kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM - KIESZONKOWY

Kalendarz kieszonkowy jak zwykle znajdzie swoich zwolenników. Mały, poręczny kalendarz tygodniowy zawsze znajdzie miejsce w torebce kobiety. Na rozkładówce układ tygodniowy, a z tyłu zintegrowany notes teleadresowy. Taka forma kalendarza to funkcjonalny, a przy tym niedrogi gadżet reklamowy. Skuteczna reklama twojej firmy przez 365 dni w roku.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.10,50 zł
100 szt.10,20  zł
200 szt.9,97 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Cena kalendarza książkowego kieszonkowego zależy od ilości dodatków, personalizacji i wielkości złożonego zamówienia. W celu ustalenia orientacyjnej ceny za zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 86x152 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, RU, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RU), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, notatki - 6 stron, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Czasem nie warto kombinować i warto wybrać klasyczne oprawy kalendarzy. Zaliczmy do nich oprawy wykonane z eleganckich materiałów skóropodobnych bądź skóry naturalnej (na specjalne zamówienie klientów). Są one podatne na grawerowane bądź tłoczone logo firmy - idealne narzędzie marketingowe. Dzięki logo na okładce, terminarz zyskuje na randze oraz elegancji gadżetu reklamowego. Przy grawerze zaleca się wykonanie okleiny zabezpieczającej, materiałem imitującym stal, drewno czy płótno. Nasze kalendarze książkowe kieszonkowe, wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarze książkowe indywidualne to standardowe połączenie klasycznego kalendarium z okładką ze zdjęciem. Jest to jedna z najskuteczniejszych form personalizacji zamówienia - nikt nie będzie posiadał takich samych dwóch logo. Fotografia jest projektowana osobno, opierając się na profilu działalności firmy. Spersonalizowana okładka z własnym zdjęciem wpływa na zwiększenie prestiżu klienta firmy oraz staje się eleganckim upominkiem dla kontrahentów. Proponowanymi przez nas formatami są: kalendarz książkowy a4 tygodniowy bądź dzienny a5 z notesem.

dodatki do kalendarzy 2019

Posiadamy bardzo bogatą ofertę dodatków do kalendarza książkowego dla firmy. Garbiki, okucia czy złote brzegi, zwiększają wartość wizualną gadżetów reklamowych. Odpowiedni papier wpływa, na jakość pisania, a oprawa graficzna realizowana jest przez naszych specjalistów. Bardzo popularną i stałą formą dekorowania kalendarza jest jego oprawa ze skóry naturalnej bądź sztucznej. Niezależnie od jej rodzaju możemy wykonać grawer bądź tłoczenie logo. Nasze dodatki są najwyższej jakości, dzięki którym zabłyśniesz w towarzystwie.

Kalendarze książkowe wciąż zdobywają nowych zwolenników, a ich dobra passa chyba nigdy się nie skończy. Zawdzięczają to wszechstronnej funkcjonalności oraz praktyczności w planowaniu spotkań biznesowych i pracy w firmie. Najczęściej wybieranymi modelami są kalendarze książkowe tygodniowe a4 oraz organizery dzienne a5 z notesem. Posiadają liczne miejsca na zapiski, dzięki czemu jest to idealne narzędzie marketingowe. Do środka kalendarza można włożyć dodatkowe materiały/informacje warte przekazani w postaci wklejki bądź wyklejki reklamowej. Oferowane przez nas kalendarze książkowe w formie gadżetów reklamowych są wysokiej jakości, na czym skupiamy się od początku istnienia naszej firmy. Mamy nadziej, ze nasze terminarze spełniają Państwa oczekiwania i wymagania względem nich.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.