Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy a5 z notesem

Kalendarz książkowy 2020 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM A5 z notesem

Kalendarz tygodniowy z notesem A5 dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań – doskonale połączenie kalendarza z notesem. Na rozkładówce kalendarza znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerne miejsce na notatki. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A5 to bardzo praktyczny i poręczny terminarz. Kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni jest doskonałym uzupełnieniem, a przy tym praktycznym dodatkiem. Na końcu kalendarza  tygodniowego znajdują się znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,60 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,47 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Ostateczna cena kalendarza książkowego tygodniowego b5 z notesem zależna jest od kilku elementów. Skontaktuj się z nami mailowo, napisz czego potrzebujesz a wycenimy Twoje zamówienie.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 130x205 mm
Objętość 192 strony (w tym 32 strony notatnika z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie 32-stronicowy notatnik z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2020

W kalendarzu książkowym bardzo ważny jest dobór odpowiedniej okładki, gdyż to ona jest wizytówką gadżetu reklamowego. Eleganckiego wykończenia nada okładka wykonana z materiału skóropodobnego. Na specjalne zamówienia możemy wykonać ją ze skóry naturalnej. Posiadają one spore możliwości personalizacji jak grawerowane czy tłoczone logo na oprawie. Zaleca się wykonanie okleiny skóropodobnej bądź takie, która imituje drewno, stal czy płótno. Zwiększ prestiż swojej firmy przy pomocy ekskluzywnych kalendarzy książkowych tygodniowych b5 z notesem.

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Książkowe kalendarze indywidualne powstają, dzięki pomysłowości i nowoczesnemu podejściu naszych specjalistów. Mamy tutaj zrównoważone połączenie między klasycznym kalendarium, a przyciągającą wzrok okładkę ze zdjęciem. Na fotografie wybieramy ilustracje bezpośrednio związane z wykonywaną przez Państwa działalnością. Proponujemy naszym klientom dwa niezawodne modele, kalendarz książkowy indywidualny tygodniowy a4 oraz dzienny a5 z notesem. Ekskluzywny kalendarz podniesie prestiż Twojej firmy przez cały rok.

dodatki do kalendarzy 2020

Posiadamy bardzo szeroka ofertę eleganckich dodatków do kalendarzy książkowych. Dzięki nim kalendarze biznesowe czy firmowe są tak wyjątkowe i eleganckie. Nadają się jako upominek dla klienta. Najpopularniejszą formą personalizacji kalendarzy jest grawerowanie bądź tłoczone logo na okładce. W wersjach indywidualnych okładkę ze zdjęciem projektują graficy pod profil danej działalności. Wśród eleganckich dodatków posiadamy okucia, garbiki, złocenia stron, a funkcję marketingową spełni wklejka/wyklejka reklamowa oraz notatnik na zapiski biznesowe.

Z roku na rok rośnie wzrost popularności kalendarzy książkowych. Są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne, a dzięki odpowiednim dodatkom są eleganckim upominkiem dla klientów. Przy zastosowaniu odpowiednich dodatków, terminarz firmowy jest idealnym narzędziem marketingowo-reklamowym. Posiadamy dwa bardzo popularne modele: kalendarz książkowy tygodniowy a4 i dzienny a5 z notesem. W każdej opcji jest możliwość grawerowania bądź tłoczenia logo firmy nadając im spersonalizowanego charakteru. Przez liczne rozmiary, formy i dodatki, terminarze można dowolnie komponować, w ekskluzywny gadżet reklamowy odpowiadający potrzebom naszej firmy. Nasze kalendarze książkowe odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=96400481
Nieprawidłowy kod