KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Zamknięcie na gumkę

Zainspiruj się – pomysł na kalendarz, notes…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Oprawa kalendarza zamykana na gumkę – praktycznie i nowocześnie

Im ciekawsze jest wykończenie kalendarza książkowego, tym atrakcyjniejszy jest ten przedmiot nie tylko dla samego inwestora, ale przede wszystkim dla osób, które z niego korzystają. Dlatego stosuje się różne techniki tworzenia i wykańczania organizerów książkowych. Skoro możliwe jest nanoszenie na oprawę dowolnej grafiki, wykonanie tłoczenia, szycia nicią, tworzenie wstążki w dowolnym kolorze, a nawet z nadrukiem, to dlaczego nie dodać do niego kolorowej gumki. Zamknięcie oprawy kolorową gumką jak się okazuje, wiąże się z samymi korzyściami dla firmy i użytkowników. Warto więc jak najwięcej dowiedzieć się na temat tej metody wykańczania tych podręcznych organizerów 2025 z terminarzem wewnątrz.

strzalka wciecie

Zamknięcie oprawy na gumkę to praktyczne rozwiązanie

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że okładka kalendarza zamyka na gumkę, jest bardzo praktyczna. Gumka solidnie ściska wszystkie strony terminarza, w ten sposób pozostawiając w bezruchu znajdujące się wewnątrz luźne karteczki. Każdy z nas nie raz mając taki kalendarz pod ręką, wkładał różne zapiski do środka, pomiędzy strony kalendarza. Często są to wizytówki. Jednak wystarczy włożyć kalendarz na rok 2025 do torebki czy do teczki, by już za chwilę je zbierać. Dlatego notes z gumką jest naprawdę bardzo funkcjonalnym i wartym uwagi rozwiązaniem. Gumkę można zastosować praktycznie w każdym kalendarzu czy notatniku, bez względu na jego wielkość. Poleca się ją zarówno w kalendarzach a4 jak i tym bardziej a5. Co więcej, gumkę można wykorzystać w produkcji kalendarzy wykonanych z użyciem różnych materiałów, nawet wykończonych skórą naturalną czy tworzywem skóropodobnym. To między innymi dlatego tak wiele firm zlecających produkcję kalendarza, decyduje się na ten drobny dodatek. Z pozoru drobny, ale w użyciu wyraźnie widać, że jest niesamowicie przydatny i warty uwagi. Kalendarze książkowe z grafiką firmową i zamknięciem oprawy gumką to najlepsze gadżety reklamowe, na jakie może zdecydować się firma. Wszystko sprowadza się do tego, że czasem niewiele potrzeba, aby stworzyć praktyczne i przydatne przedmioty do codziennego użytku i nadających się jednocześnie do typowych działań marketingowych.

strzalka wciecie

Zamykanie okładki gumką w różnym kolorze, jako element dekoracyjny

Trzeba też koniecznie podkreślić, że wykończenie okładki kalendarza poprzez zamykanie na gumkę jest bardzo dobrym rozwiązaniem ze względu na sam wygląd tego przedmiotu. Kolorowa gumka stanowi efektowną dekorację całego terminarza. To element wyróżniający i jednocześnie element personalizacji. Ponieważ parciana gumka może być w dowolnym kolorze, nie tylko pasującym do kolorystyki oprawy, ale również współgrający z kolorami, jakimi firma posługuje się, tworząc swój wizerunek. Funkcjonalne zamykanie na gumkę kalendarza to coś więcej niż zwyczajne zamykanie. To przede wszystkim dodatkowa powierzchnia, którą można wykorzystać pod reklamę. Chodzi o to, że i na gumce można nadrukować logo albo jakieś firmowe hasło. Jeśli więc na przykład nie pojawi się ono na oprawie, to może zostać naniesione na gumkę. A taka gumka zwykle ma różne szerokości. Wybór należy do inwestora czy projektanta. Tak więc kolor gumki może współgrać z wizerunkiem firmy i z upodobaniami zamawiającego. Sam dobór kolorystyki to tak naprawdę kwestia gustu i sytuacji, w jakiej znajduje się zamawiający. Nie wszyscy, którzy prowadzą działalność, posługują się określonymi kolorami, tworząc własne materiały wizerunkowe. Najważniejsze jednak jest to, że wybór jest duży i każdy ma szansę na ciekawe wykończenie swojego kalendarza. Taka gumka z materiału to wyższy koszt, ale ze względu na atrakcyjny efekt, warto w nią zainwestować.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy