KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

kalendarz planszowy ścienny NA ROK 2024 W FORMIE PLAKATU Z CAŁOROCZNYM KALENDARIUM

Kalendarze plakatowe 2024 to nowoczesna forma reklamy, która przykuwa uwagę, wzbudza zainteresowanie i motywuje do częstego spoglądania w jej kierunku. Doskonałym wyborem może być kalendarz plakatowy b1 lub b2. Duży format to duże pole do popisu dla projektanta. Terminarz tej wielkości umożliwia dowolne i zarazem swobodne zagospodarowanie przestrzeni reklamowej. Organizer ścienny tego formatu zawiera cztery indywidualnie dopasowane kalendarium, które współgra z opracowaniem graficznym pozostałych elementów tego przedmiotu firmowego. Warto zdać się na doświadczenie profesjonalistów, by uzyskać ciekawy efekt, skuteczną reklamę firmy.

Kalendarze plakatowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
Kalendarz jako skuteczne narzędzie marketingu

Dobrze wykonany firmowy kalendarz plakatowy b2 to nowoczesna forma reklamy. To przede wszystkim skuteczna promocja firmy przez 365 dni w roku.

/images/ikony/02.svg
Niepowtarzalny i oryginalny – taki jest każdy nasz kalendarz

Cechy, jakie łączą w sobie nasze produkty, to niepowtarzalność i oryginalność. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Tworzymy więc projekty, które różnią się od innych. W końcu kalendarz plakatowy a2 i w każdym innym formacie b1, b2 ma się wyróżniać i wzbudzać zainteresowanie klientów.

/images/ikony/03.svg

Kalendarze plakatowe, które pełnią wiele funkcji

Nasze kalendarze plakatowe pełnią wiele funkcji, a przede wszystkim informacyjną i reklamową. Są przydatne w pracy i poza nią również. Odpowiednio wykonane stanowią modną dekorację pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się jako upominek.

/images/ikony/04.svg
Kalendarze do szerokiego zastosowania

Profesjonalny kalendarz plakat, jaki możemy wykonać dla każdego klienta łączy w sobie trzy funkcje. To praktyczny, informacyjny i reklamowy gadżet na ścianę. Idealny do codziennego zastosowania – planowania poszczególnych dni.

Ocena: 89.25% - 39 Głosów
PRZYKŁADOWE KALENDARZE PLAKATOWE

DODATKI DO KALENDARZY PLAKATOWYCH

Kalendarze z grafiką firmową plakatowe w wersji b2 lub b1 są funkcjonalnymi i oryginalnymi gadżetami reklamowymi, gdy posiadają ciekawe dodatki. Ich wybór jest ogromny, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych propozycji. Dodatki te podnoszą walory estetyczne tych artykułów i sprawiają, że stają się one niecodziennym narzędziem biurowym.

Dowolny rozmiar kalendarza
Dowolny rozmiar kalendarza
Nasze kalendarze plakatowe 2024 mogą mieć zupełnie dowolny rozmiar. Co prawda często tworzymy te w formacie b2 i b1, ale każdy inny też jesteśmy w stanie zrealizować zgodnie z życzeniem naszego klienta.
Wyjątkowa grafika firmowa
Wyjątkowa grafika firmowa
Oczywiście kalendarz plakatowy z zdjęciem szczególnie autorskim, wygląda fantastycznie. Jeśli jednak produkt ten wykończymy indywidualną grafiką tematycznie powiązaną z branżą, w jakiej działa firma, gadżet ten nabierze wyjątkowego charakteru.
Kalendarium w autorskiej wersji
Kalendarium w autorskiej wersji
Zawsze dbamy o to, aby każdy kalendarz plakatowy b2, b1 i a2 był wyjątkowy. W związku z tym tworzymy między innymi indywidualne kalendarium, które współgra z wizerunkiem firmy i przykuwa uwagę odbiorców.
Metalowe listwy plus zawieszka
Metalowe listwy plus zawieszka
Każdy nasz kalendarz plakatowy b1 lub w innym formacie jest wyposażony w metalową listwę z haczykiem do zawieszenia lub otworem. Dzięki niej kalendarz nie zagina się i łatwo zawiesza się go na ścianie.
Duża powierzchnia kalendarza plakatowego

Duża powierzchnia kalendarza plakatowego

Duże b1 kalendarze plakatowe to duża powierzchnia, którą można wykorzystać pod reklamę. Format ten umożliwia opracowanie efektownego przekazu. Mniejsze formaty z kolei gwarantują, że gadżet ten zmieści się w każdym biurze.
Folia w wersji matowej lub z połyskiem
Folia w wersji matowej lub z połyskiem
Kalendarz plakat można pokryć folią matową lub z połyskiem. Ta forma uszlachetnienia nie tylko przedłuża żywotność terminarza, ale również wpływa na jego atrakcyjność wizualną. Polecamy też foliowanie folią soft touch lub inną folię strukturalną.
Lakierowanie UV wybranych elementów
Lakierowanie UV wybranych elementów
Teraz kalendarz plakatowy z zdjęciem może posiadać wykończenie w postaci lakieru UV. Lakierowane elementy podnoszą wartość gadżetu. Staje się on prestiżowym kalendarzem reklamowym, idealnym do biura.
Hot stamping
Hot stamping
Warto wzbogacić kalendarz jednoplanszowy 2024 dodatkiem w postaci hot stampingu. To świetny sposób na wyróżnienie pewnych elementów graficznych i tym samym zwrócenie na nie uwagi odbiorcy.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Kalendarze reklamowe plakatowe b2 warto ozdobić tłoczeniem. Wytłoczyć można logo lub inną grafikę firmową. To świetny sposób personalizowania kalendarzy, które mogą stać się dzięki temu atrakcyjnym upominkiem.
Wykrawanie dowolnego kształtu
Wykrawanie dowolnego kształtu
Jeśli nasz klient ma chęć na nietuzinkowy i zupełnie niestandardowy kalendarz b1 2024, polecamy mu tę opcję wykończenia – wykrawanie kształtu. To rzadko wybierany rodzaj kalendarza, ale i zarazem interesujący.
Zdjęcia firmowe
Zdjęcia firmowe
Oferujemy kalendarze z zdjęciami w wersji plakatowej. Mamy duży wybór gotowych zdjęć wysokiej jakości. Klient może nam przekazać też własne fotografie, które wykorzystamy w jego projekcie.
Opakowanie do kalendarza
Opakowanie do kalendarza
Dostarczamy plakatowe kalendarze z grafiką firmową na 2024 w opakowaniu kartonowym w postaci tuby. Tańsza wersja opakowania to koperta kartonowa z firmowym oznaczeniem.
Firmy, które nam zaufały

Jakie kalendarze plakatowe wybrać dla firmy?

tani kalendarz plakatowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz plakatowy 2024?

Cena to sprawa mocno indywidualna i zależna od oczekiwań oraz możliwości zamawiającego. Do wyboru jednak klienci mają tanie kalendarze plakatowe b2 i droższe. Które warto wybrać? Należy pamiętać, że tańsze, choć ekonomiczne, są zazwyczaj tworzone z materiałów słabszej jakości. Przez to czasem taki papier wichruje się, zagina się i nie wygląda najlepiej. Z tańszą wersją kalendarza plakatowego 2024 wiążą się również pewne ograniczenia co do sposobu wykończenia. Brakuje dodatków, które zwykle stosuje się w droższych kalendarzach b1. Stąd te drugie wydają się atrakcyjniejsze i przede wszystkim tworzone są z materiałów wyższej jakości. Wszelkie dodatki stosowane w tych biurowych gadżetach podnoszą ich wartość, ale i przydatność oraz atrakcyjność wizualną. Zasługują więc na zainteresowanie, a nawet na wybór. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Czy projekt kalendarza plakatowego dla firmy jest ważny?

Wbrew pozorom tworzenie kalendarza jednoplanszowego jest procesem dość skomplikowanym, złożonym i długotrwałym. Projektanci nie bez powodu spędzają tak dużo czasu przy projekcie, na podstawie którego ma powstać oryginalny terminarz a2. Jest po prostu bardzo ważny. To od projektu wszystko się zaczyna. To na jego podstawie tworzone są poszczególne elementy tego ściennego organizera. Tworząc kalendarz plakatowy z własnym zdjęciem, warto dopracować każdy szczegół tego reklamowego gadżetu. Dzięki temu będzie przykuwał uwagę potencjalnych klientów. Co więcej, stanie się motywacją do częstego spoglądania w jego kierunku. Ścienne organizery oraz inne tego rodzaju gadżety reklamowe tworzymy od dawna i zawsze zwracaliśmy uwagę ich jakość, na projekt. Według naszej opinii jest bardzo ważny, gdyż od niego zależy skuteczność kalendarza w zakresie reklamy.

projekt kalendarza dla firmy
nakład kalendarza plakatowego

Jaki nakład kalendarza 2024 plakatowego jest opłacalny?

Klienci zamawiając kalendarz ścienny plakatowy, najczęściej liczą na atrakcyjną cenę, bo nie lubią zbyt dużo wydawać na materiały reklamowe. Musimy wobec tego podkreślić, że niska cena produktu ściennego wiąże się ze słabej jakości wykonaniem. Dlatego chcąc kupić produkt ten po atrakcyjnej cenie, najlepiej zainwestować w większą ilość egzemplarzy. Nieskomplikowane projekty realizujemy już od kilkunastu sztuk. Indywidualne wykonujemy od 50 sztuk. Jednak zachęcamy do zamawiania hurtowych ilości, gdyż wówczas cena jednostkowa znacznie spada. Wtedy nawet kalendarz ścienny duży b1 jest tańszy niż przy zamawianiu mniejszych ilości. Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie atrakcyjnie wykonane kalendarze na rok 2024 rozejdą się w mgnieniu oka. Nasze wyroby cieszą się popularnością. Są funkcjonalne i trwałe, a przede wszystkim skuteczne pod kątem reklamy.

Komu zlecić kalendarze plakatowe b2 firmowe - agencja czy grafik?

Jak zapewne każdy zdążył już się zorientować, kalendarz plakatowy duży b2 stwarza możliwość ciekawej prezentacji oferty, czy po prostu opracowania skutecznej reklamy dla swojej firmy. Stąd wielu klientów zastanawia się, komu zlecić opracowanie tego gadżetu reklamowego. Zadanie to można powierzyć agencji reklamowej i grafikowi. Grafik jednak skupi się na szablonowym opracowaniu projektu. Agencja ma nieco większe możliwości. Tworzy projekty współgrające z wizerunkiem firmy, a nierzadko zajmuje się całościową jej identyfikacją. Zatrudnia grafików, którzy mają jednocześnie doświadczenie w branży reklamowej. Dlatego też zaprojektowany plakatowy kalendarz listwowy 2024 jest wyjątkowy i ciekawy. Grafik zwykle tworzy proste projekty w atrakcyjnych cenach. Jednak czy warto kierować się tu wyłącznie ceną? Każdy sam niech odpowie sobie na to pytanie.

zlecenie kalendarza plakatowego
format kalendarza do zamówienia

Jaki format kalendarza firmowego ściennego wybrać?

Druk kalendarzy plakatowych powinien być poprzedzony ustaleniem ważnych szczegółów jak chociażby te dotyczące formatu. Klienci dopytują jaki wybrać, duży czy mały. Z tych większych polecamy więc maksyamalnie b1 lub b2. To naprawdę duże plakaty, na których można umieścić efektowną, skuteczną reklamę firmy. Trzeba tylko zaangażować się w ich projekt, aby powstały produkt naprawdę był pod każdym względem atrakcyjny. Bo jeśli chodzi o kalendarz plakatowy projekt jest naprawdę ważny. Mniejsze organizery ścienne to a2. Co prawda jest tu zdecydowanie mniej miejsca na reklamę, ale to właśnie te kalendarze są tańsze, więc jest to wersja ekonomiczna w każdym tego słowa znaczeniu. Te na pewno zmieszczą się w każdym pomieszczeniu i dobrze wpasują w wystrój dowolnej przestrzeni. Tak więc sam zdecyduj, który format będzie dla Ciebie najlepszy.

Czy tworzenie kalendarza plakatowego na rok 2024 to ważne dla wizerunku?

Projekty kalendarza plakatowego mają duży wpływ na spójny wizerunek firmy. Dlatego ważne jest to, aby ładnie opracować jego szatę graficzną z uwzględnieniem zdjęć, ilustracji i tekstów. Należy mieć na uwadze to, że terminarze te są nowoczesnym nośnikiem reklamy. W związku z tym warto zadbać o autorski produkt, wykończony w sposób mocno indywidualny i ciekawy. Przedmiot ten będzie kojarzył się z firmą, więc jego atrakcyjny wygląd na pewno na długo zapadnie w pamięci osoby, która będzie miała okazję go używać. Tak więc szablonowe projekty na pewno się tu nie sprawdzą. Nie będą dobrym wyborem. Ciekawy kalendarz plakatowy z grafiką to gwarancja zadowolenia. Warto więc zlecić to zadanie profesjonalistom, agencji reklamowej z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia.

kalendarze plakatowe a wizerunek firmy
zdjęcia do kalendarza

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego na rok 2024?

Nasi klienci nie muszą dostarczać nam własnych zdjęć, gdy zamawiają elegancki kalendarz plakatowy. Oferujemy im kompleksowe usługi, więc posiadamy też zdjęcia, które możemy wykorzystać przy tworzeniu projektów. Mamy dość obszerną bazę gotowych wysokiej jakości zdjęć. Są to zdjęcia, które dotyczą bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Nie ma znaczenia, jakiej branży dotyczy nowo tworzony kalendarz. Zawsze znajdziemy zdjęcia, które z łatwością do niego dopasujemy. Oczywiście klient może przekazać nam swoje fotografie, jeśli spełniają nasze oczekiwania. Chodzi tu po prostu o to, aby powstały kalendarz na 2024 był naprawdę elegancki i atrakcyjny wizualnie. Nie chcemy pozwolić nawet na najmniejsze niedociągnięcia i zaniżenie jego jakości. W końcu kalendarz plakatowy na ścianę musi dobrze się prezentować.

Jakie uszlachetnienie na kalendarz plakatowy wybrać przy produkcji?

Kalendarze reklamowe w formie plakatu przeznaczone do zawieszenia na ścianie mogą być wykończone na różne sposoby. Tak samo istnieje możliwość zastosowania różnych uszlachetnień. Nasze produkty są wyjątkowe, a to dzięki dodatkom, jakie jesteśmy w stanie do każdego projektu dopasować. Po pierwsze proponujemy wysokiej jakości papier. Po drugie zachęcamy do wyboru papieru o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Grafikę możemy na przykład pokryć szlachetną folią matową albo z połyskiem. Wybrane elementy z kolei wyodrębnić lakierem błyszczącym. I jeszcze jedno. To hit wśród dodatków – stamping złoty lub srebrny. Do tego dochodzi jeszcze tłoczone lub grawerowane logo. Ogólnie możliwości uszlachetnienia i wykończenia kalendarzy plakatowych są ogromne. Podnoszą cenę produktu, ale i atrakcyjność również. Warto więc wziąć pod uwagę te dodatkowe opcje.

uszlachetnianie do kalendarza
cena kalendarza plakatowego

Co wpływa na cenę końcową kalendarza plakatowego?

Każdy kalendarz plakatowy reklamowy 2024 ma inną cenę, a wynika to chociażby z faktu, iż przy wycenie bierze się pod uwagę sposób wykonania i wykończenia. Cena zależy więc od tego, z jakich materiałów jest wykonany ten przedmiot, jakie uszlachetnienia zostały zastosowane i jakie elementy dodatkowe. Wpływ na cenę ma samo opracowanie graficzne. Niektórzy decydują się na proste plakatowe kalendarze firmowe, inni oczekują bardziej wyszukanych, oryginalnych, maksymalnie zindywidualizowanych. Wraz z oczekiwaniami wzrasta koszt zamówienia. I jeszcze jedno – nakład. Przy większych zamówieniach, hurtowych ilościach, cena jednostkowa kalendarza a2, b2 znacznie spada. Cena terminarza zależy niewątpliwie również od wykonawcy, gdyż każdy inaczej wycenia swoją pracę. U nas jednak wszyscy mogą liczyć na oryginalne wyroby w atrakcyjnych cenach.

W jaki sposób można wyróżnić nasz kalendarz plakatowy?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można efektownie wyróżnić kalendarze plakatowe a2 dla firm. To dzięki odpowiedniemu wykończeniu mają one możliwość stania się ciekawą reklamą działającą przez 365 dni, a nierzadko jeszcze dłużej. Warto więc zamówić indywidualny projekt kalendarza plakatowego, aby wyróżnić się na tle konkurencji. W tym samym celu można również zastosować rozmaite uszlachetnienia, które podniosą wartość produktu, ale i zarazem przyczynią się do wyróżnienia go. Świetnym wyborem będzie lakier UV, którym można pokryć wybrane elementy graficzne. Na uwagę zasługuje też folia metalizowana, która idealnie nadaje się do pokrycia wybranych części terminarza 2024 na ścianę. Opcji wyróżnienia jest wiele. Najlepiej określić swoje oczekiwania względem tego produktu, a następnie podać budżet, a wykonawca poinformuje, z jakich rozwiązań można w tym przypadku skorzystać.

uszlachetnianie do kalendarza
szablonowy kalendarz plakatowy

Kalendarz z indywidualnym projektem a projekt szablonowy

Klienci zamawiający kalendarz plakatowy z logo firmy mogą dokonać wyboru między indywidualnym projektem a projektem szablonowym. Te jak się okazuje, nie różnią się tylko ceną, ale i wyglądem oraz funkcjonalnością. Indywidualny projekt jest zdecydowanie atrakcyjniejszy. Przede wszystkim współgra z wizerunkiem firmy. Co więcej, tworzy jej skuteczną reklamę. Możliwość zastosowania całkiem autorskiej szaty graficznej, w tym kalendarium, gwarantuje szereg korzyści. Szablonowy projekt nie spełnia funkcji marketingowych. Jest całkiem prosty i niekoniecznie atrakcyjny. To z pewnością tańsze rozwiązanie, ale czy warte inwestycji? Każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie. Ładnie opracowane kalendarze plakatowe indywidualne 2024 motywują do wieszania w widocznych miejscach i częstego spoglądania w jego kierunku.

Jaki kalendarz wybrać - kalendarz plakatowy czy jednodzielny?

Od jakiegoś czasu kalendarze z grafiką firmową jednodzielne są bardzo często wybierane przez naszych klientów i wydaje się nawet, że wypierają standardowe kalendarze plakatowe dla firm. Jednak modele ścienne plakatowe też mają swoich zwolenników. Są przede wszystkim duże, więc można łatwo rozmieścić ciekawą reklamę firmy. Polecamy te w formacie a1 lub b2. Tego rodzaju organizer ścienny można dostać od ręki w wielu sklepach. My jednak proponujemy oryginalne produkty, wyróżniające się indywidualną grafiką. Dzięki temu są świetnym gadżetem reklamowym. Dobrze opracowany kalendarz plakatowy 2024 doskonale wpasuje się w każdą aranżację pomieszczenia biurowego. Co prawda jednodzielny jest mniejszy i tańszy, ale nie jest już tak chętnie polecany, jak ten w wersji plakatowej. Wybór między plakatowym a jednodzielnym powinien zależeć od tego, jaki efekt chce się uzyskać i jakie materiały zamierza się na nim zaprezentować.

wybór kalendarza plakatowego
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem plakatowym…, to świetne firmowe rozwiązanie na całoroczna reklamę? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego terminarza ściennego. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze końcowego produktu, podpowiemy w optymalnym wyborze.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Nasi klienci przed złożeniem zamówienia na kalendarze reklamowe plakatowe mają do nas mnóstwo przeróżnych pytań. Te najpopularniejsze zamieściliśmy poniżej. Jeżeli natomiast masz jakieś wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Oferujecie sam druk czy projekt kalendarza plakatowego b1 również?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się kompleksowo. Dlatego tworzymy projekt, a następnie zajmujemy się jego realizacją. Mamy własne studio graficzne, w którym powstaje każdy kolejny kalendarz plakatowy wyróżniający się grafiką i dodatkami. U nas otrzymasz wyjątkowy projekt w dobrej cenie.
Mam już projekt kalendarza, mogę dostarczyć?
Możemy wykonać kalendarz plakatowy b2 lub w innym formacie według projektu przekazanego przez klienta. Musi być tylko wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i według przekazanego szablonu. Po akceptacji projektu zajmiemy się jego realizacją.

Projektujecie i drukujecie kalendarze plakatowe?

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kalendarzy reklamowych. Oferujemy więc kompleksowe usługi w tym zakresie. Mamy własne studio graficzne, w którym zatrudniamy najlepszych specjalistów. Posiadamy też dobrze wyposażony dział produkcyjny. Tu powstają oryginalne kalendarze plakatowe 2024.
Czy muszę dostarczyć własne zdjęcia do kalendarza ściennego?
Nie ma takiej potrzeby. Mamy bogatą bazę gotowych już zdjęć z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Możemy też wykonać sesję zdjęciową na potrzeby pozyskania atrakcyjnych firmowych fotografii. Dzięki naszym zdjęciom powstałe kalendarze firmowe plakatowe będą wyjątkowe.
W jakiej formie otrzymam kalendarz, jak je wysyłacie?
Kalendarz plakat jest duży, więc zwijamy go w rulon i pakujemy do kartonowej tuby. Jeśli ilość jest zdecydowanie większa, układamy je na palecie. To zmniejsza koszty transportu i opakowania, a także wpływa na bezpieczeństwo.
Otrzymam tylko jeden projekt kalendarza plakatowego czy więcej?
Najczęściej oferujemy 2-3 projekty na kalendarz plakatowy reklamowy. Zapewniamy 2 tury zmian i korekt zgodnie z wytycznymi klienta. Po jego akceptacji przechodzimy do realizacji. Jednak wszystko to jest kwestią indywidualnego ustalenia, więc zapraszamy do kontaktu.

Jak długo trzeba czekać na gotowy kalendarz plakatowy dla firmy?

Normalnie kalendarz plakatowy b1 czy b2 powstaje w 4-6 dni robocze. Jeśli natomiast tworzymy je w szczycie sezonu, termin się wydłuża. Podobnie jest, gdy klient ma jakieś specjalne wymagania względem tego produktu lub oczekuje wyjątkowo dużej ilości.

Jak długo projektujecie duże kalendarze b2 lub b1?

Już praktycznie od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją kalendarzy. Projektujemy profesjonalne materiały reklamowe, w tym kalendarze właśnie. Mamy dobrze wyposażone studio graficzne, w którym zatrudniamy najlepszych grafików i specjalistów od marketingu. Tam właśnie powstają kalendarze jednoplanszowe 2024 i plakatowe.

W czym kalendarze plakatowe 2024 są lepsze od książkowych?

Jeszcze do niedawna ogromną popularnością cieszyły się głównie kalendarze książkowe firmowe. Teraz to kalendarz plakatowy z własnym zdjęciem zyskuje coraz większe zainteresowanie ze strony wielu firm. Czy to oznacza, że są one lepsze od tych w wersji notesu? Tak naprawdę każdy z tych terminarzy ma swoje wady i zalety. Zalet jest zdecydowanie więcej. Jednak nie ma co ukrywać, produkt w wersji plakatowej wydaje się lepszym wyborem. Dlaczego? Może dlatego, że jest taki duży, a może też z tego powodu, że jest lepiej widoczny dla potencjalnych klientów. Powodów może być wiele. Warto natomiast wspomnieć o tych najważniejszych.

strzalka wciecie

Kalendarze plakatowe b1 – duża powierzchnia idealna pod reklamę

Niewątpliwie kalendarze plakatowe b2 lub b1 są duże. Co za tym idzie, projektanci mają większe pole do popisu. Tak duża powierzchnia może być niemal w całości wykorzystana pod reklamę. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób ją zagospodarować, aby stworzyć naprawdę ciekawy projekt graficzny i tym samym skuteczną reklamę firmy. Wykonanie takiego ściennego organizera najlepiej zlecić doświadczonej agencji reklamowej, która posiada wiedzę i umiejętności, a także własne studio graficzne. Efektowna oprawa graficzna tego przedmiotu może doprowadzić do uzyskania skutecznej reklamy, która będzie przykuwała uwagę potencjalnych klientów. Warto w tym miejscu, na tak dużej powierzchni plakatu umieścić zdjęcia firmowe i hasła, które będą kojarzyły się z konkretną firmą. Nie można zapomnieć również o logo. Dzięki temu gadżet ten będzie budował jej wizerunek. Trzeba też przyznać, że są to dość tanie kalendarze reklamowe 2024, a mimo to idealne na prezent i do powieszenia w swoim biurze. Należy tylko pamiętać, że na skuteczność reklamy ogromny wpływ ma projekt danego gadżetu i staranność jego wykonania. Taki produkt plakatowy warto zamówić w hurtowej ilości, gdyż z pewnością szybko znajdzie odbiorców.

strzalka wciecie

Kalendarz plakatowy z zdjęciem widoczny dla klientów

Kalendarz z notatnikiem to bardziej osobisty produkt reklamowy, który nosi się w torebce, przechowuje w szufladzie itd. Tylko czasem wykłada się na biurko czy stół konferencyjny na przykład. Dlatego mówi się, a przynajmniej niektórzy tak uważają, że kalendarz plakatowy z własnym zdjęciem jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, skuteczniejszą reklamą na 2024 rok. Wiesza się go na ścianie, najczęściej w widocznym miejscu. Wówczas służy wszystkim osobom znajdującym się w danym pomieszczeniu, a więc pracownikom, klientom itd. Wystarczy tylko dobrze opracować projekt, aby terminarz ten „wpadał w oko”, motywował do częstego spoglądania w jego kierunku. Nierzadko w tej wersji służy dłużej niż cały rok, ponieważ świetnie zdobi pomieszczenie, więc trudno się z nim rozstać. Tego rodzaju reklama wydaje się też tańsza niż organizer książkowy. Podobnie można wręczyć go jako prezent zarówno klientom jak też pracownikom. Największą jego zaletą jest to, że w porównaniu do notesu jest większy. Łatwiej jest zaprezentować reklamę firmy i trafić do odbiorcy. Może właśnie to zachęca coraz więcej firm do wyboru tej wersji kalendarza plakatowego b2 i niewątpliwie mają rację, bo decyzja jest dobra i może generować mnóstwo korzyści w przyszłości.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy