KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe kieszonkowe A6

Kalendarz kieszonkowy 2025 Klasyczne kalendarze książkowe A6

Kalendarz dzienny a6 książkowy w mniejszym niż standardowo wydaniu, bo w formacie A6. Kalendarz ten to bardzo trafne rozwiązanie dla osób, które lubią dużo notować, ale jednocześnie nie lubią zbyt dużych formatów kalendarzy. Ten kieszonkowy organizer dzienny z łatwością zmieścisz w torebce.  Można powiedzieć, że jest on idealny dla kobiety. Standardowy układ dzienny kalendarza wzbogacony o 2 stronicowy planer miesięczny umieszczony przed każdym miesiącem.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2025…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 100x147 mm
Objętość 368 stron
Papier offset kremowy lub biały (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, FR, IT
Kalendarium 2-stronicowy planer miesięczny przed każdym miesiącem, tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, FR, DE, IT), imieniny i święta, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, atlas z mapami o objętości 8 stron: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, wstążka, perforacja narożna, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, 4 rzędowe wycięte registry

klasyczne Oprawy kalendarzy 2025

Elegancka oprawa to sprawdzona wizytówka dla kalendarza a6 kieszonkowego, zarówno dziennego, jak i tygodniowego. Najczęściej bywa, że szlachetna oprawa skóropodobna decyduje o finalnym odbiorze terminarza kieszonkowego. Szeroka oferta dostępnych skóropodobnych wzorów opraw to bardzo dużo opcji personalizacji biznesowego modelu kalendarza b6, a6. Ekskluzywny organizer często bywa zrealizowany na indywidualne zamówienie ze szlachetnej wysoko gatunkowej skóry naturalnej. Natomiast do kalendarza kieszonkowego z grawerem logo zalecamy sprawdzone okleiny skóropodobne lub oprawy podszywające się pod strukturę naturalnego drewna, stali czy płótna - ciekawy efekt pewny.

autorskie oprawy kalendarzy 2025

Kalendarze kieszonkowe indywidualne ze zdjęciami to zazwyczaj standardowy model organizera a6 dziennego, b6 tygodniowego. Ciekawego wykończenia dodaje indywidualny projekt firmowy okładki. Pomysłowa szata graficzna na okładkę reklamowego kalendarza kieszonkowego ze zdjęciem już przy pierwszym kontakcie potrafi zrobić niezłe wrażenia. Wykorzystanie kreatywne zdjęć na kalendarzu a6 dziennym budzi żywe zainteresowanie u dużej ilości klientów. Organizer indywidualny, mówimy tu o modelu a6 dzienny z notesem i b6 tygodniowy. Ekskluzywny gadżet reklamowy podnoszący prestiż firmy w zasięgu ręki, zamów już teraz indywidualna oprawę.

dodatki do kalendarzy 2025

Szereg eleganckich, niecodziennych dodatków do kalendarza kieszonkowego odnajdziesz w naszej ofercie dla firm. Sprawdź kalendarz a6 książkowy z tłoczeniem logo oraz wzbogacony o ciekawe dodatki zwiększa swoją funkcjonalność. Indywidualizacja terminarza podnosi jego estetykę. Personalizacja poprzez dodanie wyklejek reklamowych z firmowym nadrukiem to zwiększona opcja na wprowadzenie treści o charakterze marketingowym. Można dodać do kieszonkowych terminarzy garbiki, okucia i złocenia, które potrafią znacznie podnieść prestiż codziennego reklamowego kalendarza z logo firmy, tym samym stając się ekskluzywnym gadżetem.

Popularność kalendarze kieszonkowe notują zwyżkową, z czego to wynika? Wg nas ten organizer funkcjonalny w formacje a6 czy b6 realizuje się jako wspracei dla działań reklamowych i promocyjnych w kązdej firmie. Tłoczenie logo czy też grawerowanie znaku firmowego podnosi użyteczność kalendarza książkowego kieszonkowego jako rewelacyjnego gadżetu reklamowego. Zaś kalendarze książkowe ze własnym zdjęciem, zwane autorskimi czy indywidualnymi to niezastąpiona reklama na okrągły kolejny rok. Szeroka oferta opraw, formatów oraz układów kalendarza daje możliwość odnalezenia swojego modelu kieszonkowego dla każdego klienta. Nawet wymagajćy odbiorca trafi u nas na odpowiedni kalendarz firmowy czy biznesowy.

DODATKI - KALENDARZ KIESZONKOWY A6

Lista naszych klientów mocno się wydłuża. Są z Poznania, Torunia, Bydgoszczy, czy z Warszawy. Bez problemu obsługujemy klientów z całej Polski. Realizujemy dla nich zamówienia na kalendarze książkowe kieszonkowe a6 i inne. Do terminarzy tego modelu polecamy dodatki – wklejki reklamowe ze zdjęciami, tłoczenie, okładkę z grafiką, garbiki oraz inne. Wszystko to podnosi walory estetyczne produktu.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Pragniemy podkreślić, że kalendarze a6 z własną okładką są produktami wyróżniającymi się indywidualnym charakterem. Na okładce możemy zamieścić zdjęcia związane z firmą, a tym bardziej firmowy znak. To kwestia ustalenia szczegółów.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Znak wykonujemy na przedniej okładce kalendarza. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka terminarz ten jest eleganckim i nienachalnym gadżetem reklamowym na rok 2025. Tłoczenie wykonujemy różnymi technikami – na gorąco i na sucho. Tak wykończony mały kalendarz kieszonkowy a6 to świetny artykuł biurowy.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Proponujemy klientom wklejki reklamowe, które możemy zadrukować jednostronnie lub dwustronnie. To świetny sposób reklamowania produktów i usług. Dobrze wykonane podręczne kalendarze a6 to gwarancja satysfakcji dla zamawiającego i użytkowników.
Wycinane registry
Wycinane registry
Naszym zdaniem kalendarze kiszonkowy doskonale się prezentują, kiedy mają wycięte registry. Dlatego też tę usługę oferujemy. Proponujemy dwu i czterorzędowe wycięcia. To dobry dodatek do skórzanej oprawy.
Papier kremowy
Papier kremowy
Nasze kalendarze książkowe firmowe są wyjątkowe. Dlatego proponujemy klientom możliwość zastosowania papieru kremowego – chamois. Dzięki niemu kalendarze książkowe z logo firmy wyglądają elegancko, a nawet wręcz ekskluzywnie. Stają się produktem klasy premium.
Personalizacja kalendarz kieszonkowy

Personalizacja kalendarz kieszonkowy

Personalizować notesy reklamowe możemy na różne sposoby. Często grawerujemy logo firmy lub imię i nazwisko. Najczęściej robimy to na okładce. Taki grawer dobrze wygląda, gdy okładka jest skórzana.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Może nie najlepszym, ale na pewno godnym zainteresowania dodatkiem jest wstążka z nadrukiem. Nasze kalendarze książkowe indywidualne mogą posiadać wstążkę różnego rodzaju i grubości z logo lub hasłem firmowym.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Dla uzyskania atrakcyjniejszego wyglądu organizera 2025, proponujemy zaokrąglenie bloku i okładki. Tak dopracowane kalendarze książkowe kiszonkowe z grafiką firmową wyglądają elegancko. Poza tym stają się praktycznym gadżetem biurowym.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Pragniemy podkreślić, że gadżety firmowe w postaci kalendarza książkowego doskonale się prezentują, kiedy mają dodatek w postaci aluminiowej blaszki. Taką wykonujemy w kolorze srebrnym. Ma wymiar 50x15 mm. Na niej wykonujemy grawer – logo.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Nasze wyroby charakteryzuje dobra jakość i atrakcyjny wybór dodatków. Proponujemy na przykład gumkę, dzięki której można wygodnie zamykać i otwierać kalendarz. Mamy różne rodzaje gumek o różne grubości. Na gumce drukujemy logo.
Okucia kalendarze kieszonkowe

Okucia kalendarze kieszonkowe

Pragniemy podkreślić, że okucia do kalendarza są świetnym dodatkiem. Proponujemy je w kolorze srebra i złota. Najlepiej nadają się do kalendarzy 2025 ze skórzaną okładką. Taki terminarz staje się ekskluzywnym produktem.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Proponujemy również kartonowe pudełka wykonane z białego kartonu o gramaturze 300g. Idealnie nadają się do kalendarzy a6 kieszonkowych. Na poszczególnych pudełkach wykonujemy grawer, a konkretnie logo firmowe.
Firmy, które nam zaufały
Jaki kalendarz kieszonkowy A6 wybrać dla firmy?
projektowanie kalendarza z zdjęciami

Czy projekt okładki na kalendarz kieszonkowy 2025 jest ważny?

Projekt okładki jest bardzo ważny, szczególnie w przypadku tanich kalendarzy. Te zwykle tworzone są z materiałów gorszej jakości. Przez to mogą wiele tracić w oczach odbiorców. Opracowując ciekawy projekt, można, choć na chwilę przyciągnąć ich uwagę. Dlatego najlepiej zlecić taki kalendarz kieszonkowy 2025 profesjonalnej agencji reklamowej, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i tworzy ciekawe małe terminarze. Na cenę tego produktu wpływa wiele czynników sposób wykończenia, jakość materiałów i dodatki. Dobra firma zawsze tworzy dobre projekty i w każde zlecenie angażuje się w stu procentach. Takiej właśnie agencji trzeba koniecznie poszukać. Słabe opracowanie graficzne automatycznie zmniejszy atrakcyjność całego gadżetu kieszonkowego reklamowego, przez co ten może nie być tak skuteczny, jak by oczekiwał tego inwestor.

Kalendarz książkowy kieszonkowy – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Zazwyczaj tani kalendarz kieszonkowy dla firm wymusza na inwestorach dokonanie wyboru między dodatkami. Choć najlepiej byłoby zastosować zarówno logo, jak i zdjęcia, to w tym przypadku zmuszeni są wybrać jedną z tych opcji. W tej sytuacji najlepiej postawić na logo, dzięki któremu gadżet stanie się gadżetem firmowym. Będzie kojarzył się z konkretną firmą i o to przecież chodzi w tego rodzaju produktach. Zdjęcia prezentujące działalność firmy też są fantastyczną promocją. Można nimi zadrukować okładkę albo umieścić wewnątrz na dodatkowej stronie. Jeśli natomiast kalendarz książkowy kieszonkowy a6 na rok 2025 zostanie wykonany z gorszych materiałów, będzie można wybrać zarówno logo, jak i zdjęcia firmy. Koszt takiego produktu nie będzie wysoki w porównaniu do tych z wyższej półki. Taka ekonomiczna wersja podręcznego terminarza też nie jest zła. Wszystko zależy od tego, kto, w jakim zakresie będzie go używał.

tłoczenie kalendarz na zamówienie
eleganckie kalendarze na zamówienie

Czy warto zamawiać tani kalendarz kieszonkowy 2025 z zdjęciem?

Bez wątpienia warto kupić kalendarze kieszonkowe firmowe z zdjęciem, które są tańsze od tych, które mają dużo więcej różnych dodatków, niż na przykład zwykły terminarz dostępny w każdym sklepie. Zdjęcie jest tu elementem, który mocno wyróżnia ten produkt i czyni go bardziej indywidualnym gadżetem reklamowym. Tani mały kalendarz kieszonkowy to ekonomiczny produkt, który przydać się może każdemu. Szczególnie w tym rozmiarze. Zmieści się w kieszeni, więc tym bardziej w torebce. Znajdzie się dla niego miejsce w samochodzie i w domu. Można go zabrać do pracy i w inne miejsca również. Jeśli jednak kalendarz 2025 ten ma się nieco wyróżniać i tworzyć skuteczną reklamę, warto postawić na produkty klasy premium, tworzone z materiałów wysokiej jakości, wzbogacane licznymi dodatkami. Należy pamiętać, że ładnie wykończone małe organizery a6 niezależnie od rozmiaru używane są przez 365 dni w roku, a nawet dłużej.

Rozmiar a6 czy b6 będzie lepszy na tanie kalendarze kieszonkowe książkowe?

Normalną sprawą jest to, że mniejsze kalendarze kieszonkowe reklamowe są tańsze od tych nieco większych. Wynika to chociażby z faktu, iż w tym przypadku w produkcji stosuje się mniejszą ilość materiałów. Małe terminarze postrzegane są bardziej jako kobiece. W ich wnętrzu i na okładce jest mniej miejsca na reklamę. Mimo to są poręczne i wygodne w użyciu. Można je zabrać dosłownie wszędzie i cieszyć się ich funkcjonalnością. Większe formaty to propozycja bardziej dla mężczyzn. Są eleganckie, mają więcej miejsca na reklamę i nieco droższe. Stąd niektórzy stawiają na kalendarz książkowy kieszonkowy w formacie b6. Wyboru w tym przypadku każdy powinien dokonać samodzielnie. Zależeć on będzie od indywidualnych upodobań i potrzeb. Trudno więc zdecydować za kogoś. Warto w związku z tym, by klient przed złożeniem zamówienia przedstawił swoje oczekiwania względem tego produktu reklamowego i poradził się producenta. Na pewno podpowie, który format w danej sytuacji będzie najlepszy.

zdjęcia do kalendarza dla firm
format kalendarza do zamówienia

Jaki proponujecie kalendarz książkowy kieszonkowy na zamówienie?

Aktualnie kieszonkowy kalendarz książkowy można wykonać z materiałów słabszej jakości i lepszej. Istnieje możliwość wykończenia go na różne sposoby. Im więcej dodatków tym lepiej. I takie właśnie terminarze polecamy, gdyż są atrakcyjniejsze wizualnie, a także funkcjonalniejsze. Dobrym rozwiązaniem jest oprawa ze skóry w wybranym kolorze, zdobiona firmowym logo. Warto pomyśleć też o gumce do zamykania i wstążce z nadrukiem wewnątrz. W bogatszych wersjach małych kalendarzy b6 stosuje się autorskie kalendarium. Obowiązkowo trzeba dodać firmowe zdjęcia, które będą reklamowały działalność firmy. W końcu są to kalendarze książkowe 2025 reklamowe, więc takie dodatki naprawdę przykuwają uwagę i warto w nie inwestować. Dzięki nim gadżet na pewno będzie chętnie używany i to przez cały rok, w pracy, domu, a także poza nim.

Czy muszę mieć zdjęcia do zamawianego kalendarza kieszonkowego dla firmy?

Zdjęcia są bardzo ważnym dodatkiem stosowanym w kalendarzach kieszonkowych 2025. Z jednej strony reklamują firmę, z drugiej indywidualizują ten produkt. Poza tym sprawiają, że staje się on inny niż wszystkie i wygląda interesująco. Dlatego zachęcamy, aby klienci, którzy zamawiają u nas kalendarze książkowe kieszonkowe dla firmy w małym rozmiarze, w wersji kieszonkowej, bez względu na oczekiwania cenowo, zdecydowali się chociaż na zdjęcia. Nie muszą nam dostarczać własnych, ponieważ mamy bogatą bazę gotowych fotografii. Są to zdjęcia wysokiej jakości, które przykuwają uwagę i przede wszystkim idealnie nadają się od razu do zastosowania w projekcie. Klient, który dostarcza nam własne zdjęcia, bo ma do tego prawo, musi spełnić pewne kryteria jakościowe. Fotografie te muszą być wykonane tak, jak oczekują nasi graficy. Ma to na celu idealne dopasowanie ich do tworzonych w naszym studio projektów graficznych.

jaki nakład kalendarza?
zamów kalendarze z gumką

Co powinno wyróżniać ładny kalendarz kieszonkowy dla firmy

Pierwsze, co wyróżnia kalendarze 2025 indywidualne w formacie kieszonkowym to oprawa skórzana. Może być też skóropodobna, która prezentuje się równie dobrze. Na takiej oprawie musi koniecznie znaleźć się logo firmy, bo tylko wtedy możemy mówić, że jest to gadżet firmowy, marketingowy, a nie jakiś uniwersalny organizer na kolejny rok. Wyróżniać ten przedmiot powinny dodatki zastosowane we wnętrzu – kolorowa wstążka z nadrukiem, autorskie kalendarium, wklejka ze zdjęciami. Jeśli chodzi o okładkę, warto otoczyć ją kolorową gumką. Będzie służyła do zamykania i tym samym wyróżniała ten wyjątkowy gadżet. Poza tym trzeba mieć na uwadze to, że dużym wyróżnieniem jest tu jakość zastosowanych materiałów oraz sposób wykonania. Jeśli producent kalendarzy kieszonkowych przykłada się do swojej pracy, potrafi opracować elegancki, efektowny projekt, a później ten projekt zrealizować, to produkt na pewno będzie się wyróżniał.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Wybierając wykonawcę na kieszonkowy kalendarz książkowy w formacie a6 pojawiają się pytania… Na najważniejsze powinieneś znaleźć rozwiązanie w poniższym tekście. Jeśli zabraknie zadowalającej odpowiedzi, to napisz do nas w tej sprawie.

Czy kalendarz kieszonkowy A6 można wykonać w oprawie indywidualnej?

Tak jak inne kalendarze książkowe, model kieszonkowy również może być wykonany z indywidualna okładką reklamową ze zdjęciem. Taka podręczna forma kalendarza kieszonkowego a6 to bardzo ciekawy gadżet reklamowy.
Jaki jest termin realizacji na kalendarze kieszonkowe?
Staramy się optymalizować i maksymalnie skracać czas produkcji na kalendarzy kieszonkowych. Standardowy czas realizacji zamówienia na kalendarze a6 kieszonkowe z logo to czas 3-4 tygodnie. Oczywiście jest to orientacyjny czas który może się zmienić.
Czy kalendarz kieszonkowy a6 zawiera mapy?
Kalendarze dzienne i tygodniowe w formatach A5 czy B5 posiadają bogata zawartość informacyjną, w tym atlas z mapami. Kalendarz kieszonkowy a6 tej zawartości nie posiada. Na końcu kalendarza zamieszczony jest notes teleadresowy.
Istnieje możliwość wklejenia wklejek do kieszonkowego kalendarza?
Wklejki i wyklejki reklamowe można dodawać do wszystkich typów i formatów kalendarza. Jednak jeśli chodzi o kalendarze kieszonkowe w rozmiarze a6 to trzeba pamiętać, aby tych wklejek nie było za dużo i były wydrukowane na odpowiedniej gramaturze papieru.
Jaka jest minimalna ilość zamówienia kalendarza kieszonkowego?
Kalendarze a6 kieszonkowe z logo czy z grawerem firmowym można zamawiać już od 20 szt. danego rodzaju kalendarza. W przypadku kalendarza kieszonkowego z indywidualną okładką ta minimalna ilość zamówienia wynosi 50 szt.

Ile projektów okładki kieszonkowego a6 otrzymam?

Ilość prezentowanych projektów i propozycji okładki na kalendarz kieszonkowy zależy od indywidualnych ustaleń. Standardowo wyceniamy wykonanie 2 propozycji projektowych, do których jest możliwość wprowadzenia zmian.

Czy macie kalendarze kieszonkowe A6 dzienne?

W ofercie oprócz kalendarzy kieszonkowych tygodniowych występują kalendarze a6 dzienne. Jest to idealne rozwiązanie dla dynamicznych kobiet, które zawsze lubią mieć w torebce kalendarz z notatnikiem do organizacji spotkań.
Czy kalendarz kieszonkowy A6 można indywidualizować?
Firmowe kalendarze kieszonkowe na zamówienie można indywidualizować w zależności od potrzeb. Terminarz kieszonkowy z notatnikiem może mieć wklejki reklamowe czy wyklejki, tasiemkę z logo firmy. Może to być kalendarz z grawerem imienia i nazwiska.

Praktyczne kalendarze kieszonkowe a6 na rok 2025 – komu się przydadzą?

W ofercie wielu drukarni znaleźć można profesjonalne kalendarze a6 kieszonkowe, które przydać się mogą każdemu, w pracy i w domu. Ze względu na nieduży format są wygodne w zastosowaniu i przydatne w wielu sytuacjach. Profesjonalnie wykonane mogą służyć przez cały rok 2025. To też ma wpływ na ich atrakcyjny wygląd. Dlatego decydując się na zamówienie kalendarzy firmowych w większej ilości, najlepiej udać się do sprawdzonego punktu, do profesjonalnej drukarni, która wyświadczy tę usługę na wysokim poziomie i dostarczy gotowe produkty w określonym terminie. Dziś kalendarze a6 kieszonkowe cieszą się dużą popularnością i są chętnie zamawiane głównie przez firmy.

strzalka wciecie

Kalendarze książkowe a6, jako gadżet firmowy

Profesjonalnie wykonane kalendarze książkowe a6 to świetny gadżet reklamowy. Dlatego też firmy niezależnie od branży, w jakiej działają, chętnie zamawiają kalendarze w dużych ilościach, w setkach, a nawet tysiącach. Mają przy tym swoje oczekiwania, ale doświadczony producent jest w stanie je wszystkie spełnić. Także w tak małym kalendarzu można umieścić reklamę swojej firmy, usługi czy produktów. Jest to mały kalendarz książkowy kieszonkowy 2025, w którym można zamieścić zdjęcia związane z firmą lub tylko powiązane tematycznie. Można dodać logo firmy, na przykład na okładce, które również będzie skutecznie reklamowało firmę. Takie kalendarze firmowe z logo to skuteczna, bo nienachalna reklama. Dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów. Poza tym kalendarz ten jest jednocześnie praktycznym gadżetem. Przydaje się bardzo często do sprawdzania daty, oznaczania konkretnych dat, a także do sporządzania notatek, bo i do tego jest przystosowany. Także inwestycja w kalendarze książkowe reklamowe jest bardzo korzystna. Trzeba tylko wybrać odpowiedni wzór i określić pozostałe parametry tego produktu. Wówczas powstanie kalendarz idealny, spełniający oczekiwania zamawiającego i przyszłych użytkowników.

strzalka wciecie

W dobrej cenie kalendarze firmowe tworzone na wiele sposobów

Należy pamiętać, że producent poleca kalendarze książkowe 2025 i zarazem podkreśla, że te mogą być tworzone w sposób bardzo indywidualny, na wiele różnych sposobów. Wielu osobom wydaje się, że produkt, jaki oferuje producent, jest wersją ostateczną i nie da się w nim nic zmienić. Tymczasem jest inaczej. Należy koniecznie podkreślić, że nawet tanie kalendarze kieszonkowe mogą być dowolnie modyfikowane. Producent tworzy indywidualne kalendarium, zamieszcza określoną ilość stron z reklamowymi zdjęciami, tworzy tasiemkę z logo firmy lub z jakimś hasłem, często też graweruje logo firmy na okładce. Możliwości w zakresie tworzenia małych kalendarzy jest wiele. W każdym razie trzeba ten produkt dobrze przemyśleć, bo wykonać można go różnie, ale już powstałego produktu nie da się zmienić. Chyba że jest jeszcze na etapie projektowania. Kupując kalendarz książkowy w dobrej cenie warto też zastanowić się nad ilością. Czasem lepiej kupić ich więcej niż za mało. Trzeba też przemyśleć czy format a6 kalendarza będzie faktycznie właściwym wyborem. W ofercie znaleźć też można większe. Jeżeli wobec tego szukasz skutecznej reklamy, zamów kalendarz kieszonkowy a6. Od lat produkujemy terminarze książkowe na indywidualne zamówienie.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy