Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Notes firmowy z grafiką

nasze realizacje

NOTESY REKLAMOWE - DODATKI

Nie ma co ukrywać, notesy reklamowe w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność. Wielu klientów decyduje się właśnie na ten produkt. Być może z uwagi na ich wysoką funkcjonalność. W pierwszej chwili wydaje się, że notatnik to nic wielkiego. Jednak kiedy tworzymy go w sposób mocno zindywidualizowany, z zastosowaniem przeróżnych dodatków, sprawa wygląda inaczej. Dodatki, jakie jesteśmy w stanie zaproponować to – wklejki reklamowe, tłoczenia na oprawie, garbiki, a także kolorowe brzegi. Ponadto oferujemy gumki do zamykania i nadruk, np. logo.

Okładka z grafiką

Okładka z grafiką

Wielu klientów zamawia notesy z indywidualną grafiką na okładce. Grafikę tę dopasowujemy do oczekiwań zamawiającego i do wizerunku jego firmy. Dbamy o to, aby upominki z indywidualną okładką były praktyczne i skutecznie reklamowały firmę, a w szczególności jej ofertę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Każdy notatnik personalizowany, jaki wykonujemy, możemy wyposażyć w strony reklamowe, tak zwane wklejki. Są to jedno lub dwustronnie (zależnie od wyboru) zaprojektowane strony, które reklamują konkretną firmę.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Standardowy papier, jaki często mają w swoim wnętrzu notesy z własną okładką, możemy dziś zastąpić inną wersją kolorystyczną. Proponujemy również kremowy kolor – chamois. Dzięki temu notatnik z logo firmy staje się bardziej elegancki i prestiżowy.
Wyklejki reklamowe
Wyklejki reklamowe
Zwykły notes to nie to samo, co ten, który posiada wklejki reklamowe. Po prostu jest znacznie przydatniejszy firmie. Reklamuje jej ofertę. Warto wobec tego wypełnić materiał taką dodatkową stroną z reklamą firmy – zdjęciami, opisem oferty, hasłami reklamowymi.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Personalizować notatnik firmowy można na wiele sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie takiego elementu jak tasiemka z logo firmy. Profesjonalny gadżet firmowy ze wstążką z nadrukiem to bardzo wartościowy upominek. To prestiżowy przedmiot idealny do szerokiego zastosowania.
Kartonowe pudełko do notesu
Kartonowe pudełko do notesu
Oferujemy notesy wraz z kartonowym białym pudełkiem. Na każdym z nich możemy wykonać nadruk, na przykład logo. Pudełko jest dopasowane wielkością do rozmiaru notesu. Dzięki temu stanowi też ochronę tego przedmiotu.
Gumka do notesu

Gumka do notesu

Gumka jest bardzo przydatnym i ciekawym dodatkiem do produktu. Wcale nie szpeci jego wyglądu oprawy, ale przeciwnie. Jest przede wszystkim funkcjonalna, bo służy do zamykania notesu. Na takiej gumce można wykonać nadruk – logo lub inne oznaczenie firmowe.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Na okładkę skórzaną notesu wklejamy kieszonki foliowe. To praktyczny dodatek, który może służyć na przykład do przechowywania luźnych karteczek lub wizytówek. Dobrze wykonane nie psują uzyskanego efektu, wyglądu codziennego organizera, ale przeciwnie, dobrze się z nim komponują.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś Cię notesy z indywidualnym nadrukiem…, a może notes dla firmy z gumką? Myślisz nad rozmiarami, modelami jakie warto teraz zamówić, tak aby okazały się jak najbardziej korzystne dla firmy i jej pracowników. Rozważasz notatnik w twardej eleganckiej oprawie z tłoczonym logo z przodu, lub bardziej personalizowane rozwiązanie – zaprojektowana specjalnie na tą okoliczność grafika firmowa jako nadruk na okładkę.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=1984823079
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy