Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4 z notesem

Kalendarz książkowy 2020 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A4 z notesem

Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A4 to nowoczesne rozwiązanie dla biznesu. Na rozkładówce z jednej strony tydzień w układzie poziomy a z drugiej obszerna część z przeznaczeniem na notatki. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A4 to bardzo praktyczny i funkcjonalny terminarz. Kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni  jest doskonałym uzupełnieniem, a przy tym praktycznym dodatkiem. Na końcu kalendarza  tygodniowego znajdują się znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,96 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Wiele elementów wpływa na końcową cenę kalendarza książkowego tygodniowego a4 z notesem. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu sprawdzenia kosztów poniesionych na produkcje kalendarza książkowego na cały rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 152 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, D, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2020

Kalendarz książkowy to nie tylko klasyczne i funkcjonalne kalendarium, ale również nowoczesna oprawa terminarza. Przy zastosowaniu materiałów skóropodobnych możemy zastosować spersonalizowaną okładkę (tak samo w wersji ze skóry naturalnej) przy pomocy graweru bądź tłoczenia. Ekskluzywny kalendarz biznesowy czy firmowy to idealny prezent dla naszych klientów, będący jednocześnie narzędziem marketingowo-reklamowym. Przy grawerze, zaleca się wykonanie okleiny z materiału imitującego stal, drewno czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Indywidualne książkowe kalendarze z własnym zdjęciem to nowoczesne podjęcie do grafik na terminarzach. zamiast klasycznych wzorów, okładka ze zdjęciem charakteryzuje się osobliwym i indywidualnym podejściem do tematu. Mamy pewność, że nikt inny nie posiada takiej samej oprawy. Fotografie zwykle odzwierciedlają profil wykonywanej przez Państwa działalności. Bardzo popularnymi modelami są kalendarze książkowe tygodniowe a4 oraz dzienne a5 z notesem - oba kalendaria są praktyczne, a przy okazji mamy pięknie wyglądającą okładkę.

dodatki do kalendarzy 2020

Przez blisko 20 lat działalności nauczyliśmy się produkować kalendarze z licznymi dodatkami do kalendarzy, które wzmocnią wartość wizualną gadżetów reklamowych. Najpopularniejszym z ich jest toczenie bądź grawerowanie logo firmy na okładce, mamy pewność że będą o nas pamiętać cały rok. Dodatkami podnoszącymi wartość estetyczną oraz ekskluzywność, są garbiki, okucia czy pozłacane brzegi stron. W kalendarzach książkowych możemy zastosować skuteczne narzędzia marketingowe jakimi są wklejki/wyklejki reklamowe czy notes na biznesowe zapiski.

Kalendarze książkowe stale zdobywają nowych zwolenników, dzięki zastosowaniu funkcjonalnego i praktycznego kalendarium. Znaczący wpływ ma również elegancka okładka, wykonana zwykle z materiału skóropodobnego, a na specjalne życzenie ze skóry naturalnej. Wszelkiego rodzaju dodatki również podnoszą wartość estetyczną. Popularnymi modelami terminarzy są kalendarze książkowe tygodniowe a4 lub dzienne a5 z notesem. Kalendarze książkowe indywidualne posiadają standardowe kalendarium oraz okładkę ze zdjęciem, oddzielnie projektowane przez naszych grafików. Posiadamy szeroką ofertę terminarzy, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą ekskluzywne kalendarze, które będą mogły być upominkami wręczanymi klientom. Zamów eleganckie kalendarze, wysokiej jakości.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=279629219
Nieprawidłowy kod