Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Do naszych kalendarzy książkowych proponujmy szereg ciekawych elementów dodatkowych, które na pewno zwiększą funkcjonalność naszych kalendarzy książkowych oraz podniosą ich walory estetyczne. Dodatki w postaci wklejek i wyklejek reklamowych dają nam możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowo-sprzedażowych, a elementy takiej jak gumka do zamykania, garbiki, okucia narożników czy srebrzone brzegi sprawią, że kalendarz zyska dodatkowe walory estetyczne, już nie będzie zwykłym terminarzem, a produktem marki Premium.

Tłoczenie logo

Tłoczenie logo firmy wykonywane jest na okładce kalendarza książkowego. Tłoczenia wykonujemy na sucho (na gorąco), na złoto, srebrno lub w wybranym dostępnym kolorze. Oferujemy możliwość wykonania matryc do tłoczenia zarówno aluminiowych jak i mosiężnych.

Wklejka reklamowa

Jedno lub dwustronnie zadrukowana kartka wklejona w dowolnym miejscu terminarza, najczęściej na jego początku. Oferujemy wykonanie projektu wklejki reklamowej lub druk z materiałów powierzonych przez klienta.

Wyklejka reklamowa

Wyklejka to doskonały dodatek reklamowy do kalendarza książkowego. Dzięki niej możemy personalizować swój produkt, przemycić treści reklamowe. Standardowo wyklejka w terminarzu jest niezadrukowana. Jej lewa część jest przyklejona do okładki, a prawa część stanowi pierwszą kartkę kalendarza. Istnieje możliwość wykonania dwóch wyklejek, tylnej i przedniej.

Registry

Istnieje możliwość wycięcia w kalendarzu jedno- dwu- lub czterorzędowe registrów czyli wycięcia z boku w bloku kalendarza książkowego ułatwiające szybki dostęp do żądanego miesiąca.

Papier chamois

Papier chamois czyli papier kremowy. Nadaje kalendarzom ekskluzywności. Kremowy papier bezchlorkowy w kolorze kremowym lub kości słoniowej jest eleganckim dodatkiem, który wpływa bardzo pozytywnie na wykończenie kalendarza.

Personalizacja laserowa

Oferujemy personalizację laserem okładki kalendarza książkowego. Okładka grawerowana laserem zyskuje indywidualność. Grawerować możemy zarówno logo firmy, ale przede wszystkim proponujemy grawer imienia i nazwiska na okładce kalendarza.

Tłoczenie nazwisk

Istnieje możliwość zindywidualizowania kalendarza książkowego poprzez wytłoczenie na nim imienia i nazwiska. Tłoczenie nazwisk na kalendarzu wykonujemy metodą termodruku na gorąco lub za pomocą folii metalizowanej. Używamy specjalnej czcionki przy tłoczeniu nazwisk na okładce kalendarza.

Tasiemka z nadrukiem

Możliwe jest zamówienie kalendarza z indywidualną tasiemką. Tasiemka z nadrukiem firmowym może być wykonana techniką sublimacji lub może to być to elegancka tkana bądź żakardowa tasiemka.

Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Nasze kalendarze książkowe mogą mieć zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Taki sposób wykończenia kalendarza nadaje mu pewnej elegancji i szlachetności oraz jest bardzo praktyczny przy użytkowaniu kalendarza.

Chromowane cyfry roku

Kalendarz na zamówienie z metalowymi cyframi roku to nowość w naszej ofercie. Chromowane cyfry umieszczone na okładce kalendarza podnoszą walory estetyczne oprawy kalendarza. Powierzchnia liter jest błyszcząca (chromowana). Standardowo cyfry umieszczamy w prawym górnym rogu i podkreślamy tłoczoną poziomą linią, jednak miejsce umieszczenia cyfr na kalendarzu jest dowolne.

Blaszka z grawerowanym logo

Kalendarz książkowy z grawerowanym logo, które teraz może być umieszczone na specjalnej aluminiowej blaszce o wymiarze 50x15 mm. Tłoczona blaszka do umieszczenia na kalendarzu ma zaokrąglone rogi i jest pokryta cienką warstwą srebrnej farby, które po wygrawerowaniu odsłania błyszcząca powierzchnie blaszki.

Gumka do zamykania kalendarza

Gumka do kalendarza to bardzo praktyczny sposób zamykania okładki kalendarza książkowego  za pomocą dołączonej gumki. Gumki występują w bogatej kolorystyce. Gumka do zamykania kalendarza-organizera może być gładka lub pleciona. Istnieje również możliwość kolorowego nadruku na gumce.

Gumka do kalendarza z przesuwanym emblematem

Rozwiązanie dla wymagających klientów, który potrzebują oryginalny kalendarz książkowy. Proponujemy nietuzinkowe rozwiązanie - gumkę do zamykania z emblematem z logo wytłoczonym w metalu bądź grawerowanym laserowo. Emblemat umieszczony jest na szerokiej gumowej tasiemce, stanowiącej jednocześnie zamknięcie kalendarza książkowego.  Gumki występują w bogatej kolorystyce.

Garbiki

Specjalne uwypuklenia na grzbiecie kalendarza książkowego. Garbiki niezwykle podnoszą wartość estetyczną okładki skóropodobnej kalendarza. Dzięki garbikom organizer nabiera prestiżu , staje się bardzo eleganckim produktem premium.

Okucia narożników kalendarza

Okucia do kalendarza książkowego mogą być w kolorze srebra lun złota. Zastosowanie metalowych okuć w terminarzu książkowym nadaje mu szlachetności i elegancji. W połączeniu z garbikami i skórzaną okładką organizer zyskuje niesamowicie ekskluzywny wygląd.

Srebrzenie brzegow kalendarza

Srebrzenie lub złocenie brzegów organizera polega na pokryciu brzegów kalendarza książkowego specjalna farbą. Wybarwione brzegi nadają kalendarzowi  niezwykłej elegancji.

Pudełko kartonowe do kalendarza

Standardowe pudełko do kalendarza książkowego, wykonane z kartonu w kolorze białym. Na opakowaniu można stosować nadruk firmowy.

Pudełko ozdobne do kalendarza

Chcesz podarować kalendarz w formie prezentu, koniecznie musisz kalendarza zapakować w nasze luksusowe pudełko do kalendarza. Pudełko wykonane jest z bardzo szlachetniej tektury falistej. Istnieje możliwość wytłoczenia logo firmy na pudełku.

Foliowa kieszonka na wizytówkę

Proponujemy wklejenie kieszonki z foli na wizytówkę. Kieszonka w kalendarzu firmowym pozwoli nam umieścić w niej swoją wizytówkę. Kieszonka wykonana jest w przeźroczystej folii.

Foliowa kieszonka trójkątna

Trójkątną kieszonkę można wkleić z tyłu lub z przodu wewnętrznej okładki. Kieszonka w kalendarzu pozwoli umieścić w niej ważne informacje, aby nam nie wypadły z kalendarza. Kieszonki z przeźroczystej folii posiadamy w różnych wielkościach.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Nasze personalizowane wyroby zyskują coraz większą popularność. Zamówienia realizujemy dla klientów z całej Polski. Toruń, Warszawa czy Bydgoszcz to tylko wybrane miejscowości, do których trafiły nasze produkty. Oferujemy nie tylko proste kalendarze książkowe z tłoczeniem, ale również z innymi dodatkami. Gumki do zamykania, garbiki, kolorowe brzegi kalendarza, logo na okładce, dodatkowe strony ze zdjęciami – wszystko to jest jak najbardziej realne.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Każdy nasz kalendarz książkowy personalizowany może mieć własną okładkę. Jeżeli więc takie masz marzenie, z przyjemnością je zrealizujemy. Nasze kalendarze książkowe 2020 są nie tylko indywidualnie wykończone, ale również w dobrej cenie. Koniecznie zwróć uwagę na ten produkt.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Logo umieszczamy na okładce terminarza. Oferujemy kalendarze książkowe z tłoczeniem, które sprawia, że nasz wyrób staje się automatycznie ekskluzywnym produktem. Takie firmowe oznaczenie to również gwarancja indywidualnego wykończenia.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe
Nasz kalendarz książkowy z gumką może posiadać dodatkowe strony, na których zazwyczaj umieszcza się reklamę firmy – firmowe zdjęcia. Już teraz można zamawiać projekt na kalendarz książkowy 2020. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Wycinane registry
Wycinane registry
Nasi klienci coraz częściej zamawiają kalendarze książkowe z tłoczeniem i dodatkowo z wycinanymi registrami. Takie produkty elegancko wyglądają i są niezwykle funkcjonalne. Pragniemy podkreślić, że nasze wyroby mogą mieć dwu lub czterorzędowe wcięcia.
Papier kremowy
Papier kremowy
U nas kalendarz książkowy personalizowany może mieć wnętrze wykonane z papieru kremowego – chamois. Papier ten zdecydowanie podnosi walory estetyczne, staje się produktem ekskluzywnym, wyrobem klasy premium.
Kalendarz książkowy personalizowany

Kalendarz książkowy personalizowany

Personalizacja w naszym wykonaniu, to na przykład grawerowanie logo firmy na okładce kalendarza lub nawet imienia i nazwiska. Takie tłoczenie do kalendarza książkowego wykonujemy na wiele sposobów, aby pozyskać wyrób wysokiej jakości.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Ciekawym dodatkiem do kalendarza książkowego jest wstążka z nadrukiem. Oferujemy wstążki różnej szerokości i koloru. Na każdej z nich możemy wykonać nadruk – logo lub hasło firmowe. Nadruk ten wykonujemy metodą sublimacji.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
W naszej ofercie znajdziesz kalendarze z zaokrąglonymi narożnikami zarówno bloku, jak i okładki. Tak wykonany kalendarz książkowy jest nie tylko elegancki, ale również funkcjonalniejszy, zarazem wygodny w użyciu.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby podnieść walory estetyczne kalendarza i zarazem sprawić, aby był to produkt personalizowany, proponujemy blaszkę z logo firmy. Blaszka jest aluminiowa, ma wymiar 50x15 mm. Pokryta jest srebrną farbą, dzięki czemu wygląda elegancko.
Gumka z logo
Gumka z logo
Dzięki takim dodatkom jak gumka kalendarz książkowy staje się produktem niezwykle praktycznym. Można go łatwo zamykać i otwierać. Na gumce drukujemy logo firmy. W ten sposób tworzymy oryginalne kalendarze reklamowe dla firm.
Okucia do kalendarza

Okucia do kalendarza

Tworząc kalendarze z logo firmy, proponujemy też okucia narożników okładki. Wykonujemy je w kolorze srebra i złota. Dzięki nim produkt zyskuje elegancki wygląd. Okucia te idealnie prezentują się w personalnych kalendarzach książkowych z garbikami, wykończonych oprawą ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Aby bezpiecznie transportować gotowe kalendarze firmowe albo w sposób elegancki wręczyć je konkretnym osobom, proponujemy kartonowe pudełka z białego kartonu o gramaturze 300g. Wykonujemy na nich firmowy nadruk.
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaki jest termin wykonania na kalendarze książkowe z tłoczeniem?

Standardowy czas realizacji na kalendarze książkowe z tłoczeniem to czas 3-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Czas produkcji na kalendarze z gumką może ulec zmianie, ze względu na wprowadzone dodatki i personalizację. Każdy dodatkowy element poza tłoczeniem, jak srebrzenie brzegów, gumka do zamykania czy wklejenie wklejek powoduje, że ten czas może znacznie się wydłużyć.

Interesuje mnie kalendarz z nadrukiem – jaki termin wykonania?

Termin wykonania kalendarza z nadrukiem na okładce to czas 20-25 dni roboczych. Czas też może ulec wydłużeniu bądź skróceniu w zależności od ilości elementów dodatkowych – gumka na okładce, symbol tłoczony - jak również okresu w jakim zostało złożone zamówienie na kalendarz personalizowany.

Czy kalendarz z nadrukiem może mieć gumkę?

Kalendarze z nadrukiem w standardowej oprawie mogą posiadać szereg różnego rodzaju elementów dodatkowych. Ostatnimi czasy sporą popularnością cieszy się gumka do zamykania kalendarza czy nawet gumka na długopis. Ciekawy dodatek, który powoduje, że produkt staje się nowoczesnym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.

Czy macie w ofercie kalendarz książkowe z gumką?

Oferta na personalizowane kalendarze firmowe z tłoczeniem jest bardzo bogata, nie tylko w zakresie szerokiego wachlarza opraw z nadrukiem do wyboru, ale również ze względu na możliwość wprowadzenia elementów dodatkowych. Kalendarze książkowe z gumką to jeden z hitów ostatnich lat, który świetnie sprawdza się jako gadżet reklamowy.
Gumka do zamykania kalendarza może mieć wybrany kolor?
Nasze kalendarze książkowe z gumką cieszą się coraz większą popularnością. Barwiona gumka to ciekawy element powodujący zwiększenie funkcjonalności produktu. Gumka do kalendarza może być w dowolnie wybranym przez klienta kolorze, dzięki czemu można stworzyć naprawdę ciekawy model personalizowany.
Jakie dodatki są ma kalendarze personalizowane?
W naszej ofercie klienci mają do wybór nie tylko szeroka gamę różnego rodzaju opraw z gumką, z tłoczeniem logo do wyboru, ale również dodatków, dzięki którym kalendarz z nadrukiem może być indywidualnie personalizowany. Dobór odpowiednich elementów, indywidualna grafika na okładce czy nietuzinkowy layout środka, wszystko to wpływa na końcowy odbiór kalendarza.
Istnieje możliwość tłoczenia logo na okładce?
Jako producent materiałów reklamowych staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby nasze kalendarze z gumką były jak najlepiej obrandowane. Standardowym i najczęściej wybieranym sposobem oznakowania terminarza firmowego jest nadruk lub tłoczenie logo na okładce kalendarza.
Czy tłoczenie logo na okładce jest dodatkowo płatne?
Kalendarze z tłoczonym logo są wyceniane indywidualne. Takie elementy jak tłoczenie logo czy wstążka z nadrukiem są to elementy dodatkowo płatne. Takie gadżety  książkowe z tłoczeniem wymagają wykonania odpowiedniej matrycy do tłoczenia, której cena jest uzależniona od wielkości tłoczonego logo.

Personalizowany elegancki kalendarz książkowy z gumką i dodatkami

Kalendarz biurowy, osobisty, podręczny czy po prostu kalendarz bez względu na konkretne określenia, można wykonać na wiele różnych sposobów, zawsze z dbałością o indywidualne oczekiwania zamawiającego. Aby produkt ten był praktyczny i dobrze się prezentował, warto zadbać o kilka dodatków. Profesjonalny kalendarz książkowy z gumką może zawierać w swym wnętrzu mnóstwo dodatkowych elementów. Tym sposobem zyskuje większą atrakcyjność i staje się jeszcze praktyczniejszy. Warto więc zorientować się, jakie dodatki może mieć ten biurowy przedmiot i czy gumka do kalendarza to dobry wybór.

strzalka wciecie

Gumka do kalendarza 2020 i inne dodatki

Jeżeli chodzi o dodatki do wyrobów kalendarzowych, to jednym z nich z pewnością jest gumka do kalendarza 2020. To praktyczna rzecz, dzięki której można wygodnie zamykać i otwierać kalendarz. W razie potrzeby może służyć też jako zakładka. Jednak do tego celu producent opracował specjalną tasiemkę z nadrukiem, która w tym wypadku sprawdza się zdecydowanie lepiej. Poza tym można wykonać kalendarz książkowy personalizowany, czyli na przykład z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. Ciekawą opcja jest wklejka reklamowa. To strona ze zdjęciami firmy. Taki kalendarz zwykle występuje pod nazwą kalendarz książkowy tłoczonym logo i zdjęciami. W celu uatrakcyjnienia tego produktu producent poleca takie dodatki jak registry, papier chamois, zaokrąglone narożniki bloku i okładki, a także chromowane cyfry roku czy garbiki. Opcji wykończenia tego kalendarza jest wiele. Także trzeba się na coś zdecydować jeszcze przed ostatecznym złożeniem zamówienia. Warto też skonsultować to z wykonawcą. Ten zwykle ma wiele do powiedzenia w danym temacie. Podpowie wobec tego, jak wykończyć personalizowany kalendarz 2020, jakie elementy w nim zastosować, aby był praktycznym narzędziem pracy i eleganckim gadżetem każdego pracownika pracującego na stanowisku biurowym.

strzalka wciecie

Gumka do kalendarza 2020 i inne dodatki

Pod hasłem kalendarze książkowe skóra znaleźć można ofertę kalendarzy na rok 2020 zwykle tworzonych na wiele różnych sposobów. Producenci polecają te produkty dla wszystkich prowadzących własny biznes. Są przeznaczone nie tylko dla właścicieli, ale również dla ich pracowników. Każdy pracodawca powinien obdarować nimi swoich ludzi. Tak praktyczne narzędzia pracy będą jednocześnie skuteczną reklamą firmy, a to rodzi podwójne korzyści. Profesjonalna personalizacja kalendarza z gumką przyczyni się do poprawy wizerunku firmy. Tym sposobem stanie się ona bardziej rozpoznawalna na rynku. Poza tym warto wiedzieć, że kiedy pracownicy konkretnej firmy zaczną posługiwać się tak eleganckim, solidnie wykonanym kalendarzem z logo firmy poza murami siedziby, ta stanie się w oczach zupełnie obcych ludzi, innych podmiotów i potencjalnych klientów, firmą godną uwagi, rzetelną i przede wszystkim profesjonalną. Taki organizer zawsze sprawia dobre wrażenie. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak tylko zdecydować się na tę inwestycję. Zamów kalendarz z gumką i tłoczeniem logo – wybierz praktyczne dodatki, aby podnieść wartość tego produktu i jednocześnie skutecznie zwiększyć jego atrakcyjność.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=232753867
Nieprawidłowy kod