kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Niespełna 20 lat w branży reklamowej dało nam solidną wiedzę o tym, jak wielkie znaczenie ma każdy przekaz reklamowy, także firmowy kalendarz książkowy.

Nasze działania poparte są solidną znajomością i analizą tematyki reklamowej.

 

Dzięki zdobytej przez tak wiele lat wiedzy mamy głęboką świadomość, iż kalendarz książkowy to promocja firmy, element marketingu, całoroczna reklama umacniająca wizerunek przedsiębiorstwa

Będąc producentem kalendarzy z 20-letnim doświadczeniem staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów a nawet je wyprzedzać i uaktualniać ofertę kalendarzy  książkowych. Wprowadzamy nowe formaty kalendarzy książkowych oraz nowe oprawy, które zaskakują kolorystyką i teksturą. Staramy się wprowadzać coraz to nowe możliwości indywidualizacji kalendarza książkowego, aby nasz produkt wyróżniał się na tle konkurencji oraz był w pełni dopasowany do potrzeb klienta.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy kalendarze książkowe w indywidualnej oprawie. Zapewniamy projekt okładki kalendarza książkowego na najwyższym poziomie projektowym, zgodny z założeniami marketingowymi firmy, o oryginalnym przekazie reklamowym.

Z przyjemnością oferujemy naszą pomoc i doradztwo w zakresie rozwoju indywidualnego wizerunku firmy.

Nasze kalendarze książkowe spełniają rolę znakomitego narzędzia pracy. Mogą też stanowić prestiżowy podarunek dla klientów firmy.

Kalendarz książkowy od kilkunastu lat jest bardzo praktycznym nośnikiem reklamowym. To funkcjonalny, a zarazem niesamowity produkt reklamowy, który w dyskretny i dość ekonomiczny sposób jest reklamą firmy przez 365 dni w roku.
kalendarze-ksiazkowe-producent.jpg
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaka jest cena na druk kalendarzy książkowych?

Cena na druk kalendarzy książkowych zależy od wielu czynników, przede wszystkim zamawianej ilości. W przypadku druku materiału ważny jest również format i rodzaj kalendarium. Kalendarz ze standardowym kalendarium będzie znacznie tańszy aniżeli kalendarz z indywidualnym layoutem.

Czy drukarnia dostarczy zamówione kalendarze?

Nasza drukarnia wysyła zamówione kalendarze w zależności od zamówionej ilości. Jeśli druk kalendarzy książkowych był w małej ilości, wówczas drukarnia pakuje kalendarze w specjalnie przygotowane kartony. Większe ilości wysyłamy na odpowiednio zabezpieczonej palecie.
Możliwy jest własny nadruk na kalendarzu?
Kalendarz książkowy możemy wykonać z własnym nadrukiem nie tylko na okładce ale równie w środku kalendarza. Druk kalendarzy jest na tyle kosztowny, że klienci zazwyczaj decydują się tylko na własny nadruk na okładce kalendarza. Drukarnia wówczas wykonuje indywidualna okładkę do kalendarzy książkowych i je oprawia.

Jak długo trwa druk kalendarzy książkowych?

Druk kalendarzy książkowych i czas produkcji uzależniony jest od wielu istotnych czynników wpływających końcowo na termin wykonania. Ważnym czynnikiem jest również okres w jakim złożone jest zamówienie w drukarni. W szczycie sezonu termin produkcji będzie znacznie dłuższy.

Czy drukarnia kalendarzy książkowych oferuje darmową dostawę?

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Atutem naszej oferty jest darmowy transport kalendarzy, przy większych ilościach drukowanych kalendarzy. Drukarnia wysyła kalendarze korzystając ze sprawdzonych firm kurierskich. Nasze przesyłki są odpowiednio ubezpieczone.
Czy można zamówić druk kalendarzy z własnym logo na kalendarium?
Modele terminarzy z własnym kalendarium to coraz częściej zamawiany u produkt. Druk kalendarzy książkowy z nadrukiem logo na kalendarium odbywa się wg indywidualnego projektu. Na kalendarium oprócz logo zamieścić różnego rodzaju informacje.
Jak czasochłonna jest produkcja kalendarzy książkowych?
Produkcja i druk kalendarzy książkowych to bardzo czasochłonny proces. Zanim powstanie gotowy kalendarz, drukarnia musi wydrukować kalendarium do kalendarzy książkowych, następnie taki blok trzeba oprawić, wytłoczyć logo.
Gdzie są drukowane kalendarze książkowe?
Druk naszych kalendarzy odbywa się na terenie naszego kraju, a co się tym wiąże to są to organizery o wysokiej jakości. Część firm oferuje kalendarze drukowane w Chinach, a z ich jakością bywa różnie. Nasze kalendarze drukowane są z najwyższej jakości materiałów.

Profesjonalna drukarnia kalendarzy książkowych

Kalendarz dziś można kupić w wielu punktach sprzedaży stacjonarnych i internetowych. Jednak to nie te cieszą się tak dużym zainteresowanie, jak terminarze drukowane pod zamówienie. Profesjonalny druk kalendarzy książkowych odbywa się w drukarniach, które specjalizują się w realizowaniu takich właśnie zamówień. Niejedna taka drukarnia kalendarzy książkowych dostarcza wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnych cenach. Warto wobec tego za taką właśnie się rozejrzeć. Dziś wielu przedsiębiorców zamawia te firmowe organizery i to w hurtowych ilościach. Jednak nie wszyscy zwracają uwagę na koszty.

strzalka wciecie

Drukowanie, druk kalendarzy na zamówienie

Profesjonalny producent kalendarzy oferuje właściwie nie tylko druk, ale również projekt tego produktu. Podpowiada klientom, jaki terminarz w ich wypadku będzie najlepszym rozwiązaniem, który warto wybrać i z jakiego powodu. Informuje, że kalendarze firmowe 2019 można wykonać i wykończyć na wiele sposobów. Jednocześnie motywuje do określenia swoich oczekiwań. Zwykle produkcja kalendarzy odbywa się na większą skalę. Nikt nie drukuje kilku sztuk. Zazwyczaj minimalne ilości rozpoczynają się od 50 sztuk, ale ilość ta może się różnić zależnie od producenta. Należy pamiętać, że kalendarz książkowy czy inny to praktyczny gadżet, który jest jednocześnie reklamą. Warto wobec tego złożyć zamówienie na większą ilość, aby móc później pozyskane produkty firmowe przekazać pracownikom, a może nawet klientom. Dzięki temu reklama stanie się jeszcze skuteczniejsza. Tym bardziej, jeżeli ktoś ma na oku tani druk kalendarzy, powinien skorzystać z okazji i zamówić większą ilość tych produktów. Profesjonalnie wykonane kalendarze mogą być bardzo pomocne w budowaniu wizerunku firmy. Dlatego przedsiębiorcy nie powinni kupować gotowych terminarzy, ale właśnie te pod zamówienie, na przykład z własnym logo.

strzalka wciecie

Zamów druk kalendarza w dobrej cenie od producenta

Chcąc wyposażyć swoich pracowników w podręczne, praktyczne i przydatne narzędzia pracy, warto zaopatrzyć się właśnie w kalendarze książkowe. Można zamówić je u pośredników, u grafików, którzy zajmują się projektowaniem graficznym, ale zdecydowanie korzystniej będzie złożyć zamówienie bezpośrednio u producenta, bo to jednak minimalizuje koszty. Tam można kupić kalendarz w dobrej cenie, bez względu na to, czy jest to zupełnie prosty produkt, czy bardziej złożony. Zawsze producent kalendarzy sprzedaje swoje wyroby po niższej cenie, niż ci, którzy pośredniczą i też chcą na tej transakcji niemało zarobić. W każdym razie zamawianie kalendarzy książkowych i pozostałych dla swojej firmy jest korzystną inwestycją i bardzo dobrym wyborem. Trzeba tylko ustalić kilka szczegółów, które pomogą producentowi wykonać kalendarze, jakich oczekuje zamawiający. Jeżeli szukasz tanich kalendarzy dla swojej firmy, wybierz nasze usługi. Od lat drukujemy kalendarze reklamowe w całkiem korzystnych cenach. Sprawdź nasza ofertę i skorzystaj z naszych usług już dziś! Doradzimy, pomożemy wybrać odpowiedni wzór, a także wesprzemy w doborze poszczególnych elementów wykończenia, tak by produkt w fazie finalnej był atrakcyjny wizualnie i technicznie.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.