KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Złoty lub srebrny hot-stamping na okładce notesu

Jednym ze sposobów znakowania kalendarzy książkowych jest zastosowanie hot stampingu. Okładka hot stampingiem złotym lub srebrnym wpływa na efekt końcowy całego przedmiotu oraz czyni go wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Hot-stamping jest jednym z najnowszych sposobów wykańczania tego typu gadżetów reklamowych. Dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Każdy, kto zdecydował się na kalendarze, chce wypróbować, jak będą się prezentowały w tej wersji, z tym nowoczesnym i jakże profesjonalnym dodatkiem. Bo niewątpliwie oprawa oznakowana hot stampingiem wygląda profesjonalnie. Warto więc poważnie zastanowić się nad takim właśnie wykończeniem swojego kalendarza czy notesu.

strzalka wciecie

Hot stamping srebrny na okładce kalendarza 2024 czy złoty?

Złoty czy srebrny hotstamping logo firmy na oprawie organizera, to wątpliwość niemal każdego, kto zdecydował się już na oznaczenie tego przedmiotu za pomocą hot stampingu. Jedni mówią, że najlepszym wyborem jest srebrny kolor. Inni uważają, że złoty. Wybór ostateczny powinien zależeć od indywidualnych upodobań, ale i konkretnej sytuacji. Jeśli na przykład jakaś firma, tworząc elementy identyfikacji wizualnej posługuje się srebrnym kolorem, to jednak lepiej, aby w takim właśnie kolorze był również hot stamping. Chromowanie wzoru firmowego w złotym kolorze można wykonać, jeśli kolor ten pasuje do kolorów, jakimi firma posługuje się na co dzień, tworząc materiały reklamowe. Oczywiście prawdą jest to, że złoty hot stamping wpływa na prestiż organizera, ale nie zawsze jednak kolor ten pasuje. Dlatego wiele zależy od tego, jaki efekt hot-stampingu na znalach firmowych chce uzyskać inwestor. Jeśli ktoś nie wie, jaki kolor wybrać, jaki będzie pasował do kalendarza, który właśnie zamawia, lepiej, aby zdał się na radę fachowców, a więc producenta. Na pewno podpowie, na który kolor najlepiej się zdecydować i uzasadni dlaczego. Wiele osób nie ma wyobraźni i nie potrafi wyobrazić sobie efektu końcowego. Producent może zaprezentować ten sposób zdobienia kalendarza na konkretnych przykładach. Warto więc o tym porozmawiać przed ostatecznym złożeniem zamówienia na kalendarz książkowy z tłoczeniem na gorąco

strzalka wciecie

Okładka oznakowana hot stampingiem logo lub inny znak firmowy

Największym zainteresowaniem cieszy się notes firmowy z hotstampingiem na logo, ale tak naprawdę tą samą metodą można wykończyć każdy inny element graficzny, również inny znak firmowy. Odkąd producenci kalendarzy książkowych na 2024 wprowadzili do oferty ten sposób ich znakowania, wiele osób chętnie decyduje się na takie właśnie wykończenie oprawy. Trudno się temu dziwić, bo efekt hot-stampingu na znakach firmowych jest naprawdę ciekawy. Jeżeli kalendarz ten ma służyć, jako upominek dla zasłużonych pracowników albo podarunek dla klientów i kontrahentów, to tym bardziej warto oznaczyć go w ten sposób. Tak wykonany sprawia wrażenie wartościowego przedmiotu, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju. Może więc być skuteczną reklamą firmy. Jeśli firma nie posiada własnego logo firmowego, to może zastosować hot stamping na innych elementach graficznych. Niektóre firmy posługują się wieloma firmowymi oznaczeniami, hasłami. Tak wykończyć można również każdy inny element, który wymaga podkreślenia. To najlepszy sposób na zwiększenie prestiżu organizera. Wiadomo jednak, że ostateczny wybór należy do każdego z osobna. Więc niech każdy samodzielnie zdecyduje, czy chce skorzystać z tej opcji, tworząc własne kalendarze. Tak jak o tym, czy w ogóle zastosować hot stamping decyduje kupujący, tak i on musi ustalić, co tą metodą zostanie wykończone. Ale może zdać się na też rady producenta, który na pewno pomoże podjąć słuszną decyzję.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy