Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2020 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Klasyczny kalendarz książkowy w układzie dziennym - jeden dzień na jednej stronie, a weekend zintegrowany na kolejnej stronie. Organizer książkowy A5 w takim układzie to bardzo praktycznie rozwiązanie dla każdego. Bogata część informacyjna kalendarza książkowego oraz atlas z mapami dodatkowo wzbogacają zawartość kalendarza, przez co zwiększają jego funkcjonalność. Terminarz książkowy A5 posiada wielojęzyczne kalendarium. Podział godzinowy ułatwia planowanie dnia, a skrócony kalendarz roczny na każdej rozkładówce na pewno jest bardzo przydatny.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.14,50 zł
100 szt.14,00 zł
200 szt.13,50 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na ostateczną cenę kalendarza a5 książkowego mogą wpływać różne elementy (personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza dziennego na kolejny rok 2020…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, RUS
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RUS), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

klasyczne Oprawy kalendarzy 2020

Skuteczną wizytówką każdego kalendarza a5 w formie dziennej jest jego zewnętrzna oprawa. Zazwyczaj to właśnie elegancko dobrana oprawa może decydować o końcowym odbiorze książkowego kalendarza dziennego. Indywidualny charakter naszego kalendarza nadaje wybór odpowiedniej oprawy. Skorzystaj z bogatej oferty wzorów skóropodobnych opraw. W dobrej cenie ekskluzywne terminarze mogą być wyprodukowane na zamówienie z eleganckiej skóry. Do kalendarzy z grawerem zalecamy okleinę skóropodobną czy też oprawa zbliżona wizualnie do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Autorskie kalendarze a5 książkowe to w zasadzie w środku standardowy dobrze znany kalendarz dzienny, który łączymy z nieszablonowym projektem na okładkę. Ciekawa w odbiorze okładka indywidualnego kalendarza ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla odbiorcy. Coraz większa liczba klientów chciałby zamówić taki ekskluzywny organizer dzienny reklamowy dla firmy. Chcesz podnieść prestiż swojej firmy - zamów już dziś kalendarz dzienny a5 z notesem, przez cały okrągły rok będzie skutecznie służył.

dodatki do kalendarzy 2020

Eleganckie dodatki do firmowego organizera książkowego to podstawa końcowego produktu reklamowego. Pośród bogatej oferty znajdziesz kalendarz a5 z tłoczeniem logo firmy lub z grawerem. Wybierz model rozbudowany o interesujące dodatki, a gadżet zyska na funkcjonalności. Indywidualna personalizacja może podnieść zalety wizualne dziennego organizera. Reklamowe wklejki z firmowym nadrukiem lub notatnik zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych. Dodatkowo złocenia, garbiki oraz okucia podnoszą prestiż. Kalendarz a5 staje z logo firmy staje się ekskluzywnym produktem.

Wielu zastanawia się, dlaczego kalendarze a5 książkowe przez wszystkie te lata zyskuje rosnące grono fanów. Potrzebujemy skutecznego wsparcia w działaniach marketingowych firmy, a do tego nadaje się dobrze funkcjonalny kalendarz z notatnikiem. Jako gadżet reklamowy świetnie się sprawdają nasze kalendarze książkowe dzienne a5 z grawerem. Na uwagę zasługuje też organizer z indywidualną grafiką, z własnym zdjęciem. Projekt ciekawej oprawy indywidualnej zwiększa potencjał reklamowy produktu z logo firmy. Warto rozejżeć się za ciekawymi dodatkami, które zapewne podniosą prestiż, gadżet reklamowy stanie się eleganckim firmowym kalendarzem.

Kalendarz książkowe dzienne

Ocena: 92.87% - 21 Głosów
93%

Kalendarze książkowe dzienne

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Toruń, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz… można tak w nieskończoność wymieniać miasta, w których mieszkają nasi klienci. Obsługujemy zamówienia z całej Polski. W produkcji kalendarzy a5 specjalizujemy się od wielu lat. Oferujemy naprawdę solidne produkty w dobrej cenie. Dla uzyskania indywidualnego charakteru poszczególnych kalendarzy dziennych, proponujemy dodatki – wklejki reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki i inne.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Indywidualnie zaprojektowana okładka to doskonały sposób na reklamowanie usług czy produktów swojej firmy. Wykonujemy kalendarze książkowe dzienne a5 z okładką wykonaną pod projekt klienta. Dzięki temu organizer kojarzy się tylko z konkretną firmą.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Logo na okładce terminarza to nie tylko element dekoracyjny, ale również reklama firmy. Nadaje mu indywidualnego charakteru. Tak wykończone kalendarze a5 w układzie dziennym robią pozytywne wrażenie. Logo na okładce tłoczymy na gorąco i sucho, zależnie od zastosowanych materiałów.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Polecamy wklejki reklamowe, czyli dodatkowe strony. Dzięki nim kalendarze dzienne w formacie a5 są nie tylko narzędziem pracy, ale również skuteczną reklamą. Każdą z tych dodatkowych stron możemy zadrukować jednostronnie lub dwustronnie.
Wycinane registry
Wycinane registry
W niektórych typach kalendarzy możemy wyciąć registry. Dzięki temu będą jeszcze funkcjonalniejsze i wygodniejsze w użyciu. Proponujemy dwu lub czterorzędowe wcięcia. Taki model książkowy dzienny a5 jest praktyczniejszy.
Papier kremowy
Papier kremowy
Dla zainteresowanych proponujemy papier w kolorze kremowym – chamois. W ten sposób można łatwo podnieść walory estetyczne produktu i uczynić go modelem klasy premium. Tylko taki kalendarz a5 zrobi wrażenie na odbiorcach.
Personalizacja kalendarzy dziennych

Personalizacja kalendarzy dziennych

Jeżeli chodzi o personalizację, możemy wygrawerować logo firmy albo na przykład imię i nazwisko. Takie oznaczenia zwykle wykonujemy na okładce kalendarza, najlepiej gdy jest wykonana ze skóry. Wówczas dzienny terminarz a5 wygląda elegancko.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Ciekawą propozycją wśród datków do organizerów w formacie a5 jest wstążka z nadrukiem. Z taką wstążką najlepiej prezentują się kalendarze książkowe dzienne. Na wstążce możemy nadrukować logo.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Na życzenie naszych klientów, kalendarze firmowe mogą posiadać zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Tak wykończone kalendarze a5 doskonale się prezentują, wyglądają bardzo elegancko.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby uatrakcyjnić wygląd kalendarza i zarazem wpłynąć na jego wartość, proponujemy zastosowanie aluminiowej blaszki w srebrnym kolorze. Blaszka ta ma wymiar 50x15 mm. Na niej wykonujemy grawer, najczęściej logo firmy.
Gumka do kalendarza a5

Gumka do kalendarza a5

Dzienny kalendarz książkowy z logo firmy jest funkcjonalniejszy, kiedy ma gumkę przeznaczoną do zamykania. Dlatego też taki dodatek oferujemy naszym klientom. Gumka może być różnego rodzaju i zróżnicowanej grubości. Na tym elemencie możemy nawet nadrukować logo.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Oferujemy okucia do organizera w kolorze srebra i złota. Zamawiając kalendarze książkowe z grafiką firmową warto pomyśleć o tym dodatku. Okucia świetnie się prezentują w modelach z oprawą ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Chcesz podarować kalendarz dzienny klientom, pracownikom lub kontrahentom? Zamów tanie pudełko kartonowe z białego kartonu o gramaturze 300g. Na każdym możemy nadrukować logo firmy.
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Który kalendarz książkowy lepiej zamówić b5 czy a5 dzienny?

Kalendarze dzienne firmowe zazwyczaj klienci zamawiają w tych dwóch formatach – A5 i B5 dzienne. Każdy ma swoich zwolenników, wszystko zależy od tego ile przestrzeni do notowania potrzebujesz oraz, który z formatów jest bardziej poręczny dla Ciebie.

Czy kalendarze dzienne A5 mają mapy Polski?

Firmowe kalendarze w formacie A5 posiadają bogatą zawartość merytoryczną. Obok bogatej części informacyjnej posiadają atlas z mapami, gdzie między innymi jest mapa Polski oraz plany miast większych polskich miast.

Macie w ofercie kalendarz a5 z notesem?

Kalendarze A5 to jeden z najbardziej topowych modeli, od wielu lat najchętniej zamawiamy z naszej oferty. Nowością w naszej ofercie jest kalendarz a5 z notesem. To bardzo praktyczny model posiadający dużą przestrzeń na notatki.
Czy jest możliwość zamówienia kalendarza dziennego indywidualnego?
Kalendarze książkowe dzienne A5 można zamówić z wielu oprawach. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
Czy można umieścić dodatkowe informacje na każdej stronie kalendarza?
Biznesowy kalendarz dzienny A5 może mieć indywidualne kalendarium. Na każdej stronie produktu możemy umieścić logo czy też dodatkowe informacje. Jest to kalendarz na zamówienie i jego czas realizacji może być znacznie dłuższy niż klasycznych modeli a5.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze dzienne klasyczne?
Standardowy termin realizacji na terminarz z logo firmy to czas 2-4 tygodni. Oczywiście jest to orientacyjny termin, który może ulec zmianie. Kalendarze dzienne z tłoczeniem czy grawerem logo jesteśmy w stanie również wyprodukować w trybie ekspresowym.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dziennego w oprawie skórzanej?
Kalendarze w oprawie skórzanej to bardzo ekskluzywna forma organizera książkowego dziennego z notesem. Wysokiej jakości skóra licowa podnosi walory estetyczne produktu. Czas realizacji takiego kalendarza to około 4-6 tygodni, jest to produkt na zamówienie.
W jaki sposób są wysyłane kalendarze?
Kalendarze książkowe z grawerem czy też inne standardowo są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.

Kalendarze książkowe a5 – atrakcyjny wybór, atrakcyjne ceny

W całej ofercie kalendarzy chyba największą popularnością cieszą się kalendarze a5 na rok 2020, które tworzone są w zgodzie z najnowszymi trendami. Są to produkty niezwykle przydatne w codziennym życiu, w pracy i poza nią. W wersji książkowej prezentują się bardzo elegancko i są jeszcze praktyczniejsze niż wszystkie pozostałe rodzaje terminarzy. Spełniają oczekiwania młodych i starszych użytkowników, kobiet i mężczyzn, a najczęściej zamawiane są przez właścicieli firm, jako produkty reklamowe i to w hurtowych ilościach. Bo to właśnie kalendarze książkowe dla firm są skuteczną reklamą, którą można zabrać ze sobą w różne miejsca.

strzalka wciecie

Przeróżne kalendarze książkowe w formacie a5

Aktualnie w sprzedaży są kalendarze firmowe dzienne w postaci książki w formacie a5, które doskonale nadają się do pracy i użytku w zakresie domowym. Wyróżniają się przejrzystym terminarzem i solidną okładką. Okładka może być wykończona na wiele sposobów. W ofercie znajduje się okładka skórzana z logo firmowym, a także okładka zdobiona zdjęciami reklamowymi. Najważniejsza w tym wypadku jest projekt reklamy, która nie jest zbyt nachalna, a działa skutecznie. Jest pewnego rodzaju przedstawieniem oferty produktów czy usług. W tego rodzaju kalendarzu można zastosować dodatkowe strony ze wspomnianymi zdjęciami. Zdjęcia te przekazuje klient lub też zdaje się na propozycje wykonawcy, decydując się automatycznie na wybór spośród gotowych już fotografii dostępnych w archiwum. Tak tworzone tanie kalendarze dla firm zyskują na coraz większej popularności. Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe reklamowe a5 przydadzą się każdemu. Stąd pomysł przedsiębiorców na skorzystanie z tej formy reklamowania usług i produktów. Warto wcześniej zastanowić się, w jaki sposób wykończyć ten produkt i jakie elementy w nim zastosować. Byłoby dobrze, gdyby kalendarz ten współgrał z wizerunkiem firmy.

strzalka wciecie

Eleganckie tanie kalendarze dzienne a5

Każdy chyba przyzna, że format a5 kalendarza to bardzo dobry wybór na rok 2020. Wielkość jest dość uniwersalna i niezwykle praktyczna. Ten książkowy terminarz jest oferowany w atrakcyjnych cenach, ale i zarazem indywidualnie wyceniany. Koszt (niska cena) zależy od oczekiwanej ilości egzemplarzy, a także od sposobu wykończenia i zastosowanych materiałów. W gruncie rzeczy są to tanie kalendarze a5. Kalendarz w formie książki z solidną okładką, ze stronami wypełnionymi zdjęciami reklamowymi, a także ze wstążką, na której nadrukowane jest logo firmy to doskonały sposób na reklamowe swoich usług lub produktów. To jednocześnie idealny gadżet upominkowy dla pracowników i klientów. Decydując się na kalendarz książkowy w dobrej cenie, można zyskać skuteczną reklamę i zarazem przedmiot mający pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Chcesz taki terminarz? Skorzystaj z naszych usług. Od lat produkujemy kalendarze książkowe w atrakcyjnych cenach i w każdych ilościach. Dostarczamy je na czas, pod wskazany adres. Nasze wyroby są tworzone z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Masz specjalne oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania naszej oferty.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=775640459
Nieprawidłowy kod