KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz ścienny TRÓJDZIELNY 2024 O TRADYCYJNYM WYKONANIU

Profesjonalnie wykonany kalendarz trójdzielny z czytelnym kalendarium, na którym znajduje się poprzedni, obecny oraz przyszły miesiąc to doskonały wybór do biura i nie tylko. Firmowe kalendarze trójdzielne 2024 można wykończyć według indywidualnego projektu, tak by przedmiot ten współgrał z wizerunkiem konkretnej firmy. Dzięki specyficznej formie tego produktu i dużej ilości wolnego miejsca, można ciekawie wykorzystać go pod reklamę. Duża powierzchnia kalendarza stwarza ogromne możliwości projektowe i pozwala grafikom wykazać się swoimi umiejętnościami. Tym sposobem powstają oryginalne kalendarze, które są inne od tych dostępnych od ręki w sklepach.

Górna część kalendarza trójdzielnego to tak zwana główka. W tym miejscu można nadrukować zdjęcie lub nawet kilka zdjęć związanych z działalnością firmy. To idealne miejsce na logo oraz inne firmowe hasła. Do zamieszczenia adresu i danych kontaktowych najczęściej służy dół kalendarza, czyli tak zwana stopka.

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Specyficzna forma, jaką wyróżnia się kalendarz trójdzielny pozwala na ciekawe zagospodarowanie przestrzeni tego produktu. Niemal całą jego powierzchnię można wykorzystać pod reklamę, zamieszczając zdjęcia i przemyślaną ofertę.

/images/ikony/02.svg
FUNKCJONALNE KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Każdy przyzna, że kalendarze trójdzielne 2024 to fantastyczny wybór, to produkt, który pełni wiele funkcji. Jest nowoczesną formą ściennego terminarza. Stanowi praktyczny upominek, idealny dla pracowników, klientów i kontrahentów. Pełni też funkcje informacyjne oraz jest promocyjną.

/images/ikony/03.svg
WYSOKI STANDARD WYKONANIA

Tworząc kalendarze ścienne trójdzielne zawsze dbamy o ich jakość. Stosujemy wyłącznie trwałe materiały, a w czasie produkcji kładziemy nacisk na staranność wykonania. Tworzymy w ten sposób kalendarze reklamowe, które są solidne, funkcjonalne oraz bardzo estetyczne. Robimy wszystko co w naszej mocy, by reprezentowały sobą wysoki poziom.

/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Jakie funkcje łączą nasze kalendarze ścienne trójdzielne? Są praktycznym gadżetem, który przekazuje ważne dla każdego informacje i stanowi skuteczną, nienachalną reklamę. Nasze kalendarze to idealna propozycja dla firm.

Ocena: 86.21% - 41 Głosów
PRZYKŁADOWE KALENDARZE TRÓJDZIELNE

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH

Firmowy kalendarz trójdzielny jaki jesteśmy w stanie wykonać specjalnie na Twoje zamówienie może być jeszcze atrakcyjniejszy wizualnie niż kiedykolwiek. W tym celu proponujemy zastosowanie różnorodnych dodatków. Ich wybór jest bardzo duży, a decyzja zawsze należy do Ciebie. Zamawiając kalendarze z logo firmy możesz wybrać takie dodatki jak – tłoczenie wybranych elementów przy użyciu folii metalizowanej, autorskie kalendarium, główka płaska lub wypukła, folia matowa lub połysk. To jednak nie wszystko. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić i w jaki sposób wykończyć kalendarz.

Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarze indywidualne trójdzielne produkujemy w różnych rozmiarach i kształtach, wszystko wedle życzenia zamawiającego. Oferujemy modne, przyciągające uwagę kalendarze trójdzielne 2024, które już dziś możesz zamówić w dowolnej ilości.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Sam przyznasz, że kalendarze z logo firmy i indywidualną grafiką to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż standardowe terminarze dostępne w sklepach. To też lepszy wybór niż zwykłe kalendarze reklamowe ze zdjęciem. Grafikę można umieścić w różnych miejscach, zarówno na główce, jak i pleckach.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Oferujemy kalendarze dla firmy z indywidualnym kalendarium. Kalendarium to projektujemy w taki sposób, aby współgrało wizualnie z całym projektem kalendarza. Dzięki temu ten ścienny organizer jest ciekawy i spójny, a reklama skuteczna.
Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Oferujemy kalendarze trójdzielne 2024 z główką płaską lub wypukłą, tak zwaną kaszerowaną. Ta druga jest oklejana na tekturze bądź też tekturze z pianką. Dzięki temu jest grubsza i świetnie się prezentuje. Taki kalendarz jest produktem klasy premium, eleganckim i nowoczesnym.
Główka kalendarza z zegarem
Główka kalendarza z zegarem
Proponujemy różne dodatki do kalendarzy, ale zegar jest wyjątkowy. Polecamy go z uwagi na to, że zwiększa funkcjonalność tego gadżetu. Sprawia, że staje się on bardziej użyteczny. Oferujemy kalendarze ścienne trójdzielne z zegarem, który świetnie wkomponowuje się w grafikę, tworząc estetyczną całość. Mamy niezawodne mechanizmy.
Zdjęcia do kalendarza trójdzielnego

Zdjęcia do kalendarza trójdzielnego

Reklamowy kalendarz trójdzielny ze zdjęciem lub kilkoma zdjęciami to wyrób, na który powinien zdecydować się każdy, kto potrzebuje skutecznej reklamy. Ta niewątpliwie przyciągnie uwagę wielu klientów. Zdjęcia mamy we własnym archiwum, ale jeżeli ktoś sobie życzy, może dostarczyć nam swoje.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Zapewniamy indywidualne wykończenie kalendarza, w tym samej główki. Możemy pokryć ją folią w wersji matowej lub z połyskiem. Jeżeli klient sobie życzy, jesteśmy w stanie wykonać foliowanie przy użyciu folii soft touch albo strukturalnej.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się lakierowanie punktowe UV wybranych elementów kalendarza. Takie działanie podnosi walory estetyczne produktu, a także jego wartość. Tym sposobem kalendarz reklamowy z lakierowanymi elementami to już nie taki zwyczajny kalendarz, to produkt klasy premium.
Kalendarz trójdzielny spiralowany

Kalendarz trójdzielny spiralowany

Kalendarze na ścianę z grafiką, logo itd. tworzymy z użyciem przeróżnych materiałów i materiały te łączymy ze sobą na wiele różnych sposobów. Jednym z tych „łączników” jest spirala. Mamy spirale w różnych kolorach – srebrne, białe, czarne i miedziane. Wybór należy do Ciebie.
Hot stamping
Hot stamping
To, co wyróżnia nasze kalendarze trójdzielne na kolejny rok od innych tego typu wyrobów to hot stamping, a więc pokrycie produktu specjalną folią metalizacyjną w dowolnym kolorze. To zwiększa walory estetyczne, ale i wartość gadżetu. Tak wykonany kalendarz trójdzielny 2024 to elegancki gadżet idealny do biura i gabinetu.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
Proponujemy okienka do kalendarza w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie. Wielkość okienka dobieramy do rozmiaru czcionki. Dajemy klientowi nawet możliwość wyboru mocowania okienka na kalendarzu reklamowym. U nas dostaniesz kalendarz ścienny jaki sobie wymarzysz.
Koperty do kalendarza
Koperty do kalendarza
Wszystkie kalendarze reklamowe 2024 możemy zapakować do kopert kartonowych. Dzięki nim będą ładnie wyglądały jako prezent. Na każdej z nich możemy wykonać firmowy nadruk, np. logo. Taka koperta może też posłużyć do wysyłki.
Firmy, które nam zaufały

Jaki kalendarz trójdzielny wybrać dla swojej firmy?

projektowanie kalendarza z zdjęciami

Czy warto wybierać tani kalendarz trójdzielny ścienny?

Wybierając pomiędzy tańszym a droższym kalendarzem ściennym dla firmy zawsze warto decydować się na tę drugą z opcji. Droższy kalendarz trójdzielny ze zdjęciem lub inną grafiką reklamową jest zwykle tworzony z materiałów wyższej jakości, co wpływa automatycznie na trwałość całego produktu. Droższe kalendarze trójdzielne ścienne mają specjalne wykończenie, dzięki czemu stają się produktami klasy premium. Są eleganckie i nowoczesne, dostosowane do potrzeb zamawiającego i współgrające z wizerunkiem jego firmy. Są świetną reklamą i praktycznym reklamowym gadżetem, z którego niektórzy chętnie korzystają przez cały kolejny rok 2024. Tanie kalendarze reklamowe trójdzielne są tworzone z materiałów słabszej jakości. Już po jakości samego papieru widać, że nie jest to produkt wyższej klasy. Brakuje tu uszlachetnień i innych dodatków, które wpływają na jego wygląd i atrakcyjność. W tym przypadku nie ma już mowy o foliowaniu, lakierowaniu wybranych elementów graficznych i wysokiej jakości druku. Tanie kalendarze z trzema kalendariami to niewątpliwie ekonomiczna wersja terminarza, ale to jedyna zaleta tego produktu.

Jak istotny jest projekt kalendarza trójdzielnego?

Wybierając różne rzeczy np. będąc w sklepie, zwykle sugerujemy się wyglądem i tak to zwykle bywa, że decydujemy się na te najładniejsze. Podobnie jest z kalendarzami. Te ładne i przykuwające uwagę są chętnie używane. Dlatego decydując się na kalendarz reklamowy 2024 warto zwrócić uwagę na jego projekt, bo tak naprawdę wiele od niego zależy. Wybór drogiego, profesjonalnego projektu kalendarza to niewątpliwie inwestycja w wizerunek firmy. Wisząc na ścianie będzie on dobrze się prezentował i godnie reprezentował firmę. Niewątpliwie ten model ścienny będzie chętnie używany i wieszany w gabinetach, a także w biurach firm. Przy tworzeniu projektów warto wykorzystać zdjęcia. Mogą to być zdjęcia z naszego archiwum, a mamy ich naprawdę wiele. Mogą to być również zdjęcia dostarczone przez naszych klientów. Ważne jest tylko to, aby były wysokiej jakości. W razie potrzeby chętnie stworzymy kolaż składający się z wielu zdjęć. Nasze możliwości w zakresie projektu kalendarza ściennego są nieograniczone. Już dziś możesz się o tym przekonać. Zapraszamy do współpracy.

tłoczenie kalendarz na zamówienie
eleganckie kalendarze na zamówienie

Jaki nakład kalendarza trójdzielnego jest opłacalny?

Jako producent kalendarzy trójdzielnych jesteśmy w stanie wyprodukować każdą ich ilość. Jeżeli chodzi o minimalną granicę, zwykle zależy to od rodzaju firmowego kalendarza i skomplikowania projektu. Standardowe kalendarze trójdzielne drukujemy w ilości od kilku sztuk. Bardziej skomplikowane projekty tworzymy od 50 sztuk. Jeżeli klientowi zależy na tym, aby ten zakup opłacał się podwójnie, a więc by nie wykosztował się zbyt mocno, powinien zdecydować się na hurtową ilość. Wówczas cena jednostkowa będzie znacznie niższa. Hurtową ilość warto zamówić z wielu powodów. Kolejnym jest to, że im więcej egzemplarzy, tym skuteczniejsza będzie reklama. Poza tym z pewnością te terminarze reklamowe rozejdą się niczym świeże bułki w piekarni. Każdy przyjmie taki kalendarz na rok 2024 z chęcią i z przyjemnością będzie z niego korzystał przez cały rok. I o to przecież właśnie w tych kalendarzach ze zdjęciami chodzi, by dotarły z reklamą do jak największej liczby osób.

Do kalendarza trójdzielnego jak główka - płaska czy wypukła?

Kalendarz trójdzielny ścienny w wersji ekonomicznej posiada główkę płaską. Nadruk jest wówczas jednostronny i znajduje się na tekturze bez uszlachetnień typu folia czy lakier. Ten nie prezentuje się najlepiej. Zupełnie ciekawszą propozycją są kalendarze trójdzielne z główką wypukłą standardową, oklejaną na tekturze. Taka wypukłość wygląda już zupełnie inaczej, lepiej. Bardziej ekskluzywną wersją kalendarza jest ten z główką wypukłą oklejaną na piance. Wykończenie jej folią matową lub połysk, a także naniesienie lakieru na wybrane elementy graficzne czyni kalendarz atrakcyjnym wizualnie i przyciągającym uwagę. Terminarz w tej wersji jest znacznie droższy, ale dzięki takiemu wykończeniu staje się produktem klasy premium. Ten jest używany najchętniej, a przez to działa jak skuteczna reklama.

zdjęcia do kalendarza dla firm
format kalendarza do zamówienia

Który format kalendarza trójdzielnego będzie lepszy?

Mały kalendarz trójdzielny jest tańszy w produkcji, ale to duży format daje większe możliwości prezentacji firmy. Duży ścienny kalendarz terminarz to automatycznie duża powierzchnia, którą można wykorzystać pod reklamę. Wówczas projektant może wykazać się większą inwencją twórczą i tym samym pokazać swoje możliwości. Duże, estetycznie wykończone kalendarze trójdzielne ścienne są produktami klasy premium, idealnymi produktami do zastosowania w biurach i gabinetach. Małe terminarze są wersją ekonomiczną. Jego podstawowym minusem jest to, że nie mają za wiele miejsca, które byłoby można wykorzystać pod reklamę. Przez ten format uchodzą też za tanie i niezbyt atrakcyjne.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowane kalendarium?

Jedni zamawiają kalendarze na ścianę trójdzielne z klasycznym, standardowym trójdzielne kalendarium, a drudzy wybierają kalendarium indywidualne wizualnie. Jaka jest w tym różnica? Standardowe kalendarium kojarzy się z tanim kalendarzem dostępnym od ręki w wielu sklepach praktycznie przez cały rok. Indywidualnie zaprojektowane kalendarium wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, podnosi wartość organizera i jego walory estetyczne. Dzięki temu można uzyskać bardziej indywidualny kalendarz trójdzielny, współgrający z wizerunkiem firmy. Oferujemy kalendarium w dwóch kolorach lub w kolorystyce fullkolor. Wybór należy do zamawiającego, a w razie potrzeby zawsze służymy radą.

jaki nakład kalendarza?
zamów kalendarze z gumką

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego?

Posiadamy bank własnych, wysokiej jakości zdjęć z bardzo obszernego zakresu tematycznego. Mamy w związku z tym możliwość wykorzystania dowolnej ilości zdjęć, zależnie od zapotrzebowania konkretnego projektu trójdzielnego kalendarza dla firmy. Korzystanie z gotowych zdjęć zdecydowanie obniża koszty produkcji kalendarza. Jeżeli klient ma takie życzenie, może dostarczyć nam własne zdjęcia, które odpowiednio opracujemy, aby idealnie pasowały do szaty graficznej i kolorystyki tego ściennego terminarza. Ważne jest tylko to, aby były to zdjęcia wysokiej jakości, wykonane według naszych zaleceń. Tylko takie fotografie będziemy w stanie wykorzystać. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu kolaży składających się z kilku zdjęć. Dzięki takim projektom świetnie się prezentują i wpływają na jakość całego produktu reklamowego.

Kalendarze trójdzielne z zegarem - jakie wybrać?

Teraz klienci zamawiają nie tylko kalendarze trójdzielne ze zdjęciem, ale również z zegarem, co z jednej strony podnosi ich walory estetyczne, a z drugiej zaś dokłada dodatkowe funkcje. Polecamy organizery ścienne z mechanizmem kwarcowym na wymienne baterie, bo takie właśnie oferujemy. To w obrębie grafiki, a konkretnie na główce kalendarza umieszczamy cyfry zegara, a po środku montujemy wskazówki. Kalendarze reklamowe ścienne z zegarem są lubiane, chętnie używane i wieszane zarówno w gabinetach, jak i w pozostałych pomieszczeniach biurowych. Co więcej, właśnie ze względu na zegar tego rodzaju kalendarze z grafiką firmową używane są nawet dłużej niż tylko 365 dni. Jest niewątpliwie praktycznym gadżetem, który przykuwa uwagę zarówno użytkowników, jak też osób, które przychodzą do biura jako interesanci. Co prawda zegar podnosi cenę produktu reklamowego, ale inwestycja ta mimo wszystko bardzo się opłaca. Pewnie pod hasłem kalendarz trójdzielny cena można znaleźć więcej szczegółów na temat kosztów związanych z zakupem terminarzy trójdzielnych na rok 2024, my jednak wyceniamy je indywidualnie. Tak więc jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu.

jaki nakład kalendarzy na zamówienie
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem trójdzielnym z nadrukiem…, to świetne firmowe rozwiązanie na całoroczna reklamę? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego terminarza ściennego. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze końcowego produktu, podpowiemy w optymalnym wyborze.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Nie ma co ukrywać, obecnie na rynku działa niejeden producent kalendarzy trójdzielnych ściennych. By zdecydować się na konkretnego, trzeba zapoznać się z ofertami kilku z nich, sprawdzić szczegóły, zadać pytania. Takie pytania zadają nam nasi klienci. Te najważniejsze zamieszczamy poniżej. Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Projekt kalendarza trójdzielnego wykonujecie samodzielnie?

Mamy własne studio graficzne, w którym zatrudniamy utalentowanych grafików. Tak więc zlecając nam wykonanie kalendarza trójdzielnego, możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym kompleksowo. Opracujemy projekt kalendarza, który będzie wyróżniał się na tle konkurencyjnych produktów, a przy tym będzie oryginalny i wyjątkowy. Zresztą zapoznaj się z naszym portfolio, a przekonasz się o tym, że faktycznie tak jest.
Macie w ofercie kalendarze z indywidualnym kalendarium?
Kalendarze trójdzielne firmowe tworzymy od bardzo wielu lat. Swoją ofertę cały czas udoskonalamy. Chcemy w ten sposób przypaść do gustu naszych klientów. Mamy w niej nawet kalendarz trójdzielny z zegarem. Tak więc kalendarz z indywidualnym kalendarium to żadna nowość. Mamy go w swojej ofercie. Proponujemy nietypową typografię, inną kompozycje kalendarium czy kolorystykę, która będzie współgrała z wizerunkiem firmy.
Mam własny projekt kalendarza, ale czy jest możliwość zrealizowania go?
Najczęściej to my tworzymy projekt kalendarza ściennego na zamówienie klienta. Jeżeli natomiast klient chce przekazać nam swój i uważa, że jest odpowiedni, nic ku temu nie stoi na przeszkodzie. Jednak z uwagi na to, że nie możemy pozwolić sobie na to, aby naszą produkcję opuszczały produkty słabej jakości, nieatrakcyjne wizualnie, zapewne nie każdy projekt kalendarza zrealizujemy. Z przyjemnością pomożemy go dopracować, by był idealny.
Macie gotowe zdjęcia do kalendarza trójdzielnego czy trzeba dostarczyć własne?
Nie ma potrzeby dostarczania nam zdjęć firmowych, chyba że klient takie posiada lub chce wykonać na własną rękę. Wówczas tylko oczekujemy, by były wysokiej jakości. Mamy natomiast własne archiwum gotowych zdjęć z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Możemy więc dopasować je do tematyki zamówienia każdego z naszych klientów.
Ile czeka się na firmowy kalendarz trójdzielny?
Przeważnie zamówienie realizujemy w 5-10 dni roboczych. Zależy to jednak od wielu czynników. Jeżeli na przykład klient życzy sobie indywidualne kalendarium, chce by to był kalendarz trójdzielny z zegarem lub wykończony w jakiś specyficzny sposób, to wówczas czas produkcji nieco się wydłuża. Tak samo produkcja kalendarza w szczycie sezonu ulega wydłużeniu. Zawsze termin realizacji zamówienia podajemy przy ustalaniu jego szczegółów.
Na ile projektów kalendarza mogę liczyć?
Zwykle tworzymy 2-3 projekty graficzne. Do tego zapewniamy 2 tury poprawek według sugestii czy uwag zamawiającego. W ten sposób powstaje reklamowy kalendarz trójdzielny 2024, który spełnia wszystkie jego oczekiwania. Do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero w momencie, w którym klient akceptuje projekt.

Jak duże doświadczenie macie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się od 25 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu, jak i kompleksowym tworzeniu tychże produktów. Kalendarze trójdzielne firmowe, które powstają w naszym studio wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Współgrają z obowiązującą modą, a także z oczekiwaniami klienta i wizerunkiem jego firmy. Nie tylko projektujemy kalendarze firmowe, ale też tworzymy zdjęcia na potrzeby ich produkcji.
Wykonujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?
W naszej ofercie znajdziesz kalendarz trójdzielny z zegarem i terminarze wykończone na wiele innych sposobów. Proponujemy rozmaite dodatki, dzięki którym produkty te stają się wyjątkowe, oryginalne, inne niż konkurencyjne organizery. W kalendarzach na rok 2024 tych stosujemy wysokiej jakości, niezawodne mechanizmy. Strzałki i cyfry umieszczamy na główce w taki sposób, by doskonale komponowały się z grafiką wyrobu. Takie kalendarze są chętnie używane, a to zapewnia skuteczną reklamę.

Kalendarz trójdzielny 2024 jako skuteczna reklama firmy

Właściciele firm rozglądają się za różnymi metodami reklamowania swoich produktów i usług. Sposobów jak się okazuje jest wiele, ale nie wszystkie są skuteczne. Jedną z ciekawych propozycji są kalendarze trójdzielne dla firm. W każdym razie coraz więcej firm decyduje się na ich zakup. Składają zamówienia na organizery ścienne przeznaczone do zastosowania w dowolnych pomieszczeniach biurowych i nie tylko. Z jakiego powodu są tak chętnie wybierane? I czy faktycznie inwestycja w kalendarze reklamowe z firmową grafiką to dobra decyzja? Warto dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej.

strzalka wciecie

Kalendarze reklamowe – szerokie możliwości zastosowania

Kalendarze firmowe z trójdzielnym kalendarium mają wiele zalet z uwagi na ich szerokie możliwości zastosowania. Zdawać by się mogło, że wykorzystuje się je wyłącznie do sprawdzania daty. Tymczasem to właśnie w organizerach ściennych można zapisywać informacje dotyczące przyszłych spotkań oraz innych wydarzeń, które jeszcze będą miały miejsce w przyszłości. Ponadto indywidualne kalendarze 2024 z logo firmy są doskonałą reklamą. W nowoczesny sposób reklamują i promują ofertę firmy i zarazem skutecznie przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Tego rodzaju kalendarze dla firm, jeżeli oczywiście są ciekawie wykonane, wręcz zdobią pomieszczenie biurowe czy gabinet, dlatego wieszane są na ścianach bardzo chętnie. Co więcej, kalendarze ścienne firmowe mogą służyć też jako prezent. Zastosowanie ich jest w dzisiejszych czasach bardzo szerokie. Warto wobec tego zastanowić się nad ich sposobem wykończenia, aby tak właśnie zwiększyć ich funkcjonalność. Z uwagi na to, że to producent gadżetów reklamowych ma największe doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji kalendarzy trójdzielnych, warto zdać się na jego rady. Pomoże dobrać materiały i dodatki służące do ich wykończenia.

strzalka wciecie

Jak można wykończyć kalendarze trójdzielne?

Wykończenie kalendarzy reklamowych ściennych może być bardzo różne. Wszystko zależy od możliwości i doświadczenia producenta, a także oczekiwań zamawiającego. Kalendarz trójdzielny z zdjęciami można wykonać z materiałów wysokiej jakości, poczynając od papieru, a na dodatkach typu okienko kalendarium kończąc. Główka wypukła, foliowanie w wersji matowej lub z połyskiem, indywidualne kalendarium, lakier punktowy UV – możliwości są naprawdę ogromne, a to tylko przykłady tego, co da się w tym zakresie wykonać. Decydując się na kalendarze indywidualne dla firm warto zadbać o ciekawą szatę graficzną połączoną z firmowymi zdjęciami. Dzięki temu produkt ten będzie współgrał z wizerunkiem firmy. Przed złożeniem zamówienia warto dokładnie to wszystko przemyśleć, a nawet poradzić się specjalisty. Ten pomoże dobrać dodatki, dzięki którym powstały kalendarz będzie oryginalny i wyjątkowy. A trzeba przyznać, że inwestycja w profesjonalny firmowy kalendarz „rodzi” dla firmy wiele korzyści. Co prawda takie dodatki wpływają na wyższą cenę, ale i tak kupno nietypowych, indywidualnych kalendarzy się opłaca. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak właśnie rozejrzeć się w ofercie, sprawdzić, jak można wykonać i wykończyć ten firmowy gadżet reklamowy, a później złożyć zamówienie.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy