Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a4 z notesem

Kalendarz z nadrukiem KALENDARZE 2021 Z WŁASNYM NADRUKIEM TYGODNIOWE

Kalendarz tygodniowy z notesem i własnym nadrukiem w formacie A4 to nowoczesne rozwiązanie dla biznesu. Na rozkładówce z jednej strony nadrukowany tydzień w układzie poziomym a z drugiej obszerna część z przeznaczeniem na notatki. Kalendarz z nadrukiem w większym rozmiarze A4 to bardzo praktyczny i funkcjonalny terminarz. W tym modelu nadrukowano kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni  jest doskonałym uzupełnieniem, a przy tym praktycznym dodatkiem. Na końcu kalendarza z nadrukiem firmowym znajdują się znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,96 zł
100 szt.20,50 zł
200 szt.19,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Wiele elementów wpływa na końcową cenę kalendarza książkowego z własnym nadrukiem firmowym. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu sprawdzenia kosztów poniesionych na produkcje kalendarza książkowego na cały rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 152 strony
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, D, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z nadrukowanymi mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, nadruk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza z nadrukiem, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2021

Kalendarz książkowy z własnym nadrukiem to nie tylko klasyczne i funkcjonalne kalendarium, ale również nowoczesna oprawa terminarza. Przy zastosowaniu materiałów skóropodobnych możemy zastosować spersonalizowaną okładkę z nadrukiem dodatkowych elementów wizualnych przy pomocy graweru bądź tłoczenia. Ekskluzywny kalendarz biznesowy czy firmowy to idealny prezent dla naszych klientów, będący jednocześnie narzędziem marketingowo-reklamowym. Przy grawerze, zaleca się wykonanie okleiny z materiału imitującego stal, drewno czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2021

Indywidualny książkowy kalendarz z nadrukiem własnego zdjęcia to nowoczesne podejście do grafik na terminarzach. Zamiast klasycznych wzorów mamy reklamowy nadruk na okładce. Ciekawie dobrane zdjęcie charakteryzuje się osobliwym i indywidualnym podejściem do tematu. Poprzez własny nadruk na kalendarzu mamy pewność, że nikt inny nie posiada takiego samego produktu. Fotografie zwykle odzwierciedlają profil wykonywanej działalności. Bardzo popularnymi modelami są kalendarze 2021 z nadrukiem o rozmiarze tygodniowe a4 oraz dzienne a5 z notesem - oba kalendaria są praktyczne, a przy okazji mamy pięknie wyglądającą okładkę.

dodatki do kalendarzy 2021

Przez blisko 20 lat działalności nauczyliśmy się produkować kalendarze książkowe z nadrukiem i licznymi dodatkami do organizerów, które wzmocnią wartość wizualną gadżetów reklamowych. Najpopularniejszym z ich jest toczenie bądź grawerowanie logo firmy na okładce, mamy pewność że będą o nas pamiętać cały rok. Dodatkami podnoszącymi wartość estetyczną oraz ekskluzywność, są garbiki, nadruk firmowy, okucia czy pozłacane brzegi stron. W kalendarzach książkowych z nadrukiem reklamowym możemy zastosować skuteczne narzędzia marketingowe jakimi są drukowane wklejki/wyklejki reklamowe czy notes na biznesowe zapiski.

Kalendarze książkowe stale zdobywają nowych zwolenników, dzięki zastosowaniu funkcjonalnego i praktycznego nadrukowanego kalendarium. Znaczący wpływ ma również elegancka okładka, wykonana zwykle z materiału skóropodobnego, a na specjalne życzenie ze skóry naturalnej. Wszelkiego rodzaju dodatki również podnoszą wartość estetyczną. Popularnymi modelami terminarzy są kalendarze książkowe z własnym nadrukiem tygodniowe a4 lub dzienne a5 z notesem. Indywidualne kalendarze posiadają standardowe kalendarium oraz okładkę z nadrukowanym  zdjęciem, oddzielnie projektowane przez naszych grafików. Posiadamy szeroką ofertę produktów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą ekskluzywne kalendarze z nadrukiem, które będą mogły być upominkami wręczanymi klientom. Zamów eleganckie artykuły biurowe wysokiej jakości.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Kalendarz z nadrukiem może mieć wiele dodatków, dzięki którym z pewnością zwiększy się jego atrakcyjność i funkcjonalność. Proponujemy m.in. wklejki reklamowe ze własnymi zdjęciami, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki czy kolorowe brzegi. Wszystko wedle uznania zamawiającego i jego oczekiwań. Dzięki dobrze dobranym dodatkom kalendarz z nadrukiem wygląda znacznie nowocześniej. Staje się produktem estetycznym i użytkowym.

Okładka kalendarza z nadrukiem grafiki

Okładka kalendarza z nadrukiem grafiki

Indywidualna grafika kalendarza to dla nas żaden problem. Możemy wykonać kalendarz książkowy z własnym nadrukiem, dzięki czemu będzie wyglądał ciekawie i tym sposobem stanie się skuteczną reklamą firmy działającą przez cały rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Zachęcamy do wyboru opcji – tłoczenie logo. Taki dodatek zwiększa walory estetyczne produktu i jednocześnie sprawia, że staje się indywidualnym firmowym gadżetem. Dzięki temu kalendarz z własnym nadrukiem 2021 jest skuteczną reklamą.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Kalendarze książkowe z własnym nadrukiem mogą mieć wewnątrz wklejkę reklamową. Nadrukować na niej można firmowe zdjęcia lub inną grafikę. Zawsze dbamy o to, aby powstały produkt był estetyczny i dopasowany do oczekiwań klienta oraz wizerunku jego firmy.
Wycinane registry
Wycinane registry
Możliwość wycięcia registrów to ciekawa opcja. Taki kalendarz 2021 z nadrukiem jest znacznie funkcjonalniejszy. Wycięcia mogą być nie tylko dwu, ale i czterorzędowe. To one ułatwiają dotarcie do określonych stron organizera.
Papier kremowy
Papier kremowy
Chcąc zyskać książkowe kalendarze z nadrukiem w wersji bardziej ekskluzywnej, polecamy zastosowanie papieru w kremowym kolorze – chamois. Tym sposobem produkt nabiera indywidualnego charakteru, jest bardziej elegancki, inny niż wszystkie.
Personalizacja kalendarzy z nadrukiem

Personalizacja kalendarzy z nadrukiem

Personalizacja kalendarza biznesowego to grawer logo firmy na okładce czy też imienia i nazwiska. W ten sposób sprawiamy, że terminarze książkowe tworzone dla naszych klientów stają się bardziej indywidualne.
Wstążka z nadrukiem

Wstążka z nadrukiem

Serdecznie polecamy wstążkę z nadrukiem, jako element dodatkowy do drukowanego kalendarza biznesowego. Wykonujemy wstążki w różnych kolorach, różnych rozmiarach. Na każdej z nich możemy zrobić nadruk.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarz książkowy 2021 z zaokrąglonymi narożnikami bloku i okładki to ciekawa opcja dla wszystkich, którzy lubią się wyróżniać. Taki organizer z własnym nadrukiem wygląda nowocześnie i ciekawie. Jest jednocześnie bardzo praktyczny.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Zachęcamy do wyboru aluminiowej blaszki pokrytej srebrną farbą o wymiarach 50x15 mm. To na niej możemy wykonać grawer – logo. Dzięki temu kalendarz książkowy na rok 2021 wygląda bardziej indywidualnie.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Praktycznym dodatkiem do kalendarza firmowego jest gumka, która służy do zamykania. Skutecznie zabezpiecza jego wnętrze. Oferujemy gumki różnej szerokości i w różnych kolorach.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Proponujemy okucia w kolorze srebra i złota. Dekorowane nimi drukowane kalendarze książkowe wyglądają elegancko, a nawet wręcz ekskluzywnie. Nasze okucia idealnie pasują do terminarza książkowego z garbikami. Najlepiej, by był to produkt w skórzanej oprawie.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kalendarz z nadrukiem wygląda ekskluzywniej, kiedy jest dostarczany w kartonowym pudełku. Takie też oferujemy. Pudełko wykonane z białego kartonu o gramaturze 300 g może mieć dowolny nadruk – logo, hasło firmowe itd.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=166940750
Nieprawidłowy kod

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Zanim klienci zamówią u nas kalendarz z nadrukiem na 2021 rok, zadają nam szereg pytań. Niektóre z nich często się powtarzają, dlatego zgromadziliśmy je w jednym miejscu i udzieliliśmy wyczerpujących odpowiedzi. Poniżej znajdują się właśnie te najczęściej zadawane. Jeżeli natomiast masz inne, prosimy o kontakt.

Możecie wykonać projekt kalendarza książkowego z nadrukiem?

Zajmujemy się produkcją kalendarzy z nadrukiem, a więc również ich projektowaniem. Możemy bez problemu opracować projekt okładki kalendarza książkowego. Mamy w tym zakresie blisko 20-letnie doświadczenie. Posiadamy własne studio graficzne, w którym tworzymy oryginalne projekty. Wykorzystujemy przy tym własne zdjęcia, które od dłuższego czasu gromadzimy w swoim archiwum.
Mogę dostarczyć własny projekt okładki kalendarza książkowego?
Jako producent kalendarzy, jesteśmy w stanie spełnić niemal każde życzenie naszego klienta w zakresie tego typu produktów. Oczywiście ma możliwość przekazania nam własnego projektu okładki. Musi on jednak być przygotowany według naszych wytycznych i zasad. Tylko wtedy powstanie dobry kalendarz 2021 z nadrukiem.

Chce zamówić kalendarz z własnym nadrukiem, jak wygląda dostawa?

Każdy kalendarz książkowy z nadrukiem umieszczamy w kartonie zbiorczym. Kiedy są dobrze ułożone, są automatycznie bezpieczne. Przy większych ilościach produkty układamy je na palecie. W ten sposób również zabezpieczamy notatniki firmowe przed uszkodzeniem.
Na ile projektów kalendarza książkowego indywidualnym nadrukiem mogę liczyć?
Zgodnie z zasadami, jakie obowiązują w naszej firmie, dostarczamy 2-3 projekty na okładkę kalendarza książkowego indywidualnym nadrukiem. Jednak jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy opracować ich więcej. Wszystko właściwie zależy od indywidualnych ustaleń. Dopiero po akceptacji klienta, realizujemy przygotowany projekt.
Możecie zaprojektować i wydrukować mój kalendarz 2021?
Już od około 20 lat specjalizujemy się w produkcji. Możemy zaprojektować dowolny kalendarz książkowy z nadrukiem, a następnie po akceptacji ze strony klienta, przejść do realizacji zamówienia, a więc do druku i wykończenia produktu. Każdy projekt organizera realizujemy zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.

Co możecie zrobić, aby powstał indywidualny kalendarz z własnym nadrukiem?

Kalendarz z własnym nadrukiem można wykończyć na wiele różnych sposobów, czyniąc go bardziej indywidualnym. Na pierwszym miejscu stoi indywidualna grafika – okładka ze zdjęciem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować wklejki reklamowe. Ciekawą opcją jest kolorowa tasiemka z firmowym własnym nadrukiem czy gumka do zamykania. Każdy może mieć coś innego, każdy może zyskać produkt wykończony według jego oczekiwań.

Ile będę czekać na kalendarz z nadrukiem personalizowany?

Przeważnie produkcja tego produktu zajmuje nam 3-4 tygodnie. Kalendarze książkowe z własnym nadrukiem ze zdjęciem, które wykonujemy w sezonie zostaną dostarczone klientowi znacznie później. Generalnie chodzi o to, że w tym czasie mamy dużo pracy, a kiedy projekt jest bardziej indywidualny, staje się automatycznie czasochłonny w produkcji.
Jakie macie doświadczenie w projektowaniu nadruku na kalendarz książkowy?
Kalendarze książkowe z własnym nadrukiem projektujemy już od blisko 20 lat. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie i mnóstwo owocnie zakończonych projektów. Posiadamy profesjonalne studio graficzne, w którym powstają najciekawsze projekty, tworzone przez naszych utalentowanych i niezwykle kreatywnych grafików. Każdy nasz wyrób jest przemyślany pod kątem reklamy.

Profesjonalny kalendarz książkowy z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Przedmiotów, które mogą służyć, jako gadżety reklamowe jest wiele. Jednym z nich jest bez wątpienia firmowy kalendarz z nadrukiem, z własną grafiką. To świetny sposób na reklamowanie swoich usług i produktów. Poza tym jest praktycznym przedmiotem, który może przydać się w wielu miejscach, w różnych sytuacjach. Kalendarz 2021 to nie tylko przedmiot, w którym sprawdza się datę, ale również planuje poszczególne dni w tygodniu, miesiącu, a nawet w całym roku. To jednocześnie organizer, w którym można robić notatki. Kalendarz z własnym nadrukiem to również elegancki gadżet biznesowy. Warto zabierać go w różne miejsca.

strzalka wciecie

Kalendarz 2021 książkowy z własnym nadrukiem o indywidualnym wykończeniu

Profesjonalny kalendarz książkowy z własnym nadrukiem to gadżet, który można wykonać według indywidualnych oczekiwań. Istnieje wobec tego możliwość zastosowania dowolnej jakości papieru w standardowym kolorze lub w kolorze kremowym. Także samo kalendarium może być wykonane w sposób mocno zindywidualizowany. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać kolorową wstążkę z nadrukiem, gumkę do zamykania w dowolnym kolorze czy wklejkę reklamową. Okładka na zamówienie może być skórzana, z tłoczonym czy grawerowanym logo lub twarda, pokryta jednym czy wieloma zdjęciami związanymi z ofertą firmy. Im bardziej indywidualnie wykończony kalendarz z ciekawym nadrukiem, tym lepiej, gdyż bardziej kojarzy się z konkretną firmą. Jest to gadżet reklamowy, dlatego powinien spełniać swoją funkcję. Dobrze wykonany, na pewno pozwoli ten cel uzyskać. Aktualnie standardowe kalendarze dostępne w wielu sklepach już nie cieszą się popularnością. Nie są też chętnie używane. Lepiej więc zrezygnować z nich na rzecz profesjonalnych, indywidualnych, tworzonych na zamówienie pod konkretne wytyczne zamawiającego. Te, choć nieco droższe, są chętnie użytkowane i nawet pomimo widniejącej na nich reklamy, przyjmowane są w każdych ilościach.

strzalka wciecie

Nowoczesny kalendarz z własnym nadrukiem w dobrej cenie

Najtańsze kalendarze to te, które od ręki można dostać w sklepach z asortymentem biurowym. Jednak są zbyt zwyczajne, by ktokolwiek chciał z nich korzystać. Dziś dużo atrakcyjniejsze są kalendarze książkowe z własnym nadrukiem, które pełnią też rolę firmowych gadżetów. Są z jednej strony reklamą dla firmy, z drugiej zaś praktycznym narzędziem pracy. Warto wiec je zamówić i to w hurtowych ilościach, tym bardziej że mają przystępną cenę. Dziś kalendarz książkowy 2021 z nadrukiem można dostać w atrakcyjnej cenie przy większych zamówieniach. Nawet jeżeli wykonanie będzie mocno indywidualne. Chcąc zyskać dobrej jakości, profesjonalny terminarz książkowy z nadrukiem, warto też pomyśleć o wcześniejszym złożeniu zamówienia. Wiadomo, że w szczycie sezonu ceny są wyższe. Nie ma więc sensu przepłacać tylko z tego powodu. Lepiej więc wcześniej zamówić kalendarze, które będą gotowe już przed czasem. Nowoczesne organizer w atrakcyjnych cenach to dziś właściwie żadna nowość. Takie oferty są już standardem. Dlatego nie ma sensu kupować gotowych, standardowych kalendarzy. Warto podarować swoim pracownikom, kontrahentom i klientom coś bardziej swojego – firmowy gadżet, kalendarz wykonany na indywidualne zamówienie.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy