KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2024 KLASYCZNY KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A5

Klasyczny kalendarz książkowy w układzie dziennym - jeden dzień na jednej stronie, a weekend zintegrowany na kolejnej stronie. Organizer książkowy A5 w takim układzie to bardzo praktycznie rozwiązanie dla każdego. Bogata część informacyjna kalendarza książkowego oraz atlas z mapami dodatkowo wzbogacają zawartość kalendarza, przez co zwiększają jego funkcjonalność. Terminarz książkowy A5 posiada wielojęzyczne kalendarium. Podział godzinowy ułatwia planowanie dnia, a skrócony kalendarz roczny na każdej rozkładówce na pewno jest bardzo przydatny.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2024…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 145x205 mm
Objętość 360 stron
Papier 70 g/m2 biały offset lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), świeta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie zintegrowany z blokiem kalendarza notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, registry 4 rzędowe wycięte

klasyczne Oprawy kalendarzy 2024

Skuteczną wizytówką każdego kalendarza a5 w formie dziennej jest jego zewnętrzna oprawa. Zazwyczaj to właśnie elegancko dobrana oprawa może decydować o końcowym odbiorze książkowego kalendarza dziennego. Indywidualny charakter naszego kalendarza nadaje wybór odpowiedniej oprawy. Skorzystaj z bogatej oferty wzorów skóropodobnych opraw. W dobrej cenie ekskluzywne terminarze mogą być wyprodukowane na zamówienie z eleganckiej skóry. Do kalendarzy z grawerem zalecamy okleinę skóropodobną czy też oprawa zbliżona wizualnie do płótna, stali czy drewna.

autorskie oprawy kalendarzy 2024

Autorskie kalendarze a5 książkowe to w zasadzie w środku standardowy dobrze znany kalendarz dzienny, który łączymy z nieszablonowym projektem na okładkę. Ciekawa w odbiorze okładka indywidualnego kalendarza ze zdjęciem nie pozostanie obojętna dla odbiorcy. Coraz większa liczba klientów chciałby zamówić taki ekskluzywny organizer dzienny reklamowy dla firmy. Chcesz podnieść prestiż swojej firmy - zamów już dziś kalendarz dzienny a5 z notesem, przez cały okrągły rok będzie skutecznie służył.

dodatki do kalendarzy 2024

Eleganckie dodatki do firmowego organizera książkowego to podstawa końcowego produktu reklamowego. Pośród bogatej oferty znajdziesz kalendarz a5 z tłoczeniem logo firmy lub z grawerem. Wybierz model rozbudowany o interesujące dodatki, a gadżet zyska na funkcjonalności. Indywidualna personalizacja może podnieść zalety wizualne dziennego organizera. Reklamowe wklejki z firmowym nadrukiem lub notatnik zwiększają szansę przekazania większej ilości danych promocyjnych. Dodatkowo złocenia, garbiki oraz okucia podnoszą prestiż. Kalendarz a5 staje z logo firmy staje się ekskluzywnym produktem.

Wielu zastanawia się, dlaczego kalendarze a5 książkowe przez wszystkie te lata zyskuje rosnące grono fanów. Potrzebujemy skutecznego wsparcia w działaniach marketingowych firmy, a do tego nadaje się dobrze funkcjonalny kalendarz z notatnikiem. Jako gadżet reklamowy świetnie się sprawdają nasze kalendarze książkowe dzienne a5 z grawerem. Na uwagę zasługuje też organizer z indywidualną grafiką, z własnym zdjęciem. Projekt ciekawej oprawy indywidualnej zwiększa potencjał reklamowy produktu z logo firmy. Warto rozejżeć się za ciekawymi dodatkami, które zapewne podniosą prestiż, gadżet reklamowy stanie się eleganckim firmowym kalendarzem.

Ocena: 87.87% - 76 Głosów

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Toruń, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz… można tak w nieskończoność wymieniać miasta, w których mieszkają nasi klienci. Obsługujemy zamówienia z całej Polski. W produkcji kalendarzy a5 specjalizujemy się od wielu lat. Oferujemy naprawdę solidne produkty w dobrej cenie. Dla uzyskania indywidualnego charakteru poszczególnych kalendarzy dziennych, proponujemy dodatki – wklejki reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki i inne.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Indywidualnie zaprojektowana okładka to doskonały sposób na reklamowanie usług czy produktów swojej firmy. Wykonujemy kalendarze książkowe dzienne a5 z okładką wykonaną pod projekt klienta. Dzięki temu organizer kojarzy się tylko z konkretną firmą.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Logo na okładce terminarza to nie tylko element dekoracyjny, ale również reklama firmy. Nadaje mu indywidualnego charakteru. Tak wykończone kalendarze a5 w układzie dziennym robią pozytywne wrażenie. Logo na okładce tłoczymy na gorąco i sucho, zależnie od zastosowanych materiałów.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Polecamy wklejki reklamowe, czyli dodatkowe strony. Dzięki nim kalendarze dzienne w formacie a5 są nie tylko narzędziem pracy, ale również skuteczną reklamą. Każdą z tych dodatkowych stron możemy zadrukować jednostronnie lub dwustronnie.
Wycinane registry
Wycinane registry
W niektórych typach kalendarzy możemy wyciąć registry. Dzięki temu będą jeszcze funkcjonalniejsze i wygodniejsze w użyciu. Proponujemy dwu lub czterorzędowe wcięcia. Taki model książkowy dzienny a5 jest praktyczniejszy.
Papier kremowy
Papier kremowy
Dla zainteresowanych proponujemy papier w kolorze kremowym – chamois. W ten sposób można łatwo podnieść walory estetyczne produktu i uczynić go modelem klasy premium. Tylko taki kalendarz a5 zrobi wrażenie na odbiorcach.
Personalizacja kalendarzy dziennych

Personalizacja kalendarzy dziennych

Jeżeli chodzi o personalizację, możemy wygrawerować logo firmy albo na przykład imię i nazwisko. Takie oznaczenia zwykle wykonujemy na okładce kalendarza, najlepiej gdy jest wykonana ze skóry. Wówczas dzienny terminarz a5 wygląda elegancko.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Ciekawą propozycją wśród datków do organizerów w formacie a5 jest wstążka z nadrukiem. Z taką wstążką najlepiej prezentują się kalendarze książkowe dzienne. Na wstążce możemy nadrukować logo.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Na życzenie naszych klientów, kalendarze firmowe mogą posiadać zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Tak wykończone kalendarze a5 doskonale się prezentują, wyglądają bardzo elegancko.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby uatrakcyjnić wygląd kalendarza i zarazem wpłynąć na jego wartość, proponujemy zastosowanie aluminiowej blaszki w srebrnym kolorze. Blaszka ta ma wymiar 50x15 mm. Na niej wykonujemy grawer, najczęściej logo firmy.
Gumka do kalendarza a5

Gumka do kalendarza a5

Dzienny kalendarz książkowy z logo firmy jest funkcjonalniejszy, kiedy ma gumkę przeznaczoną do zamykania. Dlatego też taki dodatek oferujemy naszym klientom. Gumka może być różnego rodzaju i zróżnicowanej grubości. Na tym elemencie możemy nawet nadrukować logo.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Oferujemy okucia do organizera w kolorze srebra i złota. Zamawiając kalendarze książkowe z grafiką firmową warto pomyśleć o tym dodatku. Okucia świetnie się prezentują w modelach z oprawą ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Chcesz podarować kalendarz dzienny klientom, pracownikom lub kontrahentom? Zamów tanie pudełko kartonowe z białego kartonu o gramaturze 300g. Na każdym możemy nadrukować logo firmy.
Firmy, które nam zaufały
Jaki kalendarz dzienny wybrać dla swojej firmy?
tani kalendarz książkowy

Czy projekt okładki na tanie kalendarze dzienne jest ważny?

Profesjonalny kalendarz dzienny 2024 to ten, który jest tworzony w oparciu o równie dopracowany projekt. Tak więc śmiało można stwierdzić, że jest on bardzo ważny. Od niego zaczyna się pracę nad tym produktem, pomijając oczywiście wstępne ustalenie szczegółów z klientem itd. Dobrze opracowany, przemyślany projekt daje możliwość produkcji efektownego, atrakcyjnego wizualnie kalendarza. Bez względu na to, czy organizer dzienny b5 ten ma być w niskiej cenie, czy droższy, projekt może być równie ciekawy. Na cenę przecież wpływ poza projektem graficznym ma wiele innych czynników jak jakość materiałów czy rodzaj dodatków. Samo opracowanie graficzne niewiele zmienia cenę, więc warto naprawdę się tu postarać, bo projekt jest ważny i to bardzo. To na jego podstawie tworzy się ten codziennie używany gadżet reklamowy, zwany też firmowym.

Kalendarz książkowy dzienny – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Tani kalendarz dzienny dla firm można wykończyć na różne sposoby, na przykład wykorzystując zdjęcia firmowe albo na okładce umieszczając logo. Niektórzy klienci wybierają pomiędzy zdjęciami a logo. Inni decydują się na każdy z tych firmowych oznaczeń i jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ taka reklama jest skuteczniejsza, a sam organizer na 2024 rok ciekawszy. Zarówno zdjęcia, jak i logo czynią go indywidualnym. Wystarczy spojrzeć na ten gadżet reklamowy, by od razu wskazać firmę, do której należy. Nie bez powodu mówi się, że aktualnie książkowe kalendarze dzienne i wszystkie pozostałe tworzone dla firm są skuteczną ich reklamą. Reklamują firmę w sposób nienachalny. Zapewne dlatego są tak chętnie wybierane i oznaczane na różne sposoby. Warto dobrze przedyskutować temat tych dodatków i poradzić się producenta przed ostatecznym złożeniem zamówienia. Gdy ten pozna oczekiwania, będzie wiedział co doradzić.

kalendarz dzienny ze zdjęciem czy logo
zdjęcia do kalendarzy książkowych

Czy warto zamawiać kalendarz książkowy dzienny z zdjęciem?

Czemu ma służyć kalendarz dzienny firmowy? To praktyczne narzędzie pracy, ale i reklama firmy. Ona działa skutecznie, jeśli promocyjny gadżet ten jest dobrze wykończony i zawiera odpowiednie dodatki reklamowe. Takim są zdjęcia. Dlatego warto w dowolnym miejscu kalendarza 2024 zastosować takie zdjęcia firmowe. Można zadrukować nimi okładkę, ale i umieścić wewnątrz, np. na dodatkowej stronie. Zdjęcie na pewno podniesie cenę tego produktu. Jeśli więc mają to być tanie kalendarze dzienne reklamowe, będzie trzeba zrezygnować z materiałów wyższej jakości. Przez to produkt może nieco stracić w oczach odbiorców. Choć nie zawsze, ponieważ producenci, szczególnie ci z wieloletnim doświadczeniem, mają mnóstwo pomysłów na wykończenie i wykonanie tego produktu, by był tani i atrakcyjny dla oka. No i oczywiście skuteczny w zakresie reklamy.

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarz dzienny książkowy?

Jeśli ma to być tani kalendarz książkowy dzienny, to idealnym formatem będzie a5. Mniejszy jest zawsze w niższej cenie. Jednak trzeba od razu liczyć się z tym, że będzie w nim znacznie mniej miejsca na reklamę. Oczywiście logo firmy się zmieści, jakieś zdjęcia firmowe również, można też dodać gumkę i wstążkę z nadrukiem. Wszystko jednak będzie mniejsze, może przez to mniej widoczne. Z kolei duży format, a więc a4 to znacznie więcej miejsca na reklamę. Ten rozmiar jednak kojarzy się bardziej z mężczyznami. To elegancki organizer, który służy właśnie tej grupie odbiorców. Większy format to też wyższa cena. Należy jednak pamiętać, że to, ile będzie kosztował kalendarz dzienny 2024 książkowy, zależny nie tylko do rozmiaru, ale też od dodatków, jakie zostaną w nich zastosowane, czyli te, o których wspomnieliśmy przy mniejszym formacie.

rozmiar kalendarza firmowego książkowego
kalendarze książkowe na zamówienie

Jaki proponujecie dzienny kalendarz książkowy na zamówienie?

Najlepszy wybór to kalendarz dzienny w formie podręcznej książki z ciekawymi dodatkami, które podnoszą wartość tego artykułu. Dobrze jest wybrać skórzaną oprawę, choć twarda zadrukowana zdjęciami promocyjnymi też robi wrażenie. Na okładce koniecznie musi znaleźć się logo, z którym firma będzie się kojarzyła. Ten gadżet biznesowy warto też wyposażyć w gumkę do zamykania, która będzie go jednocześnie zdobiła. Na okładce można też oprócz logo umieścić imię i nazwisko. Takie personalizowane dzienne kalendarze książkowe 2024 to świetny pomysł na prezent. Wewnątrz można zastosować indywidualne kalendarium, dodatkową stronę ze zdjęciami firmowymi, wstążkę z nadrukiem. Opcji wykończenia terminarza firmowego jest wiele, a wszystko zależy od tego, czego kto oczekuje i jakie kto ma możliwości finansowe, bo każdy dodatek to ciekawszy kalendarz, ale i droższy.

Czy muszę mieć zdjęcia do zamawianego kalendarza dziennego dla firmy?

Zamawiający może dostarczyć własne zdjęcia, które zostaną wykorzystane w jego kalendarzu, ale nie musi. Muszą być za to wysokiej jakości i w dodatku wykonane zgodnie z określonymi standardami. Muszą do tego projektu graficznego pasować. Dlatego najczęściej zachęcamy klientów, aby korzystali ze zdjęć, które mamy w swojej bazie, a mamy ich naprawdę sporo. Dzięki nim kalendarz dzienny firmowy wygląda elegancko i profesjonalnie. Zarówno jakość samych zdjęć jak też pozostałych elementów, z których składa się organizer, idealnie ze sobą współgra. Można też zorganizować sesję zdjęciową, zanim zostanie wykonany kalendarz dzienny 2024. Jednak to podniesie koszty, więc należałoby się poważnie nad tym zastanowić. Tak więc podsumowując, zdjęć nie trzeba dostarczać, ale jeśli ktoś chce, nie ma problemu. Muszą to być tylko dobre zdjęcia.

zdjęcia do kalendarzy firmowych
jak wyróżnić kalendarz książkowy

Co powinno wyróżniać tani kalendarz książkowy dzienny 2024?

Kalendarz dzienny książkowy można wyróżnić na wiele sposobów, ale jeśli ma być jednocześnie tani, wiele zrobić się nie da. Na przykład wyróżnieniem dla tego gadżetu jest skórzana oprawa. Jednak skóra do tanich nie należy, więc to odpada. Można natomiast zastąpić ją wysokiej jakości materiałem skóropodobnym. Z pewnością ktoś, kto się nie zna, nie będzie w stanie stwierdzić, czy to skóra naturalna, czy materiał skóropodobny. Gadżet reklamowy ten wyróżnić można kolorem. Skórę można wybarwić na dowolny kolor. Wyróżnieniem jest niewątpliwie logo widniejące na okładce. Samo solidne wykonanie i wykończenie może sprawić, że kalendarze książkowe dzienne z notesem lub bez, będą wyróżniały się na tle innych terminarzy. Teraz takie materiały reklamowe można wykończyć na wiele sposobów, a wszystko to wpływa na wyróżnienie ich i atrakcyjność.

Kalendarze książkowe dzienne z gumką to praktyczne rozwiązanie

Po co gumka w kalendarzu? Pełni wiele funkcji. Jedną z nich jest skuteczne zabezpieczenie wnętrza. Można wówczas umieszczać w nim liczne kartki i karteczki, a te z pewnością po zamknięciu organizera nie wydostaną się na zewnątrz. Druga funkcja to ozdoba. Gumka ciekawie zdobi gadżet i wyróżnia go, bo nie wszystkie kalendarze książkowe dzienne mają taką gumkę. Jest to więc dodatek, na który decydują się nieliczni. Dodatek w postaci gumki nie jest drogi, więc nie powinien zbyt mocno podnieść ceny tego produktu. Jeśli jednak zajdzie potrzeba zmniejszenia kosztów, wystarczy znaleźć alternatywne materiały, czyli materiały nieco gorszej jakości. Wówczas nic nie stanie na przeszkodzie, aby tę gumkę dodać. Decyzję natomiast każdy musi podjąć samodzielnie, bo w końcu to zamawiający będzie z tych kalendarzy dziennych korzystał.

praktyczne kalendarze z gumką
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Który kalendarz książkowy lepiej zamówić b5 czy a5 dzienny?

Kalendarze dzienne firmowe zazwyczaj klienci zamawiają w tych dwóch formatach – A5 i B5 dzienne. Każdy ma swoich zwolenników, wszystko zależy od tego ile przestrzeni do notowania potrzebujesz oraz, który z formatów jest bardziej poręczny dla Ciebie.

Czy kalendarze dzienne A5 mają mapy Polski?

Firmowe kalendarze w formacie A5 posiadają bogatą zawartość merytoryczną. Obok bogatej części informacyjnej posiadają atlas z mapami, gdzie między innymi jest mapa Polski oraz plany miast większych polskich miast.

Macie w ofercie kalendarz a5 z notesem?

Kalendarze A5 to jeden z najbardziej topowych modeli, od wielu lat najchętniej zamawiamy z naszej oferty. Nowością w naszej ofercie jest kalendarz a5 z notesem. To bardzo praktyczny model posiadający dużą przestrzeń na notatki.
Czy jest możliwość zamówienia kalendarza dziennego indywidualnego?
Kalendarze książkowe dzienne A5 można zamówić z wielu oprawach. Terminarz dzienny indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
Czy można umieścić dodatkowe informacje na każdej stronie kalendarza?
Biznesowy kalendarz dzienny A5 może mieć indywidualne kalendarium. Na każdej stronie produktu możemy umieścić logo czy też dodatkowe informacje. Jest to kalendarz na zamówienie i jego czas realizacji może być znacznie dłuższy niż klasycznych modeli a5.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze dzienne klasyczne?
Standardowy termin realizacji na terminarz z logo firmy to czas 2-4 tygodni. Oczywiście jest to orientacyjny termin, który może ulec zmianie. Kalendarze dzienne z tłoczeniem czy grawerem logo jesteśmy w stanie również wyprodukować w trybie ekspresowym.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dziennego w oprawie skórzanej?
Kalendarze w oprawie skórzanej to bardzo ekskluzywna forma organizera książkowego dziennego z notesem. Wysokiej jakości skóra licowa podnosi walory estetyczne produktu. Czas realizacji takiego kalendarza to około 4-6 tygodni, jest to produkt na zamówienie.
W jaki sposób są wysyłane kalendarze?
Kalendarze książkowe z grawerem czy też inne standardowo są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.

Kalendarze książkowe a5 – atrakcyjny wybór, atrakcyjne ceny

W całej ofercie kalendarzy chyba największą popularnością cieszą się kalendarze a5 na rok 2024, które tworzone są w zgodzie z najnowszymi trendami. Są to produkty niezwykle przydatne w codziennym życiu, w pracy i poza nią. W wersji książkowej prezentują się bardzo elegancko i są jeszcze praktyczniejsze niż wszystkie pozostałe rodzaje terminarzy. Spełniają oczekiwania młodych i starszych użytkowników, kobiet i mężczyzn, a najczęściej zamawiane są przez właścicieli firm, jako produkty reklamowe i to w hurtowych ilościach. Bo to właśnie kalendarze książkowe dla firm są skuteczną reklamą, którą można zabrać ze sobą w różne miejsca.

strzalka wciecie

Przeróżne kalendarze książkowe w formacie a5

Aktualnie w sprzedaży są kalendarze firmowe dzienne w postaci książki w formacie a5, które doskonale nadają się do pracy i użytku w zakresie domowym. Wyróżniają się przejrzystym terminarzem i solidną okładką. Okładka może być wykończona na wiele sposobów. W ofercie znajduje się okładka skórzana z logo firmowym, a także okładka zdobiona zdjęciami reklamowymi. Najważniejsza w tym wypadku jest projekt reklamy, która nie jest zbyt nachalna, a działa skutecznie. Jest pewnego rodzaju przedstawieniem oferty produktów czy usług. W tego rodzaju kalendarzu można zastosować dodatkowe strony ze wspomnianymi zdjęciami. Zdjęcia te przekazuje klient lub też zdaje się na propozycje wykonawcy, decydując się automatycznie na wybór spośród gotowych już fotografii dostępnych w archiwum. Tak tworzone tanie kalendarze dla firm zyskują na coraz większej popularności. Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe reklamowe a5 przydadzą się każdemu. Stąd pomysł przedsiębiorców na skorzystanie z tej formy reklamowania usług i produktów. Warto wcześniej zastanowić się, w jaki sposób wykończyć ten produkt i jakie elementy w nim zastosować. Byłoby dobrze, gdyby kalendarz ten współgrał z wizerunkiem firmy.

strzalka wciecie

Eleganckie tanie kalendarze dzienne a5

Każdy chyba przyzna, że format a5 kalendarza to bardzo dobry wybór na rok 2024. Wielkość jest dość uniwersalna i niezwykle praktyczna. Ten książkowy terminarz jest oferowany w atrakcyjnych cenach, ale i zarazem indywidualnie wyceniany. Koszt (niska cena) zależy od oczekiwanej ilości egzemplarzy, a także od sposobu wykończenia i zastosowanych materiałów. W gruncie rzeczy są to tanie kalendarze a5. Kalendarz w formie książki z solidną okładką, ze stronami wypełnionymi zdjęciami reklamowymi, a także ze wstążką, na której nadrukowane jest logo firmy to doskonały sposób na reklamowe swoich usług lub produktów. To jednocześnie idealny gadżet upominkowy dla pracowników i klientów. Decydując się na kalendarz książkowy w dobrej cenie, można zyskać skuteczną reklamę i zarazem przedmiot mający pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Chcesz taki terminarz? Skorzystaj z naszych usług. Od lat produkujemy kalendarze książkowe w atrakcyjnych cenach i w każdych ilościach. Dostarczamy je na czas, pod wskazany adres. Nasze wyroby są tworzone z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Masz specjalne oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania naszej oferty.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy