Kalendarze książkowe
ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Brzozówka, k/Torunia
kontak-producent-kalendarzy-ksiazkowych.jpg

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania

Poszukujesz rozwiązania na kalendarz reklamowy, który będzie odzwierciedlał profil Twojej firmy, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z nami w inny najdogodniejszy dla Ciebie sposób... doradzimy, i pomożemy w doborze najodpowiedniejszej formy kalendarza.

NAPISZ DO NAS

Wpisz temat wiadomości
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.

DODATKI – KALENDARZ NA ZAMÓWIENIE

Produkcją na zamówienie różnego rodzaju kalendarzy zajmujemy się od lat. Nasze produkty trafiają do klientów z różnych zakątków Polski, do Torunia, Bydgoszczy czy Warszawy. Wyroby te cieszą się ogromnym zainteresowaniem być może ze względu na dodatki, jakie oferujemy. Wklejki reklamowe, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki, grawer logo i inne elementy personalizacji to tylko wybrane propozycje. Oferta dodatków jest szeroka.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Dla klientów na specjalne zamówienie wykonujemy kalendarze książkowe z własną okładką. Taki terminarz jest przede wszystkim skuteczną reklamą firmy. Poza tym doskonale się prezentuje. Indywidualne wykończenie terminarza to same korzyści.
Tłoczenie logo na zamówienie

Tłoczenie logo na zamówienie

Logo tłoczymy na przedniej okładce. Wówczas kalendarz książkowy wygląda na indywidualny gadżet typowo firmowy. Tłoczenie wykonujemy na gorąco i sucho. Zależy to od zastosowanych materiałów. Tak wykonany kalendarz na zamówienie robi wrażenie.
Wklejki reklamowe
Wklejki reklamowe
Wykonując kalendarz książkowy na zamówienie, proponujemy klientom wklejki reklamowe, dodatkowe strony, na których drukujemy firmowe zdjęcia. Tak przygotowane organizery cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Już dziś możesz złożyć zamówienie na kalendarz 2021 z dodatkowymi wklejkami.
Wycinane registry
Wycinane registry
Niektóre typy kalendarzy książkowych a4 mogą posiadać wycinane registry. Proponujemy zarówno dwu jak i czterorzędowe wcięcia. Dzięki nim dostęp do określonych stron kalendarza jest dużo łatwiejszy.
Papier kremowy
Papier kremowy
Z racji tego, że tworzymy kalendarze książkowe na zamówienie, możemy zastosować inny papier, na przykład kremowy – chamois. Tym sposobem produkt ten staje się ekskluzywnym terminarzem, a nawet eleganckim artykułem klasy premium.
Personalizacja kalendarzy książkowych

Personalizacja kalendarzy książkowych

Każdy kalendarz książkowy na zamówienie wykonujemy w zgodzie z oczekiwaniami zamawiającego. Na zamówienie, w ramach personalizacji grawerujemy logo firmy lub imię i nazwisko. Taki kalendarz ze skórzaną okładką to elegancki gadżet.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Nasze kalendarze książkowe mogą mieć wstążkę z nadrukiem. Zazwyczaj na tym dodatkowym elemencie drukujemy logo firmy lub inne firmowe hasła. Czynność tę wykonujemy techniką sublimacji.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Wszystkie kalendarze książkowe 2021 mogą mieć zaokrąglone narożniki zarówno bloku, jak i okładki. Dzięki temu produkt ten jest praktyczny i funkcjonalny. Takie zaokrąglenia mają też wpływ na estetykę terminarza.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Aby uzyskać jeszcze bardziej indywidualny charakter organizera, zamów  specjalną aluminiową blaszkę w srebrnym kolorze o wymiarach 50x15 mm. Na niej wykonujemy logo firmy. Dzięki temu kalendarze reklamowe na rok 2021 są jeszcze ciekawsze. 
Gumka do kalendarza na zamówienie

Gumka do kalendarza na zamówienie

Ciekawym dodatkiem jakim proponujemy zamówić do swojego terminarza jest gumka. Klienci, którzy wybiorą książkowe kalendarze na zamówienie często wybierają ten dodatek. Na gumkach różnego rodzaju i grubości drukujemy logo firmy.
Okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Proponujemy oryginalne okucia do kalendarza, które tworzą estetyczne wykończenie produktu. Zamów okucia w kolorze srebra lub złota, podnoszą wartość terminarza. Elementy te najbardziej pasują do artykułów, którymi są kalendarze z grafiką czy po prostu firmowe.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Do kalendarza proponujemy kartonowe pudełko z białego kartonu o gramaturze 300g. Na opakowaniu tym wykonujemy też firmowy nadruk reklamowy, zazwyczaj logo. Wielkość pudełka dopasowywana jest do rozmiaru, jaki ma kalendarz książkowy 2021 lub inny produkt.
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Kalendarze na zamówienie mają mapy Polski w standardzie?

Kalendarze na zamówienie możemy wykonać o istniejący wzór bloku kalendarza, w którym to zawarte są mapy Polski. Jeśli realizujemy kalendarz na zamówienie z indywidualnym kalendarium to wówczas ustalamy z klientem czy te mapy mają się pojawić w środku czy też nie.

Macie indywidualny kalendarz na zamówienie?

Każdy kalendarz książkowy, który wybiega poza standardy naszej oferty wyceniany jest indywidualnie. Kalendarze na specjalne zamówienie to spora część naszej produkcji. Staramy się realizować nietypowe zamówienia dla naszych klientów.

Jaka jest możliwość znakowania kalendarza na zamówienie?

Klienci zamawiają zazwyczaj kalendarze personalizowane na zamówienie. Istnieje wiele technik znakowania. Grawerowanie logo  to jedna z częstych forma znakowania. Oprócz tego można tłoczyć logo na sucho bądź różnego rodzaju foliami metalizowanymi. Inne formaty znakowania dostępne są na specjalne zamówienie.

Jaki jest czas produkcji kalendarza na zamówienie?

Termin wykonania kalendarza na zamówienie to czas minimum 20 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Indywidualne zamówienie kalendarza może się wiązać z dużo dłuższym okresem produkcji, ze względu na ilość dodatków i personalizację oraz nietypowe materiały.
Dodatki do kalendarza książkowego – jakie wybrać?
Firmowe kalendarze na zamówienie  to bardzo funkcjonalny  gadżet. Warto taki kalendarza wyposażyć w ciekawe dodatki, aby podnieś ich walory funkcjonalne i estetyczne. Kalendarz na zamówienie można wyposażyć w wiele elementów, które nie występują w standardowym modelu.
Czy istnieje możliwość wybrania oprawy spoza oferty?
Nasza oferta kalendarzy książkowych w zakresie doboru opraw jest bardzo bogata. W wyjątkowych sytuacjach możemy wykonanie indywidualne zamówienie kalendarza w oprawie wskazanej przez klienta, która jest poza naszą ofertą opraw. Taki organizer jest wyceniany indywidualnie.
Czy warto zamówić kalendarz książkowy wcześniej?
Ze względu na długi czas realizacji kalendarza na zamówienie, warto produkcją takiego kalendarza zainteresować się dużo wcześniej. Produkt indywidualny na zamówienie złożony w szycie sezonu może mieć bardzo długi czas realizacji, ze względu na jego nietypowy charakter.
Czy proponujecie zamówić kalendarz z grawerem firmowym?
Indywidualny kalendarz firmowy to bardzo to ciekawy produkt w działaniach marketingowych. Grawer znaku na okładce to podstawowy element znakowania organizera. Terminarze książkowe z grawerem warto również zaopatrzyć w dodatki takie jak wstążka z firmowym nadrukiem lub reklamowa wklejka.

Kalendarze książkowe na zamówienie w rozsądnych cenach

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się kalendarze książkowe na zamówienie, tworzone od podstaw pod oczekiwania klienta. Zamawiane są w dużych ilościach głównie z myślą o pracownikach. Mają z jednej strony służyć, jako narzędzie pracy dla pracowników biurowych, a z drugiej zaś jako reklama docierająca do szerokiego grona odbiorców. Starannie tworzone z dobrych materiałów kalendarze indywidualne na zamówienie 2021 doskonale się prezentują, a ze względu na solidne wykonanie, mogą służyć przez cały rok, a nawet dłużej. Należy więc wybrać producenta, który stawia na wysoką jakość oferowanych produktów.

strzalka wciecie

Zamów kalendarz książkowy dla swojej firmy

Wielu przedsiębiorców poważnie zastanawia się nad zamówieniem kalendarzy reklamowych 2021 dla swojej firmy, ale wciąż nie może się zdecydować. Zakup tego rodzaju produktów to dobra decyzja. Profesjonalnie wykonany kalendarz książkowy na zamówienie wykonany z należytą starannością i z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań zamawiającego to produkt, który pełni wiele funkcji. Jest reklamą i praktycznym narzędziem przydatnym w biurowej pracy. Taki terminarz obowiązkowo powinien mieć każdy pracownik biura i o to zadbać powinni pracodawcy. Należy pamiętać, że kalendarze na zamówienie z zdjęciami w tej formie docierają do wielu potencjalnych klientów i to często zupełnie przypadkiem. Nie są nachalną reklamą, a więc pod względem marketingu, działają bardzo skutecznie. Dobrze wykonane kalendarze, szczególnie te z logo, budują pozytywny wizerunek firmy. To kolejny powód, dla którego naprawdę warto zamówić kalendarze firmowe na kolejny rok w hurtowych ilościach, rozdać je pracownikom, a może nawet klientom, chociaż tym stałym. To już decyzja indywidualna. Tak samo sprawą indywidualną jest sam sposób wykonania, czy wykończenia tego produktu, a można to uczynić na wiele sposobów.

strzalka wciecie

Zamów kalendarze indywidualne w dobrej cenie już dziś

Rozglądasz się za skuteczną formą reklamy? Koniecznie zamów kalendarz książkowy na 2021 rok, a przekonasz się, że to była właściwa decyzja. Jako producent kalendarzy książkowych na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać każdy tego typu produkt z terminarzem, a następnie wykończyć go zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Dostarczamy je w atrakcyjnych cenach, ale by móc się o tym przekonać, musisz już wiedzieć, czego konkretnie oczekujesz. Wszystkie kalendarze wyceniamy indywidualnie. Na cenę produktu składa się wiele czynników. Chodzi tu zarówno o materiały, z jakich jest tworzony, jak też o elementy wykończenia. Czasem tani kalendarz może mieć skórzaną okładkę i wygrawerowane logo, wstążkę z dowolnym oznaczeniem, a także dodatkowe strony z reklamową grafiką – zdjęciami. Możliwości w tym zakresie jest wiele, ale wszystko zależy od tego, czego oczekuje klient. Kalendarz z indywidualną reklamą firmy to świetny sposób na to, aby reklamować swoje usługi czy produkty. To też doskonała metoda nagradzania pracowników czy wyrażania wdzięczności za ich zaangażowanie w pracę. Takie firmowe narzędzia pracy powinni posiadać wszyscy zatrudnieni. Przyniesie to zdecydowanie więcej korzyści, niż się wydaje.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy