kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Notatnik reklamowy A4

NOTATNIK FIRMOWYREKLAMOWY PRODUKT W TWARDEJ SKÓRZANEJ OPRAWIE

Notes reklamowy z grawerem logo to coraz częściej poszukiwany gadżet reklamowy. Biorąc pod uwagę dodatkowe funkcje, notatnik a4 firmowy to praktyczny upominek dla klienta. Eleganckie notatniki z nadrukiem dla firm są pożądanymi gadżetami na konferencje czy targi. W takim miejscu zawsze jest potrzeba wykonania notatek. Można zamówić notes w kratkę lub linię, całość zamknięta w twardej oprawie, może być z gumką. Reklamowy notes z logo to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią notować. Przy tym eleganckie notatniki A4 firmowe to ciekawa reklama – nadrukowane na okładce czy grawerowane logo to świetna promocja firmy.

Koszty notatnika

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.15,00 zł
100 szt.14,50 zł
200 szt.13,90 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. notatników

Na ostateczną cenę firmowego notesu z logo mogą wpływać różne elementy (personalizowany notatnik a4, notes). Sprawdź cenę na swoje notatniki reklamowe...

PARAMETRY NOTATNIKA

Format 205x280 mm
Objętość 192 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Typ oprawy oprawa twarda, oprawa flex (miękka)
Notes Notatnik może być w kratkę, linie, kropki, czysty lub indywidualny wydrukowany wielokolorowy layout
Opcje dodatkowe Eleganckie notatniki reklamowe a4 mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki

klasyczne Oprawy notatników

Notatnik reklamowy powinien mieć solidną oprawę. Twarda oprawa notesu reklamowego A4 jest jego skuteczną wizytówką. Zazwyczaj to właśnie odpowiednio dobrana oprawa notatnika może decydować o końcowym wyborze i zakupie notesu z logo. Wybór oprawy nadaje naszym produktom reklamowym A4 indywidualnego charakteru. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty wzorów oprawa skóropodobnych lub innych tworzyw. W dobrej cenie eleganckie notesy z logo mogą być wyprodukowane na zamówienie z wysokiej jakościowo skóry. Do notesów z gumką polecamy okleinę skórzaną czy też oprawę zbliżoną fakturą do płótna, stali czy drewna.

autorskie notatniki dla firm

Autorskie notesy reklamowe A4 można indywidualizować na kilku płaszczyznach. Notatnik z logo może mieć zarówno indywidualny projekt okładki, jak również indywidualnie zaprojektowany środek. Oryginalna i pomysłowo zaprojektowana okładka powoduje, że notes A4 w kratkę staje się ciekawym produktem reklamowym. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowania tego typu rozwiązaniem. A może i Ty zdecydujesz się na taki prestiżowy gadżet reklamowy? Oryginalny projekt graficzny na okładce notesu może to zapewnić. Już dziś zamów elegancki notes z nadrukiem grafiki.

Notatnik reklamowy - dodatki

Ciekawe i funkcjonalne dodatki do notesu z logo firmy to podstawa udanego końcowego produktu reklamowego. W naszej ofercie znajdziesz notatniki reklamowe a4 z tłoczeniem logo firmy lub z grawerem. Może tez być okładka z gumką. Każdy model możesz wzbogacić o różnego rodzaju dodatki, tym samem twój notes A4 zyska na funkcjonalności. Dodatkowa personalizacja może podnieść zalety wizualne notatnika firmowego. Wklejki umieszczone w notesie, wstążka z nadrukiem zwiększają szansę na przekazanie odbiorcy dodatkowych treści reklamowych. A dodatkowe obszycie lub zaokrąglenie twardej oprawy notesu podnosi jego walory estetyczne.

Wielu zastanawia się dlaczego notesy w formacie A4 z logo czy też indywidualne notatniki reklamowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Otóż, firmy potrzebują ciekawych propozycji gadżetów, które dają wsparcie w działaniach promocyjnych firmy. Ponadto idealnie nadaje się jako elegancki notes prosto od producenta. Jako produkt stosowany w działaniach marketingowych firmy doskonale radzą sobie nasze notesy w twardej oprawie z skóry. Ciekawym rozwiązaniem, w dobrej cenie jest również notes z gumką oraz skórzana okładka z tłoczonym logo. Grafika na okładce notesu zwiększa potencjał reklamowy notesu a4. Warto szukać ciekawych dodatków, które zapewne podniosą prestiż notatnika reklamowego. Przez to ten funkcjonalny upominek stanie się eleganckim firmowym gadżetem.
INTERESUJĄ CIĘ NOTESY REKLAMOWE DLA FIRM?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena notatnika firmowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

W jaki sposób są wysyłane notatniki reklamowe a4?

Nasze notatniki firmowe A4 z grawerem czy też inne notesy z logo  są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej. Pakowane są w odpowiednio zabezpieczone kartony. Przy zamówieniach bardzo dużych ilości, produkty firmowe wysyłane są na palecie w celu optymalizacji kosztów i zapewnienia większego bezpieczeństwa w transporcie.
Jaki jest czas realizacji notesu a4 w kratkę?
Standardowy czas realizacji na notesy reklamowe to czas 15-20 dni roboczych. Ekskluzywny notes może mieć znacznie dłuższy czas realizacji, który jest ustalany indywidualnie. Czas wykonania na notesy z logo firmy zależy od ilości jak i dodatków wybranych do danego produktu reklamowego.

Macie notatnik a4 w kratkę, czy może być w oprawie ze skóry naturalnej?

Elegancji notes A4 w oprawie skórzanej występuję u nas w trzech wersjach. Może to być model z logo z wkładem w linie lub kratkę lub może to być notatnik firmowy z indywidualnie zaprojektowanym środkiem notesu.
Czy jest możliwość zamówienia notesu indywidualnego A4?
Notesy A4 można zamówić z wielu oprawach, również może to być model w oprawie twardej z indywidualną grafiką. Terminarz-notes indywidualny to jeden z najchętniej wybieranych produktów dziennych, wybierany ze względu na sporą przestrzeń reklamową na okładce.
Wykonujecie notes reklamowy z gumką?
Notes reklamowy dla firmy to coraz bardziej popularny gadżet reklamowy. Posiadamy notesy z logo firmy a4, do których możemy zamontować gumkę w różnych kolorach. Również notes z okładką twardą indywidualną może mieć dodatkowo zamontowaną gumkę.

Czy notatnik z logo firmy może mieć wstążkę z nadrukiem?

Prestiżowy notes skórzany a4 może mieć dodatkowo wykonaną wstążkę z firmowym nadrukiem. Taki notatnik z logo firmy i indywidualizowaną wstążką ma nieznacznie dłuższy termin wykonania niż standardowy produkt  firmowy z logo, ale warto go zamówić z gumką i wstążką.

Czy notatniki reklamowe dla firm mogą mieć oprawę indywidualną?

W naszej ofercie znajdziecie notesy a4 z gumką jak również notatniki reklamowe z oryginalnym nadrukiem. Indywidualna oprawa, która wyróżni notes w twardej oprawie, z pewnością jest znacznie większym nośnikiem reklamowym niż standardowy gadżet z grawerowanym logo.
Czy skóra to właściwy materiał na notesy dla firmy?
Firmowe notesy z skóry to produkt wysokiej jakości. Odpowiedź na pytanie czy naturalna skóra jest trafionym materiałem na oprawę jest wręcz oczywista. Skóra o wysokiej jakości, w którą są oprawione notesy powoduje, że zwykły produkt staje się eleganckim prezentem klasy premium dla każdej firmy.

Notatniki reklamowe a4 eleganckim upominkiem dla klientów

Kiedy zdawać by się mogło, że notatniki reklamowe są zwyczajną reklamą okazuje się, że mogą stanowić elegancki, całkiem praktyczny upominek dla klientów. Wystarczy je tylko odpowiednio wykonać, aby przydały się klientom, a dla firmy pełniły funkcję skutecznej reklamy. Aktualnie w sprzedaży dostępne są przeróżne książkowe notatniki, także te większe w formacie a4. Również te cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Profesjonalnie wykończony notatnik reklamowy a4 w twardej oprawie to gwarancja pełnej satysfakcji i zarazem szansa na pozyskanie nowych klientów. Dziś coraz większa liczba przedsiębiorców rozdaje takie właśnie gadżety swoim klientom. Warto dołączyć do ich grona.

strzalka wciecie

Jak wykończyć notatnik reklamowy dla firmy?

Należy pamiętać, że notatnik a5 czy a4 można wykonać na wiele różnych sposobów. Producent stosuje różnego rodzaju papier, proponuje różną oprawę, możliwość wykonania grawera logo czy jakiegoś specjalnego nadruku. Wspomina też o tym, że we wnętrzu każdego notatnika niezależnie od formatu, mogą znaleźć się dodatkowe strony ze zdjęciami firmy. W razie potrzeby, producent jest w stanie zastosować też gumkę lub wstążkę z nadrukiem firmowym. Tak więc opcji wykończenia jest wiele, a efekt końcowy zależy od sposobu ich połączenia. Każdy zamawiający stoi przed tak trudnym zadaniem, jakim jest dobór odpowiednich elementów. Jednak na szczęście producent służy swoją radą, więc można spodziewać się, że notatnik ten w wersji już ostatecznej będzie idealnym produktem. Im więcej dodatków, elementów specjalnych w notatniku, tym lepiej dla firmy, która go zamawia. Taki notatnik firmowy z nadrukiem to szereg korzyści, o których powinien dowiedzieć się każdy, kto jeszcze nie zdecydował się na ten produkt. Właściwie notatniki a4 dla firm produkuje się od dłuższego czasu i to nie bez powodu. Służą jako reklama i to reklama niezwykle skuteczna. Sam notatnik jest dla właściciela praktycznym narzędziem przydatnym w pracy i w domu. .

strzalka wciecie

Notatnik firmowy w twardej oprawie

Producenci podpowiadają, aby zamawiający wybierali notatnik w twardej oprawie. Informują, że te nie tylko elegancko wyglądają, ale też są zdecydowanie solidniejsze od tych z miękką okładką. Istnieją różne formy notatnika, ale ten z okładką, szczególnie twardą, a tym bardziej ze skórzaną, to najbardziej elegancka forma notesu, biurowego gadżetu. Profesjonalny notatnik a5 z gumką lub a4 z pewnością będzie wpływał na pozytywny wizerunek firmy. Dlatego staranne wykończenie go i zastosowanie odpowiednich elementów może przyczynić się do uzyskania oczekiwanego efektu. Dziś notatniki reklamowe producent oferuje w wielu wariantach. Także samą oprawę tworzy na wiele różnych sposobów. Trzeba wobec tego poważnie zastanowić się nad takimi szczegółami, aby kupiony i tym samym zamówiony produkt spełniał wszystkie oczekiwania. Twarda oprawa skórzana lub nie, pokryta w pełni grafiką w postaci firmowych zdjęć reklamowych to połowa sukcesu jeżeli chodzi o budowanie wizerunku firmy i jej reklamę. Pomimo iż notatniki w skórzanej oprawie wyglądają tak profesjonalnie i solidnie, są produktami w miarę tanimi. Dziś takie wyroby, chyba ze względu na konkurencję, nie mogą być po prostu tak drogie, jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu.

KONTAKT Z NAMI
Potrzebujesz oferty na notes reklamowy z tłoczonym logo formatu A5, a może interesuje Cię duży notatnik a4? Nie wiesz jaki model zamówić, szukasz najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twoje firmy. Wahasz się czy wybrać notes z gumką w oprawie flexi z skóry czy też produkt z indywidualnym projektem grafiki. Zadzwoń do nas, a pomożemy dobrać idealne rozwiązanie.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.