KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy

Kalendarz książkowy 2024 Kalendarz książkowy tygodniowy a6

Kalendarz kieszonkowy jak zwykle znajdzie swoich zwolenników. Mały, poręczny kalendarz tygodniowy zawsze znajdzie miejsce w torebce kobiety. Na rozkładówce układ tygodniowy, a z tyłu zintegrowany notes teleadresowy. Taka forma kalendarza to funkcjonalny, a przy tym niedrogi gadżet reklamowy. Skuteczna reklama twojej firmy przez 365 dni w roku.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2024…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 86x152 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, IT), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, notatki - 6 stron, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza

klasyczne Oprawy kalendarzy 2024

Czasem nie warto kombinować i warto wybrać klasyczne oprawy kalendarzy. Zaliczmy do nich oprawy wykonane z eleganckich materiałów skóropodobnych bądź skóry naturalnej (na specjalne zamówienie klientów). Są one podatne na grawerowane bądź tłoczone logo firmy - idealne narzędzie marketingowe. Dzięki logo na okładce, terminarz zyskuje na randze oraz elegancji gadżetu reklamowego. Przy grawerze zaleca się wykonanie okleiny zabezpieczającej, materiałem imitującym stal, drewno czy płótno. Nasze kalendarze książkowe kieszonkowe, wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły.

autorskie oprawy kalendarzy 2024

Kalendarze książkowe indywidualne to standardowe połączenie klasycznego kalendarium z okładką ze zdjęciem. Jest to jedna z najskuteczniejszych form personalizacji zamówienia - nikt nie będzie posiadał takich samych dwóch logo. Fotografia jest projektowana osobno, opierając się na profilu działalności firmy. Spersonalizowana okładka z własnym zdjęciem wpływa na zwiększenie prestiżu klienta firmy oraz staje się eleganckim upominkiem dla kontrahentów. Proponowanymi przez nas formatami są: kalendarz książkowy a4 tygodniowy bądź dzienny a5 z notesem.

dodatki do kalendarzy 2024

Posiadamy bardzo bogatą ofertę dodatków do kalendarza książkowego dla firmy. Garbiki, okucia czy złote brzegi, zwiększają wartość wizualną gadżetów reklamowych. Odpowiedni papier wpływa, na jakość pisania, a oprawa graficzna realizowana jest przez naszych specjalistów. Bardzo popularną i stałą formą dekorowania kalendarza jest jego oprawa ze skóry naturalnej bądź sztucznej. Niezależnie od jej rodzaju możemy wykonać grawer bądź tłoczenie logo. Nasze dodatki są najwyższej jakości, dzięki którym zabłyśniesz w towarzystwie.

Kalendarze książkowe wciąż zdobywają nowych zwolenników, a ich dobra passa chyba nigdy się nie skończy. Zawdzięczają to wszechstronnej funkcjonalności oraz praktyczności w planowaniu spotkań biznesowych i pracy w firmie. Najczęściej wybieranymi modelami są kalendarze książkowe tygodniowe a4 oraz organizery dzienne a5 z notesem. Posiadają liczne miejsca na zapiski, dzięki czemu jest to idealne narzędzie marketingowe. Do środka kalendarza można włożyć dodatkowe materiały/informacje warte przekazani w postaci wklejki bądź wyklejki reklamowej. Oferowane przez nas kalendarze książkowe w formie gadżetów reklamowych są wysokiej jakości, na czym skupiamy się od początku istnienia naszej firmy. Mamy nadziej, ze nasze terminarze spełniają Państwa oczekiwania i wymagania względem nich.

Inspiracje kalendarzowe
ZAINSPIRUJ SIĘ...
Nietuzinkowe pomysły pod ręką.
Zobacz jak może wyglądać Twój kalendarz!
Firmy, które nam zaufały
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy