Kalendarze książkowe

Do naszych kalendarzy książkowych proponujmy szereg ciekawych elementów dodatkowych. Dedykowane kalendarze personalizowane książkowe 2021 porzez wybrane opcje na pewno zwiększą swoją funkcjonalność oraz podniosą swoje walory estetyczne. Dodatki w postaci wklejek i wyklejek reklamowych, tłoczenie logo, dają nam możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowo-sprzedażowych, a elementy takiej jak gumka do zamykania, garbiki, okucia narożników czy srebrzone brzegi sprawią, że kalendarz zyska dodatkowe walory estetyczne, już nie będzie zwykłym terminarzem, a produktem marki premium.

Tłoczenie logo na kalendarzu

Tłoczenie logo

Tłoczenie logo na kalendrzach książkowych wykonywane jest na okładce. Tłoczenia wykonujemy na sucho (na gorąco), na złoto, srebrno lub w wybranym dostępnym kolorze. Oferujemy możliwość wykonania personalizowanych matryc do tłoczenia zarówno aluminiowych jak i mosiężnych.
Tłoczenie wzoru

Tłoczenie wzoru

Niezwykle efektowną formą personalizowania okładki kalendarza książkowego na rok 2021 jest tłoczenie wzoru graficznego. Można zaprojektować interesujący motyw wizualny, który nawiązuje do oferty firmy. Tłoczenia realizujemy na sucho (na gorąco), na złoto, srebrno lub w dostępnym kolorze.
Grawerowane logo

Grawerowane logo

Istnieje możliwość zindywidualizowania kalendarza książkowego dla firmy poprzez grawerowanie na nim logo. Taki rodzaj personalizacji nie na każdym rodzaju materiału wychodzi równie efektowanie.
Chromowane logo

Chromowane logo

Kalendarz na zamówienie z metalizowanym elementem to ciekawa pozycja w naszej ofercie. Chromowane logo czy rok 2021 umieszczone na okładce kalendarza podnosi walory estetyczne oprawy kalendarza. Powierzchnia liter jest błyszcząca (chromowana). Miejsce umieszczenia logo czy roku na okładce jest dowolne.
Nadruk UV logo

Nadruk UV logo

Personalizacja kalendarzy poprzez druk UV to jedna z najnowocześniejszych technik. Dzięki utrwalaniu światłem UV nadruk jest trwały i odporny na ścieranie. Nie szkodzi mu woda, ani warunki atmosferyczne. Ta technika nadruku oferuje fotograficzną jakość, świetnie odwzorowuje kolory, bardzo wyraziste i nie blakną!
Hotstamping logo

Hotstamping logo

Technika hotstampingu daje możliwość uzyskania pozłacanego lub posrebrzanego wykończenia organizera. Otrzymujemy taki efekt poprzez wytłaczanie na gorąco z wykorzystaniem odpowiednich stempli i folii metalicznych jak i niemetalicznych. Efekt jest długotrwały i niezwykle estetyczny.
Wyklejka reklamowa

Wyklejka reklamowa

Wyklejka to doskonały dodatek reklamowy do firmowego organizera. Chcąc przemycić treści reklamowe uzyskujemy  personalizowany kalendarz książkowy 2021. Standardowo wyklejka w terminarzu jest niezadrukowana. Jej lewa część jest przyklejona do okładki, a prawa część stanowi pierwszą kartkę kalendarza. Istnieje możliwość wykonania dwóch wyklejek, tylnej i przedniej.
Wklejka reklamowa

Wklejka reklamowa

Jedno lub dwustronnie zadrukowana kartka wklejona w dowolnym miejscu terminarza, najczęściej na jego początku. Oferujemy wykonanie indywidualnego projektu wklejki reklamowej lub druk z materiałów powierzonych przez klienta.
Papier chamois

Papier chamois

Papier chamois czyli papier kremowy. Nadaje kalendarzom 2021 ekskluzywności. Kremowy papier bezchlorkowy w kolorze kremowym lub kości słoniowej jest eleganckim dodatkiem, który wpływa bardzo pozytywnie na wykończenie kalendarza.
Registry

Registry

Istnieje możliwość wycięcia w kalendarzu jedno- dwu- lub czterorzędowe registrów czyli wycięcia z boku w bloku kalendarza książkowego ułatwiające szybki dostęp do żądanego miesiąca.
Tasiemka z nadrukiem

Tasiemka z nadrukiem

Możliwe jest zamówienie kalendarza reklamowego z indywidualną, niepowtarzalną tasiemką z logo firmy. Tasiemka z nadrukiem firmowym może być wykonana techniką sublimacji lub może to być to elegancka tkana bądź żakardowa tasiemka.
Plakietka z grawerowanym logo

Plakietka z grawerowanym logo

Kalendarz książkowy personalizowany z grawerowanym logo, które teraz może być umieszczone na specjalnej plakietce. Tłoczona blaszka do umieszczenia na kalendarzu ma zaokrąglone rogi i jest pokryta cienką warstwą farby, które po wygrawerowaniu odsłania błyszczącą powierzchnie plakietki.
Gumka do zamykania kalendarza

Gumka do zamykania kalendarza

Gumka do kalendarza to bardzo praktyczny sposób zamykania okładki kalendarza książkowego  za pomocą dołączonej gumki. Gumki występują w bogatej kolorystyce. Gumka do zamykania kalendarza-organizera może być gładka lub pleciona. Istnieje również możliwość kolorowego nadruku na gumce.
Gumka z przesuwanym emblematem

Gumka z przesuwanym emblematem

Rozwiązanie dla wymagających klientów, który potrzebują oryginalny kalendarz książkowy z gumką. Proponujemy nietuzinkowe rozwiązanie - gumkę do zamykania z emblematem z logo wytłoczonym w metalu bądź grawerowanym laserowo. Emblemat umieszczony jest na szerokiej gumowej tasiemce. Kalendarze ksiązkowe z gumką stanowiącej ciekawą opcje  zamknięcia.  Gumki występują w bogatej kolorystyce.
Zamykanie na klapkę

Zamykanie na klapkę

Klienci poszukujący kalendarzy z zamknięciem, często wybierają to rozwiązanie. Klapka z magnesem to niezwykle funkcjonalny dodatek. Dzięki temu mamy pewność, że nasz kalendarz 2021 nie otworzy się samoistnie. Uzupełnieniem tego dodatku jest uchwyt na długopis.
Personalizacja laserowa

Personalizacja laserowa

Oferujemy personalizowany kalendarz 2021 książkowy, dzięki laserowi możemy uzyskać niesamowity efekt na okładce notatnika z kalendarzem. Okładka grawerowana laserem zyskuje indywidualność. Grawerować możemy zarówno logo firmy, ale przede wszystkim proponujemy personalizowanie poprzez grawer imienia i nazwiska na okładce produktu.
Uchwyt na długopis

Uchwyt na długopis

Personalizowany kalendarz książkowy z uchwytem na długopis zwiększa funkcjonalność gadżetu. Jeśli nie chcesz poszukiwać ciągle czegoś do pisania to takie mocowanie na długopis z boku kalendarza 2021 jest właśnie dla Ciebie.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Nasz kalendarz personalizowany na kolejny 2021 rok może mieć zaokrąglony narożnii bloku i również okładki. Taki sposób wykończenia terminarza nadaje mu pewnej elegancji i szlachetności oraz jest bardzo praktyczny przy użytkowaniu codziennym kalendarza w pracy.
Grafika w okienkach

Grafika w okienkach

Niezwykle efektowną metodą personalizacji organizerów firmowych na rok 2021 jest dodanie grafiki reklamowej w dedykowanych okienkach. Oczywiście może tam być wszystko co potrzebujemy - logo i oferta firmy, ilustracje, grafiki. Nasz kalendarz reklamowy daje bardzo duże możliwości zaprezentowania marki.
Okładka łączona

Okładka łączona

Poszukujesz niestandardowej personalizacji swojego książkowego kalendarza na rok 2021. Okładka składająca się z połączenia dwóch materiałów o innym kolorze, jak i innej strukturze, daje niesamowite efekty wizualne. Również można łączyć wydruk grafiki reklamowej z materiałem skóropodobnym.
Okucia narożników

Okucia narożników

Okucia do kalendarza książkowego mogą być w kolorze srebra lub złota. Zastosowanie metalowych okuć w terminarzu firmowym nadaje mu szlachetności i elegancji. W połączeniu z garbikami i skórzaną okładką organizer zyskuje niesamowicie ekskluzywny, prestiżowy wygląd.
Garbiki

Garbiki

Specjalne uwypuklenia na grzbiecie kalendarza książkowego. Garbiki niezwykle podnoszą wartość estetyczną okładki skóropodobnej kalendarza. Dzięki garbikom personalizwaony organizer nabiera prestiżu , staje się bardzo eleganckim produktem premium.
Brzegi barwione

Brzegi barwione

Niezwykle unikatowym i zarazem eleganckim dodatkiem są barwione brzegi bloku terminarza. Można wybrać dowolny kolor, czy też nadrukować zaprojektowaną grafikę. Barwione brzegi w połączeniu z odpowiednią okładką kalendarza 2021 mogą tworzyć estetyczny zestaw, który może wzmocnić wizerunek firmy.
Złocenie i srebrzenie brzegów

Złocenie i srebrzenie brzegów

Srebrzenie lub złocenie brzegów organizera polega na pokryciu brzegów kalendarza książkowego specjalna farbą. Wybarwione brzegi nadają kalendarzowi  niezwykłej elegancji. Pozycjonują produkt w klasie premium gadżetów reklamowych.
Pudełko kartonowe

Pudełko kartonowe

Klasyczne pudełko do książkowego kalendarza na rok 2021, wykonane z sztywnego kartonu w uniwersalnym białym kolorze. Na zewnątrz opakowania możemy wprowadzić firmowy nadruk. Podniesie to walory wizerunkowe gadżetu reklamowego.
Pudełko barwione ozdobne

Pudełko barwione ozdobne

Chcesz podarować personalizowany kalendarz w formie prezentu, warto żeby swój gadżet zapakować w ozdobne pudełko. Proponowane pudełko wykonane jest z szlachetnego materiału barwionego w swojej masie. Istnieje możliwość wytłoczenia logo firmy na pudełku.
Foliowa kieszonka na wizytówkę

Foliowa kieszonka na wizytówkę

Proponujemy wklejenie kieszonki z foli na wizytówkę. Kieszonka w kalendarzu firmowym pozwoli nam umieścić w niej swoją wizytówkę. Kieszonka wykonana jest w estetycznej, przeźroczystej folii.
Foliowa kieszonka trójkątna

Foliowa kieszonka trójkątna

Trójkątną kieszonkę można wkleić z tyłu lub z przodu wewnętrznej okładki. Kieszonka w personalizowanym kalendarzu pozwoli umieścić w niej ważne informacje, aby nam nie wypadły z kalendarza. Kieszonki z przeźroczystej folii posiadamy w różnych wielkościach.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Nasze personalizowane organizery zyskują coraz większą popularność. Zamówienia realizujemy dla klientów z całej Polski. Toruń, Warszawa czy Bydgoszcz to tylko wybrane miejscowości, do których trafiły nasze produkty. Oferujemy nie tylko proste kalendarze książkowe z tłoczeniem logo, z gumką, ale również z innymi dodatkami. Garbiki, kolorowe brzegi kalendarza, logo firmy na okładce, gumki do zamykania, dodatkowe strony ze zdjęciami – wszystko to jest jak najbardziej realne.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Każdy nasz kalendarz personalizowany książkowy może mieć własną okładkę. Jeżeli więc takie masz marzenie, z przyjemnością je zrealizujemy. Nasze terminarze książkowe 2021 są nie tylko indywidualnie wykończone, ale również w dobrej cenie. Koniecznie zwróć uwagę na ten produkt.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Logo umieszczamy na okładce terminarza. Oferujemy kalendarze książkowe z tłoczeniem, które sprawia, że nasz wyrób staje się automatycznie ekskluzywnym produktem. Takie firmowe oznaczenie to również gwarancja indywidualnego wykończenia.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe
Nasz kalendarz książkowy z gumką może posiadać dodatkowe strony, na których zazwyczaj umieszcza się reklamę firmy – firmowe zdjęcia. Już teraz można zamawiać projekt na kalendarz reklamowy 2021. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Wycinane registry
Wycinane registry
Nasi klienci coraz częściej zamawiają kalendarze książkowe z tłoczeniem logo i dodatkowo z wycinanymi registrami. Takie produkty elegancko wyglądają i są niezwykle funkcjonalne. Pragniemy podkreślić, że nasze wyroby mogą mieć dwu lub czterorzędowe wcięcia.
Papier kremowy
Papier kremowy
U nas kalendarz personalizowany książkowy może mieć wnętrze wykonane z papieru kremowego - chamois. Papier ten zdecydowanie podnosi walory estetyczne, staje się produktem ekskluzywnym, wyrobem klasy premium.
Kalendarz książkowy personalizowany

Kalendarz książkowy personalizowany

Personalizacja w naszym wykonaniu, to na przykład grawerowanie logo firmy na okładce kalendarza lub nawet imienia i nazwiska. Takie tłoczenie do terminarza z notesem wykonujemy na wiele sposobów, aby pozyskać wyrób wysokiej jakości.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Ciekawym dodatkiem do kalendarza książkowego jest wstążka z nadrukiem. Oferujemy wstążki różnej szerokości i koloru. Na każdej z nich możemy wykonać nadruk – logo lub hasło firmowe. Nadruk ten wykonujemy metodą sublimacji.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
W naszej ofercie znajdziesz kalendarze z zaokrąglonymi narożnikami zarówno bloku, jak i okładki. Tak wykonany kalendarz książkowy 2021 jest nie tylko elegancki, ale również funkcjonalniejszy, zarazem wygodny w użyciu.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby podnieść walory estetyczne kalendarza i zarazem sprawić, aby był to produkt personalizowany, proponujemy blaszkę z logo firmy. Blaszka jest aluminiowa, ma wymiar 50x15 mm. Pokryta jest srebrną farbą, dzięki czemu wygląda elegancko.
Gumka z logo
Gumka z logo
Dzięki takim dodatkom jak gumka kalendarz książkowy staje się produktem niezwykle praktycznym. Można go łatwo zamykać i otwierać. Na gumce drukujemy logo firmy. W ten sposób tworzymy oryginalne kalendarze reklamowe dla firm.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Tworząc kalendarze z tłoczeniem logo firmy, proponujemy też okucia narożników okładki. Wykonujemy je w kolorze srebra i złota. Dzięki nim produkt zyskuje elegancki wygląd. Okucia te idealnie prezentują się w personalnych kalendarzach książkowych z garbikami, wykończonych oprawą ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Aby bezpiecznie transportować gotowe kalendarze firmowe albo w sposób niezwykle elegancki wręczyć je konkretnym osobom, proponujemy kartonowe pudełka z białego kartonu o gramaturze 300g. Wykonujemy na nich firmowy nadruk.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=1075885238
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia na personalizowany kalendarz książkowy dzienny w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaki jest termin wykonania na kalendarze książkowe z tłoczeniem?
Standardowy czas realizacji na kalendarz książkowy z tłoczeniem logo to czas 3-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Czas produkcji na kalendarze z gumką może ulec zmianie, ze względu na wprowadzone dodatki i personalizację. Każdy dodatkowy element poza tłoczeniem, jak srebrzenie brzegów, gumka do zamykania czy wklejenie wklejek powoduje, że ten czas może znacznie się wydłużyć.
Interesuje mnie kalendarz z nadrukiem – jaki termin wykonania?
Termin wykonania kalendarza z nadrukiem na okładce to czas 20-25 dni roboczych. Czas też może ulec wydłużeniu bądź skróceniu w zależności od ilości elementów dodatkowych – gumka na okładce, symbol tłoczony - jak również okresu w jakim zostało złożone zamówienie na kalendarz personalizowany.
Czy kalendarz z nadrukiem może mieć gumkę?
Kalendarze z nadrukiem w standardowej oprawie mogą posiadać szereg różnego rodzaju elementów dodatkowych. Ostatnimi czasy sporą popularnością cieszy się gumka do zamykania kalendarza czy nawet gumka na długopis. Ciekawy dodatek, który powoduje, że produkt staje się nowoczesnym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.

Czy macie w ofercie kalendarz książkowe z gumką?

Oferta na kalendarz personalizowany książkowy z tłoczeniem jest bardzo bogata, nie tylko w zakresie szerokiego wachlarza opraw z nadrukiem do wyboru, ale również ze względu na możliwość wprowadzenia elementów dodatkowych. Kalendarze z gumką to jeden z hitów ostatnich lat, który świetnie sprawdza się jako gadżet reklamowy.
Gumka do zamykania kalendarza może mieć wybrany kolor?
Nasz kalendarz książkowy z gumką cieszy się coraz większą popularnością. Barwiona gumka to ciekawy element powodujący zwiększenie funkcjonalności produktu. Gumka do kalendarza może być w dowolnie wybranym przez klienta kolorze, dzięki czemu można stworzyć naprawdę ciekawy model personalizowany.

Kalendarz personalizowany 2021 - jakie są dodatki?

W naszej ofercie klienci mają do wybór nie tylko szeroka gamę różnego rodzaju opraw z gumką, z tłoczeniem logo do wyboru, ale również dodatków, dzięki którym kalendarz z nadrukiem może być indywidualnie personalizowany. Dobór odpowiednich elementów, indywidualna grafika na okładce czy nietuzinkowy layout środka, wszystko to wpływa na końcowy odbiór kalendarza.
Istnieje możliwość tłoczenia logo na okładce?
Jako producent materiałów reklamowych staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby nasze kalendarze z gumką były jak najlepiej obrandowane. Standardowym i najczęściej wybieranym sposobem oznakowania terminarza firmowego jest nadruk lub tłoczenie logo na okładce kalendarza.

Czy tłoczenie logo na okładce jest dodatkowo płatne?

Kalendarze z tłoczonym logo są wyceniane indywidualne. Takie elementy jak tłoczenie logo czy wstążka z nadrukiem są to elementy dodatkowo płatne. Takie gadżety  książkowe z tłoczeniem wymagają wykonania odpowiedniej matrycy do tłoczenia, której cena jest uzależniona od wielkości tłoczonego logo.

Elegancki kalendarz personalizowany książkowy z gumką i dodatkami

Kalendarz biurowy, osobisty, podręczny czy po prostu kalendarz do pracy indywidualizowany bez względu na konkretne określenia, można wykonać na wiele różnych sposobów, zawsze z dbałością o indywidualne oczekiwania zamawiającego. Aby produkt ten był praktyczny i dobrze się prezentował, warto zadbać o kilka dodatków. Profesjonalny kalendarz książkowy z gumką i tłoczonym logo może zawierać w swym wnętrzu mnóstwo dodatkowych elementów. Tym sposobem zyskuje większą atrakcyjność i staje się jeszcze praktyczniejszy. Warto więc zorientować się, jakie dodatki może mieć ten biurowy przedmiot i czy gumka do kalendarza to dobry wybór.

strzalka wciecie

Gumka do kalendarza 2021 i inne dodatki

Jeżeli chodzi o dodatki do wyrobów biurowych, to jednym z nich z pewnością jest gumka do kalendarza 2021. To praktyczna rzecz, dzięki której można wygodnie zamykać i otwierać kalendarz. W razie potrzeby może służyć też jako zakładka. Jednak do tego celu producent opracował specjalną tasiemkę z nadrukiem, która w tym wypadku sprawdza się zdecydowanie lepiej. Poza tym można wykonać kalendarz książkowy personalizowany, czyli na przykład z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. Ciekawą opcja jest oryginalna wklejka reklamowa. To strona ze zdjęciami firmy. Taki kalendarz zwykle występuje pod nazwą kalendarz książkowy tłoczonym logo i zdjęciami. W celu uatrakcyjnienia tego produktu producent poleca takie dodatki jak registry, papier chamois, zaokrąglone narożniki bloku i okładki, a także chromowane cyfry roku czy garbiki. Opcji wykończenia tego kalendarza jest wiele. Także trzeba się na coś zdecydować jeszcze przed ostatecznym złożeniem zamówienia. Warto też skonsultować to z wykonawcą. Ten zwykle ma wiele do powiedzenia w danym temacie. Podpowie wobec tego, jak wykończyć personalizowany kalendarz 2021, jakie elementy w nim zastosować, aby był praktycznym narzędziem pracy i eleganckim gadżetem każdego pracownika pracującego na stanowisku biurowym.

strzalka wciecie

Firmowe kalendarza z tłoczeniem logo

Pod hasłem kalendarze książkowe skóra znaleźć można ofertę kalendarzy na rok 2021 zwykle tworzonych na wiele różnych sposobów. Producenci polecają te produkty dla wszystkich prowadzących własny biznes. Są przeznaczone nie tylko dla właścicieli, ale również dla ich pracowników. Każdy pracodawca powinien obdarować nimi swoich ludzi. Tak praktyczne narzędzia pracy będą jednocześnie skuteczną reklamą firmy, a to rodzi podwójne korzyści. Profesjonalna personalizacja notesu i kalendarza z gumką przyczyni się do poprawy wizerunku firmy. Tym sposobem stanie się ona bardziej rozpoznawalna na rynku. Poza tym warto wiedzieć, że kiedy pracownicy konkretnej firmy zaczną posługiwać się tak eleganckim, solidnie wykonanym kalendarzem z logo firmy poza murami siedziby, ta stanie się w oczach zupełnie obcych ludzi, innych podmiotów i potencjalnych klientów, firmą godną uwagi, rzetelną i przede wszystkim profesjonalną. Taki organizer zawsze sprawia dobre wrażenie. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak tylko zdecydować się na tę inwestycję. Zamów kalendarz z gumką i tłoczeniem logo – wybierz praktyczne dodatki, aby podnieść wartość tego produktu i jednocześnie skutecznie zwiększyć jego atrakcyjność.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy