kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy 2019 NOWY WYMIAR KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO

Kalendarze książkowe ze zdjęciami to ciekawa propozycja na firmowy terminarz książkowy. To doskonałe połączenie standardowego terminarza zawierającą okładką projektem graficznym. Kalendarze książkowe autorskie posiadają indywidualną okładkę z oryginalnym  przemyślanym marketingowo projektem, wykonanym przez profesjonalne studio graficzne. Indywidualny projekt graficzny okładki ze zdjęciem, specjalnie dobrana oprawa i wkłady – sprawią, iż Twoje kalendarze książkowe będą naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.23,85 zł
100 szt.20,95 zł
200 szt.17,75 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Pewnie zastanawiasz się co wpływa na ostateczną cenę kalendarza książkowego z logo firmy. Zapewne wybór dodatków, czy kolejne opcje personalizacji powodują zmianę kosztów. Zobacz cenę kalendarza 2019 książkowego na kolejny rok…

Wybrane cechy

PRZEKAZ REKLAMOWY NA OKŁADCE
Oryginalny i niepowtarzalny projekt okładki kalendarza podnosi prestiż kalendarza. Kalendarz książkowy z grafiką reklamową już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie, a do tego doskonale realizuje założenia marketingowo-reklamowe.
PRZEMYŚLANA ZAWARTOŚĆ
Kalendarze książkowe indywidualne to znakomite połączenie funkcjonalnego gadżetu z narzędziem promocji firmy. Indywidualna okładka kalendarza (grafika reklamowa ze zdjęciem) doskonale komponuje się z zawartością produktu. Maksymalne wykorzystanie powierzchni oprawy oraz innych elementów kalendarza na reklamę.
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Nasze kalendarze książkowe indywidualne  to skuteczne narzędzie marketingu. Praktyczny upominek, a przy tym jednocześnie ciekawy gadżet.  Kalendarz książkowy spełnia rolę reklamy firmy lub produktów przez cały rok, a niekiedy dłużej.
FUNKCJONALNY GADŻET
Kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe to jedna z najefektywniejszych form kalendarza pod kątem reklamy Twojej firmy. Funkcjonalny terminarz z logo firmy lub grafiką marketingową pełni wiele funkcji. Jest to po prostu codzienny podręczny terminarz, a przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek.
Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie ze zdjęciem są całkowicie nową i oryginalną formą organizera książkowego. Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo takie kalendarze książkowe z logo w tej formie plus indywidualny, profesjonalny projekt graficzny przyciągają zainteresowanie i świadczą o prestiżu firmy.

PARAMETRY KALENDARZA

Format kalendarze książkowe występują głównie w formatach A5, B5, A4 i A6
Oprawy okładka kalendarza firmowego z indywidualnym projektem graficznym
Kalendarium wygląd kalendarium, ilość stron, języki, rodzaj papieru, uzależnione są od wyboru modelu organizera książkowego
Personalizacja kalendarze reklamowe indywidualizujemy poprzez: wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo firmy, registry, gumka do zamykania kalendarza, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Kalendarz książkowy indywidualny
zarys kalendarza książkowego
Czerwony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Sprężyna z kalendarza
Ręka rysująca po kalendarzu
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Skuteczny projekt kalendarza?
Slider
zdjęcia do kalendarzy
Chcesz zamówić kalendarz ze zdjęciem, a nie masz własnych firmowych zdjęć - możesz skorzystać z naszego bogatego archiwum fotografii. Posiadamy zdjęcia do kalendarzy o różnorodnej tematyce.

Skorzystaj z zasobów naszych zdjęć

Potrzebujesz fotografii przedstawiających ludzi i świat biznesu? A może interesują cię tanie zdjęcia kulinarne – pięknie zaaranżowane produkty? Zapewne chciałbyś zamówić elegancki organizer z zdjęciami. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a dostarczymy odpowiednie zdjęcia do Twojego kalendarza. Obiecujemy, ze będziesz miał z czego wybierać!

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Interesująca odsłona standardowego kalendarza z logo z przejrzystym kalendarium i co ważne z niestandardową oprawą. Kalendarze książkowe indywidualne skutecznie łączą elegancki projekt graficzny na okładkę. Przemyślane zdjęcie firmowe wprowadzi nowoczesny sznyt, nawet prestiż do klasycznej oprawy reklamowego kalendarza z własnym zdjęciem. Zapewne taki ekskluzywny terminarz z logo potrafi rozbudzić zainteresowanie wielu ludzi. Już na pierwszy rzut oka ten książkowy model kalendarza robi niemałe wrażenie. Organizer reklamowy indywidualny poprzez odpowiednio dobrane własne zdjęcie staje się ekskluzywnym gadżetem reklamowym, który pracuje dla naszej firmy przez cały okrągły rok.

dodatki do kalendarzy 2019

Czym jest kalendarz bez ciekawych dodatków? To właśnie zamówienie do organizera firmowego tłoczenia logo firmy czy też graweru na okładkę wzbogaca go o nowe elementy. U nas znajdziesz stosunkowo tanie eleganckie propozycje dodatków, które mogą rozwinąć kalendarz. Przemyślana personalizacja terminarza podnosi jego walory estetyczne. Dodatkowe treści można wprowadzić poprzez reklamowe notatniki czy wyklejki. Ponadto złocenia, okucia i garbiki podnoszą prestiż, standardowy reklamowy kalendarza z logo firmy przekształca się w ekskluzywny organizer.

Reklamowy kalendarz z logo od wielu lat staje się coraz bardziej popularnym gadżetem promocyjnym.  Nasze kalendarze książkowe dzienne z grawerem logo czy książkowe tygodniowe nieźle realizują się  jako produkt o potencjale reklamowym. Zaś organizery książkowe indywidualne z własnymi zdjęciami dzięki indywidualnemu projektowi okładki stają się reklamą firmy przez bardzo długi czas. Tak duża popularność kalendarzy na zamówienie z notatnikiem wynika z tego, że orginalnie zaprojektowany organizer sprawdza się jako narzędzie reklamy i skutecznego marketingu firmy. W naszej szerokiej ofercie napewno znajdziesz dla siebie właściwy kalendarz biznesowy z logo czy firmowy z zdjęciami. Wybierz elegancki kalendarz z szeroką listą dodatków dla swojej firmy.

kalendarz-ksiazkowy-dla-kazdego.jpg

Kalendarz książkowy indywidualny

Ocena: 96.29% - 22 Głosów

96%

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Zabierając się za wykonanie indywidualnego kalendarza książkowego pojawiają się różne pytania… Na ważniejsze kwestie znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście. Jeśli nie znajdziesz zadowalającego wytłumaczenia to czekamy na kontakt od Ciebie.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy indywidualnych?

Posiadamy własne studio graficzne z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów, w  tym kalendarzy indywidualnych ze zdjęciem. Nasi graficy przygotują oryginalne i niekonwencjonalne projekty na organizery indywidualne.
Jaki jest termin wykonania projektu okładki kalendarza?
Kalendarz książkowy indywidualny wykonywany jest na zamówienie. W pierwszej kolejności należy wykonać projekt okładki kalendarza ze zdjęciem. Termin wykonania projektu okładki na taki terminarz wynosi 5-8 dni roboczych po dostarczeniu niezbędnych materiałów i wytycznych.
Jakie są dodatkowe możliwości personalizowania kalendarza indywidualnego?
Kalendarze dzienne indywidualne tak jak inne kalendarze na zamówienie możemy personalizować poprzez wprowadzania różnych elementów dodatkowych, jak wklejki czy wyklejki reklamowe. Można do kalendarza na każdej stronie nadrukować logo, czy dodać gumkę z emblematem logo.
Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest wliczony w cenę?
Kalendarze książkowe indywidualne opierają się o projekt okładki. Przy składaniu oferty nie wliczamy kosztu wykonania projektu okładki w cenę kalendarza. Wycena na projekt okładki przedstawiana jest osobno, po uzyskaniu niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny.
Czy jest możliwość łączenia grafiki z oprawą klasyczną?
Firmowe książkowe kalendarze indywidualne to z punktu widzenia marketingowego najlepsza forma kalendarza. Nowością w naszej ofercie jest oprawa łączona z dwóch elementów: częścią drukowaną oraz materiału kalendarza klasycznego.
Ile projektów okładki kalendarza otrzymam?
Ilość przedstawionych propozycji okładki na kalendarz z nadrukiem indywidualnym zależy od ustaleń. Zazwyczaj prezentujemy dwie propozycje okładki kalendarza ze zdjęciem. Klient może wprowadzić swoje uwagi. Po końcowej akceptacji przekazujemy plik do druku.

Ile czasu trwa produkcja kalendarza indywidualnego?

Tak, jak w przypadku kalendarza dziennego czy tygodniowego, produkcja kalendarza indywidualnego to 4-5 tygodni od daty zatwierdzenia okładki kalendarza na zamówienie do druku. Jest to orientacyjny czas, dokładny termin potwierdzamy po złożeniu zamówienia na kalendarz.
W jaki sposób zabezpieczona jest okładka kalendarza z grafiką?
Kalendarz indywidualny, a dokładnie jego okładka wykonywana jest techniką druku offsetowego, aby była trwała musi być zabezpieczona. Organizer może być zabezpieczony folią matową, błysk, aksamitną ze strukturą lub okładka może być drukowana na materiale imitującym płótno.

Kalendarze książkowe ze zdjęciami – nowy wymiar kalendarza

W sprzedaży bez problemu można znaleźć kalendarze książkowe ze zdjęciami, które dość mocno odróżniają się od standardowych ogólnodostępnych kalendarzy sprzedawanych w sklepach z asortymentem biurowym. Są zupełnie inne niż wszystkie, wykończone w sposób bardzo indywidualny, spełniający najśmielsze oczekiwania klientów. Profesjonalnie wykonany kalendarz książkowy na zamówienie w sposób bardzo indywidualny to gwarancja pełnej satysfakcji. Warto więc zastanowić się nad wyglądem tego produktu, nad własnymi oczekiwaniami, aby móc przekazać je realizatorowi i tym sposobem zlecić produkcję kalendarzy na rok 2019 współgrających z aktualnym wizerunkiem firmy.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy z własną okładką – jakie zdjęcia wybrać?

Trzeba przyznać, że kalendarz książkowy z własną okładką to całkiem dobre i indywidualne rozwiązanie. To przede wszystkim skuteczna, trafiająca do wielu odbiorców reklama. Należy tylko umiejętnie dobrać zdjęcia, bo nie wszystkie się nadają. Warto, aby współgrały z wizerunkiem firmy. Wówczas kalendarz 2019 ten będzie z nią bardziej kojarzony. Zdjęcia właściwie mogą być różne, ale powinny prezentować oferowane produkty czy usługi. Warto, aby znalazło się tam również logo. Jeżeli nie na okładce, to chociaż we wnętrzu kalendarza. Tak naprawdę klient, który decyduje się na kalendarz książkowy z zdjęciami, wcale nie musi dostarczać własnych zdjęć, jeżeli takich nie posiada lub nie ma pomysłu na ich wykonanie. Może skorzystać z archiwum fotografii, jakie posiada wykonawca, producent. Zwykle ten ma do wyboru szeroki wybór zdjęć z różnych zakresów tematycznych. Klient nie musi ich też wybierać, producent zrobi to samodzielnie. Zdjęcia wybrane na okładkę kalendarza musza być wykonane w najwyższej jakości. Tylko wtedy będą się dobrze prezentować. Dobrze wykonany kalendarz książkowy z zdjęciem będzie świetną reklamą każdej firmy. Dlatego każdy, kto prowadzi taki biznes, powinien poważnie zastanowić się nad zamówieniem tego typu produktów reklamowych.

strzalka wciecie

Profesjonalny kalendarz książkowy z zdjęciem – ile to kosztuje?

Wydaje się, że profesjonalne kalendarze książkowe 2019 z indywidualną grafiką firmową w dodatku z własną okładką ze zdjęciami jest bardzo drogim produktem. W końcu producent musi go tworzyć od podstaw z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i indywidualnie nadesłanych materiałów. Tymczasem jest nieco inaczej, niż się wydaje. W każdym razie kalendarz książkowy ze zdjęciami na okładce nie jest już taką nowością, a to sprawia, że cena tego produktu jest zdecydowanie atrakcyjniejsza. Co prawda nikt nie rozdaje takich gadżetów reklamowych za darmo, bo koszty wiążą się chociażby z samym ich wyprodukowaniem, ale nie ma co przesadzać. Można trafić na kalendarz firmowy i zamówić go w dobrej cenie. Na cenę składa się przede wszystkim sposób wykonania tego produktu i wykończenia, a można to zrobić na wiele sposobów. Sama okładka wypełniona zdjęciami reklamowymi związanymi z ofertą firmy wpływa na koszt. Indywidualnie wykonać można też wnętrze. Producent nie tylko wyceni zamówienie, ale też wykona projekt kalendarza na rok 2019 pod wskazówki zamawiającego, zgodnie z zasadami, według jakich pracuje, a także w zgodzie z obowiązującymi trendami. W ten sposób może powstać naprawdę ciekawy produkt, spełniający najśmielsze oczekiwania wielu zamawiających.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.