kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 KALENDARZ O UKŁADZIE DZIENNYM A4

Kalendarz dzienny w dużym formacie, bo aż A4, także znajduje swoich zwolenników. Kalendarz posiada obszerną część na notatki, podział dnia na godziny oraz skrócony kalendarz roczny na każdej rozkładówce kalendarza, co ułatwia planowanie. Kalendarz dzienny posiada bogatą część informacyjną z mapami oraz notes teleadresowy umieszczony końcu kalendarza. Nadrukowane registry dwurzędowe na kalendarzu dziennym  na pewno podnoszą jego praktyczność i funkcjonalność.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.28,96 zł
100 szt.28,40 zł
200 szt.27,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Finalna cena kalendarza książkowego a4 składa się z kilku elementów, jak: dodatki, personalizacja, wielkość zamówienia. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny zamówienia kalendarza książkowego na przyszły rok.

PARAMETRY KALENDARZA

Format 205x280 mm
Objętość 368 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, 8 stronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Pierwsze na co zwracamy uwagę w kalendarzu to jego okładka, dlatego powinna wzbudzać nasze zainteresowanie od samego początku. Dobrym rozwiązaniem jest wybór wyjątkowej oprawy kalendarza np. z materiałów skóropodobnych. Dzięki temu uzyskamy bardzo elegancki wygląd gadżetu reklamowego. W wersji ekskluzywniejszej możemy wykonać oprawę ze skóry naturalnej. Dla obu materiałów proponujemy wykonanie okleiny imitującej stal, drewno czy płótno. W celu zwiększenia jego funkcjonalności, jako narzędzie marketingowe zalecamy grawerowanie bądź wytłaczanie logo na okładce.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarze książkowe indywidualne to połączenie tradycyjnego kalendarium tygodniowego bądź dziennego z odrębnie zaprojektowaną okładką ze zdjęciem terminarza. Zwykle przygotowujemy grafikę odpowiednią dla specyfiki Państwa działalności, branży i rynku na którym działa firma. Okładka ze zdjęciem zwiększy funkcjonalność kalendarza książkowego indywidualnego oraz nada mu ekskluzywności. Proponujemy wykonanie jej na kalendarzach książkowych tygodniowych a4 oraz dziennych a5 z notesem.

dodatki do kalendarzy 2019

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale poszerzamy wybór dodatków do kalendarzy książkowych. Obecnie jedne z najpopularniejszych dodatków są tłoczenia, bądź grawer logo firmowego na okładce. Personalizacje terminarza możecie wykonać przez użycie garbików, okuć bądź pozłacanych stron nada ekskluzywności. W celu dyskretnej reklamy produktu polecamy skorzystać z wklejek i wyklejek reklamowych. Dodatki to nie tylko zwiększenie prestiżu czy oprawy wizualnej kalendarza książkowego, ale również świetne narzędzie marketingowe.

Kalendarze książkowe są bardzo popularnym i chętnie otrzymywanym gadżetem reklamowym. Wynika to z ich eleganckiego wyglądu, funkcjonalności i praktyczności w życiu codziennym. Pod względem reklamy i marketingu otrzymujemy idealne narzędzie do promowania naszych produktów i firmy przez cały kolejny rok. Popularnym modelem terminarzy są kalendarze książkowe tygodniowe a4 bądź organizery dzienne a5 z notesem - w zależności od preferencji. Warto też wspomnieć o personalizacji zamówienia poprzez wygrawerowanie czy wytłoczone logo na okładce z materiału skóropodobnej bądź skóry naturalnej. Spraw by Twój kalendarz firmowy czy biznesowy stał się niezbędny do prawidłowego zarządzania czasem pracy wśród swoich klientów, a z pewnością do Ciebie wrócą.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.