Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 - wieczny

Wieczny kalendarz 2020 KALENDARZ BIZNESOWY O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz wieczny z notesem to propozycja dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań  – funkcjonalne połączenie kalendarza biznesowego z dużą prestrzenią na codzienne firmowe notatki. Ten wieczny kalendarz tygodniowy nie posiada naniesionych dat – samodzielnie można wpisać daty i zacząć korzystać z terminarza kiedy tylko chcesz. Na rozkładówce kalendarza biznesowego znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerna przestrzeń na notatki. Kalendarz wieczny tygodniowy w formacie A5 to bardzo praktyczny i poręczny organizer.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,63 zł
100 szt.14,97 zł
200 szt.14,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena za wieczny kalendarz książkowy jest zależna od licznych elementów, jak: ilość dodatków, wielkość zamówienia czy rodzajów personalizacji. Po wycenę zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 192 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium kalendarium bez naniesionych dat, z miejscem na wpisanie daty, dni tygodnia w 3 językach (PL, GB, DE)
Wykończenie część informacyjna, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem wiecznego kalendarza, mapa administracyjna Polski na wyklejce, wstążka, perforacja narożna
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki biznesowego kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2020

Klasyczne wieczne kalendarze dzienne i tygodniowe posiadają biznesowe i w pełni funkcjonalne okładki, dostosowane do wymagań popularnych narzędzi marketingowych. Nasze oprawy kalendarzy biznesowych przez zastosowanie materiałów skóropodobnych bądź naturalnych są niezwykle estetyczne i ekskluzywne wizualnie. Oba tworzywa są bardzo podatne na personalizacje grawerowanym bądź tłoczonym logo na wierzchu. Niech oprawa wiecznego kalendarza stanie się jego wizytówką. Idealny upominek dla naszych klientów.

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Wieczne kalendarze książkowe indywidualne z własnym zdjęciem firmowym to świetne narzędzie biznesowe. Zostało tutaj zastosowane klasyczne kalendarium (znane i lubiane przez wszystkich) w połączeniu z okładką ze zdjęciem. Fotografia dobierana jest specjalnie pod profil działalności firmy. Taki ekskluzywny kalendarz wieczny książkowy tygodniowy a4 bądź dzienny w formacie a5 z notesem, możemy używać prze cały rok z powodzeniem. Zapewnij sobie wzrost prestiżu eleganckim kalendarzem oraz zdobądź dzięki niemu nowych klientów.

dodatki do kalendarzy 2020

Posiadamy bardzo szeroki wybór ekskluzywnych dodatków do kalendarzy książkowych wiecznych tygodniowych oraz dziennych z notatnikami. Widocznym na pierwszy rzut oka jest grawerowana bądź tłoczona okładka z logo firmy. Jest to idealne narzędzie marketingowo-reklamowe, przynoszące mnóstwo korzyści. Dla wzmocnienia ekskluzywnego wizerunku biznesowego kalendarza książkowego, polecamy wybranie okuć, garbików czy złoceń. Świetnie się również sprawdzą materiały reklamowe, takie jak wklejki i wyklejki reklamowe oraz notes.

Z roku na rok obserwujemy stały wzrost popularności kalendarzy książkowych. Wpływ na większą ilość zainteresowanych ma z pewnością funkcjonalność oraz praktyczność oferowanych modeli. Wśród nich posiadamy dwa najczęściej zamawiane: wieczny kalendarz książkowy tygodniowy z grawerem a4 bądź dzienny a5 z notesem. Okładki wykonane ze skóry naturalnej bądź sztucznej są podatne na personalizacje gadżetów reklamowych, przy pomocy graweru bądź tłoczenia logo. Posiadamy różnego rodzaju dodatki, formaty i wielkości terminarzy, będąc konkurencyjnymi dla naszej konkurencji. Od początku działalności, bardzo wysoko stawiamy sobie jakość naszych usług, i mamy nadzieje że spełniliśmy oczekiwane standardy.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

W ostatnim czasie dużą popularnością w naszej ofercie cieszy się wieczny kalendarz. Możemy wykonać go wraz z licznymi dodatkami. Wklejka reklamowa ze zdjęciem, gumka do zamykania, tłoczenia, garbiki, kolorowe brzegi kalendarza biznesowego czy grawer logo – to tylko wybrane propozycje. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych dodatków, dzięki którym terminarze są funkcjonalniejsze i bardziej estetyczne.

Okładka kalendarza biznesowego z grafiką

Okładka kalendarza biznesowego z grafiką

Proponujemy kalendarz wieczny z własną okładką. Możemy nadrukować na niej dowolną grafikę biznesową, także firmowe zdjęcia. Dzięki temu produkt stanie się skuteczną reklamą firmy działającą przez cały rok 2020.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Wieczny kalendarz biznesowy możemy wykończyć na wiele sposobów, np. poprzez dodanie tłoczonego logo. Jest to świetny sposób na personalizację tego produktu. Tłoczenie można wykonać różnymi technikami, zarówno na gorąco, jak i na sucho. Wybór zależy od rodzaju zastosowanych materiałów.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Zachęcamy do stosowania wklejki reklamowej, na której możemy nadrukować dowolne zdjęcia i inną grafikę. Poszczególne karty mogą być zadrukowane jednostronnie i dwustronnie. Już dziś można składać zamówienia na projekt wklejki do kalendarzy wiecznych o charakterze biznesowym.
Wycinane registry
Wycinane registry
Ciekawą opcją wykończenia organizerów jest wycinanie registrów. Kalendarze biznesowe 2020 z takimi wycięciami wyglądają elegancko i nowocześnie. Możemy zastosować dwu lub czterorzędowe wycięcia. Dzięki nim można łatwo i szybko dotrzeć do określonych stron notatnika firmowego.
Papier kremowy
Papier kremowy
Profesjonalny wieczny kalendarz 2020 może mieć wewnątrz papier w kolorze kremowym – tzw. chamois. Dzięki temu zyska na wartości, stanie się produktem klasy premium, ekskluzywnym gadżetem biznesowym.
Personalizacja wieczny kalendarz

Personalizacja wieczny kalendarz

Kalendarze biznesowe, które oferujemy mogą być personalizowane. Polecamy grawerowanie logo firmy lub imienia i nazwiska. Grawer wykonujemy na okładce kalendarza wiecznego. Najlepiej się prezentuje, kiedy okładka jest wykonana ze skóry naturalnej.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Polecamy wstążkę z nadrukiem. Wstążka może być w dowolnym kolorze. Drukujemy na niej logo lub hasła reklamowe techniką sublimacji. Dzięki takim dodatkom kalendarze książkowe biznesowe wyglądają nowocześnie i elegancko. Są bardziej indywidualne.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarz wieczny biznesowy mogą mieć wykończenie w postaci zaokrąglonych narożników. Wykonujemy zaokrąglenie narożników bloku i okładki. Tak wykończony organizer książkowy jest praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Polecamy aluminiową blaszkę w formacie 50x15 mm, na której możemy wykonać grawer – logo, imię i nazwisko. Blaszka jest pokryta srebrną farbą. Takie wieczne kalendarze 2020 książkowe są nowoczesne i prestiżowe.
Gumka do wiecznego kalendarza

Gumka do wiecznego kalendarza

Praktyczną opcją wykończenia organizera jest gumka służąca do zamykania. Nasze kalendarze książkowe firmowe z gumką, na której wykonujemy nadruk wyglądają bardzo nowocześnie i biznesowo. Gumka może być w dowolnym kolorze, może mieć różną grubość.
Okucia do kalendarza biznesowego

Okucia do kalendarza biznesowego

Kalendarz wieczny książkowy na rok 2020 jesteśmy w stanie wykończyć wedle życzenia zamawiającego. Polecamy okucia w kolorze srebra lub złota. Dzięki takim narożnikom terminarz wygląda prestiżowo i elegancko.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Każdy terminarz z notesem biznesowym umieszczamy w pudełku wykonanym z białego kartonu o gramaturze 300 g. Takie opakowanie zabezpiecza wieczny kalendarz i jednocześnie podnosi jego wartość.
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

W ostatnim czasie mamy coraz więcej zamówień na kalendarz wieczny na rok 2020, jednak zanim ktokolwiek złoży zamówienie, zadaje nam różne pytania. Poniżej kilka przykładowych wraz z odpowiedziami.

Wykonacie sami projekt na wieczny kalendarz książkowy?

Z przyjemnością wykonamy projekt okładki na wieczny kalendarz dla firmy. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w tej branży. Posiadamy profesjonalne studio graficzne. Dysponujemy ogromnymi możliwościami w zakresie projektowania tych produktów. Jesteśmy w stanie stworzyć kalendarz biznesowy, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji i wzbudzał zainteresowanie.
Jeżeli mam projekt okładki kalendarza 2020 to mogę go dostarczyć?
Jak najbardziej, klient może nam dostarczyć własny projekt okładki. Jeżeli będzie poprawny, dla razu przystąpimy do realizacji. Możemy go ewentualnie poprawić lub zrobi to klient. W każdym razie, klient może dostarczyć nam swój projekt okładki. Na jego podstawie powstanie wieczny kalendarz.
Ile czas będę czekać na kalendarz wieczny personalizowany?
Standardowo kalendarz książkowy zajmuje nam 3-4 tygodnie. Jeżeli projekt jest indywidualny. Jeżeli natomiast klient zleca nam wieczny kalendarz biznesowy w szczycie sezonu, czas ten się wydłuża. Wszystko jest do ustalenia. Termin podamy w momencie, kiedy klient złoży zamówienie na konkretny kalendarz reklamowy.
Ile projektów kalendarza wiecznego książkowego dostarczacie?
Przeważnie dostarczamy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego wiecznego. Taki jest standard, jednak w tej kwestii możemy się domówić. Kiedy już klient zaakceptuje nasz projekt, przechodzimy do intensywnej pracy nad realizacją. Staramy się być elastyczni, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.
Jak pakowane są kalendarze książkowe, dostarczane?
Kiedy ilość nie jest za duża, kalendarz książkowe biznesowe układamy w kartonach i w ten sposób je wysyłamy. Przy większych ilościach umieszczamy ja na palecie. Wówczas są dobrze zabezpieczone. W każdym razie dbamy o to, aby dotarły w całości i nawet w najmniejszym stopniu nie ucierpiały podczas dostawy.
Jak bardzo można zindywidualizować kalendarz biznesowy 2020?
Wieczny kalendarz można personalizować na wiele różnych sposobów. Tak naprawdę zależy to od oczekiwań zamawiających. Okładka ze zdjęciem to nie wszystko. Możemy dodać wklejki reklamowe, indywidualne elementy kalendarium. Co więcej, mamy możliwość dodania tasiemki w kolorze z nadrukiem i gumki do zamykania kalendarza.
Możecie zaprojektować i wydrukować mój kalendarz?
Z uwagi na to, że jesteśmy producentem, obsługujemy klientów kompleksowo. Wykonujemy projekt, druk, wykończenie itd. Klient otrzymuje gotowy, spełniający oczekiwania produkt. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w tej branży, własne studio graficzne, ogromne możliwości.
Jak duże doświadczenie macie w projektowaniu kalendarzy wiecznych książkowych?
Mamy własne, dobrze wyposażone studio projektowe. Do tego dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy i ich produkcji. Realizujemy proste i skomplikowane projekty, wszystko wedle życzenia naszych klientów. Jesteśmy w stanie opracować biznesowy kalendarz wieczny na rok 2020 w taki sposób, aby był spełnieniem oczekiwań zamawiającego i ich przyszłych użytkowników.

Nowoczesny kalendarz biznesowy 2020 tak zwany wieczny

Oferta kalendarzy biurowych 2020 jest dziś bardzo szeroka. Każdy więc może bez problemu dopasować ten gadżet biznesowy do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Co więcej, może uzyskać kalendarz biznesowy 2020 współgrający z wizerunkiem swojej firmy. To między innymi dlatego wiele osób decyduje się na organizer biznesowy tworzony na zamówienie, zamiast tych gotowych, dostępnych w sklepach z asortymentem firmowym czy w marketach. Na szczególną uwagę zasługuje wieczny kalendarz dla marki. To gadżet, który mógłby spodobać się wymagającym użytkownikom. Jest niezwykle praktyczny i w ostatnim czasie dość mocno wzbudza zainteresowanie.

strzalka wciecie

Jak wygląda wieczny kalendarz na cały rok 2020?

Właściwie wieczny kalendarz nie jest nowością, ale mimo to wiele osób jeszcze do niedawna nie miało pojęcia o jego istnieniu. Z zewnątrz właściwie wygląda identycznie jak wszystkie inne klasyczne produkty biznesowe. Różni się dopiero środkiem. Jego kalendarium jest w pewnym sensie niedokończone. Co to oznacza? A to, że brakuje w nim dat. Dzięki temu bez względu na to kiedy klient zdecyduje się na użytkowanie go, będzie miał aktualny reklamowy kalendarz wieczny. Wystarczy tylko, że samodzielnie wpisze daty. Tak więc kupując w tym roku terminarz, może spokojnie leżeć głęboko w szufladzie jeszcze przez dwa, trzy czy więcej lat. O rozpoczęciu użytkowania go decyduje w tym przypadku jego właściciel. Taki kalendarz na rok 2020 to świetna sprawa. Zamawiając kalendarze wieczne dla swojej firmy, można mieć pewność, że się nie zmarnują. Jeżeli od razu nie zostaną wykorzystane, to z pewnością w przyszłości. Może za rok, może za dwa lata, zależy to od właściciela. Tak wykonane kalendarze biznesowe to niezwykle skuteczna reklama. Przekonało się o tym już wielu przedsiębiorców. Organizery z wiecznym kalendarium cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Zamówione we właściwym momencie i w odpowiedniej ilości mogą mieć także przystępną cenę.

strzalka wciecie

Kalendarz wieczny – metody wykończenia

Wieczny kalendarz biznesowy 2020 może być wykonany zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Zamawiający ma prawo do dokonania wyboru materiałów, a także sposobu wykończenia. Po określeniu indywidualnych oczekiwań i potrzeb projektant zabiera się za wykonanie projektu. Po akceptacji przez klienta producent przystępuje do realizacji. W ten sposób powstaje produkt, który nadaje się do wykorzystania przez zamawiającego. Kalendarze biznesowe można wykończyć w różnoraki sposób. Elegancka okładka firmowa może być wykonana ze skóry naturalnej. Istnieje także możliwość nadrukowania firmowych zdjęć. Na oprawie każdego rodzaju może pojawić się logo firmy, grawerowane lub tłoczone naku. Także kalendarium można wykonać w bardziej indywidualny sposób. W jego wnętrzu zastosować kolorową wstążkę i wklejki reklamowe. Takich dodatków jest dużo więcej. Warto więc o nich pomyśleć. Dzięki nim kalendarze książkowe biznesowe wyglądają dużo atrakcyjniej i są chętniej użytkowane. Co prawda mają wyższą cenę, ale to nie ma większego znaczenia. Zmniejszyć ją można, zamawiając większą ilość egzemplarzy. Dziś kalendarze biznesowe wieczne to doskonały wybór. To przede wszystkim organizery, które dla wielu osób są wciąż nowością.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=633726397
Nieprawidłowy kod