Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy z zdjęciami NOWY WYMIAR KALENDARZA na zamówienie

Kalendarze książkowe ze zdjęciami to ciekawa propozycja na firmowy terminarz na rok 2020. To doskonałe połączenie standardowego organizera zawierająca okładkę z własnym projektem graficznym. Autorskie kalendarze książkowe posiadają indywidualną okładkę z oryginalnym  przemyślanym marketingowo projektem, wykonanym przez profesjonalne studio graficzne.
Indywidualny projekt graficzny okładki ze zdjęciem, specjalnie dobrana oprawa i wkłady – sprawią, iż zamówione kalendarze książkowe będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,85 zł
100 szt.20,95 zł
200 szt.17,75 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Pewnie zastanawiasz się co wpływa na ostateczną cenę kalendarza książkowego z zdjęciami. Wybór dodatków, czy kolejne opcje indywidualizacji powodują zmianę kosztów. Zobacz cenę kalendarza 2020 książkowego na kolejny rok…

Wybrane cechy

PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Oryginalny i niepowtarzalny projekt okładki podnosi prestiż produktu. Kalendarz książkowy z grafiką promującą firmę już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie, a do tego doskonale realizuje założenia marketingowo-reklamowe.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Indywidualny kalendarz książkowy z zdjeciem to znakomite połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem promocji firmy. Zamów okładkę kalendarza (grafika reklamowa ze zdjęciem) doskonale komponuje się z wnętrzem produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni oprawy oraz innych elementów kalendarza na reklamę.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe na zamówienie to skuteczne narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.  Kalendarz książkowy ze zdjęciem spełnia rolę reklamy firmy lub produktów przez cały 2020 rok, a niekiedy dłużej.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych form gadżetu pod kątem reklamy Twojej firmy. Funkcjonalny organizer z logo firmy lub zdjęciem czy grafiką  pełni wiele funkcji dla marketingu firmy. Jest to po prostu codzienny podręczny terminarz, a przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek.

Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie ze zdjęciem są wartościową i oryginalną formą organizera firmowego. Już przy pierwszym kontakcie wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo taki model kalendarza na zamówienie   plus indywidualny projekt graficzny okładki przyciągają zainteresowanie i świadczą o prestiżu firmy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy okładka kalendarza z zdjęciem i indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru zamówionego modelu organizera firmowego
Personalizacja książkowe kalendarze z zdjeciami indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
zdjęcia do kalendarzy
Chcesz zamówić kalendarz ze zdjęciem, a nie masz własnych firmowych zdjęć - możesz skorzystać z naszego bogatego archiwum fotografii. Posiadamy ciekawe zdjęcia do kalendarzy o różnorodnej tematyce.

Skorzystaj z naszych zdjęć do kalendarzy

Potrzebujesz fotografii przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może interesują cię tanie zdjęcia kulinarne – pięknie zaaranżowane produkty? Zapewne chciałbyś zamówić elegancki organizer z zdjęciami. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dostarczymy odpowiednie zdjęcia do Twojego kalendarza. Obiecujemy, ze będziesz miał z czego wybierać!

autorskie oprawy kalendarzy 2020

Interesująca odsłona indywidualnego kalendarza z logo z przejrzystym kalendarium i co ważne z niestandardową oprawą. Kalendarze książkowe ze zdjęciami skutecznie łączą elegancki projekt graficzny na okładkę. Przemyślane zdjęcie firmowe wprowadzi nowoczesny sznyt, nawet prestiż do klasycznej oprawy reklamowego organizera z własnym zdjęciem. Zapewne taki ekskluzywny gadżet potrafi rozbudzić zainteresowanie wielu ludzi. Już na pierwszy rzut oka ten książkowy model kalendarza robi niemałe wrażenie. Organizer reklamowy indywidualny poprzez odpowiednio dobrane własne zdjęcie staje się ekskluzywnym gadżetem reklamowym 2020, który pracuje dla naszej firmy przez cały okrągły rok.

dodatki do kalendarzy na rok 2020

Czym jest kalendarz z zdjęciem bez ciekawych dodatków? To właśnie zamówienie do organizera firmowego tłoczenia logo firmy czy też graweru na okładkę wzbogaca go o nowe elementy. U nas znajdziesz stosunkowo tanie eleganckie propozycje dodatków, które mogą rozwinąć produkt. Przemyślana personalizacja terminarza podnosi jego walory estetyczne. Dodatkowe treści można wprowadzić poprzez reklamowe notatniki czy wyklejki z ciekawymi zdjeciami. Ponadto złocenia, okucia i garbiki podnoszą prestiż, standardowy reklamowy kalendarza 2020 z logo firmy przekształca się w ekskluzywny organizer.

Reklamowy kalendarz ze zdjęciami czy logo od wielu lat staje się coraz bardziej popularnym gadżetem promocyjnym.  Nasze kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie dzienne a5,  czy tygodniowe a4 nieźle realizują się  jako produkt o potencjale reklamowym. Zaś personalizowane organizery książkowe 2020 z własnymi zdjęciami dzięki dopracowanemu projektowi okładki stają się reklamą firmy przez bardzo długi czas. Tak duża popularność kalendarzy na zamówienie z notatnikiem wynika z tego, że orginalnie zaprojektowany produkt sprawdza się jako narzędzie reklamy i skutecznego marketingu firmy. W naszej szerokiej ofercie napewno zamówisz  dla siebie właściwy kalendarz biznesowy z logo czy firmowy z zdjęciami. Już teraz wybierz elegancki kalendarz z szeroką listą dodatków dla swojej firmy.

kalendarz-ksiazkowy-dla-kazdego.jpg

Kalendarz książkowy indywidualny

Ocena: 95.05% - 25 Głosów
95%

Kalendarz książkowy indywidualny

Jakie kalendarze wybrać dla swojej firmy?

projektowanie kalendarza z zdjęciami

Czy projekt okładki na kalendarze ze zdjęciami jest ważny?

Wielu osobom wydaje się, że projekt okładki kalendarza nie ma większego znaczenia. Liczy się to, by był praktyczny. Tymczasem nie ma bardziej błędnego myślenia jak właśnie to. Kalendarz na zamówienie zawsze ma indywidualnie opracowaną okładkę. Dzięki temu jest indywidualnym produktem, kojarzącym się z konkretną firmą, skutecznie działa jako reklama. Po prostu inwestycja w oryginalne projekty się opłaca. Ładnie zaprojektowane kalendarze na zamówienie są chętnie przyjmowane przez różne osoby, także te, które gustują w bardziej ekskluzywnych, prestiżowych gadżetach. Standardowe kalendarze nie są tak atrakcyjne, jak kalendarze ze zdjęciami na zamówienie, wzbogacone ładną szatą graficzną. Warto więc zamówić ładny projekt i najlepiej zadanie to powierzyć specjalistom, którzy mają w tym zakresie doświadczenie.

Kalendarz na zamówienie – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Jeżeli chodzi o kalendarz książkowy na zamówienie, to właściwie nie ma co wybierać pomiędzy logo a zdjęciami firmowymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować i zdjęcia firmowe i zarówno logo. Elementy te podniosą walory reklamowe produktu. Chcąc natomiast koniecznie dokonać wyboru, trzeba się zastanowić, jakiego efektu się oczekuje. Kalendarz 2020 z logo przypomina o konkretnej firmie, a ten, który ma zdjęcia reklamowe, po części przedstawia jej ofertę. Każdy z tych elementów jest na plus, biorąc pod uwagę wykończenie tego produktu. Kalendarz na zamówienie ze zdjęciami i logo to wyrób, który na pewno wpadnie w oko szerokiego grona odbiorców. Warto więc zaangażować się już na etapie projektu graficznego, aby móc później uzyskać elegancki gadżet firmowy. Dziś kalendarze ze zdjęciami i logo widywane są na rozmaitych spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach, niech więc i nasze zamówione organizery będą ciekawe.

tłoczenie kalendarz na zamówienie
eleganckie kalendarze na zamówienie

Co powinno wyróżniać eleganckie kalendarze na zamówienie dla firmy?

Wykonany kalendarz na zamówienie ze zdjęciami powinien przede wszystkim wyróżniać się dobrymi materiałami. Kiedy są wysokiej jakości, produkt jest trwały i wygląda na porządny zrealizowany, a to dobrze świadczy o firmie. Tak więc i papier i przede wszystkim oprawa musi być z najlepszych jakościowo materiałów. Wiele osób wybiera czarny kolor skóry na oprawę, a tak naprawdę równie ładnym może być czerwony, niebieski czy brązowy. Czarny to taki standardowy. Inny kolor też może być elegancki. Eleganckie kalendarze książkowe 2020 na indywidualne zamówienie mogą posiadać zaokrąglone narożniki, tłoczone lub grawerowane logo, przeszyte ozdobną nicią krawędzie, kolorową gumkę do zamykania czy wstążkę z nadrukiem. Tego typu elementy wykończeniowe zwiększą atrakcyjność wizualną produktu i jego praktyczność. W takim wydaniu na pewno będą eleganckie.

Czy warto zamawiać tani kalendarz z zdjęciem na rok 2020?

Jednym z kryteriów wyboru kalendarza jest cena. Przynajmniej niektórzy zwracają na nią swoją uwagę. Choć cena faktycznie może mieć znaczenie, o wiele ważniejsza jest jednak jakość produktu. Wiadomo, że tani kalendarz na zamówienie jest wersją bardzo ekonomiczną. Droższy kalendarz na zamówienie ze zdjęciami reklamowymi jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma dobry papier, solidną okładkę. Do tego może mieć liczne dodatki. Wszystko to właśnie wpływa na wzrost ceny końcowej produktu. Pomysłowo i zarazem indywidualnie wykonane kalendarze na zamówienie z własnymi zdjęciami są droższe, ale i atrakcyjniejsze wizualnie. Wzbudzają zainteresowanie dużej liczby odbiorców. Produkty te niewątpliwie działają jak skuteczna reklama, która rozprzestrzenia się w zaskakująco szybkim tempie i jest chętnie przyjmowana przez każdego, kto tylko ma okazję ją nabyć.

zdjęcia do kalendarza dla firm
format kalendarza do zamówienia

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarze ze zdjęciami na zamówienie?

Nasi klienci najczęściej wybierają kalendarze książkowe na zamówienie w formacie a5 lub b5. Organizery tej wielkości są praktyczne, mieszczą się w damskich torebkach, dobrze układają się w dłoni. To właśnie kalendarz ze zdjęciami w formacie a5 często widzi się na spotkaniach biznesowych, konferencjach i szkoleniach. Do takich terminarzy można dodać zdjęcia, logo na okładce, czy gumkę do zamykania. Nieco rzadziej klienci zamawiają kalendarz na rok 2020 ze zdjęciami a4. Ten większy format zwykle bardziej kojarzony jest z męskim gadżetem. Choć nie wszyscy decydują się na ten wybór, trzeba mieć na uwadze to, że format a4 gwarantuje możliwość wykorzystania większej powierzchni pod reklamę. Ma też większy notatnik i pojemniejsze kalendarium. Generalnie kalendarz z własnymi zdjęciami a5 i a4 to świetny firmowy gadżet. Wybór formatu jest kwestią indywidualnego wyboru.

Jaki jest odpowiedni nakład na kalendarze książkowe na zamówienie?

Kalendarze ze zdjęciem 2020 możemy wydrukować w dowolnych, oczekiwanych przez klienta ilościach. Jednak chcielibyśmy podkreślić i zarazem podpowiedzieć, że im większą ilość klient zamówi, tym większe będzie miał szanse na atrakcyjniejszą cenę. Standardowo zamówiony kalendarz książkowy ze zdjęciami można wydrukować w mniejszej ilości – nawet kilkadziesiąt sztuk. Przy indywidualnym projekcie zalecamy druk kilkudziesięciu sztuk. Najbardziej opłącalna ilość to kilkaset sztuk i więcej. Zamawiając hurtowe ilości, można liczyć na naprawdę atrakcyjną cenę. Kalendarz książkowy z własną okładką wykonany według indywidualnego projektu na pewno szybko zyska ogromne zainteresowanie. Każdy będzie chciał go używać i mieć zawsze w zasięgu ręki. Dzięki temu stanie się skuteczną reklamą działającą praktycznie przez cały rok.

jaki nakład kalendarza?
zamów kalendarze z gumką

Eleganckie kalendarze na zamówienie z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Kalendarz książkowy z własnymi zdjęciami wyposażony w kolorową gumkę to bardzo praktyczny gadżet biurowy, w który warto zainwestować mając własną firmę. Jest funkcjonalnym przedmiotem, w którym można robić notatki i umieszczać luźne karteczki. To praktyczne zamknięcie terminarza bardzo podoba się klientom – użytkownikom. Warto więc wyposażyć ten przedmiot w gumkę, aby zwiększyć jego użyteczność i uczynić atrakcyjniejszym. Oferujemy gumkę w wielu kolorach – czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, czarnym, szarym, białym i w wielu innych. Gumkę do poszczególnych zamówionych kalendarzy 2020 dopasowujemy w taki sposób, aby współgrała z wizerunkiem firmy. Dodatek ten pasuje do kalendarzy w skórzanej oprawie, choć w twardej pokrytej zdjęciami lub inną grafiką również. Ponadto proponujemy również inne wykończenie kalendarza.

Jakie proponujecie kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie?

Wykonujemy kalendarze książkowe indywidualne wedle życzenia klienta, na wiele różnych sposobów. Dziś całkiem dużą popularnością cieszą się organizery z indywidualną okładką personalizowane. Na okładce możemy wykonać grawer lub tłoczenie logo – zależnie od wybranego materiału. Ciekawym dodatkiem jest również wklejka reklamowa, czyli dodatkowa strona przeznaczona do zadrukowania firmowymi zdjęciami, reklamą firmy. Do zamówionych kalendarzy a5 polecamy gumkę służącą do zamykania. Możemy wykonać ją w dowolnym kolorze. Doskonałym dodatkiem będzie tu również kolorowa wstążka z nadrukiem. Dziś projekt kalendarza książkowego może być bardzo różny, wszystko zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania i możliwości finansowe. Takie dodatki mają wpływ na wzrost ceny. Są jednak ciekawe, praktyczne i skuteczne w zakresie reklamy.

jaki nakład kalendarzy na zamówienie
personalizowany kalendarz ze zdjęciami

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do zamawianego kalendarza 2020 dla firmy?

Klienci często zamawiają u nas kalendarze książkowe ze zdjęciami i pytają, czy muszą dostarczyć nam własne fotografie. Takiej potrzeby nie ma, ponieważ mamy własne archiwum zdjęć z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Możemy więc bez problemu wykorzystać swoje zdjęcia reklamowe, które są wykonane w najwyższej jakości. Oczywiście klienci mogą dostarczyć nam własne zdjęcia, jednak muszą spełniać pewne kryteria. Chodzi o to, by były odpowiedniej jakości, aby powstały produkt był estetyczny i przejrzysty. Wykonując kalendarze książkowe na zamówienie z indywidualną okładką, możemy zastosować logo w tym miejscu, ale i zdjęcia firmowe czy też związane z branżą konkretnej firmy. Polecamy również kolaż składający się z kilku zdjęć. Wówczas organizer jest jeszcze bardziej indywidualny i mocno odróżnia się od innych kalendarzy tych typowo firmowych, jak i standardowych.

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Chcąc wybrać kalendarze na zamówienie 2020 z zdjęciami pojawiają się różne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście. Jeśli nie trafisz na zadowalające wytłumaczenie to czekamy na kontakt od Ciebie.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy ze zdjęciami?

Posiadamy studio graficzne z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnorodnych materiałów na zamówienie, w  tym kalendarzy indywidualnych ze zdjęciem. Nasi graficy przygotują oryginalne i niekonwencjonalne projekty na organizery.

Jaki jest termin wykonania projektu okładki kalendarza?

Kalendarz książkowy z indywidualnymi zdjęciami wykonywany jest na zamówienie. W pierwszej kolejności tworzymy projekt okładki kalendarza ze własnym zdjęciem. Termin wykonania dopasowanego projektu graficznego wynosi 5-8 dni roboczych po dostarczeniu niezbędnych materiałów i wytycznych.

Jakie są dodatkowe możliwości personalizowania kalendarza na zamówienie?

Kalendarze dzienne indywidualne tak jak inne artykuły na zamówienie możemy personalizować poprzez wprowadzania różnych eleganckich elementów dodatkowych, jak wklejki czy wyklejki reklamowe. Można do kalendarza na każdej stronie nadrukować zdjęcie, logo, czy dodać gumkę z znakiem firmowym.

Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest wliczony w cenę?

Kalendarze 2020 książkowe indywidualne opierają się o projekt okładki. Przy składaniu oferty nie wliczamy kosztu wykonania projektu okładki w cenę kalendarza. Wycena na projekt okładki przedstawiana jest osobno, po uzyskaniu niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny całościowego zamówienia.

Czy jest możliwość łączenia zdjęć z oprawą klasyczną?

Firmowe książkowe kalendarze 2020 na zamówienie to z punktu widzenia marketingowego najlepsza forma podręcznego organizera z notatnikiem. Nowością w naszej ofercie jest oprawa łączona z dwóch elementów: częścią drukowaną zawierającą zdjęcia oraz materiału kalendarza klasycznego.

Ile projektów okładki kalendarza otrzymam?

Ilość przedstawionych propozycji okładki na kalendarz z nadrukiem indywidualnym zależy od ustaleń w zamówieniu. Zwykle prezentujemy dwa projekty graficzne  okładki kalendarza ze zdjęciem. Klient może wprowadzić swoje uwagi, sugestie. Po końcowej akceptacji przekazujemy plik do druku.

Ile czasu trwa produkcja kalendarza indywidualnego z zdjęciami?

Tak, jak w przypadku kalendarza dziennego czy tygodniowego, produkcja indywidualnego kalendarza ze zdjęciami to 4-5 tygodni od daty zatwierdzenia okładki kalendarza na zamówienie do druku. Jest to orientacyjny czas, dokładny termin potwierdzamy po złożeniu zamówienia na kalendarz.

W jaki sposób zabezpieczona jest okładka kalendarza z zdjęciami?

Terminarz z notesem indywidualny, a dokładnie jego okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego, aby była trwała musi być zabezpieczona. Kalendarz na rok 2020 książkowy może być zabezpieczony folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub projekt okładki może być drukowany na materiale imitującym płótno.

Kalendarze książkowe na zamówienie – nowy wymiar kalendarza ze zdjęciami

W sprzedaży bez problemu można znaleźć kalendarze książkowe ze zdjęciami, które dość mocno odróżniają się od standardowych ogólnodostępnych produktów sprzedawanych w sklepach z asortymentem biurowym. Są zupełnie inne niż wszystkie, wykończone w sposób bardzo indywidualny, spełniający najśmielsze oczekiwania klientów. Profesjonalnie wykonany kalendarz książkowy na zamówienie w sposób bardzo personalizowany to gwarancja pełnej satysfakcji. Warto więc zastanowić się nad wyglądem tego produktu, nad własnymi oczekiwaniami, aby móc przekazać je projektantowi i tym sposobem zamówić produkcję kalendarzy ze zdjeciami na rok 2020 współgrających z aktualnym wizerunkiem firmy.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy z własną okładką – jakie zdjęcia wybrać?

Trzeba przyznać, że kalendarz książkowy z własnym projektem okładki to całkiem dobre i indywidualne rozwiązanie. To głównie wartościowa i skuteczna, trafiająca do wielu odbiorców oryginalna reklama. Należy tylko umiejętnie dobrać własne zdjęcia, bo nie wszystkie się nadają. Warto, aby współgrały z wizerunkiem firmy. Wówczas kalendarz 2020 ten będzie z nią bardziej kojarzony. Zdjęcia właściwie mogą być różne, ale powinny prezentować oferowane produkty czy usługi. Warto, aby znalazło się tam również logo. Jeżeli nie na okładce, to chociaż we wnętrzu firmowego gadżetu. Tak naprawdę klient, który decyduje się na kalendarz książkowy na zamówienie z zdjęciami, wcale nie musi dostarczać własnych zdjęć, jeżeli takich nie posiada lub nie ma pomysłu na ich wykonanie. Może skorzystać z archiwum fotografii, jakie posiada wykonawca, producent. Zwykle ten ma do wyboru szeroki wybór zdjęć z różnych zakresów tematycznych. Klient nie musi ich też wybierać, projektant zrobi to samodzielnie. Reklamowe zdjęcia wybrane na okładkę kalendarza musza być wykonane w najwyższej jakości. Tylko wtedy będą się dobrze prezentować. Dobrze wykonany kalendarz książkowy z własnymi zdjęciami będą świetną reklamą każdej firmy. Dlatego każdy, kto prowadzi biznes, powinien poważnie zastanowić się nad zamówieniem tego typu produktów reklamowych.

strzalka wciecie

Profesjonalny kalendarz książkowy na zamówienie ze zdjęciem – ile to kosztuje?

Wydaje się, że profesjonalne kalendarze książkowe 2020 z indywidualną grafiką firmową w dodatku z własną okładką ze zdjęciami jest bardzo drogim produktem. W końcu producent musi go tworzyć od podstaw z uwzględnieniem dopasowanych oczekiwań i indywidualnie nadesłanych materiałów. Tymczasem jest nieco inaczej, niż się wydaje. W każdym razie kalendarz książkowy ze zdjęciami na okładce nie jest już taką nowością, a to sprawia, że cena tego produktu jest zdecydowanie atrakcyjniejsza. Co prawda nikt nie rozdaje takich gadżetów reklamowych każdemu bez przemyślenia, bo koszty wiążą się chociażby z samym ich wyprodukowaniem, ale nie ma co przesadzać. Można trafić na kalendarz firmowy i zamówić go w dobrej cenie. Na cenę składa się przede wszystkim sposób wykonania tego produktu i wykończenia, a można to zrobić na wiele sposobów. Sama okładka wypełniona zdjęciami reklamowymi związanymi z ofertą firmy wpływa na koszt. Indywidualnie wykonać można też wnętrze. Producent nie tylko wyceni zamówienie, ale też wykona projekt kalendarza na rok 2020 pod wskazówki zamawiającego, zgodnie z zasadami, według jakich pracuje, a także w zgodzie z obowiązującymi trendami. W ten sposób może powstać naprawdę ciekawy produkt, spełniający najśmielsze oczekiwania wielu zamawiających.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=876441458
Nieprawidłowy kod