KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM B5

Kalendarz książkowy dzienny w trochę większym rozmiarze niż standardowy terminarz dzienny A5. Stworzony z myślą o tych, który lubią sporo notować, a standardowy format jest dla nich zbyt mały. Powiększenie formatu kalendarza książkowego dziennego powoduje, że wygląda prestiżowo, a przy tym jest bardziej funkcjonalny. Kalendarz dzienny  B5 posiada 2 stronicowy planer umieszczony przez każdym miesiącem oraz bogatą zawartość dodatkową w postaci map i praktycznych informacji.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2025…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Oprawa kalendarza 2025 powinna zwracać uwagę osób pobocznych, jest to swoista wizytówka każdego kalendarza książkowego. Najłatwiej osiągnąć taki efekt przez elegancką oprawę z materiału skóropodobnego. W celu zwiększenia elegancji, na życzenie klienta wykonujemy oprawy kalendarzy ze skóry naturalnej. Ostatniego kunsztu, a jednocześnie podniesienia prestiżu, nada grawerowane logo na okładce. Warto wtedy dodać okleinę skóropodobną bądź imitującą płótno, tal czy drewno. Skorzystaj z oferty wysokiej jakości kalendarzy książkowych.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarz książkowy w wersji dziennej czy tygodniowej z łatwością możemy dla naszych klientów spersonalizować. Proponujemy wtedy okładkę ze zdjęciem, który przykuwa uwagę i odda charakter Państwa działalności. Indywidualne kalendarze książkowe zwiększą prestiż firmy na rynku. Jest to elegancki i ekskluzywny upominek dla klientów. Polecamy skorzystać z naszych dwóch bestsellerów: kalendarz książkowy indywidualny dzienny a5 z notesem oraz tygodniowy a4 ze zdjęciem - praktyczny gadżet reklamowy przez cały rok.

dodatki do kalendarzy 2025

Dodatki do kalendarzy podnoszą ich wartość oraz są bardziej przyjazne wizualnie. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ekskluzywne dodatki do terminarzy. Najbardziej efektowne jest grawerowane bądź wytłaczane logo na okładce, które w połączeniu z innymi dodatkami zyskuje na funkcjonalności. Bardzo dobrym narzędziem marketingowym są wklejki i wyklejki reklamowe, zawierające dodatkowe informacje o produkcie. Możemy dodać jeszcze złocenia grzbietów, okucia, garbiki czy notatnik. Niech Twój kalendarz książkowych zostanie produktem ekskluzywnym.

Jednym z popularniejszych gadżetów reklamowych, bez wątpienia są kalendarze książkowe. Fakt ten wynika z ich praktyczności oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb. Taki terminarz dzienny czy tygodniowy to również idealne narzędzie marketingowe. Produkowane przez nas kalendarze książkowe to synonim wysokiej jakości produktu. Kalendarze książkowe polecamy tygodniowe a4 bądź dzienne a5 z notesem - genialny gadżet reklamowy. Kalendarze książkowe reklamowe ze zdjęciem przedstawiającym profil działalności klienta firmy to reklama przez 365 dni w roku. Posiadamy bardzo szeroki wybór formatów, dodatków czy układów kalendarium. Możesz spersonalizować kalendarz firmowy w dowolny sposób, tak by był jak najbardziej funkcjonalny.

Firmy, które nam zaufały

Jaki kalendarz B5 wybrać dla firmy?

tłoczeniu lub grawerowanie kalendarz B5

Kalendarz książkowy B5, co lepiej wybrać - grawer czy tłoczenie logo?

Niewątpliwie kalendarz B5 będzie świetnie się prezentował z logo na okładce. Jednak co wybrać – grawer czy tłoczenie? Takie pytanie zadaje nam wielu naszych klientów, bo wybór faktycznie jest trudny. Trudno jest nam wskazać najlepsze rozwiązanie, gdyż decyzja jest uzależniona przede wszystkim od rodzaju zastosowanych w produkcji materiałów. Zależy on także od efektu, jaki chce się w ten sposób uzyskać. Właściwie kalendarze książkowe B5 doskonale wyglądają zarówno z grawerowanym logo, jak i tłoczonym znakiem. Jednak tylko wtedy, gdy oznakowanie to współgra z zastosowanymi materiałami. Należy mieć na uwadze tu również to, że grawer i tłoczenie różni się nie tylko efektem, jaki można uzyskać, ale i ceną. Warto w związku z tym na spokojnie podejść do tego wyboru i skonsultować go z nami znając już swoje oczekiwania co do tego właśnie produktu.

Co powinno wyróżniać elegancki kalendarz B5 książkowy dla firmy?

Niewątpliwie kalendarz książkowy B5 będą wyróżniać zastosowane w nim dodatki, a mogą być bardzo różne. Logo na przodzie okładki, okładka w dowolnym kolorze (brązowym, niebieskim, bordowym itp.), kolorowa wstążka z nadrukiem, gumka do zamykania, przeszycia ozdobną nicią, zaokrąglone narożniki. Opcji wykończenia tego przedmiotu jest wiele. Każdy może wybrać te, które uważa za najlepsze czy najciekawsze. W ten właśnie sposób można mocno wyróżnić firmowy kalendarz B5 2025. Co więcej, warto zindywidualizować go do maksimum, ponieważ to wpłynie na reklamę i atrakcyjność całego gadżetu marketingowego. Taki organizer na pewno nie jest tani, ale wartościowy dla firmy i ciekawy dla odbiorców, przyszłych użytkowników. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko dobrze przemyśleć kwestię doboru dodatków i wyróżnienia swojego kalendarza.

eleganckie kalendarze B5
kalendarze b5 z gumka

Elegancki kalendarz książkowy B5 z gumką to praktyczne rozwiązanie

Od jakiegoś czasu do notatników książkowych dodaje się rozmaite dodatki, dzięki którym stają się one atrakcyjniejsze wizualnie, ale i funkcjonalniejsze. W tej bogatszej wersji podobają się wielu osobom. Inwestując w podręczny kalendarz B5, warto pomyśleć o kolorowej gumce, która służyć ma do zamykania. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią w swoim kalendarzu przechowywać liczne wizytówki i luźne karteczki z zapiskami. Dzięki gumce będą one w pełni bezpieczne. Po prostu nie wypadną. Taki gadżet z gumką kalendarz B5 dla menagera będzie idealnym prezentem na każdą okazję i bez okazji również. Ucieszy się z niego także każdy pracownik i klienci. Dziś produkcja tego rodzaju, tak wykończonych kalendarzy rozwija się w zaskakującym tempie. Teraz są gumki, za chwilę zapewne dojdą kolejne opcje wykończenia. Warto być na bieżąco w stale zmieniających się trendach, dzięki czemu będzie można wybrać dla siebie idealny wzór tego gadżetu reklamowego.

Producent proponuje personalizowane kalendarze B5 książkowe dla firmy

Działamy na rynku jako producent kalendarzy książkowych i nie tylko. Przez lata naszej pracy zdążyliśmy zaobserwować, że największą popularnością cieszą się te terminarze reklamowe, które są wykonane inaczej niż wszystkie, które czymś się wyróżniają. Stąd nasz pomysł na personalizację, czyli poniekąd też po prostu indywidualne wykończenie tych produktów. Standardem jest już kalendarz B5 książkowy 2025 z logo na okładce tłoczonym lub grawerowanym – zależnie od zastosowanych materiałów. Kolejna sprawa to imię i nazwisko. Takie oznaczenia też można wykonać na okładce lub we wnętrzu. Indywidualnego charakteru kalendarzowi dodaje sam kolor okładki, a może być bardzo różny, dopasowany do kolorystyki stosowanej przez konkretną firmę. Niebieski, bordowy, brązowy… Wymieniać można długo, bo wybarwić skórę można nieomalże na każdy kolor.

personalizacja kalendarza dla firm
projekt kalendarza do zamówienia

Czy projekt okładki kalendarza książkowego B5 jest ważny?

Jedni zamawiający kalendarz w formacie b5 mówią, że projekt tego gadżetu jest bardzo ważny, inni, że przeciwnie. Zdania są podzielone, ale mogą zależeć między innymi od tego, jakie kto ma oczekiwania względem tego produktu. Naszym zdaniem projekt jest równie ważny, jak sam druk. Taki terminarz na rok 2025 powinien być wykonany z należytą precyzją i z zachowaniem pewnych standardów. W realizacji tego dzieła pomoże dobrze opracowany koncept graficzny, bo to od niego wszystko się przecież zaczyna. Realizacja to odwzorowanie planu. Projekt jest wobec tego bardzo ważny. Warto uwzględnić w nim dodatki, rodzaj materiałów oraz ich jakość. Starannie, pomysłowo opracowana grafika sprawi, że druk pozwoli uzyskać wartościowe elementy dla tego firmowego artykułu. Profesjonalna agencja reklamowa opracuje nowoczesny projekt, dzięki któremu powstały kalendarz B5 książkowy stanie się wyjątkowym gadżetem marketingowym.

Czy warto zamawiać tani kalendarz B5 z zdjęciem na rok 2025?

Niska cena kalendarza świadczy o tym, że przedmiot ten jest wykonany bardzo ekonomicznie, nie posiada ciekawych dodatków, ma mniej funkcji, a co więcej, składa się ze słabej jakości materiałów. W końcu na czymś producent musi zaoszczędzić. Pytanie w takim razie, czy warto zainwestować w tani kalendarz B5 książkowy? Jeśli ktoś nie ma konkretnych oczekiwań względem tego produktu, nie zależy mu na jakości, wyjątkowym wyglądzie kalendarza i chce wykorzystać go głównie do pracy, to tania wersja może być dla niego odpowiednią. Tym bardziej, jeśli nie stać go na droższe wykończenie. Lepiej jednak pokusić się o droższy produkt, o kalendarz B5 na rok 2025, który będzie wykonany z materiałów wysokiej jakości, wytrzymały, elegancki, modny, bogaty w przydatne funkcje. Oryginalny projekt notatnika i tym samym wyróżniający się podręczny książkowy kalendarz to świetna reklama dla firmy.

tani kalendarz ze zdjęciem
jaki nakład kalendarzy b5

Jaki jest odpowiedni nakład na kalendarz B5 na zamówienie?

Podręczne kalendarze książkowe B5 dla firmy można wykonać niemal w każdej ilości. Proste projekty już od kilkunastu sztuk. Bardziej skomplikowane i indywidualne projekty realizowane są od 50 sztuk. Jeśli chodzi o opłacalność, najlepiej zamawiać kilkaset sztuk i więcej. Hurtowe ilości gadżetów reklamowych to najbardziej opłacalna inwestycja. Pytanie tylko, co z taką ilością kalendarzy robić? Okazuje się, że przy ładnych produktach nikt nie powinien mieć z tym problemu. Wysokiej jakości, ciekawie wykończony kalendarz B5 książkowy dla firmy przyjmie każdy. Jeśli będzie służył, jako gadżet reklamowy. Tak więc nie ma co oszczędzać na ilości i dodatkach. Warto złożyć zamówienie na hurtową ilość indywidualnie wykończonych kalendarzy, które przyniosą firmie wiele korzyści. Będą chętnie przyjmowane, posłużą jako skuteczna reklama, a cena jednostkowa okaże się zdecydowanie niższa, niż przy zakupie mniejszych ilości.

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do zamawianego kalendarza B5 dla firmy?

Klient zamawiając u nas firmowe kalendarze B5, nie musi dostarczać własnych zdjęć do projektu, który wykonamy na jego zlecenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo wykonać dobrej jakości zdjęcia. Co więcej, organizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby pozyskania zdjęć do tego właśnie celu, wiąże się automatycznie z wysokimi kosztami. Dlatego przygotowaliśmy bogatą dość bazę gotowych zdjęć idealnych do wykorzystania w czasie projektowania tego firmowego gadżetu na 2025 rok. Dzięki naszym zdjęciom firmowy kalendarz B5 jest atrakcyjny wizualnie i skuteczny w zakresie reklamy. Oczywiście klient może wskazać nam zdjęcia, które jego zdaniem są najlepsze. Może też zdać się na nasze doświadczenie. Chętnie doradzimy mu w tej kwestii, co zresztą robiliśmy już wielokrotnie i wszyscy nasi klienci zawsze byli i są zadowoleni.

czy muszę mieć zdjęcie do kalendarza
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAABfX18/Pz/f399/f3+fn5+/v78fHx9/95a4AAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAB2UlEQVRIidVUTU/CQBBd2m7LkSkf9lgg3imo8VgQ9UpJqldQwStegCMFEv3ZLu1+ddsU4UDiSwg7u/N2Xjuvg9C/xXC4Ws5nk5N5ERzQOZnnxbzNxXjj6/D9HJ0EOsAo9wC3JkW8MgA/N5YrcTBD+yJeH8CnywF5vdUFO+igQv1TALoyweneQ51Fo2JeAFV2w6HWgKnWfcst4nm8AsR5zU0SlRGeFPEiaFBhTvzXrzCe7hfQDIBastLshEdDnTAzaPOrTABaQE/qBlSn5b5laFi0DHO7lGOeBawR47sM78vhS2IXl1b+iMuxt4Ssikoz4YqvZbsQrCXzuCqvLzlSsgvBA3yL2xdIgVYVa2EXdHjYupQl3Ue17RFmFYVdiDLPlnI1lYaaPpoyER7YfH/tyNIeVRomb2XLAmB2IeWiGzntU+WRWrjGcrldiPxqKs1VaCYpV2Kbwi7kUdPfqcoLFskv0SxNl1QjkaVMD+3Q8x2LhF3Y98CA0+0zIti+PjVMGpaEXTT7mQzvMKTjSE+Xs+KJ6UQ0lOyiA0UiXGmf0ViO2xE3ybrX45J/dr1uKwznicAlyiJ4yTQng7yhGvk5mwpyhpnlZPf+Amwfz8mD3jiekwfj9jzehfALq2Q97tYaWTMAAAAASUVORK5CYII=
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przeważnie zanim klienci zdecydują się na złożenie zamówienia na kalendarze książkowe b5 dla firmy na kolejny rok 2025, mają mnóstwo pytań do producenta. niektóre z nich zgromadziliśmy poniżej i na wszystkie odpowiedzieliśmy.

Na czym polega indywidualizacja kalendarza książkowego b5?
Kalendarz b5 książkowy może mieć przede wszystkim indywidualną zaprojektowaną okładkę ze zdjęciem. Pod zamówienie klientów wykonujemy dodatkowo wklejki reklamowe. W razie potrzeby, mamy możliwość stworzenia indywidualnych elementów kalendarium 2025. Inne dodatki w zakresie personalizacji to tasiemka z nadrukiem oraz gumka do zamykania.

Jak pakujecie, dostarczacie kalendarze b5 książkowe?

Kalendarze książkowe b5 pakujemy na dwa sposoby. Umieszczamy je w kartonach zbiorczych lub układamy na palecie. Druga metoda zwiększa bezpieczeństwo kalendarzy i zarazem zapewnia optymalizację kosztów. Wybór jest jednak zależny od ilości zamawianych egzemplarzy.

Oferujecie tylko druk kalendarzy książkowych a5, b5 czy projekt też?

Nasza firma od ponad 25 lat kompleksowo zajmuje się produkcją kalendarzy. Możemy zaprojektować kalendarz książkowy wedle życzenia klienta, a następnie go wydrukować i wykończyć w taki sposób, aby był atrakcyjny. Mamy studio graficzne, w którym projektujemy okładki kalendarza w rozmiarze b5, a następnie zajmujemy się jej realizacją.

Można zamówić u was kalendarze książkowe b5 z gumką?

Tworzymy kalendarze książkowe od wielu lat, zawsze dbając o zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykończyć je wedle życzenia zamawiającego. Proponujemy organizery z notesem w rozmiarze b5  lub a5 z gumką do zamykania. Okładkę każdego z tych produktów również możemy wykończyć w sposób indywidualny.

Czy kalendarze b5 książkowe z logo firmy mogą być wyposażone we wstążkę?

Terminarz skórzany z logo firmy może mieć liczne dodatki. Jednym z nich jest wstążka z nadrukiem. Dzięki niej wygląda bardziej indywidualnie. Zwykle na stworzenie takiego kalendarz b5 tygodniowego potrzebujemy więcej czasu. Wszystkie szczegóły ustalamy z klientem już na samym początku współpracy.

Ile trzeba czekać na kalendarz b5 personalizowany?

Przeważnie kalendarz książkowy indywidualny w formacie b5 tworzymy w 3-4 tygodnie. To standardowy czas oczekiwania. Jeżeli klient decyduje się na złożenie zamówienia w „szczycie sezonu”, będzie musiał dłużej poczekać na realizację. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby jak najszybciej dostarczać klientom gotowe produkty.
Czy skóra na okładkę kalendarza książkowego dla firmy to dobry wybór?
Zwykłe firmowe kalendarze książkowe b5 nie wzbudzają większego zainteresowania, ale kiedy ich okładka jest wykończona skórą, prezentują się bardzo elegancko. Stają się prestiżowym gadżetem reklamowym. Ten produkt klasy premium może wówczas służyć jako upominek dla pracowników, klientów, a nawet kontrahentów.
Można u Was zamówić kalendarz b5 indywidualny?
Wykonujemy przeróżne kalendarze 2025 z logo firmy w formacie b5. Możemy wykonać skórzaną oprawę lub twardą z indywidualną grafiką. Dzięki całkiem dużej powierzchni na okładce, można ciekawie wykończyć ten element, stworzyć oryginalną grafikę.

Kalendarze dzienne b5 – kalendarze książkowe na zamówienie

W ostatnich latach całkiem dużą popularnością cieszą się kalendarze b5, które tak naprawdę nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, osób dosłownie w każdym wieku. Produkty te wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykończone pod indywidualne zamówienie, spełniają oczekiwania bardziej i mniej wymagających użytkowników. Profesjonalne kalendarze dzienne b5 są niezwykle praktycznymi gadżetami, w które warto zainwestować tym bardziej mając własną firmę, zatrudniając wielu pracowników i świadcząc usługi czy sprzedając produkty dla wielu klientów. To produkty, którymi warto się dzielić.

strzalka wciecie

Profesjonalne kalendarze 2025 dla firm

Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe b5 przydadzą się każdemu, kto pracuje w biurze, a także w zakresie zupełnie prywatnym. Wyposażone w solidną okładkę, często wykonaną ze skóry prezentują się bardzo elegancko. W ich wnętrzu można zastosować różnej jakości papier, na którym drukuje się czytelny terminarz. W tego rodzaju kalendarzu firmowym mogą znaleźć się dodatkowe strony na notatki, a także kartki z reklamą firmy – zdjęciami. Tak wykonany kalendarz książkowy 2025 gwarantuje szerokie zastosowanie. Terminarz ten przyda się do sprawdzania daty, notowania ważnych informacji, oznaczania różnych wydarzeń. Profesjonalne kalendarze firmowe b5 wykonane w formie książki a5 można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie to konieczne. To podręczny gadżet, który warto mieć w pracy i w domu. Dziś coraz więcej przedsiębiorców zamawia tego rodzaju kalendarze i to w hurtowych ilościach dla swojej firmy. Służą, jako podarunek dla pracowników i klientów, czasem również dla kontrahentów. Ich przeznaczenie może być bardzo zróżnicowane. Podarować go można każdemu zależnie od indywidualnych upodobań czy oczekiwań. Takie kalendarze są całkiem przystępne cenowo. Można je zamówić dosłownie w każdych ilościach.

strzalka wciecie

Skuteczne kalendarze książkowe b5 reklamowe

Wbrew pozorom kalendarze b5 dla firm są skutecznymi gadżetami reklamowymi, szczególnie te odpowiednio wykonane. Docierają do szerokiego grona odbiorców w różnym wieku. Trzeba również podkreślić, że są przede wszystkim niezbyt nachalną reklamą. To jednocześnie praktyczny produkt, który może przydać się w wielu sytuacjach i miejscach. Przeważnie każdy producent poleca kalendarze książkowe 2025, bo właśnie te mają szerokie zastosowanie. Należy podkreślić, że nie dość, iż są naprawdę praktyczne, w dodatku ich ceny nie przerażają. Co prawda wpisując do wyszukiwarki internetowej hasło kalendarze książkowy cena, trudno jest sprawdzić szczegółową wycenę, ale zawsze można dopytać. Warto jednak wiedzieć, że bez względu na cenę, kalendarze te zasługują na zakup i warto je zamówić, ponieważ są jedną z najskuteczniejszych reklam. Wystarczy obdarować kalendarzami otoczenie – klientów, pracowników, kontrahentów – aby tym właśnie sposobem reklamować swoje produkty i usługi. To jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie marketingu, które prędzej czy później każdy powinien poznać. Szukasz sposobu na skuteczną reklamę? Zamów kalendarz dzienny b5 i sprawdź jego skuteczność.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy