktu w formacie a5 nadaje wybór odpowiedniej oprawy. Skorzystaj z bogatej oferty wzorów skóropodobnych opraw. W dobrej cenie ekskluzywne skórzane notesy z logo mogą być wyprodukowane na zamówienie z eleganckiej skóry. Do produktów książkowych z grawerem czy z gumką zalecamy okleinę skórzaną czy też oprawa zbliżona wizualnie do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy notesów

Reklamowe autorskie notesy można rozpatrywać dwubiegunowo. Notatnik a5 autorski może mieć indywidualną okładkę, jak również oryginalny i indywidualny środek z nadrukiem. Ciekawa w odbiorze twarda okładka z indywidualnego notesu a5 ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla odbiorcy. Coraz większa liczba klientów chciałby zamówić taki ekskluzywny notes reklamowy z logo swojej firmy. A Ty chciałbyś podnieść prestiż swojej firmy? Autorska koncepcja grafiki na okładce kalendarza może to zapewnić. Już dziś zamów elegancki notes a5 z logo.

Notesy reklamowe - dodatki

Eleganckie dodatki do notesu z grawerem logo to podstawa końcowego produktu reklamowego. Pośród bogatej oferty znajdziesz notatnik firmowy z tłoczeniem logo firmy lub z grawerem, z gumką. Wybierz model rozbudowany o interesujące dodatki, a produkt do pisania a5 zyska na funkcjonalności. Indywidualna personalizacja może podnieść zalety wizualne notatnika. Reklamowe wklejki z firmowym nadrukiem lub wstążka z logo zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych. Notesy reklamowe mogą mieć okładki obszyte lub zaokrąglone narożniki co podnosi ich walory estetyczne.

Wielu zastanawia się, dlaczego notesy firmowe a5 z logo coraz bardziej zyskują rosnące grono fanów. Obecny marketing potrzebuje skutecznego wsparcia w działaniach reklamowych firmy, a do tego nadaje się ekskluzywny notes prosto od producenta notatników. Jako gadżet promocyjny świetnie się sprawdzają nasze eleganckie notesy skórzane w twardej oprawie. Na uwagę zasługuje notes z gumką oraz okładką z grawerowanym logo. Projekt ciekawej oprawy indywidualnej zwiększa potencjał reklamowy notatnika a5 z logo firmy. Warto rozejrzeć się za ciekawymi dodatkami, które zapewne podniosą prestiż notesu. Przez to gadżet reklamowy stanie się eleganckim firmowym produktem dla firm.
Ocena: 91.69% - 35 Głosów

NOTESY REKLAMOWE - DODATKI

Notesy reklamowe już dawno stały się standardem w naszej ofercie. Proponujemy je wszystkim klientom z uwagi na ich wysoką funkcjonalność. Aby jeszcze bardziej wpłynąć na ich przydatność w życiu codziennym, oferujemy także liczne dodatki. Chodzi tu o wklejki reklamowe, tłoczenia na oprawie, eleganckie garbiki, kolorowe brzegi, gumki do zamykania, nadruk logo itp. W ten sposób tworzymy niepowtarzalne notesy firmowe z nadrukiem logo.

Okładka notesu z grafiką
Okładka notesu z grafiką
Proponujemy notes a5 z indywidualnym nadrukiem grafiki na twardej okłade. W tym miejscu możemy zastosować firmowe zdjęcia lub inne elementy graficzne, które będą się z nią kojarzyć. Dzięki temu takie notesy firmowe a5 są skuteczną reklamą.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Profesjonalny notes dla firmy powinien mieć tłoczenie. Wykonujemy je na okładce i zwykle jest to logo. Czynność ta jest możliwa przy użyciu różnych technik, na sucho i gorąco. Zależy to od materiału, który zastosowaliśmy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Proponujemy dodatkowe strony do notesu a5. Są to tak zwane wklejki reklamowe, strony z reklamą firmy, zdjęciami, grafikami. Dzięki temu taki notes z gumką lub bez, jest skuteczną reklamą. Już dziś zamów projekt tego eleganckiego produktu.
Papier kremowy
Papier kremowy
Dla zainteresowanych proponujemy papier chamois – kremowy. Podnosi walory estetyczne produktu. Sprawia, że notesy reklamowe są bardziej ekskluzywne. Tak właśnie tworzymy produkty klasy premium.
Personalizacja notesy firmowe

Personalizacja notesy firmowe

Logo firmy wygrawerowane na okładce notatnika albo imię i nazwisko osoby, która będzie go używać, to doskonały sposób na indywidualizację tego produktu. Dziś eleganckie notesy z logo cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Aby uzyskać niepowtarzalny charakter firmowego notesu, czasem wystarczy tylko zastosować wstążkę z nadrukiem. Robimy to za pomocą sublimacji. Na wstążce drukujemy logo lub hasło reklamowe. Szczegóły są do ustalenia.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Wykonując notes firmowy a5, proponujemy klientom zaokrąglenie narożników zarówno bloku, jak i okładki. Wówczas produkt ten wygląda elegancko i nowocześnie. Taki gadżet jest praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aluminiowa blaszka w srebrnym kolorze o wymiarze 50x15 mm to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wpłynąć na indywidualność produktu. Na blaszce tej grawerujemy logo firmy. Tak właśnie wygląda elegancki notes.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Pragniemy podkreślić, że notes w skórzanej oprawie doskonale się prezentuje, kiedy posiada gumkę. Wówczas też dobrze się go zamyka i otwiera. Na gumce tej możemy wykonać nadruk, na przykład logo.
Okucia notes reklamowy

Okucia notes reklamowy

Oferujemy eleganckie okucia do notesu. Dzięki nim, w kolorze srebra lub złota, notes z logo wygląda bardzo ekskluzywnie. To produkt premium, który wywiera bardzo pozytywne wrażenie na odbiorcach.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Notes z grawerem warto transportować w pudełku. Proponujemy więc kartonowe pudełka tworzone z białego kartonu o gramaturze 300g, dzięki którym można też w sposób elegancki wręczyć ten przedmiot klientom, pracownikom czy kontrahentom.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Warto notes w twardej oprawie z skóry wzbogacić foliowymi kieszonkami. Posłużą do przechowywania luźnych karteczek, wizytówek. Dużą popularnością cieszą się trójkątne kieszonki. Jeżeli chodzi o tego typu artykuły reklamowe cena nie jest wysoka. Taki dodatek nie jest drogi.
Firmy, które nam zaufały

Jaki notes reklamowy wybrać dla swojej firmy?

projektowanie notesu a5 reklamowego

Czy projekt okładki notesu reklamowego jest ważny?

Jedni mówią, że tak, inni, że to czynnik mniej istotny. W rzeczywistości projekt, dzięki któremu ma zostać wykonany notes reklamowy z logo, jest bardzo ważną sprawą. Gadżet ten powinien w sposób ciekawy i oryginalny promować firmę i jej ofertę. Dlatego ważne jest to, aby z zaangażowaniem skupić się na projekcie. Należy pamiętać, że notes firmowy a5, a konkretnie to jak wygląda, ma wpływ na postrzeganie firmy. Ten elegancko wykonany produkt z tłoczonym lub grawerowanym logo będzie dumnie reklamował firmę. Oryginalny projekt pozwala stworzyć notes z grafiką firmową, w której można zastosować chociażby zdjęcia z naszego archiwum. Ciekawą opcją jest zastosowanie kilku zdjęć i połączenie ich w graficzny kolaż. Im bardziej indywidualny projekt, tym większa szansa na stworzenie naprawdę ciekawego, eleganckiego produktu klasy premium. Bez wątpienia taki notes z logo firmy może być ekskluzywny, każdy będzie chciał go mieć i używać.

Jaki format notesu reklamowego wybrać – format a5 czy a4?

Wielu klientów pyta o rozmiar, notes książkowy A5 czy większy A4 z grawerowanym logo? Który z tych formatów będzie najlepszy? Tak naprawdę to kwestia preferencji. Każdy przecież ma indywidualne potrzeby względem tego produktu. Najczęściej klienci zamawiają notesy z logo firmy w mniejszym formacie A5, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać też nieco większy rozmiar. Warto mieć tylko na uwadze to, że notes a5 łatwiej jest transportować. Można przechować w niedużej torebce. Dobrze układa się w dłoni. Poza tym notes mały, czyli w formacie małego zeszytu, jest najczęściej zabierany na spotkania biznesowe, a więc najwyraźniej format ten jest najpopularniejszy. Osoby obdarowywane tym gadżetem też chętniej przyjmują notesy a5. Warto wzbogacić ten upominek biurowy licznymi dodatkami typu – grawerowane i tłoczone logo na twardej okładce, gumka do zamykania, wstążka. Niemało osób jest zdania, że notes skórzany w formacie A4 jest produktem bardziej ekskluzywnym.

format notesu a5
notes skórzany

Co powinno wyróżniać elegancki notes skórzany dla firmy?

Elegancki notes A5 czy A4 powinien posiadać przede wszystkim wysokiej jakości oprawę z skóry naturalnej. Istnieje możliwość nawet wybarwienia skóry, która sprawi, że produkt ten będzie wyglądał jeszcze ekskluzywniej. Dzięki temu można uzyskać notes firmowy w kolorze brązowym, niebieskim czy bordowym. Bez wątpienia gadżet ten będzie prezentował się jeszcze lepiej, stanie się prestiżowym przedmiotem, mającym bardzo duży i zarazem pozytywny wpływ na prezencje firmy. Wybrane dodatki skutecznie zwiększą przydatność produktu na co dzień. Propozycją są tu zaokrąglone narożniki, tłoczenie logo firmy na przodzie okładki, a także przeszycie ozdobną nicią krawędzi, czy ozdobna gumka. Tak wykonany notes dla firmy od razu zyska popularność. Na pewno nie będzie leżał bezużytecznie w szufladzie. Już sama elegancka oprawa notesu zmotywuje wielu użytkowników do regularnego korzystania z tego firmowego produktu.

Czy warto inwestować w tani notes z nadrukiem firmowym?

Zamawiając notesy firmowe wielu kieruje się jakością tego produktu. Niektórzy wolą zwrócić uwagę na cenę. W rzeczywistości jakość jest najważniejsza. Tanie notesy reklamowe z tłoczonym logo to ekonomiczny wybór. Niższa cena równa się słabszej jakości materiały i wcale nie lepsze, korzystniejsze wykonanie. Z jednej strony wydaje się, że niedrogi notes dla firmy to okazja. Z drugiej zaś to inwestycja, która się nie opłaci. Droższe wyroby są produktami zdecydowanie wyższej jakości, to artykuły klasy premium. Ten ekskluzywny, prestiżowy przedmiot biurowy chciałby mieć każdy. Dlatego bez względu na to, w jakiej ilości zamówi go klient, „pozbędzie się” każdej sztuki. Trzeba mieć na uwadze to, że oryginalne, profesjonalnie wykonane notesy z nadrukiem z użyciem wysokiej jakości materiałów nowi właściciele chętnie zabiorą na spotkania, do pracy i w inne miejsca. Wówczas skuteczna reklama gwarantowana.

tani notes dla firm
notes z gumką dal firm

Notes z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Wykończyć notes skórzany firmowy można na wiele różnych sposobów. Jednym z przydatnych dodatków jest gumka. Zdecydowanie zwiększa jego funkcjonalność i wbrew pozorom wcale nie szpeci wyglądu. Takie zamknięcie może posiadać na przykład notes A5. Elegancki gadżet ten jest postrzegany, jako nowocześniejszy, droższy, ciekawszy. Mówi się, że ma dodatkowe zalety. To przydatne zamknięcie organizera z skóry, które zabezpiecza jego wnętrze. Gumka może mieć dowolny kolor – czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny, szary, a nawet biały. Bez wątpienia notes na spirali czy ekskluzywny klejony w skórzanej oprawie lub twardej możemy wykonać zgodnie z obowiązującym wizerunkiem firmy. Gumka to w tym przypadku niejedyny dodatek stanowiący ciekawe wykończenie końcowego produktu. Z pozostałymi można zapoznać się, zaglądając do naszej oferty reklamowej. Bez wątpienia jednak gumka to praktyczny element.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notes firmowy?

Jako producent notesów mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu eleganckich oryginalnych produktów firmowych. Potrafimy tworzyć indywidualne wyroby, współgrające z obowiązującymi trendami i z oczekiwaniami naszych klientów. Zachęcamy do tego, aby klienci zamawiali właśnie personalizowane notesy reklamowe z logo tłoczonym lub grawerowanym. Zapewniamy im projekt graficzny i wykonanie. Polecamy stosowanie grafiki na zewnątrz z przodu i z tyłu. Możemy także wykonać sam wkład notatnika a5 z nadrukowanymi zdjęciami czy firmową treścią. Proponujemy zastąpić w ten sposób zwykły wkład w linię czy kratkę. Dzięki temu gadżet stanie się bardziej prestiżowym, produktem klasy premium. Taki notes organizer z logo firmy to produkt wartościowy, elegancki, idealny na wartościowy prezent dla pracowników i klientów. Pomimo iż tego typu wyroby są bogatszą wersją notesu, są jednocześnie całkiem niedrogie.

grafika indywidualna dla notesu
grawerowanie na notesie

Oznakowanie notesu firmowego - grawer lub tłoczenie logo

Mamy wielu klientów z całej Polski. Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz – to tylko wybrane miasta, z których pochodzą. Niektórzy z nich dopytują, co wybrać – grawer czy tłoczenie logo firmy. Na pewno znakowanie poprzez logo widoczne na twardej okładce notesu podnosi walory estetyczne produktu. Poza tym czyni go eleganckim upominkiem firmowym. Grawerowanie logo firmy na skórze naturalnej doskonale się prezentuje. Wybór między grawerem a tłoczeniem zależy od zastosowanych materiałów i efektu, jakiego się oczekuje. Właśnie takie notesy reklamowe z logo często widuje się na spotkaniach, konferencjach i w wielu innych miejscach. Nic w tym dziwnego, wśród gadżetów reklamowych, to właśnie tak wykończony notes uchodzi za prestiżowy, ekskluzywny produkt firmowy. Warto w takim razie zainwestować, zamówić elegancki notes z grawerem lub tłoczonym logo. Wybór tak naprawdę należy do każdego z osobna.

Jaki nakład notesu z grawerem logo jest opłacalny?

W sklepach z asortymentem biurowym można kupić notesy reklamowe a5 w kratkę lub linię w dowolnej ilości, także pojedyncze sztuki. Zamawiając je u producenta, trzeba decydować się na większą ilość. Wybierając standardowy nadruk firmowy wewnątrz notesu, można składać zamówienia w ilości już od kilkunastu sztuk. Wiadomo jednak, że im większa ilość reklamowych produktów, tym większa oszczędność, gdyż wówczas cena jednostkowa znacznie spada, otrzymujemy tańszy produkt. Przy indywidualnym projekcie najlepiej zamawiać je w ilości od 50 sztuk. Natomiast hurtowe ilości – kilkaset sztuk i więcej – gwarantują największą opłacalność, niskie ceny jednostkowe. Wystarczy tylko zadbać o wykonanie estetycznego projektu i staranne opracowanie go, aby uzyskać notes z nadrukiem, prestiżowy gadżet, praktyczne narzędzie pracy. Takie przedmioty błyskawicznie znajdą nowych właścicieli. Każdy będzie chciał z nich korzystać.

jaki nakład notesów z logo
zdjęcie na notesu a5

Zamawiam notes A5 dla firmy, czy muszę mieć zdjęcia?

Klient, który zamawia u nas notes reklamowy dla swojej firmy, nie musi dostarczać nam własnych zdjęć. Oczywiście ma taką możliwość i jesteśmy w stanie wykorzystać jego fotografie przy opracowywaniu projektu terminarza, ale muszą one spełniać określone parametry. Posiadamy własne archiwum gotowych zdjęć. Mamy zdjęcia wysokiej jakości, które praktycznie od razu nadają się do wykorzystania. Są to zdjęcia z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Istnieje również możliwość zorganizowania profesjonalnej sesji zdjęciowej celem pozyskania dobrych zdjęć do notesu firmowego. Jednak jest to usługa dość kosztowna i dla wielu nieopłacalna. Tak więc zachęcamy do tego, aby wybierać nasze zdjęcia. Każdy, kto się z nimi zapozna, na pewno uzna, że to faktycznie dobry pomysł. To przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości i dobrej ceny produktu do notowania w wersji ostatecznej.

Czy notes A5 warto personalizować - jakie mam możliwości?

Profesjonalny notes firmowy w formacie a5 to fantastyczny gadżet marketingowy, ale i funkcjonalny. Przydaje się często i w wielu miejscach. Co więcej, może posłużyć, jako prezent. Warto więc taki reklamowy notes z terminarzem poddać personalizacji. Jak można tego dokonać? Już wyjaśniamy. Elementem personalizacji jest niewątpliwie logo. Może być grawerowane, tłoczone lub po prostu nadrukowane. Kolejnym działaniem mającym wpływ na uzyskanie indywidualnego organizera jest nadrukowanie autorskiej grafiki promocyjnej, firmowych zdjęć itd. Polecamy tu również wklejki reklamowe, wyklejki, wstążkę z nadrukiem oraz gumkę. Każdy z tych dodatków poprawia wygląd i funkcjonalność całego gadżetu – powstaje profesjonalny notes reklamowy a5 czy a4. Zwiększa też jego wartość. Wybór poszczególnych rozwiązań powinien zależeć od indywidualnych upodobań, potrzeb i możliwości. Chodzi tu głównie o możliwości, a może bardziej o ograniczenia finansowe.

prsonalizacja notesów z logo
zamawianie notesów a5

Kiedy najlepiej zamawiamć notes firmowy A5?

Kiedy zbliża się koniec roku, firmy decydują się na zamawianie przeróżnych materiałów reklamowych, wśród których są między innymi notesy z organizerem wewnątrz. Popularnością cieszą się te w wersji książkowej, gdyż są eleganckie i uniwersalne. Pytanie tylko, czy końcówka toku to dobry moment na składanie zamówień? Wydaje się, że nie. To czas, kiedy agencje reklamowe czy też drukarnie mają najwięcej pracy przy notatnikach. Dlatego lepiej, notes z logo firmy zamówić wcześniej. Bez względu na to, czy zawiera on terminarz, czy same kartki do notowania, dobry moment na zamówienie to wrzesień, a jeszcze lepszy okres wakacji. W tym czasie firmy drukarskie mają nieco mniej pracy nad tego rodzaju rzeczami. Nie drukują przede wszystkim kalendarzy, więc mogą szybciej zrealizować zamówienie na notes dla firmy a5 i wówczas jest duża szansa, że zaproponują dobrą cenę.

Reklamowy notes a5, jaka oprawa będzie najlepsza?

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się takie materiały reklamowe jak notes z grafiką firmową w formacie a5. Może służyć w bardzo szerokim zakresie. Jest przede wszystkim dobrą reklamą i praktycznym narzędziem do sporządzania notatek. W tym przypadku poleca się twardą oprawę skórzaną, która jest przede wszystkim trwała, ale i ładnie się prezentuje. Taki notes a5 firmowy wygląda bardzo elegancko. Można oczywiście zastosować twardą okładkę, np. zadrukowaną zdjęciami firmowymi. Będzie to typowy gadżet reklamowy. Ciekawym wyborem są oprawy imitujące drewno. Modne są również oprawy wykończone materiałami imitującymi tkaniny lniane, płócienne, zamsz albo welur. Możliwości w tym zakresie są naprawdę ogromne. Warto więc dobrze zastanowić się nad rodzajem materiału, który zostanie wykorzystany do wykonania takiej oprawy notesu. Warto też, aby współgrał on z wizerunkiem firmy.

jaki nakład notesów z logo
KONTAKT Z NAMI
Interesują Cię notesy reklamowe z nadrukiem… format A5, A4, a może notes z gumką? Zastanawiasz się nad modelem jaki zamówić, aby okazał się najbardziej trafny dla Twojej firmy. Nie wiesz czy wybrać notatnik w twardej oprawie z logo czy też notatnik z indywidualnym nadrukiem firmowym na okładce. Skontaktuj się z naszym doradcą, na pewno pomożemy w doborze produktu.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia skórzanego notesu firmowego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

W jaki sposób są wysyłane notesy a5 reklamowe?

Nasze notesy firmowe a5 z grawerem czy też inne notatniki są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.

Czy notes z logo firmy może mieć wstążkę z nadrukiem?

Elegancki notes skórzany może mieć dodatkowo wykonaną wstążkę z nadrukiem. Taki produkt z logo firmy i indywidualizowaną wstążką ma nieznacznie dłuższy termin wykonania niż standardowy notes firmowy z logo. Zapytaj nas o czas realizacji na model w kratkę ze wstążką.

Wykonujecie notes reklamowy z gumką?

Notes reklamowy z gumką to bardziej popularny gadżet reklamowy. Posiadamy produkt z logo firmy, do których możemy zamontować gumkę w różnych kolorach. Również notesy z okładką indywidualną mogą mieć dodatkowo zamontowaną gumkę.

Czy jest możliwość zamówienia notesu indywidualnego?

Notes z logo firmy można zamówić z wielu oprawach. Gadżet firmowy  to jeden z najchętniej wybieranych produktów, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce. Produkt w formacie a5 z gumką z indywidualną oprawą to coraz częściej wybierany gadżet.
Czy notesy reklamowe dla firm mogą mieć oprawę indywidualną?
W naszej ofercie znajdziecie notesy z gumką jak również modele reklamowe z nadrukiem. Indywidualna oprawa, która wyróżni notes w twardej oprawie, z pewnością jest znacznie większym nośnikiem reklamowym niż standardowa z grawerowanym logo.
Jaki jest czas realizacji notesu a5 w linie?
Standardowy termin realizacji na notesy reklamowe z tłoczonym logo to czas 15-20 dni roboczych. Ekskluzywny notes skórzany z logo może mieć znacznie dłuższy czas realizacji, który jest ustalany indywidualnie. Czas wykonania na notesy w linie z logo firmy zależy od ilości jak i dodatków wybranych do notesu reklamowego.

Macie notes a5 w linie, może być w oprawie ze skóry naturalnej?

Elegancki notes w oprawie skórzanej występuje u nas w trzech wersjach. Może to być artykuł firmowy z wkładem w linie lub kratkę lub może to być notatnik firmowy z indywidualnie zaprojektowanym środkiem.
Czy skóra to dobry materiał na notatniki firmowe?
Reklamowe notesy skórzane to produkt najwyższej jakości. Odpowiedź na pytanie czy skóra jest właściwym materiałem na oprawę tego gadżetu  jest oczywista. Wysokiej jakości skóra licowa, w którą są oprawione notatniki, powodują że ten zwykły gadżet staje się upominkiem ekskluzywnym klasy Premium.

Firmowe notesy reklamowe a5 z nadrukowanym logo

W ofercie drukarni znaleźć można profesjonalne notesy reklamowe, które są świetnym firmowym gadżetem dla bardziej i mniej wymagających użytkowników. Ich główną zaletą jest to, że mogą one służyć w bardzo szerokim zakresie. To oznacza, że przydadzą się właściwie nie tylko w firmie, ale również poza nią, w zupełnie prywatnym życiu. Wybierając dobrze wykonany, funkcjonalny notes reklamowy książkowy można wpłynąć na wizerunek swojej firmy. Warto wobec tego zainwestować w tego rodzaju produkty z logo i to w większych ilościach. Trzeba koniecznie obdarować nimi wszystkich pracowników, a może nawet i część klientów.

strzalka wciecie

Praktyczny notes reklamowy w twardej skórzanej oprawie

Aktualnie notesy firmowe mogą mieć twardą oprawę z skóry. Dzięki temu wyglądają na solidne i eleganckie. Oprawę tę można wykonać na wiele różnych sposobów, także z użyciem firmowych zdjęć lub z wykorzystaniem skóry. Dzięki takim dodatkom produkty te doskonale się prezentują, sprawiają wrażenie drogich, a firma wówczas w oczach potencjalnych klientów wydaje się profesjonalna. Producent poleca notesy z grawerem logo firmy, które jeszcze bardziej do niej pasują i wpływają na jej wizerunek. Warto wobec tego wcześniej przemyśleć kwestię wykonania tego produktu. Powinien on przede wszystkim współgrać z działalnością firmy. Dziś notesy książkowe a5 z grawerem na okładce czy po prostu z logo ma wiele podmiotów. Właściciele zamawiają je dla swoich pracowników. Chcą tym sposobem dostarczyć im praktyczne narzędzie pracy i zarazem gadżet reklamowy. Przed wyborem konkretnego notesu, warto zastanowić się nad sposobem wykończenia tego produktu. można zastosować twardą lub skórzaną oprawę, dodać logo, dodatkowe strony ze zdjęciami firmy. Opcji jest bardzo dużo, a wersja ostateczna zależy już tylko od osoby składającej zamówienie. Dziś producent jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu, zrealizować każdy projekt.

strzalka wciecie

Oryginalny notes reklamowy z gumką a5

Profesjonalny notes w skórzanej oprawie a5 czy po prostu w twardej ze zdjęciami może posiadać praktyczną gumkę służącą do zamykania go. Wielostronicowy notatnik może przydać się do sporządzania notatek, a także zapisywania ważnych informacji. Ważne jest wobec tego to, aby wnętrze notatnika, a więc poszczególne jego kartki zostały wykonane z należytą starannością. Chodzi między innymi o to, by nie były zbyt mocno wykończone grafiką. Mają przecież służyć do pisania. Na szczęście profesjonaliści z drukarni doskonale znają się na rzeczy. Nie trzeba w takim razie niczego się obawiać. Profesjonalne notesy reklamowe z nadrukiem logo wyglądają na tyle elegancko, iż mogą spokojnie służyć, jako upominek. Warto podarować je swoim klientom. Notes w twardej oprawie to zdecydowanie tańsza opcja niż kalendarz. Można wobec tego zamówić go w większej ilości. Z uwagi na format, notes reklamowy a5 może posłużyć jako podręczny gadżet dla każdego, kto przynajmniej raz na jakiś czas musi coś zanotować. Pod hasłem notesy reklamowe producent można znaleźć niejednego wykonawcę. Należy jednak postawić na tego, który oferuje wykonanie tych produktów na wiele sposobów, w atrakcyjnych cenach i przede wszystkim w każdych ilościach.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy