Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 - wieczny

Kalendarz książkowy 2020 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A5 - wieczny

Kalendarz tygodniowy A5 z notesem dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań  – funkcjonalne połączenie kalendarza z notesem. Kalendarz tygodniowy nie posiada naniesionych dat – samodzielnie można wpisać daty i zacząć korzystać z kalendarza kiedy tylko chcesz. Na rozkładówce kalendarza znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerne miejsce na notatki. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A5 to bardzo praktyczny i poręczny terminarz.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,63 zł
100 szt.14,97 zł
200 szt.14,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarzy książkowych tygodniowych a5 jest zależna od licznych elementów, jak: ilość dodatków, wielkość zamówienia czy rodzajów personalizacji. Po wycenę Państwa zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 192 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium kalendarium bez naniesionych dat, z miejscem na wpisanie daty, dni tygodnia w 3 językach (PL, GB, DE)
Wykończenie część informacyjna, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, mapa administracyjna Polski na wyklejce, wstążka, perforacja narożna
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2020

Klasyczne kalendarze dzienne i tygodniowe posiadają nowoczesne i w pełni funkcjonalne okładki, dostosowane do wymagań popularnych narzędzi marketingowych. Nasze oprawy kalendarzy przez zastosowanie materiałów skóropodobnych bądź naturalnych są niezwykle estetyczne i ekskluzywne wizualnie. Oba tworzywa są bardzo podatne na personalizacje grawerowanym bądź tłoczonym logo na wierzchu. Niech oprawa kalendarza stanie się jego wizytówką. Idealny upominek dla naszych klientów.

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Kalendarze książkowe indywidualne z własnym zdjęciem firmowym to świetne narzędzie marketingowe. Zostało tutaj zastosowane klasyczne kalendarium (znane i lubiane przez wszystkich) w połączeniu z oładką ze zdjęciem. Fotografia dobierana jest specjalnie pod profil Państwa działalności. Taki ekskluzywny kalendarz książkowy tygodniowy a4 bądź dzienny w formacie a5 z notesem, możemy używać prze cały rok z powiedzeniem. Zapewnij sobie wzrost prestiżu eleganckim kalendarzem oraz zdobądź dzięki niemu nowych klientów.

dodatki do kalendarzy 2020

Posiadamy bardzo szeroki wybór ekskluzywnych dodatków do kalendarzy książkowych tygodniowych a4 oraz dziennych a5 z notesem. Widocznym na pierwszy rzut oka jest grawerowana bądź tłoczona okładka z logo firmy. Jest to idealne narzędzie marketingowo-reklamowe, przynoszące mnóstwo korzyści. Dla wzmocnienia ekskluzywnego wizerunku kalendarza książkowego, polecamy wybranie okuć, garbików czy złoceń. Świetnie się również sprawdzą materiały reklamowe, takie jak wklejki i wyklejki reklamowe oraz notes.

Z roku na rok obserwujemy stały wzrost popularności kalendarzy książkowych. Wpływ na większą ilość zainteresowanych ma z pewnością funkcjonalność oraz praktyczność oferowanych modeli. Wśród nich posiadamy dwa najczęściej zamawiane: kalendarz książkowy tygodniowy z grawerem a4 bądź dzienny a5 z notesem. Okładki wykonane ze skóry naturalnej bądź sztucznej są podatne na personalizacje gadżetów reklamowych, przy pomocy graweru bądź tłoczenia logo. Posiadamy różnego rodzaju dodatki, formaty i wielkości terminarzy, będąc konkurencyjnymi dla naszej konkurencji. Od początku działalności, bardzo wysoko stawiamy sobie jakość naszych usług, i mamy nadzieje że spełniliśmy Państwa standardy.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=1739305052
Nieprawidłowy kod