kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką

nasze realizacje

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Okładka z grafiką, wklejki reklamowe, papier chamois, wstążka z nadrukiem – te i wiele innych dodatków możemy zastosować w naszych wyrobach. Aby kalendarz książkowy 2019 ze zdjęciami wyglądał jeszcze ciekawiej, proponujemy wybrać przynajmniej kilka z naszych dodatków. Zyskają na funkcjonalności i atrakcyjnym wyglądzie.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Nasze kalendarze książkowe ze zdjęciami mogą mieć oryginalną okładkę, pokrytą starannie opracowaną grafiką. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia, dostarczyć inne elementy graficzne lub po prostu określić swoje oczekiwania. Z przyjemnością zajmiemy się resztą.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe
Każdy kalendarz z logo firmy na rok 2019 może posiadać dodatkowe strony, tak zwane wklejki reklamowe. Te zapewniają jeszcze więcej miejsca na reklamę. Dzięki temu kalendarz staje się automatycznie skutecznym narzędziem marketingowym.
Registry
Registry
Aktualnie kalendarze książkowe z logo firmy mogą posiadać tak zwane registry. Do wyboru są dwurzędowe i czterorzędowe registry. Wszystko zależy od rodzaju wybranego kalendarza i formatu.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Z reguły kalendarz książkowy na zamówienie wykonujemy ze standardowego, białego papieru. Jednak na specjalne życzenie klienta, możemy wymienić go na kremowy – chamois. Dzięki temu produkt staje się bardziej elegancki i prestiżowy.
Wyklejki reklamowe
Wyklejki reklamowe
Nie zapominajmy, że kalendarz książkowy 2019 z własną okładką to tez narzędzie marketingowe. Warto wobec tego zastosować w nim wklejki reklamowe. Na dodatkowych stronach można umieścić zdjęcia i inne elementy graficzne reklamujące firmę.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Profesjonalny kalendarz książkowy z własnymi zdjęciami może posiadać też wstążkę z nadrukiem. Oferujemy je w różnych kolorach. Dla uzyskania większej indywidualności, proponujemy wykonanie nadruku w formie logo lub specjalnego firmowego hasła.
Kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Zarówno kalendarze książkowe z indywidualna okładką i te zupełnie standardowe transportujemy w kartonach. Oferujemy pudełka z białego kartonu, które chronią kalendarz i jednocześnie stanowią estetyczne opakowanie. Na każdym z nich zwykle wykonujemy firmowe nadruki.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Profesjonalny kalendarz książkowy z własnym projektem – jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Do naszych kalendarzy książkowych oferujemy specjalne foliowe kieszonki. Nadają się do przechowywania luźnych karteczek i wizytówek.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.