KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Brzozówka, k/Torunia
kontak-producent-kalendarzy-ksiazkowych.jpg

Jeśli masz do nas pytania...

Poszukujesz rozwiązania na kalendarz reklamowy, który będzie odzwierciedlał profil Twojej firmy, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z nami w inny najdogodniejszy dla Ciebie sposób... doradzimy, i pomożemy w doborze najodpowiedniejszej formy kalendarza.

NAPISZ DO NAS
Wpisz temat wiadomości
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.
Firmy, które nam zaufały

DODATKI – KALENDARZ NA ZAMÓWIENIE

Produkcją na zamówienie różnego rodzaju kalendarzy zajmujemy się od lat. Nasze produkty trafiają do klientów z różnych zakątków Polski, do Torunia, Bydgoszczy czy Warszawy. Wyroby te cieszą się ogromnym zainteresowaniem być może ze względu na dodatki, jakie oferujemy. Wklejki reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki, grawer logo i inne elementy personalizacji to tylko wybrane propozycje. Oferta dodatków jest szeroka.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Dla klientów na specjalne zamówienie wykonujemy kalendarze książkowe z własną okładką. Taki terminarz jest przede wszystkim skuteczną reklamą firmy. Poza tym doskonale się prezentuje. Indywidualne wykończenie terminarza to same korzyści.
Tłoczenie logo na zamówienie

Tłoczenie logo na zamówienie

Logo tłoczymy na przedniej okładce. Wówczas kalendarz książkowy wygląda na indywidualny gadżet typowo firmowy. Tłoczenie wykonujemy na gorąco i sucho. Zależy to od zastosowanych materiałów. Tak wykonany kalendarz na zamówienie robi wrażenie.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe
Wykonując kalendarz książkowy na zamówienie, proponujemy klientom wklejki reklamowe, dodatkowe strony, na których drukujemy firmowe zdjęcia. Tak przygotowane organizery cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Już dziś możesz złożyć zamówienie na kalendarz 2025 z dodatkowymi wklejkami.
Wycinane registry
Wycinane registry
Niektóre typy kalendarzy książkowych a4 mogą posiadać wycinane registry. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia. Dzięki nim dostęp do określonych stron kalendarza jest dużo łatwiejszy.
Papier kremowy
Papier kremowy
Z racji tego, że tworzymy kalendarze książkowe na zamówienie, możemy zastosować inny papier, na przykład kremowy – chamois. Tym sposobem produkt ten staje się ekskluzywnym terminarzem, a nawet eleganckim artykułem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy książkowych
Personalizacja kalendarzy książkowych
Każdy kalendarz książkowy na zamówienie wykonujemy w zgodzie z oczekiwaniami zamawiającego. Na zamówienie, w ramach personalizacji grawerujemy logo firmy lub imię i nazwisko. Taki kalendarz ze skórzaną okładką to elegancki gadżet.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Nasze kalendarze książkowe mogą mieć wstążkę z nadrukiem. Zazwyczaj na tym dodatkowym elemencie drukujemy logo firmy lub inne firmowe hasła. Czynność tę wykonujemy techniką sublimacji.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Wszystkie kalendarze książkowe 2025 mogą mieć zaokrąglone narożniki zarówno bloku, jak i okładki. Dzięki temu produkt ten jest praktyczny i funkcjonalny. Takie zaokrąglenia mają też wpływ na estetykę terminarza.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby uzyskać jeszcze bardziej indywidualny charakter organizera, zamów  specjalną aluminiową blaszkę w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm. Na niej wykonujemy logo firmy. Dzięki temu kalendarze reklamowe na rok 2025 są jeszcze ciekawsze. 
Gumka do kalendarza na zamówienie

Gumka do kalendarza na zamówienie

Ciekawym dodatkiem jakim proponujemy zamówić do swojego terminarza jest gumka. Klienci, którzy wybiorą książkowe kalendarze na zamówienie często wybierają ten dodatek. Na gumkach różnego rodzaju i grubości drukujemy logo firmy.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Proponujemy oryginalne okucia do kalendarza, które tworzą estetyczne wykończenie produktu. Zamów okucia w kolorze srebra lub złota, podnoszą wartość terminarza. Elementy te najbardziej pasują do artykułów, którymi są kalendarze z grafiką czy po prostu firmowe.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Do kalendarza proponujemy kartonowe pudełko z białego kartonu o gramaturze 300g. Na opakowaniu tym wykonujemy też firmowy nadruk reklamowy, zazwyczaj logo. Wielkość pudełka dopasowywana jest do rozmiaru, jaki ma kalendarz książkowy 2025 lub inny produkt.

Jaki kalendarz na zamówienie wybrać dla firmy?

zdjęcie do kalendarza z nadrukiem

Czy projekt okładki na kalendarz na zamówienie jest ważny?

Kupując kalendarz na zamówienie, trzeba liczyć się z koniecznością wykonania projektu. Na szczęście wszystkim zajmie się agencja. Pozostaje tylko znaleźć odpowiednią. Opracowanie graficzne tego organizera jest bardzo ważną sprawą. Tak naprawdę od niego będzie zależy efekt końcowy całego terminarza. Inwestycja w ciekawy projekt, wyróżniający się na tle innych, jak najbardziej się opłaca. Proste kalendarze 2025 na zamówienie nie robią wrażenia na odbiorcach – użytkownikach. Takie można kupić w niejednym sklepie w dowolnej ilości. Są dostępne od ręki. Po to zamawia się te artykuły reklamowe, aby były wyjątkowe i oryginalne. Dobry projekt graficzny powinien zawierać firmowe oznaczenia (logo), a także zdjęcia. Ważne jest również to, aby swoim wyglądem nawiązywał do wizerunku firmy. Nie pozostaje więc nic innego, jak powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Kalendarz na zamówienie 2025 – z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Prawda jest taka, że kalendarze ze zdjęciami na zamówienie mogą mieć jednocześnie oznakowanie w postaci logo. Jedno z drugim się nie kłóci. Wręcz przeciwnie, tak wykończony zamówiony organizer sprawia wrażenie dopracowanego w szczegółach i jest w stu procentach firmowym gadżetem. Bardzo ważne jest tylko to, aby poprawnie wykonać te elementy, co pozwoli uzyskać satysfakcjonujący efekt. Tłoczone logo przypomina o firmie, zawsze się z nią kojarzy. Aby móc wykonać tę czynność, trzeba najpierw wybrać odpowiedni materiał. Zdjęcia nadrukowane na okładce kalendarza to dodatkowa reklama. Wybór przed zamówieniem kalendarza, między logo firmy a zdjęciem jest uzależniony od efektu, jaki chce się w ten sposób uzyskać. Czasem połączenie obu elementów znakowania przynosi satysfakcjonujące efekty, więc warto rozważyć i tę opcję. Kalendarz 2025 na zamówienie powinien wzbudzać zainteresowanie i pozytywnie kojarzyć się z firmą.

kalendarz a4 z nadrukiem
zamawianie kalendarza z nadrukiem

Co powinno wyróżniać eleganckie kalendarze na zamówienie dla firmy?

Kalendarz na zamówienie ze zdjęciem sam w sobie jest wyjątkowy. Jednak warto zadbać o kilka dodatkowych detali, tak by był jeszcze bardziej wyjątkowy i przede wszystkim elegancki. Takie terminarze 2025 cieszą się największą popularnością i są chętnie używane. Jak uzyskać ten efekt? Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie z oprawą ze skóry naturalnej lub chociaż eko-skóry wysokiej jakości, robią wrażenie na użytkownikach. Skórę tę można wybarwić, w celu uzyskania unikalnego czy też mniej popularnego koloru. Warto też zastosować dodatki w postaci zdjęcia, zaokrąglonych narożników, tłoczonego czy grawerowanego logo. Tak wykończony kalendarz nie jest tani, ale wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych, ogólnodostępnych, więc każdy chce go mieć i chce go używać. Tak właśnie działa skuteczna reklama.

Czy warto zamówić tani kalendarz firmowy na rok 2025?

Profesjonalne kalendarze na zamówienie z własnymi zdjęciami do najtańszych nie należą. Niektórzy jednak szukają oszczędności i bardzo poważnie zastanawiają się nad tym, aby zainwestować w uboższą wersję, celem uniknięcia wysokiego kosztu. Należy koniecznie pamiętać, że tanie kalendarze książkowe na zamówienie to automatycznie gorsze wykonanie. Do produkcji wykorzystuje się też materiały słabszej jakości. Droższy kalendarz gwarantuje firmie zdecydowanie więcej korzyści. Jest oryginalny, współgra z wizerunkiem firmy, przykuwa uwagę, wyróżnia się także jakością. Dobrze wykonany organizer 2025 może być reklamą działającą skutecznie i to przez cały rok. Taka inwestycja w związku z tym się opłaca. Co najważniejsze, profesjonalny kalendarz będzie chętnie używany i nie trafi do szuflady. To zwiększy szansę na pozyskanie nowych klientów.

oprawa dla personalizowany z nadrukiem
kalendarze na zamówiene

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarze książkowe na zamówienie?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak zamówić kalendarz ze zdjęciem, wybrać format a5 czy a4. Faktycznie jest to różnica i trzeba podjąć właściwą decyzję, aby zyskać jak najwięcej korzyści. Klienci najczęściej zamawiają format a5, ponieważ mieści się w torebce, w teczce, jest bardziej poręczny. Te bardzo często widuje się na konferencjach, szkoleniach i innych spotkaniach biznesowych. Świetnie prezentują się z gumką do zamykania. Bardzo często są wykańczane zdjęciami. Kalendarze książkowe 2025 a4 na zamówieni są większe, a więc zapewniają więcej miejsca na notatki itd. Są jednak postrzegane jako bardziej męskie, ekskluzywne. Wybór to tak naprawdę kwestia gustu, a trochę też zależy od tego, w jakim zakresie i przez kogo ma być używany. Ostateczną decyzję musi podjąć zamawiający. Pomyśl i zamów kalendarz. Jeden i drugi model można wykończyć według indywidualnego projektu graficznego.

Jaki nakład kalendarzy książkowych zamówić?

Przy składaniu zamówienia na kalendarze książkowe firmowe w końcu przychodzi moment na wybór nakładu. Można zamówić kilkanaście sztuk, ale i kilkaset. Pytanie, co opłaci się bardziej, co zamówić? Realizacja zamówienia kilkunastu sztuk jest możliwa przy standardowym projekcie. Indywidualne projekty są drukowane od 50 sztuk. Oczywiście im większa jest ilość zamawianych egzemplarzy, tym niższa jest cena jednostkowa terminarza. Zamówione kalendarze książkowe 2025 reklamowe tworzone na podstawie indywidualnego, ciekawego projektu graficznego są znacznie droższe. Warto jednak zamówić je w hurtowych ilościach, ponieważ z pewnością szybko znajdą nowych właścicieli i będą służyły, jako skuteczna reklama firmy. Taka inwestycja gwarantuje wyłącznie same korzyści. Jeśli realizacją zamówienia zajmie się profesjonalna agencja, zadowolenie będzie jeszcze większe.

zdjęcie do kalendarza z nadrukiem
gumka do kalendarza z nadrukiem

Eleganckie kalendarze na zamówienie z gumką to praktyczne rozwiązanie

Dobrze wykonane kalendarze książkowe na zamówienie z logo firmy są skuteczną, przykuwającą uwagę reklamą. Jeśli zostaną zastosowane w nich dodatkowe rozwiązania, mogą stać się nawet funkcjonalniejsze niż kiedykolwiek. I takim dodatkiem mającym na to wpływ jest gumka. Wybór gumek jest duży. Są różne kolory i szerokości. Gumka jest bardzo praktycznym dodatkiem. Zamyka kalendarz i skutecznie chroni wnętrze przed wypadnięciem luźnych karteczek. Z drugiej strony element ten stanowi atrakcyjną dekorację. W związku z tym kalendarz na zamówienie książkowe z grawerem z oprawą skórzaną i taką właśnie gumką cieszą się wyłącznie pozytywnymi opiniami. Gumkę najczęściej zamawia się w kalendarzach formatu a5. Element ten nie przeszkadza w tym, aby do podręcznego kalendarza dodać jeszcze inne opcje wykończenia i dodatki. Wszystko należy jednak zrobić z wyczuciem.

Jakie proponujecie kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie?

Teraz klienci coraz częściej zamawiają kalendarze 2025 z zdjęciami i innymi elementami personalizacji, tak by uzyskać w pełni indywidualny, przyciągający uwagę gadżet biurowy o charakterze reklamowym. Personalizacja jest tu niezwykle ważna. Jednym z jej elementów jest tłoczone logo, co podnosi walory estetyczne i reklamowe tego przedmiotu. Logo jest dobrze widoczne na skórzanej oprawie. Czasem oprawę można wykończyć zdjęciem firmowym, a nawet wieloma zdjęciami. Takie właśnie organizery kalendarze na zamówienie widuje się na przeróżnych spotkaniach biznesowych i wyraźnie widać, że są skuteczną reklamą, są przede wszystkim chętnie używane. Okładka kalendarza powinna nawiązywać do wizerunku firmy. Ciekawym dodatkiem jest wstążka z nadrukiem albo gumka do zamykania. Można też zastosować garbiki albo zaokrąglone narożniki. Sposobów indywidualnego wykończenia kalendarza książkowego jest wiele, stąd proponujemy taki model zamówić. A im bardziej zindywidualizowany organizer firmowy, tym lepiej.

formaty kalendarza z nadrukiem
nadruk kalendarz

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do zamawianego kalendarza 2025 dla firmy?

Profesjonalne, te najbardziej skuteczne kalendarze 2025 na zamówienie indywidualne wzbogacane są licznymi zdjęciami. Zdjęcia te zwykle kojarzą się z branżą, ofertą itd. Klient nie musi ich dostarczać. Wystarczy, że skorzysta z archiwum gotowych już fotografii. To na pewno zmniejszy koszty, a w konsekwencji tego, koszt ostateczny terminarza. Istnieje również możliwość wykorzystania zdjęć przekazanych przez zamawiającego. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby były to zdjęcia reklamowe dostosowane jakością i pozostałymi parametrami. Zanim nastąpi zamówiony druk, a nawet praca nad wizualnym projektem, można też przeprowadzić sesję zdjęciową na potrzeby produkcji kalendarza. To jednak wiąże się ze zbyt wysokim kosztem, co w ogóle się nie kalkuluje. Lepiej więc zrezygnować z dostarczania swoich zdjęć i postawić na archiwum gotowych fotografii. Wówczas produkcja będzie bardziej opłacalna przy zamówieniu tego typu produktów.

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Kalendarze na zamówienie mają mapy Polski w standardzie?

Kalendarze na zamówienie możemy wykonać o istniejący wzór bloku kalendarza, w którym to zawarte są mapy Polski. Jeśli realizujemy kalendarz na zamówienie z indywidualnym kalendarium to wówczas ustalamy z klientem czy te mapy mają się pojawić w środku czy też nie.

Macie indywidualny kalendarz na zamówienie?

Każdy kalendarz książkowy, który wybiega poza standardy naszej oferty wyceniany jest indywidualnie. Kalendarze na specjalne zamówienie to spora część naszej produkcji. Staramy się realizować nietypowe zamówienia dla naszych klientów.

Jaka jest możliwość znakowania kalendarza na zamówienie?

Klienci zamawiają zazwyczaj kalendarze personalizowane na zamówienie. Istnieje wiele technik znakowania. Grawerowanie logo  to jedna z częstych forma znakowania. Oprócz tego można tłoczyć logo na sucho bądź różnego rodzaju foliami metalizowanymi. Inne formaty znakowania dostępne są na specjalne zamówienie.

Jaki jest czas produkcji kalendarza na zamówienie?

Termin wykonania kalendarza na zamówienie to czas minimum 20 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Indywidualne zamówienie kalendarza może się wiązać z dużo dłuższym okresem produkcji, ze względu na ilość dodatków i personalizację oraz nietypowe materiały.
Dodatki do kalendarza książkowego – jakie wybrać?
Firmowe kalendarze na zamówienie  to bardzo funkcjonalny  gadżet. Warto taki kalendarza wyposażyć w ciekawe dodatki, aby podnieś ich walory funkcjonalne i estetyczne. Kalendarz na zamówienie można wyposażyć w wiele elementów, które nie występują w standardowym modelu.
Czy istnieje możliwość wybrania oprawy spoza oferty?
Nasza oferta kalendarzy książkowych w zakresie doboru opraw jest bardzo bogata. W wyjątkowych sytuacjach możemy wykonanie indywidualne zamówienie kalendarza w oprawie wskazanej przez klienta, która jest poza naszą ofertą opraw. Taki organizer jest wyceniany indywidualnie.
Czy warto zamówić kalendarz książkowy wcześniej?
Ze względu na długi czas realizacji kalendarza na zamówienie, warto produkcją takiego kalendarza zainteresować się dużo wcześniej. Produkt indywidualny na zamówienie złożony w szycie sezonu może mieć bardzo długi czas realizacji, ze względu na jego nietypowy charakter.
Czy proponujecie zamówić kalendarz z grawerem firmowym?
Indywidualny kalendarz firmowy to bardzo to ciekawy produkt w działaniach marketingowych. Grawer znaku na okładce to podstawowy element znakowania organizera. Terminarze książkowe z grawerem warto również zaopatrzyć w dodatki takie jak wstążka z firmowym nadrukiem lub reklamowa wklejka.

Kalendarze książkowe na zamówienie w rozsądnych cenach

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się kalendarze książkowe na zamówienie, tworzone od podstaw pod oczekiwania klienta. Zamawiane są w dużych ilościach głównie z myślą o pracownikach. Mają z jednej strony służyć, jako narzędzie pracy dla pracowników biurowych, a z drugiej zaś jako reklama docierająca do szerokiego grona odbiorców. Starannie tworzone z dobrych materiałów kalendarze indywidualne na zamówienie 2025 doskonale się prezentują, a ze względu na solidne wykonanie, mogą służyć przez cały rok, a nawet dłużej. Należy więc wybrać producenta, który stawia na wysoką jakość oferowanych produktów.

strzalka wciecie

Zamów kalendarz książkowy dla swojej firmy

Wielu przedsiębiorców poważnie zastanawia się nad zamówieniem kalendarzy reklamowych 2025 dla swojej firmy, ale wciąż nie może się zdecydować. Zakup tego rodzaju produktów to dobra decyzja. Profesjonalnie wykonany kalendarz książkowy na zamówienie wykonany z należytą starannością i z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań zamawiającego to produkt, który pełni wiele funkcji. Jest reklamą i praktycznym narzędziem przydatnym w biurowej pracy. Taki terminarz obowiązkowo powinien mieć każdy pracownik biura i o to zadbać powinni pracodawcy. Należy pamiętać, że kalendarze na zamówienie z zdjęciami w tej formie docierają do wielu potencjalnych klientów i to często zupełnie przypadkiem. Nie są nachalną reklamą, a więc pod względem marketingu, działają bardzo skutecznie. Dobrze wykonane kalendarze, szczególnie te z logo, budują pozytywny wizerunek firmy. To kolejny powód, dla którego naprawdę warto zamówić kalendarze firmowe na kolejny rok w hurtowych ilościach, rozdać je pracownikom, a może nawet klientom, chociaż tym stałym. To już decyzja indywidualna. Tak samo sprawą indywidualną jest sam sposób wykonania, czy wykończenia tego produktu, a można to uczynić na wiele sposobów.

strzalka wciecie

Zamów kalendarze indywidualne w dobrej cenie już dziś

Rozglądasz się za skuteczną formą reklamy? Koniecznie zamów kalendarz książkowy na 2025 rok, a przekonasz się, że to była właściwa decyzja. Jako producent kalendarzy książkowych na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać każdy tego typu produkt z terminarzem, a następnie wykończyć go zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Dostarczamy je w atrakcyjnych cenach, ale by móc się o tym przekonać, musisz już wiedzieć, czego konkretnie oczekujesz. Wszystkie kalendarze wyceniamy indywidualnie. Na cenę produktu składa się wiele czynników. Chodzi tu zarówno o materiały, z jakich jest tworzony, jak też o elementy wykończenia. Czasem tani kalendarz może mieć skórzaną okładkę i wygrawerowane logo, wstążkę z dowolnym oznaczeniem, a także dodatkowe strony z reklamową grafiką – zdjęciami. Możliwości w tym zakresie jest wiele, ale wszystko zależy od tego, czego oczekuje klient. Kalendarz z indywidualną reklamą firmy to świetny sposób na to, aby reklamować swoje usługi czy produkty. To też doskonała metoda nagradzania pracowników czy wyrażania wdzięczności za ich zaangażowanie w pracę. Takie firmowe narzędzia pracy powinni posiadać wszyscy zatrudnieni. Przyniesie to zdecydowanie więcej korzyści, niż się wydaje.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy