KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
IVENO

Kalendarze drukarnia, druk kalendarzy

Kalendarze książkowe

ponad 25 lat w branży reklamowej dało nam solidną wiedzę o tym, jak wielkie znaczenie ma każdy przekaz reklamowy, także drukowany kalendarz książkowy.

Nasze działania poparte są solidną znajomością i analizą tematyki reklamowej.

 

Dzięki zdobytej przez tak wiele lat wiedzy mamy głęboką świadomość, iż druk kalendarzy książkowych 2025 to ważna część działań promocyjnych firmy. Drukarnia kalendarzy to partner działu marketingu, który dostarcza całoroczną reklamę umacniającą wizerunek przedsiębiorstwa

Będąc producentem i drukarnią kalendarzy z 20-letnim doświadczeniem staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów a nawet je wyprzedzać i uaktualniać ofertę na druk kalendarzy  2025 książkowych. Wprowadzamy nowe formaty kalendarzy książkowych oraz nowe oprawy, które zaskakują kolorystyką i teksturą. Staramy się wprowadzać do procesu druku coraz to nowe możliwości indywidualizacji organizera firmowego, aby nasz produkt wyróżniał się na tle konkurencji oraz był w pełni dopasowany do potrzeb klienta.

Dla bardziej wymagających klientów proponujemy druk kalendarzy książkowe w indywidualnej oprawie. Zapewniamy projekt okładki terminarza książkowego na najwyższym poziomie graficznym, zgodny z założeniami marketingowymi firmy, o oryginalnym przekazie reklamowym.

Iveno drukarnia kalendarzy z przyjemnością oferuje pomoc i doradztwo w zakresie rozwoju indywidualnego wizerunku firmy.

Kalendarze książkowe to są narzędzia pracy. Solidnie wydrukowane mogą być eleganckim prezentem dla klientów firmy.
Firmowy organizer, czyli elegancko wydrukowany kalendarz książkowy od wielu lat jest bardzo praktycznym nośnikiem reklamowym. To funkcjonalny, a zarazem niesamowity produkt reklamowy, który w dyskretny i dość ekonomiczny sposób jest reklamą firmy przez 365 dni w roku.
kalendarze-ksiazkowe-producent.jpg
Firmy, które nam zaufały
DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Kalendarz można wykończyć na wiele różnych sposobów, zależnie od indywidualnych upodobań. Dziś druk kalendarzy nie zna granic. Ciekawym dodatkiem mogą być zdjęcia, informacje reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia i garbiki. Ponadto warto też zastosować podczas druku kolorowe brzegi kalendarza z grawerem logo. Tak interesujący sposób wykończenia produktu czyni go estetycznym użytkowym i bardzo nowoczesnym.

Druk - kalendarze i okładka z grafiką

Druk - kalendarze i okładka z grafiką

Oferujemy kalendarze książkowe z własną okładką, czyli spełniającą oczekiwania zamawiającego. Mamy coraz więcej zamówień na druk kalendarzy 2025 wykończone w taki sposób. Nic dziwnego, w tej wersji są skuteczną reklamą, która działa przez cały rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Przednia okładka kalendarza może posiadać tłoczone logo. Dzięki temu wygląda bardzo elegancko i prestiżowo. Dodatek ten pasuje do kalendarza książkowego a5 i a4. Podczas druku można tę czynność wykonać różnymi technikami – na gorąco i na sucho.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Jeżeli chodzi o kalendarze druk w dzisiejszych czasach nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Dodanie wklejki reklamowej z dużą ilością zdjęć i haseł czyni ten wyrób z jednej strony ciekawym, a z drugiej zaś skutecznym pod względem reklamy.
Wycinane registry
Wycinane registry
Profesjonalny kalendarz 2025 druk to nasza specjalność. Oferujemy wycinanie registrów w wybranych typach kalendarzy książkowych a4. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia. Zapewniają wygodny dostęp do wybranych stron kalendarza.
Papier kremowy
Papier kremowy
Jeżeli chodzi o kalendarze drukarnia, którą prowadzimy, może wykonać je zgodnie z życzeniem zamawiającego. Możemy np. zastosować papier kremowy – chamois. Dzięki niemu produkt stanie się bardziej ekskluzywny i elegancki.
Personalizacja kalendarzy
Personalizacja kalendarzy
Nasza drukarnia kalendarze wykonuje na różne sposoby, dbając o zadowolenie zamawiających. Proponujemy im personalizację, dzięki której produkty te są jeszcze bardziej wyjątkowe. Możemy wykonać grawer logo, a nawet imię i nazwisko.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Nasza drukarnia kalendarze książkowe wykonuje na różne sposoby, stosując też pewne dodatki. Jednym z nich jest wstążka z firmowym nadrukiem wykonanym techniką sublimacji. Zwykle drukujemy logo lub hasło.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Druk kalendarzy książkowych odbywa się na różne sposoby. Stosując zaokrąglone narożniki bloku i okładki można wyróżnić ten produkt na tle konkurencyjnych. Taki kalendarz z notesem jest znacznie praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Kalendarze książkowe mogą posiadać aluminiową blaszkę o wymiarach 50x15 mm. Pokryta srebrną farbą może służyć do wykonania graweru logo. Kalendarz tygodniowy a4 z tym eleganckim dodatkiem wygląda bardzo prestiżowo.
Gumka do kalendarza a5
Gumka do kalendarza a5
Polecamy gumkę z nadrukiem do kalendarzy książkowych na rok 2025. Służy do zamykania, co czyni ten wyrób praktyczniejszym. Nasza drukarnia ma w ofercie różne grubości i kolory gumki. Na każdej z nich możemy wykonać nadruk logo.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Zachęcamy do wyboru dodatków, jakimi są okucia w kolorze srebra i złota. Elementy te znacznie podnoszą jakość wydrukowanego produktu. Czynią go bardziej ekskluzywnym, prestiżowym. Idealnie pasują do kalendarza książkowego z garbikami wykończonego skórzaną oprawą.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Wszystkie kalendarze książkowe 2025 umieszczamy w kartonowych pudełkach. Drukarnia wykonuje pudełka z białego kartonu o gramaturze 300 g. Na każdym drukuje się logo lub inne firmowe oznaczenie.
Jaki kalendarz wybrać dla swojej firmy?
projektowanie kalendarza z zdjęciami

Czy projekt okładki kalendarza książkowego może wykonać drukarnia?

Projekt kalendarza może wykonać agencja reklamowa, jak i drukarnia. W drugim przypadku trzeba natomiast liczyć się z tym, że będzie dość prosty, może nawet szablonowy. Drukarnia skupia się głównie na procesie druku i na jakości zastosowanych w produkcji materiałów. Dlatego wykonanie projektu lepiej zlecić agencji, która posiada własne studio graficzne i ma w tym zakresie większe doświadczenie. Agencja zaproponuje druk kalendarzy książkowych, ale i profesjonalny projekt graficzny, który będzie współgrał z wizerunkiem firmy. Klient może wobec tego liczyć na spełnienie najśmielszych oczekiwań plastycznych co do rozplanowania przestrzeni kalendarza, a także elementów grafiki. Projekt drukarni opiera się głównie na zdjęciu firmowym przesłanym przez klienta lub wybranym z jej archiwum gotowych fotografii. Tak więc trzeba dobrze zastanowić się nad tym, komu zlecić to zadanie.

Kiedy warto zlecić druk na kalendarze, aby otrzymać dobrą cenę?

Najwyższe ceny są w szczycie sezonu, kiedy drukarnie mają pełne ręce roboty. Wówczas i ceny są droższe i czas realizacji zamówień się wydłuża. Aby skorzystać z lepszej oferty, wystarczy zamówić drukowanie kalendarzy książkowych przed sezonem, a więc najpóźniej we wrześniu. Drukarnie natomiast zamówienia przyjmują przez cały rok i najczęściej zachęcają klientów do zakupu już w okresie wakacyjnym. Wtedy można wynegocjować najlepszą cenę. Należy również pamiętać, że na atrakcyjną cenę duży wpływ ma także ilość egzemplarzy. Jeśli więc nie uda się „wstrzelić” z zamówieniem w odpowiedni moment, można zakupić większą ilość reklamowych kalendarzy, a wówczas cena jednostkowa znacznie spadnie. Podobnie jest z wykończeniem. Skomplikowane projekty są droższe, proste tańsze. Wybór należy do każdego z osobna. Sprawę zamówienia trzeba w związku z tym samodzielnie przemyśleć.

dobra cena kalendarza
personalizowane kalendarze na zamówienie

Jakie możliwości ma drukarnia kalendarzy w zakresie personalizacji kalendarzy?

Profesjonalna drukarnia kalendarzy książkowych może zaproponować klientom bardzo różne metody personalizacji tych produktów. Pierwsza sprawa to logo firmy, które można wytłoczyć na okładce albo wygrawerować. Wybór powinien zależeć w głównej mierze od rodzaju materiałów zastosowanych w produkcji, a także od efektu, jaki chce się uzyskać. W kalendarzach książkowych premium, w wersji bardziej luksusowej na okładce organizera można umieścić nawet imię i nazwisko osoby, która go otrzyma. To świetny pomysł na prezent. Do elementów mających wpływ na personalizację terminarza zaliczyć można kolorową wstążkę z nadrukiem, wklejki reklamowe, przeszycia nicią i wiele innych dodatków, które przyczynią się do zindywidualizowania całego gadżetu promocyjnego. Będzie on bardziej współgrał z wizerunkiem konkretnej firmy i do niej idealnie pasował.

Czy wydrukujecie kalendarz wg indywidualnego projektu?

Teraz nie ma żadnego problemu w tym, aby klient dostarczył projekt kalendarza, jaki następnie drukarnia czy agencja reklamowa zrealizuje. Oczywiście koncepcja graficzna musi być tylko dobrze wykonana. Agencja nie może pozwolić sobie na to, by produkt stracił jakość przez źle wykonane opracowanie. Tak więc najpierw grafik sprawdzi projekt na kalendarz druk nastąpi po wykonaniu tej czynności. Czasem warto jest korzystać z pomocy specjalistów, którzy pracując w nowoczesnych, dobrze wyposażonych studiach graficznych, wykonać mogą naprawdę ciekawy, wysokiej jakości projekt tego terminarza. Wystarczy przekazać logo, zdjęcia firmowe, jakieś informacje, które zazwyczaj zamieszcza się na drukowanych kalendarzach. Trzeba podać też kolory, jakimi firma się posługuje i czcionki. Resztą zajmie się agencja, która dostarczyć może gotowy produkt.

druk indywidualny kalendarza
druk kalendarza i kalendarium

Czy drukarnia kalendarzy zaprojektuje kalendarium oraz grafikę na okładkę kalendarza?

Zlecając kalendarz druk zwykłej drukarni, można liczyć na projekt graficzny okładki. Jednak nie ma co spodziewać się górnolotnego opracowania graficznego tego ważnego dla każdego kalendarza elementu wizualnego. Drukarnie zazwyczaj do takich prac podchodzą szablonowo. Zamieszczą zdjęcie własne lub przekazane przez klienta, logo, może jakieś hasło reklamowe – czyli w zasadzie nic szczególnego. Zupełnie inaczej jest z agencją reklamową, która posiada studio kreatywne, oferujące wyjątkowe, mocno zindywidualizowane projekty. Dlatego przed ostatecznym wyborem wykonawcy może warto zastanowić się, co kto oferuje i na jakim poziomie, by podjąć właściwą decyzję i mieć świadomość efektu, jaki się uzyska. W cenniku drukarni zwykle bez problemu można znaleźć wycenę poszczególnych usług, a więc również projektu okładki i bloku kalendarza.

Ile czasu trwa druk kalendarzy książkowych?

Teraz kalendarze drukarnia dostarcza klientom błyskawicznie, ale tylko w określonych sytuacjach. Jeśli na przykład zamówienie wpłynie w szczycie sezonu, czas druku na pewno się wydłuży. Zamawiając je wcześniej, można liczyć na szybką realizację zlecenia. Dlatego, jeśli komuś zależy na czasie, powinien złożyć zamówienie nadruk na kalendarze książkowe we wrześniu, a jeszcze lepiej w wakacje. Wtedy będzie mógł liczyć nie tylko na krótki czas oczekiwania, ale również na atrakcyjniejszą cenę za druk. Czas wykonania kalendarza w sezonie wynosi nawet 8 tygodni. Poza sezonem trwa blisko 4 tygodnie. Czas ten może być zależny też od ilości terminarzy i od sposobu ich wykończenia. Warto wcześniej skontaktować się z drukarnią i dopytać o szczegóły. O czasie realizacji i przebiegu zamówienia klient na pewno będzie informowany na bieżąco.

ile trwa druk kalendarza
końcowa cena druku kalendarza

Druku na kalendarzy książkowych a ich końcowa cena?

Jeśli chodzi o kalendarze druk jest bardzo różnorodny, bo wszystko zależy od grafiki. To ma automatycznie wpływ na ceny poszczególnych produktów. Nie ma więc sztywnego cennika, który byłoby można zamieścić na stronie do wglądu. Na koszt ostateczny wpływ ma również jakość i rodzaj zastosowanych w produkcji materiałów. Na przykład wybór oprawy. Tańsza będzie sztywna oprawa zadrukowana zdjęciami lub tylko zdobiona firmowym logo. Droższa natomiast będzie ta ze skóry naturalnej. Jak wiadomo, drukarnie kalendarzy książkowych oferują też rozmaite dodatki, które mają wpływ na wzrost ceny. Dzięki nim terminarz wygląda ładnie i nowocześnie. Poza tym sprawia wrażenie drogiego gadżetu firmowego. Warto więc pomimo wyższej ceny zastanowić się nad takim indywidualnym wykończeniem. Takimi gadżetami reklamowymi wszyscy lubią się otaczać. W związku z tym zapewne każdy chętnie przyjmie jeden z nich.

Czynniki wpływające na cenę za druk kalendarzy reklamowych?

To ile będzie kosztował firmowy kalendarz książkowy, zależy od wielu czynników, o których warto wspomnieć, gdyż wielu zamawiających najczęściej doszukuje się sztywnego cennika, z którym będą mogli zapoznać się, zanim wyjawią swoje oczekiwania. Tak więc wpływ na cenę ma przede wszystkim sposób wykonania kalendarza, jego jakość oraz parametry materiałów stosowanych w produkcji. Na pewno ciekawy projekt terminarza podnosi jego wartość. Nie oznacza to jednak, że należy z niego rezygnować. Warto też zainwestować w ciekawe uszlachetnienia, które też wpływają na cenę. Może to być pokrycie wybranych elementów lakierem błyszczącym UV, pokrycie dowolnych części folią metalizowaną albo poszczególnych kart folią matową lub z połyskiem. Do tego dochodzą jeszcze dodatki typu – gumka do zamykania, wstążka z logo, wklejka reklamowa, grawerowane lub tłoczone logo itd. Wszystko to również ma wpływ na cenę końcową tego reklamowego gadżetu.

co wpływa na cene kalendarza
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAAB/f3+/v79fX1+fn5/f398fHx8/Pz+ocqP2AAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAByklEQVRIie1UTU/CQBBdW9j26PjVHitqwhGCB442KXcwyrkQDB5bEzlTjcrPdnb56BtCo3Li4Eua7Hbn7cy82RmlDhdu42Yf2oSIXvfwRgbRn3lty7vAX1e/4RWWd4YR3JVrZ9HfTdNMSviDX06rXHfV+25enehcxURgW4N1Tz1X8k7ViAjCQd72bgPX+DuSPJESZmuhO6my+Z0ojygtDxwpRbYVYEGhMcjfhuwvwJNIGH5KXrFSnx25BedYGZnk+RQkOc3XV6DaWkY2F7sBK+GwJAZcBkIfWYpRS++5ocTh6g4jTomvBDbOAm9xyQTTXso4uSYhaFOjDwcDrdvAvPUzGYiOuFWiIXvVPC4g3OopH3m4ca3daBmdVjWi4/Kw1hKPC9+Bth0Xm3K7zcC8UujAeiQS1JhgHKRsbVTkKqQuYeXZEE1F5af08lhYJ6xJXwseGwphGphgvh4r3EQzR06Ke5YUIFrQjDFbdp8XfEkmDIWgHm7UU0wz69kOGPHQ/JafVvImFC4PzfOkAA3rEc4YyRtvSm0CJdktGdYsRV3GtGoGxiXRh6Cph27pXidRecDCh+VRB4M0cIeqAkW4e079hGnFHP7HQeAbcTRAk5J355sAAAAASUVORK5CYII=
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia druku kalendarzy książkowych na rok 2025 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaka jest cena na druk kalendarzy książkowych?

Cena na druk kalendarzy książkowych zależy od wielu czynników, przede wszystkim zamawianej ilości. W przypadku druku materiału ważny jest również format i rodzaj kalendarium. Organizer ze standardowym kalendarium będzie znacznie tańszy aniżeli kalendarz z indywidualnym nadrukiem.
Czy drukarnia dostarczy zamówione kalendarze?
Nasza drukarnia kalendarzy wysyła zamówione artykuły w zależności od zamówionej ilości. Jeśli druk kalendarzy z notatnikiem był w małej ilości, wówczas drukarnia pakuje kalendarze w specjalnie przygotowane kartony. Większe ilości wysyłamy na odpowiednio zabezpieczonej palecie.
Możliwy jest własny nadruk na kalendarzu?
Podręczny kalendarz możemy wykonać z własnym nadrukiem nie tylko na okładce ale równie w środku kalendarza. Druk kalendarzy jest na tyle kosztowny, że klienci zazwyczaj decydują się tylko na własny nadruk na okładce kalendarza. Drukarnia wówczas wykonuje indywidualna okładkę do kalendarzy książkowych i je oprawia.
Jak długo trwa druk kalendarzy książkowych?
Książkowy kalendarz i jego druk, produkcja uzależniony jest od wielu istotnych czynników wpływających końcowo na termin wykonania. Ważnym czynnikiem jest również okres w jakim złożone jest zamówienie w drukarni. W szczycie sezonu terminy druku i  produkcji będzie znacznie dłuższy.

Czy na kalendarze drukarnia oferuje darmową dostawę?

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Atutem naszej drukarni jest darmowy transport kalendarzy, przy większych ilościach drukowanych. Drukarnia wysyła kalendarze korzystając ze sprawdzonych firm kurierskich. Nasze przesyłki są odpowiednio ubezpieczone.
Czy można zamówić druk kalendarzy z własnym logo na kalendarium?
Modele terminarzy z własnym kalendarium to coraz częściej zamawiany u produkt. Druk kalendarza książkowego z nadrukiem logo na kalendarium odbywa się wg indywidualnego projektu. Na kalendarium oprócz logo zamieścić różnego rodzaju informacje.
Jak czasochłonna jest produkcja kalendarzy książkowych?
Produkcja i kalendarzy druk to bardzo czasochłonny proces. Zanim powstanie gotowy produkt, drukarnia musi wydrukować kalendarium do kalendarzy książkowych, następnie taki blok trzeba oprawić, wytłoczyć logo.
Gdzie są drukowane kalendarze książkowe?
Druk naszych kalendarzy odbywa się na terenie naszego kraju, a co się tym wiąże to są to organizery o wysokiej jakości. Część firm oferuje produkty drukowane w Chinach, a z ich jakością bywa różnie. Nasze kalendarze drukowane są z najwyższej jakości materiałów.

Profesjonalna drukarnia kalendarzy książkowych

Kalendarz dziś można kupić w wielu punktach sprzedaży stacjonarnych i internetowych. Jednak to nie te cieszą się tak dużym zainteresowanie, jak terminarze 2025 drukowane pod zamówienie. Profesjonalny druk kalendarzy książkowych odbywa się w drukarniach, które specjalizują się w realizowaniu takich właśnie zamówień. Niejedna taka drukarnia kalendarzy książkowych dostarcza wysokiej jakości produkty w bardzo przystępnych cenach. Warto wobec tego za taką właśnie się rozejrzeć. Dziś wielu przedsiębiorców zamawia te firmowe organizery i to w hurtowych ilościach. Jednak nie wszyscy zwracają uwagę na koszty.

strzalka wciecie

Kalendarze, druk na zamówienie

Profesjonalny producent kalendarzy oferuje właściwie nie tylko druk, ale również projekt tego produktu. Podpowiada klientom, jaki terminarz w ich wypadku będzie najlepszym rozwiązaniem, który warto wybrać i z jakiego powodu. Informuje, że kalendarze firmowe 2025 można wykonać i wykończyć na wiele sposobów. Jednocześnie motywuje do określenia swoich oczekiwań. Zwykle produkcja kalendarzy odbywa się na większą skalę. Nikt nie drukuje kilku sztuk. Zazwyczaj minimalne ilości rozpoczynają się od 50 sztuk, ale ilość ta może się różnić zależnie od producenta. Należy pamiętać, że kalendarz książkowy z logo czy inny to praktyczny gadżet, który jest jednocześnie reklamą. Warto wobec tego złożyć zamówienie na większą ilość, aby móc później pozyskane produkty firmowe przekazać pracownikom, a może nawet klientom. Dzięki temu reklama stanie się jeszcze skuteczniejsza. Tym bardziej, jeżeli ktoś ma na oku tani druk kalendarzy, powinien skorzystać z okazji i zamówić większą ilość tych produktów. Profesjonalnie wykonane i drukowane kalendarze mogą być bardzo pomocne w budowaniu wizerunku firmy. Dlatego przedsiębiorcy nie powinni kupować gotowych terminarzy, ale właśnie te pod zamówienie, na przykład z własnym logo.

strzalka wciecie

Zamów druk kalendarza w dobrej cenie bezpośrednio w drukarni

Chcąc wyposażyć swoich pracowników w podręczne, praktyczne i przydatne narzędzia pracy, warto zaopatrzyć się właśnie w kalendarze książkowe. Można zamówić je u pośredników, u grafików, którzy zajmują się projektowaniem graficznym, ale zdecydowanie korzystniej będzie złożyć zamówienie bezpośrednio u producenta, drukarni, bo to jednak minimalizuje koszty. Tam można kupić kalendarz w dobrej cenie, bez względu na to, czy jest to zupełnie prosty produkt, czy bardziej złożony. Zawsze drukarnia produkująca kalendarze sprzedaje swoje wyroby po niższej cenie, niż ci, którzy pośredniczą i też chcą na tej transakcji niemało zarobić. W każdym razie zamawianie wydrukowanych kalendarzy książkowych i pozostałych dla swojej firmy jest korzystną inwestycją i bardzo dobrym wyborem. Trzeba tylko ustalić kilka szczegółów, które pomogą producentowi wykonać kalendarze, jakich oczekuje zamawiający. Jeżeli szukasz tanich kalendarzy dla swojej firmy, wybierz usługi sprawdzonej drukarni Iveno. Od lat drukujemy kalendarze reklamowe w całkiem korzystnych cenach. Sprawdź nasza ofertę i skorzystaj z naszych usług już dziś! Doradzimy, pomożemy wybrać odpowiedni wzór, a także wesprzemy w doborze poszczególnych elementów wykończenia, tak by produkt w fazie finalnej był atrakcyjny wizualnie i technicznie.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy