kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider
Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak abyśmy mogli zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania.
Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@iveno.pl
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach...
kroki zapytanie
czerwona strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Oferujemy tanie kalendarze książkowe wykończone wedle życzenia zamawiającego. Proponujemy przeróżne dodatki w rozsądnej cenie. Wklejki reklamowe, gumki do zamykania, wstążki z nadrukiem, kolorowe brzegi – to tylko niektóre z nich. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem w różnych częściach Polski, w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i wielu innych, dużych i małych miastach. Szukasz profesjonalnego wykonawcy? Zamówi kalendarz już dziś.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Z ogromną chęcią wykonujemy kalendarze książkowe 2019 z własną okładką. Umieszczamy na niej firmowe zdjęcia i inne elementy związane z firmą. Tym sposobem produkt ten staje się typowo firmowym gadżetem.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo wykonujemy na przedniej okładce kalendarza, bo tylko w tym miejscu dobrze się prezentuje. Nawet tanie kalendarze mogą mieć ten element. Czynność wykonujemy na sucho i gorąco. Wszystko zależy, jakie materiały do tego posłużyły.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Proponujemy dodatkowe strony do kalendarza z możliwością zadruku jednostronnie lub dwustronnie. Projektujemy je w taki sposób, aby uzyskać ciekawy efekt. Takie kalendarze książkowe w dobrej cenie, w promocji zyskują coraz większą popularność.
Wycinane registry
Wycinane registry
Niektóre typy kalendarzy zawarte w cenniku pozwalają na wykonanie wycięcia registrów. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia, zdecydowanie ułatwiające przeglądanie poszczególnych stron terminarza.
Papier kremowy
Papier kremowy
Zamawiając prosty kalendarz książkowy cena wcale nie jest wysoka. Zdecydowanie wzrasta, gdy zamawiający decyduje się na indywidualne wykończenie. Zastosowanie papieru w kolorze kremowym, chamois wpływa na cenę, ale za to gadżet ten staje się produktem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Oferujemy nie tylko wysokiej jakości kalendarze książkowe 2019, ale również personalizowane, również w dobrej cenie. Proponujemy w cenniku grawerowanie logo lub imienia i nazwiska. Takie dodatki świetnie prezentują się na skórzanej okładce.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Indywidualne wykończenie kalendarza, to również wstążka z nadrukiem. Wykonujemy go techniką sublimacji. Drukujemy logo i hasła reklamowe. Dzięki temu każdy nawet tani organizer może stać się elegancki i wyjątkowy.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Kalendarz książkowy 2019 może mieć zaokrąglone narożniki – nasz cennik przewiduje zaokrąglenie bloku, jak i okładki. Tak wykończony produkt jest niedrogim, praktycznym narzędziem pracy i zarazem eleganckim gadżetem firmowym.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aluminiowa blaszka w srebrnym kolorze to doskonały dodatek do każdego kalendarza książkowego. Ma wymiar 50x15 mm. Takie dodatki są raczej tanie (niska cena), a sprawiają, że terminarz zyskuje na jakości.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Zamawiając profesjonalny produkt z naszego cennika w wersji książkowej, warto domówić dodatek w postaci gumki do kalendarza. Oferujemy gumki różnej grubości i różnego rodzaju. Na każdej z nich jesteśmy w stanie nadrukować logo.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Niektórzy nasi klienci wpisując do wyszukiwarki hasła kalendarze książkowe cennik, rozglądają się ceną takich dodatków jak okucia do terminarza. Obawiają się, że jest to zbyt kosztowne. Tymczasem oferujemy tanie okucia idealnie pasujące do kalendarza książkowego z garbikami.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Do kalendarzy książkowych b5 oferujemy kartonowe pudełka, które tworzymy z białego kartonu o gramaturze 300g. Na każdym z nich możemy w niskiej cenie wydrukować logo lub inne firmowe oznaczenie.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Jeśli chcesz zrealizować nowy kalendarz książkowy dla firmy, zapewne masz pewne niejasności dotyczące ceny i kosztu kalendarza firmowego na kolejny rok… Na kilka istotnych kwestii odnajdziesz odpowiedź niżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi to napisz do nas, pomożemy.

Czy wykonujecie tanie kalendarze książkowe?

Od lat realizujemy wszelkiego rodzaju produkty reklamowe, zarówno tanie kalendarze, jak i te dopasowane do oczekiwań  klienta. Najczęściej jest tak, że tanie kalendarze książkowe zwykle nie idą w parze z jakością produktu. Chcąc uzyskać niską cenę kalendarza warto pomyśleć o kosztach produkcji. Można poszukiwać tańszych rozwiązań w postaci surowca w niższej cenie.
Interesuje mnie kalendarz książkowy – cena jego wykonania?
Dobra ceny za realizacje kalendarzy książkowych zależą od wielu zmiennych. Zasadniczo wpływają na to podstawowe parametry danego typu organizera dziennego lub tygodniowego. Na cenę kalendarza wpływa jego wielkość (małe rozmiary daję zwykle tańsze kalendarze) oraz sposób wykonania. Koszty generuje również ilość zamawianych produktów.
Czy podane ceny kalendarzy książkowych podlegają negocjacji?
Staramy się w naszej ofercie pokazywać dość niskie finalne ceny na wydanie kalendarza. Czasem podana cena w oczach klienta jest zbyt duża, mało atrakcyjna, wtedy staramy się poszukać czynników, które mają wpływ na końcową cenę druku kalendarza. Warto pomyśleć nad tanim opracowaniem samej okładki kalendarza książkowego.

Jakie są ceny kalendarzy książkowych, od czego zależą?

Zwykle cennik za kalendarze firmowe może być znacząco odmienny. Na finalną cenę takiego książkowego kalendarza dla firmy składa się z wielu elementów, rozmiar terminarza-notesu, rodzaj uszlachetnień, wybór indywidualizacji oraz jakość wybranych materiałów drukarskich do produkcji. To czy kalendarz jest tani wynika z wybranych materiałów.

Tanie kalendarze firmowe dzienne - czy macie?

W codziennej pracy unikamy tanich rozwiązań, lubimy podejmować się ambitnych realizacji prac reklamowych. Tani kalendarz książkowy raczej nie idzie w parze z jakością. Bywa, że budżet mocno ograniczony wymusza ekonomiczne rozwiązania. Kierując się tylko ceną musimy szukać optymalnych rozwiązań w postaci tanich kalendarzy książkowych z tłoczonym logo.
Czy wykonujecie kalendarze na zamówienie indywidualne?
Kalendarze realizowane na indywidualne zamówienie zdecydowana większość naszych zamówień. Zwykle opracowujemy organizery tworzone pod  oczekiwania klienta. To zwykle niska cena za kalendarz determinuje wybór. W ofercie nie mamy rozwiązań z gotowymi projektami. Zależy nam na tym, żeby kalendarze na zamówienie wyróżniały się wśród innych modeli.

Czy w cenniku macie tanie kalendarze książkowe w formie notesu?

Cennik notesów jest urozmaicony. Można trafić na naprawdę tanie kalendarze, ale tez są produkty prestiżowe szyte na miarę. W zasadzie każda realizacja wyceniana jest indywidualne. Kalendarze książkowe kalkulowane są indywidualnie pod odpowiednie parametry ustalane z klientem. Każdy reklamowy produkt wymaga indywidualnej wyceny.
Jaki jest koszt druku organizera w postaci notesu?
Jak przy każdym produkcie dla firmy, tak i tu - koszt druku kalendarza jest uzależniony od sporej ilości pozycji. Jeśli potrzebujesz taniego kalendarza książkowego to zwróć uwagę na format oraz ilość wydania. Na końcową cenę wpływają ponadto konkretne parametry wybranych materiałów. Tańsze wykończenie daj w rozrachunku mniejsze koszty danego kalendarza.

Profesjonalne a tanie kalendarze książkowe

W sklepach można dostać całkiem tanie kalendarze książkowe, ale nie są tak profesjonalne, jak te, tworzone na zamówienie pod indywidualne wytyczne klienta. Dlatego mimo wszystko poleca się kupowanie bezpośrednio u producenta. Trzeba natomiast przyznać, że choć z pozoru produkty te wydają się bardzo drogie, w rzeczywistości są atrakcyjne cenowo. Dziś cena kalendarzy książkowych znacznie spadła. Przede wszystkim są regulowane zależnie od indywidualnych oczekiwań, sposobu wykończenia i zastosowanych materiałów. Każdy może więc kupić kalendarz w całkiem atrakcyjnej dla siebie cenie.

strzalka wciecie

Cena kalendarzy książkowych tworzonych na zamówienie

Coraz więcej osób przed ostatecznym złożeniem zamówienia na kalendarze 2019, zastanawia się i chce wiedzieć, ile będą kosztować. Posługując się hasłem kalendarze cena, mają nadzieję, że znajdą szczegółowy cennik tych produktów. Otóż każdy producent ma swoje ceny, a ceny poszczególnych produktów zależą od wielu czynników. Tak więc hasło kalendarz cena w tym wypadku niewiele pomoże. Należy wobec tego poważnie zastanowić się nad tym, jak tani kalendarz ma wygadać, jakie funkcje ma posiadać, jak powinien być wykończony i z jakich materiałów wykonanych. Trzeba również określić ilość egzemplarzy. Dopiero z tymi informacjami można zgłosić się do producenta po szczegółową wycenę. Tak więc cennik kalendarzy książkowych na kolejny rok nie jest stały. Aktualnie istnieje możliwość trafienia na tanie kalendarze firmowe, ponieważ konkurencja jest bardzo duża i każdy producent stara się za wszelką cenę zdobyć jak najwięcej klientów. Jednak nie ma też co liczyć na to, że ktoś będzie produkował je za pół darmo. Starannie wykończone, z licznymi dodatkami, profesjonalne i praktyczne kalendarze muszą kosztować. Ile dokładnie, każdy musi już sprawdzić samodzielnie, bo to jak wiadomo, kwestia indywidualna.

strzalka wciecie

Niska cena kalendarza 2019, duża ilość praktycznych dodatków

Teraz nawet tanie kalendarze od producenta mogą być wyposażone w dużą ilość praktycznych i ciekawych dodatków. Ich wybór należy do każdego z osobna. Wszystko można ustalić podczas już pierwszej i jedynej rozmowy z przedstawicielem czy bezpośrednio z producentem. W kalendarzu książkowym można zastosować dodatkowe strony z reklamą. Mogą to być na przykład zdjęcia produktów, usług czy inne dotyczące firmy, tak by były z nią kojarzone. W ich wnętrzu da się też wykonać specjalną tasiemkę z nadrukowanym logo, w celu sprawienia, aby kalendarz firmowy ten był bardziej indywidualny. Oryginalny może być nawet terminarz. Sposobów na wykonanie kalendarza książkowego jest naprawdę wiele. Stale pojawiają się jakieś nowe propozycje, przychodzi moda na kolejne elementy i metody ich tworzenia. Warto więc być w tym temacie na bieżąco. Trzeba tylko mieć świadomość, że kalendarz w dobrej cenie to głównie ten, który posiada standardowe dodatki, a nie nowości. Chcąc wobec tego zamówić nowoczesne kalendarze, trzeba się nieco bardziej wykosztować. Zamawiając większą ilość kalendarzy, można nieco zaoszczędzić. Producenci oferują niskie ceny na kolejny rok, dlatego warto zorientować się w szczegółach.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.