KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Chromowane logo na okładce kalendarza 2025 – modne zdobienie

Kalendarze książkowe są wciąż popularnymi gadżetami reklamowymi. Ozdobić je i wykończyć można na różne sposoby. Widoczne na okładce logo jest już standardem. Dlatego dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu, wprowadzono nową technikę wykonywania tego firmowego znaku. I jest nią chromowanie. Takie prestiżowe oznakowanie okładki cieszy się dziś coraz większym zainteresowaniem. Należy tylko pamiętać, że nie wszyscy producenci kalendarzy oferują tę metodę znakowania oprawy kalendarza książkowego. Najlepiej, aby wybrana firma nie tylko miała tę usługę w ofercie, ale by również wykonywała ją na wysokim poziomie, by faktycznie miała w tym zakresie doświadczenie.

strzalka wciecie

Dlaczego okładka notesu oznakowana chromowanym znakiem to dobry pomysł?

Chromowanie to sposób na efektowne wyróżnienie logo. Tę metodę znakowania polecają nie tylko producenci kalendarzy, ale również specjaliści od marketingu. Przede wszystkim okładka od razu przyciąga uwagę i robi na otoczeniu pozytywne wrażenie. Dzięki temu cały kalendarz wzbudza zainteresowanie i zachęca do tego, aby z niego korzystać. Okładka oznakowana chromowanym logo wydaje się nie tylko elegancka, ale wręcz ekskluzywna. Cały przedmiot od razu nabiera wartości. A takie właśnie kalendarze przyjmowane są najchętniej. Zwykły organizer każdy może kupić sobie w markecie, ale jak widać, na te akurat nikt „się nie rzuca”. Dziś każdy woli otaczać się modnymi przedmiotami i takim właśnie jest kalendarz z okładką i chromowanym oznakowaniem firmowym. Firma, która decyduje się na chromowanie wzoru firmowego, jest postrzegana jako profesjonalna i nowoczesna. Choć kalendarz na rok 2025 jest znakowany obcym logo, wzbudza zainteresowanie i każdy chce go mieć. Co więcej, zaczyna interesować się również samą firmą, bo chce ją poznać i jak najwięcej się o niej dowiedzieć. Dlatego personalizacja poprzez wychromowane elementy na okładce może przynieść firmie ogromne korzyści i to niezależnie od tego, w jakiej branży działa. Trzeba liczyć się z tym, że chrom na oprawie kalendarza czy notesie kosztuje dodatkowe pieniądze, ale i tak jest to opłacalna inwestycja. Potwierdzi to każdy, kto już zamówił organizery firmowe i wybrał efekt chromu na znakach firmowych.

strzalka wciecie

Chromowane logo na oprawie organizera lepsze niż tłoczenie

Zdaniem wielu osób indywidualne chromowanie logotypu jest ciekawszą formą znakowania kalendarzy, lepszą nawet niż zwykłe tłoczenie. Połyskujące logo widoczne na oprawie organizera przykuwa uwagę, ale przede wszystkim sprawia, że cały ten przedmiot staje się bardzo elegancki i wyjątkowy. Personalne chromowanie na okładce notesu jest obecnie częściej wybieraną opcją znakowania gadżetów reklamowych, niż dotychczasowe tłoczenie. Warto więc iść z duchem czasu i decydować się na te nowocześniejsze rozwiązania. W końcu trzeba pamiętać o tym, że notes, czy kalendarz 2025 z racji pełnionej funkcji, musi być atrakcyjny i najlepiej inny niż wszystkie kalendarze, szczególnie te dostępne w sklepach od ręki. Kalendarz książkowy z chromowaniem znaku firmowego to nowsza wersja kalendarza reklamowego, w którą warto zainwestować bez względu na jego cenę. Zlecając kalendarz czy notes firmowy z logo w kolorze chromu, warto poradzić się producenta w kwestii umiejscowienia tego znaku i jego wielkości. Należy pamiętać, że efekt końcowy zależy również od wielkości chromowanego logo i tego, w którym miejscu na oprawie się znajduje. Dobrze wykonane oznakowanie skutecznie wzbogaca wygląd produktu reklamowego. Ważne jest wobec tego, aby dobrze przemyśleć projekt i zlecić jego realizację fachowcom. To jedyny sposób na zwiększenie prestiżu organizera i wyróżnienie się z tłumu.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy