KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarz książkowy tygodniowy a5 z notesem

Kalendarz z grawerem 2025 KALENDARZE KSIĄŻKOWE Z GRAWEREM I NOTESEM

Kalendarz tygodniowy z notesem A5 dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań – doskonale połączenie kalendarza z notesem. Na rozkładówce kalendarza znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerne miejsce na notatki. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie A5 to bardzo praktyczny i poręczny terminarz. Kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni jest doskonałym uzupełnieniem, a przy tym praktycznym dodatkiem. Na końcu kalendarza  tygodniowego znajdują się znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2025…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 130x205 mm
Objętość 192 strony (w tym 32 strony notatnika z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie 32-stronicowy notatnik z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza
klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

W kalendarzu książkowym bardzo ważny jest dobór odpowiedniej okładki, gdyż to ona jest wizytówką gadżetu reklamowego. Eleganckiego wykończenia nada okładka wykonana z materiału skóropodobnego. Na specjalne zamówienia możemy wykonać ją ze skóry naturalnej. Posiadają one spore możliwości personalizacji jak grawerowane czy tłoczone logo na oprawie. Zaleca się wykonanie okleiny skóropodobnej bądź takie, która imituje drewno, stal czy płótno. Zwiększ prestiż swojej firmy przy pomocy ekskluzywnych kalendarzy książkowych tygodniowych b5 z notesem.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Książkowe kalendarze indywidualne powstają, dzięki pomysłowości i nowoczesnemu podejściu naszych specjalistów. Mamy tutaj zrównoważone połączenie między klasycznym kalendarium, a przyciągającą wzrok okładkę ze zdjęciem. Na fotografie wybieramy ilustracje bezpośrednio związane z wykonywaną przez Państwa działalnością. Proponujemy naszym klientom dwa niezawodne modele, kalendarz książkowy indywidualny tygodniowy a4 oraz dzienny a5 z notesem. Ekskluzywny kalendarz podniesie prestiż Twojej firmy przez cały rok.

dodatki do kalendarzy 2025

Posiadamy bardzo szeroka ofertę eleganckich dodatków do kalendarzy książkowych. Dzięki nim kalendarze biznesowe czy firmowe są tak wyjątkowe i eleganckie. Nadają się jako upominek dla klienta. Najpopularniejszą formą personalizacji kalendarzy jest grawerowanie bądź tłoczone logo na okładce. W wersjach indywidualnych okładkę ze zdjęciem projektują graficy pod profil danej działalności. Wśród eleganckich dodatków posiadamy okucia, garbiki, złocenia stron, a funkcję marketingową spełni wklejka/wyklejka reklamowa oraz notatnik na zapiski biznesowe.

Z roku na rok rośnie wzrost popularności kalendarzy książkowych. Są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne, a dzięki odpowiednim dodatkom są eleganckim upominkiem dla klientów. Przy zastosowaniu odpowiednich dodatków, terminarz firmowy jest idealnym narzędziem marketingowo-reklamowym. Posiadamy dwa bardzo popularne modele: kalendarz książkowy tygodniowy a4 i dzienny a5 z notesem. W każdej opcji jest możliwość grawerowania bądź tłoczenia logo firmy nadając im spersonalizowanego charakteru. Przez liczne rozmiary, formy i dodatki, terminarze można dowolnie komponować, w ekskluzywny gadżet reklamowy odpowiadający potrzebom naszej firmy. Nasze kalendarze książkowe odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania.

DODATKI – kalendarze z grawerem

Kalendarz z grawerem możemy wykończyć pod indywidualne zamówienie. Proponujemy różne dodatki, które podnoszą wartość produktu i atrakcyjność wizualną. W ofercie mamy wklejki reklamowe ze zdjęciami, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki, a także kolorowe brzegi z grawerem logo firmy. Warto wybrać nawet kilka dodatków do jednego kalendarza, aby zyskać ciekawy produkt, skuteczną reklamę firmy.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Zindywidualizowany kalendarz książkowy z grawerem na rok 2025 może posiadać własną okładkę. Dzięki temu będzie wyróżniał się na tle pozostałych terminarzy. To wpłynie na skuteczność reklamy firmy, która będzie działała przez cały rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Jeśli nie grawer kalendarz książkowy może posiadać tłoczenie. Zwykle znajduje się ono na okładce. Tak znakujemy kalendarze a5 i a4. Tłoczenie wykonujemy na gorąco, na sucho. Wszystko zależy od zastosowanych materiałów.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Świetnym elementem skutecznej reklamy jest tak zwana wklejka reklamowa. To dodatkowa strona organizera, która jest zadrukowana jednostronnie lub dwustronnie. Zamawiając kalendarz grawerowany, wybierz dodatkowo wklejkę, by zwiększyć skuteczność reklamy.
Wycinane registry
Wycinane registry
Tworzony przez nas kalendarz z grawerowanym logo może dodatkowo posiadać wycięte registry. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia. Dzięki nim można szybko i łatwo dostać się do konkretnych stron kalendarza.
Papier kremowy
Papier kremowy
Wybierając grawer logo kalendarz będzie się wyróżniał. Można go jednak zindywidualizować poprzez wybór papieru kremowego – chamois. Wówczas produkt stanie się bardziej ekskluzywny.
Personalizacja kalendarzy z grawerem

Personalizacja kalendarzy z grawerem

Personalizować kalendarze można na różne sposoby, sam kalendarz z wygrawerowanym 2025 wygląda inaczej niż ten kupiony w sklepie. U nas jest możliwość indywidualnego wykończenia całej okładki, co go wyróżnia na tle wszystkich terminarzy.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Praktyczną opcją indywidualizacji kalendarza jest wstążka z nadrukiem. Kalendarz książkowy z grawerem i wstążką wygląda znacznie atrakcyjniej. Na wstążce można nadrukować logo lub hasło reklamowe. 
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kiedy jest już grawer kalendarz książkowy możemy dodatkowo wykończyć zaokrągleniami. Chodzi tu o zaokrąglenia narożników bloku i okładki. W tej wersji terminarz jest znacznie praktyczniejszy w użyciu.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Kalendarz grawerowany to nie tylko ten z logo na okładce. To również terminarz, który posiada aluminiową blaszkę, a na niej logo. Blaszka ta zwykle ma wymiary 50x15 mm. Taki reklamowy produkt wygląda bardziej elegancko.
Gumka do kalendarza z grawerem

Gumka do kalendarza z grawerem

Kalendarz z grawerowanym logo wygląda nowocześnie. Jednak z gumką do zamykania prezentuje się jeszcze lepiej. Mamy w ofercie gumki różnej grubości i w różnych kolorach. Na gumce możemy wykonać nadruk.
Okucia do kalendarza grawerowanego

Okucia do kalendarza grawerowanego

Proponujemy okucia narożników w kolorze srebra i złota. Elementy te wpływają na prestiż i atrakcyjność całego produktu. Dzięki takim dodatkom jak okucia, garbiki i grawer z logo sam kalendarz wygląda nowocześnie i oryginalnie.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Zwykle kalendarz grawerowany najlepiej prezentuje się w pudełku. Proponujemy więc kartonowe pudełka w białym kolorze o gramaturze 300g. Na każdym z nich wykonujemy nadruk firmowy, na przykład logo.
Firmy, które nam zaufały

Jaki kalendarz z grawerem logo wybrać dla firmy?

kalendarz z grawerowanym logo

Kalendarz z grawerem logo - jakie mam możliwości?

jedynym elementem personalizacji. Oczywiście logo firmy jest bardzo ważne, ale opracowując projekt danego terminarza, warto zadbać o kilka dodatkowych szczegółów. Jednym z nich jest chociażby grafika reklamowa, którą można zastosować wewnątrz. Chodzi tu o wklejkę reklamową. Kalendarz książkowy z grawerowanym logo warto wyposażyć w gumkę z emblematem. To na tym małym elemencie można wygrawerować swoje firmowe logo. Ponadto świetnym rozwiązaniem jest wstążka z logo firmy albo nadrukowanym innym hasłem. Personalizacja obejmuje również wyklejki, a więc kolorowe reklamy marki na wewnętrznej stronie organizera. Bardzo ciekawą propozycją jest nadruk na brzegach kalendarza na 2025. Nadrukiem tym może być logo. Świetnym uzupełnieniem całości będzie kartonowe pudełko z oznaczeniem w postaci graweru logo.

Kalendarz książkowy grawer - czy muszę mieć swoje zdjęcia?

Klient zamawiający książkowy kalendarz z grawerem i zdjęciami firmowymi nie musi dostarczać własnych fotografii. Oczywiście jak ma to dobrze, ale nie jest to konieczne. Mamy własne archiwum zdjęć. Są już dostosowane parametrami do potrzeb tego rodzaju projektów. Są to zdjęcia z bardzo szerokiego obszaru tematycznego, więc bez większego problemu można znaleźć zdjęcia, które będą pasowały do konkretnej firmy. Zlecając kalendarz książkowy z grawerem logo, klient ma również możliwość skorzystania z opcji organizacji sesji zdjęciowej na potrzeby wykonania tego rodzaju terminarza. Najlepiej więc skusić się na gotowe zdjęcia. Nie dość, że są wykonane profesjonalnie, to dodatkowo ich koszt jest całkiem przystępny. Wybór ten gwarantuje same korzyści. Warto też dodać, że kalendarz grawerowany 2025 z odpowiednio dobranymi zdjęciami jest znacznie ciekawszy i atrakcyjniejszy wizualnie.

personalizowany kalendarz z grawerowanym logo
zamawianie kalendarzy z logo

Kiedy najlepiej zamawiać kalendarz z grawerowany książkowy?

Wpisując do wyszukiwarki internetowej hasło logo grawer kalendarz książkowy, zwykle stykamy się z wieloma wskazówkami dotyczącymi tego, jak powinny wyglądać materiały reklamowe, w tym kalendarze. Jednak pojawiają się również informacje uświadamiające właściwy moment, w którym warto złożyć zamówienie na ten właśnie grawerowany produkt. Tak naprawdę kalendarze produkowane są przez cały rok. Okazuje się natomiast, że im wcześniej złoży się zamówienie, tym lepiej. To znaczy, nie powinno się czekać do końca roku. Trzeba pamiętać, że grawerowane logo na kalendarzu, na jego okładce, wstążka, wklejka reklamowa i inne dodatki zdecydowanie wydłużają czas produkcji. Dlatego najlepiej zamówić je już w okresie wakacyjnym. Produkcja odbędzie się bez pośpiechu, a cena będzie niższa. Jeśli mają to być tylko kalendarze książkowe 2025 z logo grawerowanym, bez dodatków, to nie ma pośpiechu. Jednak realizację bardziej skomplikowanych projektów lepiej zlecić wcześniej.

Kalendarz książkowy z grawerem logo - jaką oprawę wybrać?

wszystkim na rodzaju materiału, z którego będzie wykonana. Dobrze jest wziąć pod uwagę to, jaki styl zamierza się w ten sposób uzyskać. To pomoże w doborze poszczególnych materiałów i technik znakowania. Na uwagę zasługują przede wszystkim oprawy ze skóry naturalnej. Wówczas nasz kalendarz grawer logo firmy wygląda bardzo elegancko i jest przede wszystkim dobrze widoczne. Może to być ewentualnie eko-skóra, ale naprawdę dobrej jakości. Ciekawe mogą okazać się również oprawy imitujące tkaniny lniane, płócienne, zamsz czy na przykład welur. Uwagę przyciągają kalendarze z okładką imitującą futro, drewno albo korek. Tak wykończona oprawa wygląda wyjątkowo. Zdecydowanie podnosi wartość całego gadżetu. Należy pamiętać o tym, że od tego, z czego będą wykonane kalendarze książkowe 2025, a konkretnie ich oprawy, będzie zależała technika znakowania i grawerowanie pozostałej personalizacji. W związku z tym wybór okładki jest bardzo ważną sprawą.

oprawa dla kalendarza z logo
ekskluzywne kalendarze z logo

Ekskluzywne kalendarze książkowe z grawerem logo dla menadżera

Kalendarz książkowy z grawerem logo jest praktycznym i przydatnym gadżetem biurowym. Służy nie tylko do sprawdzania aktualnej daty, ale też do sporządzania ważnych notatek. Warto rozważyć zakup grawerowanego produktu dla prezesa czy menadżera. Każdy z nich z pewnością będzie zadowolony, a to chociażby dlatego, że istnieje możliwość wykończenia go według indywidualnych oczekiwań. Możliwa jest nawet personalizacja w postaci graweru znaku na okładce. Tak dostosowane do użytkownika grawerowane kalendarze książkowe firmowe na rok 2025 są nie tylko narzędziem pracy, ale też skuteczną reklamą. Z jednej strony zachęcają do użytkowania, z drugiej promują daną firmę. Warto więc wybrać kalendarz w eleganckiej odsłonie, w większym formacie B4 lub A4. Dobrze jest również rozważyć znakowanie w postaci grawerowanych inicjałów. Inne dodatki zasługujące na uwagę to okucia, wstążka i papier chamois. Tak eleganckie i mocno zindywidualizowane kalendarze grawerowane książkowe świetnie prezentują się w specjalnym opakowaniu reklamowym. Może to być pudełko kaszerowane albo na przykład wykonane z kartonu barwionego na dowolny kolor.

Firmowy kalendarz książkowy – z grawerem logo czy tłoczeniem znaku?

Zamawiając kalendarze 2025 z zdjęciami, klient ma do wyboru znakowanie za pomocą grawera lub tłoczenia. Wybór ten powinien być zależny od rodzaju materiału przeznaczonego na okładkę. Grawerowane logo najlepiej prezentuje się na okładce skórzanej. Wygląda elegancko i jest bardzo wyraźne. Obecnie kalendarze książkowe z logo firmy umieszczonym w widocznym miejscu, widuje się na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych, szkoleniach, konferencjach itp. Jest to praktyczny i chętnie używany gadżet promocyjny. By jednak tak było, musi być wykonany w odpowiedni, ciekawy sposób, a by służył zarazem jako reklama, powinien być i pod tym względem poprawnie wykończony, ciekawa opcja to grawerowana okładka z logo. W związku z tym chcąc kupić kalendarze książkowe dla firmy, trzeba dobrze wybrać wykonawcę. By ten zaproponował oryginalny gadżet z grawerem i zadbał o jakość materiałów, z których przedmiot ten powstanie.

okładka dla kalendarza z logo
gumka w kalendarzu z grawerowanym logo

Co powinno wyróżniać elegancki skórzany kalendarz książkowy z grawerem?

Samo to, że pod uwagę bierzemy kalendarze książkowe z grawerem logo, możemy mówić o ich wyjątkowości. Bo taki dodatek w postaci grawerowanego logo firmy podnosi wartość przedmiotu i czyni go innym niż wszystkie. Kalendarz 2025 rok wyróżnia się jeszcze bardziej, gdy jest na przykład wykonany ze skóry naturalnej. Taka oprawa czyni go ekskluzywnym artykułem biurowym, nierzadko nazywanym produktem klasy premium. Na wyjątkowość organizera wpływ mają również inne dodatki. Otóż kalendarze książkowe z tłoczeniem logo lub z grawerowanym oznaczeniem mogą mieć też zaokrąglone narożniki bloku i okładki, krawędzie przeszyte ozdobną nicią, gumkę do zamykania, a nawet wstążkę z nadrukiem. Wszystko to sprawia, że kalendarz staje się inny niż wszystkie. I produkcja takich właśnie terminarzy z grawerowaniem zdecydowanie się opłaca. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego wykonawcę.

Czy warto inwestować w tani książkowy kalendarz z grawerem logo?

Kalendarze książkowe z tłoczeniem logo, z notesem wewnątrz i z licznymi dodatkami są dość drogie. Stąd pojawia się myśl, żeby jednak zainwestować w tańsze organizery. Pytanie tylko, czy to ma sens? Okazuje się, że nie. Inwestor faktycznie zaoszczędzi, ale zyska bezużyteczny przedmiot, który zupełnie do niczego się nie przyda. Droższe kalendarze książkowe 2025 dzienne i tygodniowe wzbogacone różnorodnymi dodatkami są ciekawsze. Wyglądają profesjonalnie i zarazem elegancko. Wzbudzają zainteresowanie, więc każdy chce z nich korzystać. Ich druk jest opłacalny. Droższy kalendarz zostanie chętnie przyjęty przez potencjalnego klienta. W ten sposób firma zyska w jego oczach, a przede wszystkim zyska reklamę, która będzie wpływała na wzrost liczby nowych klientów. Jeśli więc ktoś zamierza zamówić kalendarze 2025 z grawerem logo i grafiką firmową nie powinien oszczędzać, ale zrobić wszystko, by zyskać naprawdę dobry produkt.

format kalendarza z grawerowanym logo
elegancki kalendarz z grawerowanym logo

Jaki format na kalendarze książkowe grawerowane wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Profesjonalne kalendarze książkowe z skóry można wykonać w formacie a5 i a4. To najpopularniejsze wymiary grawerowanego kalendarza. Który z tych będzie lepszy? Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Wymiar tego gadżetu powinien być dostosowany do zakresu użytkowania i osoby, która z niego będzie korzystać. Bardzo popularne są kalendarze książkowe a5 z grawerowanym znakiem, ponieważ mieszczą się w torebce, są poręczne, można zastosować w nich gumkę do zamykania. Świetnie sprawdzają się na przeróżnych spotkaniach biznesowych i szkoleniach. I to właśnie tam widuje się je najczęściej. Z kolei kalendarze książkowe a4 2025 są większe i bardziej kojarzą się z kalendarzami męskimi. W nich można sporządzać obszerne notatki, jest na to więcej miejsca. Te często uchodzą za bardziej ekskluzywne, profesjonalne, eleganckie, świetnie nadają się do grawerowania znaku firmy. Też jak najbardziej zasługują na uwagę. Wybór ostateczny powinien należeć do każdego z osobna.

Kalendarz książkowy z grawerem logo firmy - jaki nakład jest opłacalny?

Tworzenie kalendarza odbywa się w określonych ilościach. Na przykład standardowe projekty drukarnie realizują od kilkunastu sztuk. Jeśli projekt jest mocniej zindywidualizowany, oryginalniejszy, ciekawszy, obejmuje rozmaite dodatki, to wówczas trzeba liczyć się z tym, że będzie trzeba zamówić większą ilość tych firmowych terminarzy na 2025 rok. Zwykle produkcja tych organizerów odbywa się od 50 sztuk. Zasada jest jednak taka. Im więcej kalendarzy zamówi klient, tym niższa będzie cena jednostkowa tego produktu. Tego rodzaju kalendarze 2025 z grafiką firmową i grawerowanym logo opłaca się zamawiać w większej ilości nie tylko dlatego, że cena jednostkowa spadnie, ale też z tego powodu, że takie będą chętnie przyjmowane. A im więcej osób je otrzyma, tym skuteczniejsza będzie reklama. Warto w takim razie dobrze przemyśleć kwestię ilości, bo jak widać, ma ona duże znaczenie dla ceny produktu.

kalendarz z grawerowanym logo
indywidualne kalendarze z logo

Elegancki kalendarz książkowy z grawerem, zamykany na gumkę to praktyczne rozwiązanie

Zarówno projektowanie kalendarzy z grawerem, jak i ich produkcja może przebiegać na wiele różnych sposobów. Przed złożeniem zamówienia trzeba dobrze się zastanowić, jak ma wyglądać ten organizer, do czego będzie służył i komu. Świetnym dodatkiem jest na przykład gumka na ogół przeznaczona do zamykania. Jednak może też służyć jako ozdoba. Zamawiając grawerowany kalendarze 2025 do pracy, do biura, do domu warto rozważyć inwestycję w gumkę, dzięki której wnętrze produktu będzie skutecznie chronione. Nie wypadną z niego luźne karteczki, ani też terminarz ten nie będzie samoistnie się otwierał. Gumka może mieć dowolny kolor i różną szerokość. Można więc łatwo dopasować ją do wizerunku firmy. Na gumce można wykonać firmowe oznaczenie. Takie materiały reklamowe z grawerem robią największe wrażenie na potencjalnych klientach. Warto więc w nie inwestować.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaka jest cena wykonania na kalendarz książkowy z grawerem?

Ciężko jednoznacznie określić końcową cenę na kalendarz książkowy z grawerem. Wartość wykonania usługi graweru zależy od wielu czynników, przede wszystkim ilości, formatu i rodzaju kalendarza oraz wybranej oprawy. Grawerowanie logo firmy również ma wpływ na cenę końcową zamówionego kalendarza.
Dodatki do kalendarza książkowego – jakie wybrać?
Kalendarze z grawerem to bardzo fajny i funkcjonalny  upominek dla naszych klientów. Warto taki kalendarza wyposażyć w ciekawe dodatki, aby podnieść ich walory funkcjonalne i estetyczne. Grawer logo na kalendarz książkowy to dość często wybierana opcje personalizacji, ale również warto dodać wklejki czy tez wstążkę z nadrukiem.

Czy warto zamówić kalendarz z grawerem i wstążką firmową?

Personalizowanie kalendarzy książkowych to bardzo istotny czynnik w działaniach promocyjnych. Grawer logo na okładce to jeden z podstawowych elementów znakowania. Ale kalendarze książkowe z grawerem warto również zaopatrzyć w inne dodatki takie jak wstążka z nadrukiem czy wklejka reklamowa.

Czy kalendarz z grawerem może mieć gumkę do zamykania?

Kalendarz z grawerem w standardowej oprawie może posiadać szereg różnego rodzaju elementów dodatkowych. Sporą popularnością cieszy się gumka do zamykania terminarza czy nawet gumka na długopis. Interesujący  dodatek, który powoduje, że kalendarz z grawerem staje się nowoczesnym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.

istnieje możliwość na oznakowanie okładki grawerem?

Klienci zamawiają zazwyczaj produkty reklamowe personalizowane. Istnieją różne techniki znakowania. Oznakowanie okładki grawerem  to jedna z częstych forma znakowania. Oprócz tego można tłoczyć logo na sucho bądź różnego rodzaju foliami metalizowanymi.
Jaki jest termin realizacji na kalendarz gdzie okładka jest z grawerem logo?
Standardowy termin wykonania kalendarza z grawerem to czas około 20 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Czas produkcji na organizer książkowy z grawerem  może ulec zmianie, ze względu na ilość dodatków i personalizację. Każdy dodatek, jak grawerowanie logo na okładce, wklejki, wstążka z nadrukiem logo mogą znacznie wydłużyć produkcję.
Jak są pakowane kalendarze książkowe podczas wysyłki?
Kalendarz książkowy z grawerem zanim zostanie wysłany do klienta przechodzi przez kontrolę jakości. Jeśli okładka z grawerem logo jest poprawnie wykonania kalendarz z grawerem jest pakowany w specjalne kartony. Tak spakowane produkty wyruszają do klienta.
Jaka jest cena usługi grawerowania na okładce?
Grawerowanie logo firmy na okładce kalendarza to bardzo często wybierana usługa przy małych ilości zamawianych terminarzy książkowych. Przy większych ilościach na zamawiane kalendarze książkowe z grawerem proponujemy wykonanie znakowania metodą tłoczenia.

Starannie tworzone kalendarze z grawerem logo idealne dla każdej firmy

Firma, która właśnie pojawiła się na rynku lub po prostu działa na nim od jakiegoś czasu i szuka skutecznej reklamy, powinna zdecydować się na zakup profesjonalnie tworzonych kalendarzy na rok 2025. Chodzi tu o kalendarze z grawerem logo, które współgrają z wizerunkiem firmy, w stu procentach do niej nawiązujące. Są to unikalne firmowe kalendarze grawerowane, które są praktycznym gadżetem, idealnym do rozdania pracownikom, a kto wie, może i dla klientów będzie to doskonała forma podarunku. W każdym razie tego typu terminarze od producenta to świetny wybór i decydować się na takie zamówienie powinien każdy, kto prowadzi własny biznes.

strzalka wciecie

Profesjonalne kalendarze grawerowane 2025 na zamówienie

Producenci takie kalendarze książkowe z grawerem logo wykonują pod konkretne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami klienta, a także w odpowiedzi na obowiązujące trendy. Są to profesjonalne wyroby, które wyróżniają się wysoką trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Dlatego też, jeżeli ktoś poważnie zastanawia się nad skorzystaniem z możliwości i złożeniem zamówienia na kalendarze 2025 firmowe z grawerem, nie powinien zbyt długi się zastanawiać. Producent oferuje nie tylko samo wykonanie, ale również równie profesjonalny projekt. Opracowuje go zgodnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Poza tym doradza klientom i podpowiada, jaki kalendarz będzie dla nich tym odpowiednim. Warto podkreślić, że niezwykle efektownie w tym wypadku wygląda grawerowane logo na kalendarzu książkowym. Produkt ten staje się automatycznie bardzo elegancki, solidny. Sprawia wrażenie bardzo drogiego. Dlatego, kiedy takim kalendarzem obdarowywani są pracownicy, czują się docenieni i cieszą się z tego podarunku, nawet jeżeli jest to tak naprawdę narzędzie ich pracy. Kalendarze na zamówienie są zdecydowanie lepszą alternatywą standardowych kalendarz kieszonkowych czy podręcznych, jakie można kupić w sklepie z asortymentem biurowym.

strzalka wciecie

Kalendarze firmowe z grawerem logo – praktyczne wykonanie

Producenci uważają, że grawer do kalendarza książkowego powinien być wykonany obowiązkowo. To element, z którym potencjalni i obecni klienci kojarzą konkretną firmę. Poza tym są zdania, że takich indywidualnych dodatków powinno być więcej. Wówczas produkt jest bardziej indywidualny, a przez to praktyczniejszy i skuteczniejszy, jeżeli chodzi o reklamę. Jak już wiadomo, grawerowane logo na okładce kalendarza 2025 o już standard. Poza tym warto zastosować wstążkę z nadrukiem, a także dodatkowe kartki na zdjęcia reklamowe i pozostałą grafikę. Dobrze jest również uwzględnić miejsce na notatki. Kalendarz dziś można wykonać na wiele sposobów. Wszystko głównie zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego, producent jest w stanie wykonać naprawdę wiele. Zamawiając kalendarz książkowy w dobrej cenie, nie można wobec tego zapomnieć o dodatkach, które jak widać, są tu bardzo ważne dla każdej firmy, niezależnie od branży. Jeżeli szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy, zamów kalendarz z grawerem logo z indywidualnym wnętrze w formie książki, który będzie świetną reklamą i narzędziem pracy dla Twoich pracowników. Produkujemy profesjonalne kalendarze książkowe, oferujemy tanie, w dobrej cenie produkty reklamowe. Sprawdź naszą ofertę na kolejny rok!

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy