KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5

Kalendarz książkowy 2025 KALENDARZ B5 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz b5 to sprawdzone rozwiązanie dla firmy. Łatwość planowania wszelkich spotkań dzięki tygodniowi rozłożonemu na przestronnej rozkładówce. Daje to użytkownikowi całościowe spojrzenie na 7 dni. Kalendarz b5 tygodniowy został zaplanowany tak, że przed każdym miesiącem pojawia się na 2 stronach miesieczny planner. Występujące w kilku językach kalendarium jest podzielone kolumnami na dni, zaś na dole stron widać skróconą wersje kalendarza prezentującego cały rok. Ten kalendarz tygodniowy b5 ma dość bogatą dodatkową zawartość, poza kalendarium jest notes teleadresowy i atlas z mapami.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2025…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 160 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Ozdobą każdego firmowego organizera tygodniowego b5 jest oprawa. To elegancka zewnętrzna oprawa decyduje o odbiorze kalendarza książkowego. Szeroka oferta skóropodobnych wzorów opraw daje niemałe szanse zdobienia kalendarza biznesowego. Eleganckie terminarze b5 mogą być zrobione od reki lub na specjalne zamówienie z szlachetnej skóry naturalnej. Do tłoczonych opraw kalendarzy zalecamy okleinę skóropodobną lub też ciekawe są oprawy podrabiające stal, płótno czy naturalne drewno.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze ze zdjęciem w formacie b5 to innego jak szlagierowy model tygodniowy w połączeniu z indywidualnym graficznym projektem na okładkę firmową. Niezwykle oryginalna okładka reklamowego kalendarza ze zdjęciem firmy daje dobre efekty. Od pierwszego kontaktu robi ogromne pozytywne wrażenie. Organizer dla firmy o potencjale reklamowym budzi aplauz u szerokiej puli odbiorców. Kalendarz b5 indywidualny - zarówno tygodniowy z ciekawym notesem - daje firmie niemały prestiż, a do tego to reklama na cały rok.

dodatki do kalendarzy 2025

U nas znajdziesz prestiżowe dodatki do kalendarza b5. Grawerowany kalendarz z logo firmy lub też tłoczony, wzbogaci produkt o dodatkowe funkcje. Skuteczna indywidualizacja organizera zwiększa jego stronę wizualną. Poprzez szeroki notatnik oraz ładne wyklejki reklamowe mamy szansę przemycenia zawartości promocyjnej, np. garbiki, złocenia, okucia, które zapewne podnoszą prestiż firmowego kalendarza książkowego z logo firmy.

Rosnąca popularność kalendarza b5 książkowego z logo firmy wynika z szeregu funkcji jakie ten produkt realizuje. Jest to wielofunkcjonalny organizer oraz dobra reklama firmy, ale też sprawdza się jako wsparcie marketingu. Oferowane kalendarze książkowe b5 tygodniowe z grawerem logo mogą byc niezłym upominkiem. Ten gadżet reklamowy z zdjęciem może działać jako biznesowy produkt. Zaś indywidualne kalendarze tygodniowe dzięki zaprojektowanej oryginalnie oprawie staje się medium promocyjnym nieodzowym przez cały rok dla każdej myslącej firmy. W naszej ofercie trafisz na  odpowiedni model kalendarza b5 firmowego. Prestiż tego modelu zwiększysz dzięki wyborowi ciekawych dodatków, ekskluzywny produktu w zasięgu ręki.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Mieszkasz w Warszawie, Poznaniu, a może w Bydgoszczy? To nie ma znaczenia. Obsługujemy klientów z całej Polski. Wszystkim oferujemy indywidualnie tworzone kalendarze z logo firmy. Ponadto proponujemy rozmaite dodatki – wklejki reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia znaku firmowego, garbiki, kolorowe brzegi. Dostarczamy wysokiej jakości organizery w dobrej cenie.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Dla nas kalendarz z logo firmy z własną okładką to żaden problem. Wykonujemy takie w hurtowych ilościach. Okładka zawierająca firmowe zdjęcia to skuteczna reklama. Sam wybierz fotografie z własnej galerii lub z naszego archiwum zdjęć.
Tłoczenie logo firmy

Tłoczenie logo firmy

Nasze kalendarze z logo firmy zazwyczaj mają tłoczenie na okładce. Wykonujemy je dwoma sposobami – na gorąco i na sucho. Wszystko zależy od tego, jaki materiał stosujemy w produkcji. Polecamy skórzaną oprawę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Proponujemy wklejki reklamowe w postaci dodatkowych kartek, które możemy dowolnie zadrukować, jednostronnie lub dwustronnie, zależnie od zapotrzebowania. Już dziś możesz zamówić projekt na kalendarz książkowy 2025. Wykonamy go na czas.
Wycinane registry
Wycinane registry
W niektórych typach kalendarza wykonujemy wycięcia registrów, dzięki którym dostęp do konkretnego miesiąca jest zdecydowanie łatwiejszy. Proponujemy dwu lub czterorzędowe wcięcia – wszystko według życzenia zamawiającego.
Papier kremowy
Papier kremowy
Każdy kalendarz z logo może mieć wewnątrz niestandardowy papier w kolorze kremowym – chamois. Dzięki niemu produkt reklamowy staje się ekskluzywnym wyrobem biurowym i zarazem artykułem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja to chociażby grawer logo firmy. Grawerowanie wykonujemy przy użyciu nowoczesnych metod, z należytą starannością. Tak wykonane logo najlepiej prezentuje się na skórzanej okładce. Ten mały drobiazg dodaje terminarzowi indywidualnego charakteru.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Jedną z opcji uzyskania indywidualnego kalendarza jest zastosowanie wstążki z nadrukiem. Nadruk ten wykonujemy techniką sublimacji. Na wstążce drukujemy nie tylko logo firmy, ale i hasła firmowe.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarze reklamowe wykonujemy na różne sposoby. W razie zainteresowania, możemy wykonać zaokrąglone narożniki bloku, a także okładki. Tak wykończony notes książkowy 2025 jest nie tylko praktyczny, ale też elegancki.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Personalizacja terminarzy odbywa się na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest dodanie aluminiowej blaszki w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm. Jest to doskonałe podłoże do wygrawerowania logo firmy.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Kalendarze książkowe 2025 z logo firmy wykańczamy zgodnie z potrzebami zamawiających. Oferujemy im gumkę służącą do zamykania tego terminarza. Jest prosta w użyciu i niezwykle praktyczna. Mamy gumki różnego rodzaju i różnej grubości. Możemy nadrukować na niej znak firmowy.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Kiedy wykonujemy kalendarze z logo firmy, dbamy również o to, aby były jak najlepiej wykończone. Wśród dodatków można znaleźć okucia w kolorze srebra i złota. Jest to ciekawe rozwiązanie dla takich produktów jak kalendarze książkowe z garbikami w skórzanej oprawie.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kalendarze książkowe b5 można zapakować do kartonowego pudełka, które także tworzymy. Wykonujemy je z kartonu o gramaturze 300g w białym kolorze. Na pudełku często wykonujemy grawer z logo danej firmy.
Firmy, które nam zaufały
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Czy macie w ofercie kalendarze książkowe z logo?

Kalendarze książkowe z logo to bardzo popularny gadżet. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę terminarzy z logo firmy w bogatej kolorystyce różnorodnych opraw. Kalendarz z logo firmy to funkcjonalny i bardzo pomysłowy gadżet reklamowy. Wybierz oprawę produktu, format i rodzaj kalendarium a my wykonamy całość produkcji.

Kalendarz książkowy z logo firmy – ile kosztuje?

Kalendarze książkowe z logo to bardzo popularny upominek. Jednak ciężko tu jednoznacznie określić cenę za nowe kalendarze z logo firmy. Cena kalendarza zależy od formatu, rodzaju kalendarium, rodzaju oprawy, wprowadzonych dodatków oraz przede wszystkim ilości zamawianych kalendarzy z grawerowanym logo.

Kalendarze książkowe z logo są wysyłane?

Produkowane kalendarze książkowe z logo firmy czy też inne standardowo są wysyłane kurierem. Pakowane są w kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości organizery z logo, pakowane są i wysyłane  na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.

Jakie formaty są dostępne na kalendarze z logo?

Nowoczesny kalendarz z logo występuje w wielu formatach i rodzajach kalendarium. Najbardziej popularny format organizera z logo firmy to tradycyjny zeszytowy format a5. Dużą popularnością również cieszy się format pośredni czy b5. Ale kalendarze książkowe z tłoczonym logo firmy możemy również wykonać w formacie A4.
Jakie są możliwości oznakowania logo na okładce?
Kalendarze książkowe z logo można personalizować różnymi technikami. Zazwyczaj logo firmy na kalendarz jest tłoczone, może to być tłok suchy lub termoprzebarwialny. Niektórzy decydują się na grawerowanie przy użyciu lasera, aby logo firmy oznakować na okładce kalendarza. Znak firmowy może być tłoczone również folią  w wybranym kolorze.
Firmowy kalendarz książkowy posiada logo roku?
Nasze kalendarze z logo wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Dobieramy oprawę, format, rodzaj kalendarium, dodatki i tak powstaje indywidualnie zamówienie. Firmowy kalendarz z logo może mieć wytłoczony rok, ale nie musi. W standardzie mamy kilka rodzaii logo roku, ale można również wykonać rok w własnym projekcie.
Ile trwa produkcja kalendarzy z logo firmy?
Standardowy czas realizacji na kalendarze książkowe z logo firmy to czas około 4 tygodni od momentu przyjęcia zamówienia. Czas produkcji na reklamowego gadżetu może ulec zmianie, ze względu na wprowadzone dodatki i personalizację. Każdy dodatek, jak złocenie brzegów, wstążka z nadrukiem logo mogą znacznie wydłużyć proces realizacji.
Czy tłoczenie logo na okładce jest dodatkowo płatne?
Firmowe kalendarze z tłoczonym znakiem firmy są wyceniane indywidualne. Takie elementy jak tłoczenie logo czy wstążka są to opcje dodatkowo odpłatne. Produkt  książkowy z tłoczeniem wymaga zrobienia odpowiedniej matrycy, której cena jest głównie uzależniona od rozmiaru tłoczenia logo.

Kalendarze książkowe z logo – wersja standardowa

Aktualnie dużą popularnością cieszą się kalendarze książkowe z logo firmy. Są wręcz standardem w ofercie producentów specjalizujących się w produkcji tego rodzaju artykułów biurowych na rok 2025. Nic w tym dziwnego, stanowią skuteczną reklamę. Dzięki logo na okładce kojarzą się z konkretną firmą. To pozytywnie wpływa również na wizerunek firmy. Producent pomaga nie tylko zaprojektować kalendarz książkowy z grawerowanym logo, ale również dobrać niezbędne elementy, z jakich się składa. To sprawia, że produkt ten jest profesjonalny pod każdym względem, wygląda bardzo elegancko, jest w dodatku praktyczny. Czasem warto zdać się na radę kogoś bardziej doświadczonego.

strzalka wciecie

Dlaczego warto zamówić kalendarz książkowy z logo firmy?

Nie od dziś kalendarze 2025 z logo firmy zamawiane są najczęściej. W formie książki są bardzo praktyczne, a z logo na okładce okazują się jednocześnie skuteczną reklamą. To dlatego producenci właśnie na te produkty z terminarzem mają największe zamówienia. Profesjonalne kalendarze firmowe z logo firmy wykonać można na wiele sposobów, zawsze zgodnie z obowiązującymi trendami i oczekiwaniami zamawiających. Logo na okładce, a także w środku i na wstążce to świetny sposób na to, aby zmotywować odbiorców do kojarzenia tego produktu i jego oznaczeń z konkretną, reklamowaną tym sposobem firmą. Warto zamówić kalendarze książkowe reklamowe z logo, ponieważ te są jednocześnie reklamą firmy. Zupełnie zwykłe kalendarze można kupić w wielu sklepach od ręki i nie trzeba na nie czekać. Osoby prowadzące własny biznes decydują się na zamawianie kalendarzy książkowych głównie dlatego, że dzięki temu mogą uzyskać produkty zupełnie indywidualne, współgrające z wizerunkiem ich firmy. Każdy producent poleca kalendarze książkowe z logo. Tym sposobem dobrze doradza swoim klientom i wszystko wskazuje na to, że chce dla nich jak najlepiej. Warto więc posłuchać się kogoś bardziej obeznanego w temacie.

strzalka wciecie

Profesjonalny kalendarz książkowy w dobrej cenie

W dzisiejszych czasach tanie kalendarze 2025 wcale nie muszą oznaczać produktów słabej jakości. Czasem producent ma dostęp do tańszych materiałów, dzięki czemu może zaproponować klientom niższą cenę. Tak czy inaczej, kalendarz książkowy z tłoczonym logo firmy w dobrej cenie jest sprzedawany chociażby z tego powodu, iż konkurencja wśród producentów nieustannie wzrasta. Tego rodzaju terminarze nie są też już nowością, więc producenci muszą czymś kusić potencjalnych klientów do składania zamówienia na ich wyroby. Ponadto trzeba też podkreślić, że tanie, zwykle są te najprostsze wersje kalendarza. Im więcej dodatków, im bardziej kalendarz jest indywidualny, tym znacznie wyższa jest cena. Nie oznacza to jednak, że nie można kupić tanich terminarzy. Chcąc natomiast zyskać naprawdę dobrej jakości, profesjonalnie wykończony produkt z solidna okładką i z logo na okładce oraz reklamą wewnątrz, trzeba wykosztować się nieco bardziej. O ceny należy pytać indywidualnie, ponieważ ze względu na możliwość różnorodnego wykończenia kalendarza, jego koszt jest również mocno zróżnicowany. Ostateczna cena zależy również od nakładu, im większa ilość egzemplarzy, tym cena jest atrakcyjniejsza dla zamawiającego.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy