KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

kalendarz wieloplanszowy ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2025 ŚCIENNY PLANSZOWY

Profesjonalne kalendarze planszowe 2025 dla firm pełnią funkcję praktyczną, informacyjną i reklamową. Zdobią pomieszczenie, w którym się znajdują, ułatwiają planowanie poszczególnych dni w roku, a także umożliwiają wygodne sprawdzanie aktualnej daty. Taki kalendarz wieloplanszowy ciekawie wykonany sprawdza się jako skuteczne narzędzie marketingu. Buduje wizerunek firmy i utrwala go w świadomości klientów.

Czytelne kalendarium to podstawa w budowaniu indywidualnego projektu graficznego kalendarza o dużej powierzchni. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby powstałe produkty były wyjątkowe i oryginalne, a przede wszystkim inne niż wszystkie. Już na początku z klientem ustalamy wszystkie szczegóły jak – projekt graficzny, format (b1 czy b2, a2) oraz ilość plansz kalendarza (4-planszowy, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy).

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
Przejrzyste, wyraźne kalendarium

Tworząc kalendarz planszowy b2 i w pozostałych formatach dbamy o to, aby kalendarium 2025 współgrało z pozostałymi elementami grafiki tego produktu. Estetyka odgrywa tu ważną rolę. Dbamy zarazem o to, aby było czytelne i wyraźne.

/images/ikony/02.svg

Kalendarz planszowy, jako skuteczna reklama

Ścienny kalendarz planszowy b1 czy b2 to przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingu. Reklamuje firmę przez 365 dni w roku, a czasem nawet dłużej. Z naszymi wyrobami ciężko jest rozstać się tak szybko.

/images/ikony/03.svg

Wielofunkcyjny kalendarz wieloplanszowy

Kalendarze planszowe na spirali pełnią wiele funkcji, jak chociażby informacyjna i reklamowa. Są przede wszystkim świetnym pomysłem na elegancki upominek idealny dla każdego.

/images/ikony/04.svg
Kalendarz, który wpływa na wizerunek

Nasze kalendarze planszowe spiralowane a2 są wyjątkowe i oryginalne. Wpływ na to ma nie tylko nasze doświadczenie i pomysłowość. Mamy przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia. Realizujemy oczekiwania naszych klientów.

Ocena: 89.47% - 27 Głosów
PRZYKŁADOWE KALENDARZE PLANSZOWE

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCH

Bez względu na to, czy tworzymy kalendarze planszowe 2025 w formacie b1, b2 czy jeszcze innym, polecamy klientom rozmaite dodatki. Podnoszą one wartość produktu, ale i jego walory estetyczne. Ich wybór jest bardzo duży. Zresztą przekonaj się o tym samodzielnie, zapoznając się z poniższymi propozycjami.

Kalendarz planszowy o dowolnym wymiarze

Kalendarz planszowy o dowolnym wymiarze

Świetnym wyborem jest niewątpliwie kalendarz planszowy b2, ale b1 czy nawet a1 to też doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o reklamę firmy. Tak naprawdę możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze.
Nietypowa, zawsze indywidualna grafika firmowa
Nietypowa, zawsze indywidualna grafika firmowa
Każdy nasz kalendarz b1 i b2 planszowy ma indywidualna grafikę. Opracowujemy ją zgodnie z wizerunkiem firmy, oczekiwaniami zamawiającego, własną pomysłowością i obowiązującymi trendami.
Autorskie kalendarium też jest możliwe
Autorskie kalendarium też jest możliwe
Możemy bez problemu wzbogacić kalendarze planszowe na spirali lub listwie w autorskie kalendarium na 2025. Mamy możliwość zastosowania dowolnej czcionki, oczekiwanej kolorystyki i wielkości.
Ilość plansz kalendarza zależy od zamawiającego
Ilość plansz kalendarza zależy od zamawiającego
To zamawiający może zasugerować nam ilość kart kalendarza, który u nas zamówi. Mogą to być 4 plansze, może ich być 6, a nawet 12. W końcu to kalendarze wieloplanszowe, które mają podobać się naszym klientom.
A może kalendarze planszowe na spirali?

A może kalendarze planszowe na spirali?

Kalendarze planszowe spiralowane 2025 są świetną alternatywą dla produktów z listwą. Ładnie się prezentują, są praktyczne i wygodne w użyciu. Spiralę możemy wykonać w dowolnym kolorze.
Foliowanie kalendarzy to już standard
Foliowanie kalendarzy to już standard
Standardowo oferujemy foliowanie przy użyciu folii matowej lub z połyskiem. Takie uszlachetnienie terminarza zwiększa jego walory estetyczne, ale i trwałość. Polecamy więc ten kalendarz planszowy b2 reklamowy.
Lakier punktowy UV – dobry sposób na wyróżnienie
Lakier punktowy UV – dobry sposób na wyróżnienie
Kalendarz planszowy firmowy b1, który jest pokryty folią, a następnie jego wybrane elementy lakierem selektywnym UV, wygląda profesjonalnie i elegancko. Taki terminarz wyróżnia się na tle innych.
Hot stamping srebrny lub złoty
Hot stamping srebrny lub złoty
Świetnym dodatkiem, jakim można wzbogacić kalendarz planszowy dla firmy jest hot staming srebrny lub złoty. Gadżet reklamowy z tak wykończonym logo będzie na pewno świetnym prezentem.
Tłoczenie znaku daje elegancki efekt
Tłoczenie znaku daje elegancki efekt
Kalendarz planszowy ścienny może być oznakowany na wiele różnych sposobów. Polecamy tłoczenie wybranych elementów, np. logo. To wyróżni go spośród wszystkich artykułów firmowych.
Kalendarz planszowy w dowolnym kształcie

Kalendarz planszowy w dowolnym kształcie

Wykrawanie kształtu to doskonały wybór. Dzięki temu kalendarz planszowy do biura będzie zupełnie inny niż wszystkie. Najczęściej spotyka się standardowe terminarze. Ten będzie zupełnie inny.
Dowolne zdjęcia do kalendarzy planszowych
Dowolne zdjęcia do kalendarzy planszowych
Oczywiście kalendarz planszowy z grafiką to świetny gadżet firmowy. Jednak dodając zdjęcia, można uczynić go zarazem świetnym narzędziem marketingowym. Dzięki zdjęciom stanie się skuteczną reklamą.
Opakowanie zabezpiecza kalendarz w transporcie
Opakowanie zabezpiecza kalendarz w transporcie
Polecamy specjalne kartonowe koperty, w których umieszczamy kalendarze jednoplanszowe 2025. Te często znakowane są firmowym logo. To zwiększa ich użyteczność.
Firmy, które nam zaufały

Jaki kalendarz planszowy wybrać dla firmy?

inwestycja w tani kalendarz planszowy

Czy warto inwestować w tani kalendarz planszowy?

Zacznijmy od tego, jak wygląda tani kalendarz planszowy reklamowy. Jest przede wszystkim wykonany z materiałów gorszej jakości, ponieważ na czymś trzeba zaoszczędzić. W związku z tym np. papier może się falować, zawijać, wichrować itd. Sam projekt planszy może być też dość prosty, przewidywalny. W tej wersji terminarza brakuje uszlachetnień i dodatków, które czynią ten gadżet firmowy wyjątkowym i oryginalnym, innym niż wszystkie. Tak więc trzeba zastanowić się, czy jest sens inwestować w tani kalendarz b2. Droższy to na pewno wysokiej jakości materiały, liczne uszlachetnienia i dodatki, które podnoszą wartość tego przedmiotu i czynią go atrakcyjnym wizualnie. Przy większych zamówieniach także drogiego kalendarza wieloplanszowego na rok 2025, cena jednostkowa spada. Więc może lepiej szukać oszczędności w tym kierunku, zamiast inwestować w tanie wyroby.

Czy projekt kalendarza planszowego dla firmy jest ważny?

Zastanawiałeś się kiedyś, od czego zaczyna się produkcję kalendarzy zbudowanych z wielu kart? Od projektu graficznego. Najpierw opracowuje się koncepcje, a następnie na jego podstawie wykonuje się poszczególne elementy tego gadżetu i montuje w jedną spójną całość. Tak powstaje kalendarz planszowy firmowy 2025. Należy w związku z tym podkreślić, że projekt jest bardzo ważny. Trzeba w związku z tym poświęcić mu tyle czasu, ile tylko będzie to konieczne. Stąd najlepiej jego realizację zlecić profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i kompleksowej produkcji terminarzy ściennych. W takich kalendarzach planszowych b2 ważne jest to, aby się wyróżniały, były inne niż wszystkie, oryginalne. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zacząć od opracowania dobrego projektu. Takiego, który przykuje uwagę, zainteresuje, zaskoczy, zmotywuje do częstego spoglądania w kierunkupowstałego już kalendarza.

ważny projekt kalendarza planszowego
eleganckie kalendarze na zamówienie

Jaki nakład kalendarza wieloplanszowego na spirali jest opłacalny?

Zwykły kalendarz planszowy dla firmy na spirali można zamówić już od 25 sztuk. Chodzi tu o prosty projekt graficzny. Wiadomo jednak, że opłacalność zamówienia rośnie wraz ze wzrostem ilości kalendarzy a2. Bardziej indywidualne projekty realizowane są od 50 sztuk. Zamawiając hurtowe ilości tych terminarzy, cena jednostkowa wydaje się najatrakcyjniejsza. Dlatego zachęcamy klientów do kupowania dużychilości kalendarzy z wieloma kartami. Z uwagi na to, że tworzymy niebanalne, wyjątkowe, rzucające się w oczy kalendarze wieloplanszowe w formacie b2, z pewnością te nie będą zalegały na dnie szafy. Wszystkie szybko znajdą swoich nowych właścicieli. Co więcej, z pewnością zostaną zawieszone na ścianach pomieszczeń biurowych i gabinetów. Kto wie, może nawet i w domach. Warto więc zamówić ich jak najwięcej, bo to generuje opłacalność pod wieloma względami.

Komu zlecić kalendarze wieloplanszowe firmowe - agencja czy grafik?

Czym różni się projekt kalendarza planszowego wykonany przez grafika od tego, którym zająć się może agencja reklamowa? W zasadzie wszystkim. Grafik tworzy szablonowe projekty, dbając po prostu o to, aby poszczególne elementy graficzne zostały dobrze rozmieszczone na jego powierzchni, by produkt spełniał oczekiwania kolorystyczne. Mało jest w tym kreatywności i reklamy. Agencja reklamowa ma nieco szersze podejście do tematu. Tworzy projekty graficzne, które współgrają z wizerunkiem firmy, które budują identyfikację wizualną. Każdy nowy kalendarz planszowy ścienny jest inny od poprzednio wykonanego. Przykuwa uwagę. Jest niemal dziełem sztuki. Agencje są w stanie zrealizować każde oczekiwanie klienta. Przede wszystkim oferują mu gotowy kalendarz składajacy się z kilku plansz. Projektują, drukują i montują w jedną całość. Grafik dostarcza sam projekt.

agencja kalendarze planszowe
format kalendarza do zamówienia

Jaki format kalendarza firmowego 12 planszowego wybrać?

Klienci często zadają nam to pytanie. Nie ma co zresztą się dziwić. Chcą dobrze wybrać. Otóż polecamy kalendarz planszowy do biura w formacie b1 lub b2. To dwie większe propozycje. Dlaczego właśnie te? Duża powierzchnia kalendarza to dużo miejsca, które można zagospodarować pod reklamę firmy. To przede wszystkim duże pole do popisu dla jej twórców, grafików. Jeśli chodzi o mniejszy format kalendarza, polecić możemy a2. Jest to jednak najmniejsza z naszych propozycji. Jest na pewno tańsza. Trzeba tylko liczyć się z tym, że reklama też będzie mniejsza. Aby kalendarz planszowy był skuteczny, musi być dobrze opracowany wizualnie. Najlepiej więc ograniczyć się z ilością informacji przekazywanych odbiorcom w ten sposób. Trudno będzie umieścić wszystko na niedużej powierzchni. Ostateczna decyzja należy oczywiście do każdego z osobna, więc sam zdecyduj, który format wybrać.

Czy tworzenie kalendarza 6-cio planszowego to ważny proces dla wizerunku?

Kalendarze wieloplanszowe możemy indywidualizować na wiele sposobów, na różnych płaszczyznach. Istnieje przede wszystkim możliwość opracowania firmowego projektu grafiki, dążąc automatycznie do tego, aby zawartość była w pełni dopasowana do ustalonego tematu. Pragniemy przy tym podkreślić, że dobrze wykonany kalendarz planszowy b2 z grafiką to skuteczny i nowoczesny nośnik reklamy, przekazu marketingowego. Ciekawie opracowany projekt to w pewnym sensie wizytówka firmy. To z nim firma ta jest kojarzona. Warto więc zadbać o to, aby był wyjątkowy i oryginalny, ściśle nawiązujący do wizerunku firmy. Taki wykona dobra agencja reklamowa. Zapraszamy więc do nas. Wykonamy ładny projekt planszy, na mocy którego powstanie wysokiej klasy terminarz, jako skuteczna reklama firmy i praktyczne narzędzie pracy w jednym.

jaki kalendarza?
zdjęcia do kalendarza planszowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia na kalendarz planszowy ścienny?

Nasi klienci nie muszą dostarczać nam własnych zdjęć do kalendarzy planszowych 2025, które dla nich tworzymy. Mamy własną bazę gotowych zdjęć i to zdjęć wysokiej jakości, które praktycznie od razu można wykorzystać w projekcie. Bardzo dobrze wiemy, jakie powinny być, aby projekt dobrze się komponował i tworzył spójną całość. Jeśli natomiast klient chce przekazać nam własne zdjęcia reklamowe, ma takie prawo. Musi tylko wiedzieć, że zwrócimy uwagę na ich wygląd i jakość. Muszą spełniać nasze parametry. Możemy nawet zorganizować sesję zdjęciową celem uzyskania odpowiednich fotografii. To jednak będzie wiązało się z wyższymi kosztami, wyższa cena. Dlatego najczęściej proponujemy klientom nasze zdjęcia. Dzięki nim wszystkie kalendarze planszowe b1 2025 i wieloplanszowe b2 wyglądają wyjątkowo. Tak powstają prestiżowe gadżety reklamowe w naszym studio.

Jakie uszlachetnienie na kalendarz planszowy b2 2025 wybrać dla firmy?

Kalendarze planszowe reklamowe, jakie mamy w swojej ofercie i jakie możemy wykonać na zamówienie dla naszych klientów, są wyjątkowe, a to dlatego, że w produkcji posługujemy się materiałami wysokiej jakości. Ponadto proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia, które skutecznie podnoszą ich wartość i walory estetyczne. Stają się tym samym produktami klasy premium. A te kalendarze planszowe b2 są najchętniej przyjmowane i używane każdego dnia. Często wieszane są na ścianach nowoczesnych wnętrz biurowych i gabinetów. Dla naszych klientów proponujemy uszlachetnienie w postaci folii matowej lub z połyskiem, czy lakieru UV, którym pokrywamy wybrane elementy grafiki planszy kalendarza. Polecamy też hot stamping złoty lub srebrny, szczególnie przy wyróżnianiu logo. Takie dodatki zwiększają koszty zamówienia, ale i zarazem kształtują efekt finalny terminarza.

uszlachetnienie kalendarza planszowego
cena kalendarza planszowego

Co wpływa na cenę końcową kalendarza planszowego?

Nasze reklamowe kalendarze planszowe na 2025 mają różne ceny. Od czego zależą? Od wielu czynników. Na cenę wpływa jakość zastosowanych materiałów. Tańsze materiały są gorsze jakościowo, a lepsze jakościowo są automatycznie w wyższej cenie, droższe. Cenę kształtuje sam projekt planszy, to, co uwzględnia. Czy jest prosty, czy bardziej złożony, efektowny. Kolejna sprawa to uszlachetnienia. Wybór jest duży, a im więcej ich jest, tym produkt w wersji ostatecznej jest droższy. Tak samo, jak z dodatkami. Proponujemy różne dodatki, spiralę, listwę, haczyk do zawieszenia itd. Wszystko to ma wpływ na cenę produktu finalnego. Oczywiście na kalendarzach nie należy oszczędzać. Należy mieć na uwadze to, że firmowe kalendarze b2 wieloplanszowe to skuteczna reklama, ozdoba biura, część identyfikacji wizualnej, element, który buduje wizerunek firmy. Jeśli klient zamówi się w większej ilości, cena jednostkowa produktu spadnie.

W jaki sposób można wyróżnić nasze kalendarze 12 planszowe?

By wyróżnić swój kalendarz składający się z wielu plansz b2, trzeba przede wszystkim udać się do agencji reklamowej z wieloletnim doświadczeniem w produkcji (w tym projektowaniu) kalendarzy. Zapraszamy do nas! Po drugie należy skupić się na projekcie graficznym. Musi być wyjątkowy, przykuwający uwagę, nowoczesny i współgrający z wizerunkiem firmy. Samo to, że będzie on nawiązywał do firmy, będzie go wyróżniało, bo przecież każda firma jest inna. Na pewno jednak pomocne będą tu materiały wysokiej jakości, a także elementy wykończenia, na które nie każdy się decyduje. Np. pokrycie wybranych elementów lakierem UV. Zaleca się to w przypadku logo. Będzie bardziej widoczne. Całość można pokryć folią matową lub z połyskiem. Tak wykonany kalendarz planszowy b1 reklamowy będzie na pewno wyjątkowy i inny niż wszystkie, wyróżniający się na tle konkurencyjnych terminarzy.

jak wyróżnić kalendarze
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem planszowym…, to świetne firmowe rozwiązanie na całoroczna reklamę? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego kalendarza wieloplanszowego. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze końcowego produktu, podpowiemy w optymalnym wyborze.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane nam pytania dotyczące kalendarzy planszowych b1 i wieloplanszowych b2, a2, które oferujemy. Jeśli masz inne, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Projekt kalendarza planszowego b1 lub b2 wykonujecie sami?

Mamy własne studio graficzne. Oferujemy kompleksową obsługę. Zapewniamy więc projekt i druk również. Dostarczamy klientowi gotowy produkt, kalendarze reklamowe planszowe gotowe do użytku. Projektujemy je zgodnie z oczekiwaniami klienta, tak więc zawsze jest to wyrób nietuzinkowy i inny niż wszystkie.
Mam już swój projekt kalendarza, więc mogę go dostarczyć?
Możemy bez problemu zrealizować projekt kalendarza przekazany przez klienta. Musi być tylko poprawnie wykonany. Mamy w tym zakresie konkretne wytyczne. W przeciwnym razie kalendarz planszowy z logo firmy może nie wyglądać atrakcyjnie. Takich nie wypuścimy z produkcji. Oferujemy tylko oryginalne, ciekawe terminarze na ścianę z najlepszych materiałów.
Zajmiecie się kalendarzem kompleksowo, zaprojektujecie go i wydrukujecie?
Tak. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia kalendarzy planszowych. Tworzymy projekt zgodny z oczekiwaniami zamawiającego, a następnie przechodzimy do realizacji. Klientowi wysyłamy kalendarz planszowy z zdjęciem w wersji gotowej do użytku.
Musze dać Wam zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?
Nie ma takiej potrzeby. Mamy bardzo duży zbiór gotowych własnych zdjęć do kalendarzy planszowych 2025. Są to zdjęcia z bardzo szerokiego zakresu tematycznego, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy też do tego, by zdać się na nasze doświadczenie i rady. Jeżeli natomiast ktoś chce, może nam dać własne zdjęcia.

Jak pakujecie i wysyłacie kalendarze planszowe?

Kalendarze planszowe b1 i b2 zwijamy w rulon i umieszczamy w tekturowych tubach. Świetnie się w nich przechowują i dobrze transportują. Są bezpieczne. Jednak jeśli ilość jest większa, kalendarze układamy na palecie i zabezpieczamy. To tańsza i bezpieczna opcja.
Dostane tylko jeden projekt kalendarza czy kilka?
Najczęściej przekazujemy klientowi 2-3 projekty na kalendarze planszowe dla firm. Ten poddaje je ocenie i wskazuje nam uwagi. Następnie zabieramy się za poprawki i w ten sposób powstaje projekt finalny, który po akceptacji, realizujemy.

Ile czeka się na duży kalendarz planszowy b2?

Czas oczekiwania na gotowe planszowe kalendarze z zdjęciami w formacie b2, a2 to 4-6 dni robocze. Termin realizacji wydłuża się, gdy klient zamawia kalendarze w szczycie sezonu, ma specjalne oczekiwania względem jego wyglądu i funkcji. Czasem zależy też od ilości.
Jak duże doświadczenie macie w projektowaniu kalendarzy?
Pragniemy podkreślić, że kalendarze indywidualne planszowe projektujemy od około 25 lat. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży. Zatrudniamy doświadczonych grafików i specjalistów od reklamy, którzy wspólnie pracują nad każdym projektem, aby ten spełniał funkcje informacyjne i reklamowe.

Czy kalendarz planszowy b2 to naprawdę dobra reklama?

Coraz więcej firm zamawia kalendarze planszowe 2025, tkwiąc w przekonaniu, że są skuteczną reklamą. Czy faktycznie tak jest? Dopytują inni. Terminarze, szczególnie te tworzone według indywidualnych projektów, pełnią wiele funkcji. Są przydatne w pracy i w domu, są na pewno atrakcyjne wizualnie. Jak najbardziej tworzą skuteczną reklamę firmy. Dlatego warto wypowiedzieć się o nich nieco szerzej. Może właśnie to pozwoli wielu osobom podjąć właściwą decyzję i dokonać wyboru jednego z takich właśnie kalendarzy ściennych wieloplanszowych. Bo wybór jest naprawdę duży, a decyzja zawsze należy do zamawiającego.

strzalka wciecie

Kalendarze planszowe 2025 z zdjęciem współgrający z wizerunkiem firmy

Oryginalny kalendarz planszowy b1 czy b2 wykonany zgodnie z wizerunkiem firmy i oczekiwaniami zamawiającego jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ciekawie opracowany wzbudza zainteresowanie, przykuwa uwagę i w dodatku motywuje do częstego spoglądania w jego kierunku. Tworzy wręcz prawdziwą dekorację pomieszczenia biurowego. Te najlepiej wykonane firmowe kalendarze planszowe wiszą na ścianie dłużej niż rok. W związku z tym można łatwo stwierdzić, że są naprawdę dobrą reklamą firmy. Trzeba je tylko w odpowiedni sposób wykonać. Jedni zamawiają kubki z logo firmy, inni ulotki promocyjne, a jeszcze inni właśnie tego rodzaju terminarze, które wydają się dziś znacznie lepsze. Stanowią nienachalną reklamę, która „wpada w oko”. To artykuły marketingowe, które niewątpliwie współgrają z wizerunkiem firmy, jeśli są tworzone pod zamówienie. I takie warto wybierać. Teraz można bez problemu kupić kalendarze ścienne firmowe reklamowe w dowolnym rozmiarze, z dowolnym uszlachetnieniem i dodatkami. Nie pozostaje nic innego, jak tylko określić swoje oczekiwania i skontaktować się z agencją reklamową, która zajmie się ich realizacją.

strzalka wciecie

Kalendarz planszowy b2 z grafiką idealny dla każdego

Należy koniecznie podkreślić, że na przykład kalendarze planszowe na spirali 2025 są świetnym gadżetem reklamowym dla każdego. Jeśli nie zawiesimy go w biurze, bo go nie posiadamy, to możemy to zrobić w domu. Dlatego taki gadżet marketingowy może być wręczony dosłownie każdemu, zasłużonym lub wszystkim klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym. Można go dać pracownikom. Efektownie kalendarze planszowe b2 firmowe mogą być nawet traktowane jako prezent, upominek na różne okazje i bez okazji również. Odpowiednie opracowanie tego gadżetu sprawi, że każdy przyjmie go z ogromną chęcią i tak samo będzie go używał. Terminarzy używa się praktycznie codziennie i to w bardzo szerokim zakresie. Można więc mieć pewność, że inwestycja ta się opłaci. Tym bardziej że druk kalendarzy na rok 2025 nie jest zbyt kosztowny. Możliwość indywidualnego wykonania tego produktu stwarza firmom ciekawą opcję reklamy. Warto więc tę okazję wykorzystać i zamówić takie planszowe terminarze dla swoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych, a jeśli to możliwe, również dla wszystkich innych osób, które miałyby chęć taki gadżet przyjąć. To naprawdę dobra reklama, z której każda firma, każdy inwestor będzie zadowolony.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy