KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak abyśmy mogli zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania.
Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@iveno.pl
Wybierz notes w 4 prostych krokach...
kroki zapytanie
czerwona strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Zanim klienci złożą zamówienie na notes reklamowy a5 czy a4, mają do nas dużo różnych pytań. Najważniejsze dot. ceny, cennika zamieściliśmy poniżej wraz z odpowiedziami. Jeżeli natomiast masz inne pytanie, koniecznie się z nami skontaktuj, a odpowiemy z ogromną chęcią.

Skąd tak różne ceny notesu dla firm?

Wielu klientów zamawia u nas notesy dla firm, jednak każdy ponosi z tego tytułu zupełnie inny koszt. Nie dzieje się to przypadkowo. Wyceniając ten biurowy wyrób, bierzemy pod uwagę format, rodzaje materiałów stosowanych w produkcji, uszlachetnienia, sposoby wykończenia oraz ilość egzemplarzy. Wszystko to ma wpływ na cenę końcową.
Czy notes z logo firmy może mieć wstążkę z nadrukiem?
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zamawiając u nas notes z grafiką firmową, jeszcze przed rozpoczęciem pracy podajemy klientowi cenę do akceptacji. Każdy notatnik a5 i a4 ma inną cenę, bo ta zależy między innymi od formatu. Poza tym koszty są uzależnione od rodzaju zastosowanych materiałów i uszlachetnień, a także sposobu wykończenia danego produktu.

Interesują mnie głównie tanie notesy ze zdjęciami, macie takie w ofercie?

W swojej pracy nastawiamy się na spełnianie oczekiwań naszych klientów. Co prawda staramy się realizować głównie ambitne projekty, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że jednak wiele osób ma ograniczony budżet. Wówczas robimy wszystko, co się da, aby te ceny były niższe. Zazwyczaj ceny spadają kosztem gorszych jakościowo materiałów czy rezygnacji z dodatkowych opcji wykończenia.

Czy w Waszej ofercie znajdę tanie notesy reklamowe?

Jako producent, oferujemy tanie notesy reklamowe i droższe modele. Zawsze staramy się dopasować je do budżetu zamawiającego. Trzeba tylko pamiętać, że tanie wyroby nie zawsze idą w parze z wysoką jakością. Oczywiście możemy zejść z ceny, tworząc ten produkt, ale musimy wówczas zastosować gorszej jakości materiały. Inną opcją obniżenia ceny jednostkowej notesu, jest zamówienie go w hurtowej, możliwie największej ilości.
Podane ceny za notesy reklamowe można negocjować, czy nie ma już na to szans?
Ceny notesów, jakie przedstawiamy klientowi, są właściwie ostateczne. Uważamy, że są dobre – adekwatne do oferowanej jakości produktów. Jednak kiedy klient jest ograniczony finansowo, możemy nanieść na projekt pewne poprawki. Zwykle odbywa się to na zasadzie doboru innych materiałów służących do produkcji, tańszych, nieco gorszych. W każdym razie negocjacja ceny w pewnym sensie jest możliwa.

Jaka jest cena takich produktów jak podręczny notes a5 dla firmy?

U nas każdy notes firmowy ma inną cenę. Zależy ona od wielu czynników, tj. wielkość, sposób wykonania, rodzaj i jakość zastosowanych materiałów, uszlachetnienia, ilość zamawianych egzemplarzy. Wszystko to ma znaczący wpływ na cenę końcową tego wyrobu. Nie pozostaje więc nic innego, jak skontaktować się z nami w celu dokonania szczegółowej wyceny.

Poproszę cennik na notesy reklamowe, macie gotową rozpiskę?

Nie mamy sztywnego, stałego cennika naszych produktów. To dlatego, że każdy notes reklamowy jest inny. Tworzymy je na zamówienie, więc ceny są różne. Każdy klient zamawia inny projekt, wybierz inne materiały do wykonania tego produktu, różne wykończenie, rozmaite uszlachetnienia. Oczekuje też innej ilości, a wszystko to ma wpływ na cenę końcową zamówienia. 
Możecie wykonać notesy na zamówienie indywidualne?
Notesy na zamówienie indywidualne to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od lat. Realizujemy projekty tworzone pod wytyczne zamawiającego. Dostosowujemy wielkość notesu, na podstawie oczekiwań klienta dobieramy materiały, uszlachetnienia i inne elementy wykończeniowe. Tworzymy całkiem indywidualne projekty, dzięki czemu nasze notesy reklamowe są inne niż wszystkie.
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy