kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy tygodniowy a4

Kalendarz książkowy 2019 KALENDARZ A4 O UKŁADZIE TYGODNIOWYM

Kalendarz A4 tygodniowy to nietuzinkowe rozwiązanie dla biznesu firmy. Tydzień rozłożony na 2 stronach (rozkładówka). To daje nam szersze spojrzenie na tydzień i przez co dość łatwo można planować działania w pracy. Taki model kalendarza a4 tygodniowego posiada dwustronicowy planer miesięczny, który mieści się przed każdym miesiącem. Kalendarium jest w kilku językach i jest podzielone kolumnami na dni, a na dole rozkładówki znajdziemy roczny kalendarz w formie skróconej.  Dodatkowo kalendarz tygodniowy zawiera 8 stron dodatku z mapami oraz połączony notes na dane teleadresowe.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,00 zł
100 szt.19,62 zł
200 szt.18,93 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Kalendarz a4 tygodniowy ile kosztuje? To zależy od doboru różnych dodatków, jaką wybierzemy personalizacje naszego organizera. Zobacz cenę kalendarza książkowego na kolejny rok…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 210x260 mm
Objętość 152 strony
Papier 80 g/m2 offset biały lub kremowy (chamois)
Język PL, GB, DE, RUS, FR
Kalendarium miesiące i tygodnie w 5 wersjach językowych (PL, GB, DE, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca
Wykończenie teleadresowy notes połączony z blokiem kalendarza tygodniowego, ośmiostronicowy atlas z mapami: mapy drogowe: Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy, produkt zawiera dużą część informacyjną, narożna perforacja, drukowane registry, wstążka, piankowa oprawa, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza tygodniowego a4, wycięte registry cztero rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Wizytówką każdego reklamowego terminarza a4 tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza książkowego. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Ekskluzywne organizery a4 mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Do kalendarzy tygodniowych z grawerem polecamy okleiny skóropodobne lub ciekawą oprawę imitującą płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarze a4 książkowe indywidualne to nic innego jak klasyczny kalendarz tygodniowy połączony z indywidualnym projektem graficznym okładki. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer reklamowy tygodniowy a4 dla firmy budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Kalendarz indywidualny - zarówno tygodniowy a4 - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy 2019

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego. Kalendarz a4 tygodniowy z grawerem logo firmy lub z tłoczeniem wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera tygodniowego podnosi jego walory estetyczne. Notatnik i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych, okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, zwykły reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarze książkowe tygodniowe a4 od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Ta popularność kalendarzy z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze a4 książkowe tygodniowe z grawerem sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz a4 tygodniowy biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Wybierając wykonawcę na swój tygodniowy kalendarz książkowy w formacie a4 masz szereg pytań… Na parę najważniejszych powinieneś znaleźć odpowiedź poniżej. Jeśli zabraknie zadowalającego wyjaśnienia, to prosimy o kontakt z nami.

Macie w ofercie kalendarz tygodniowy a4 z notesem?

Kalendarze tygodniowe A4 to bardzo często wybierany model kalendarza reklamowego z logo firmy. Nowością w naszej ofercie są kalendarze tygodniowe z notatnikiem. Z jeden strony kalendarium tygodniowe ułożone w poziomie, a z drugiej obszerne miejsce na notatnik.
Na kalendarzu można umieścić imię i nazwisko?
Kalendarz tygodniowy czy to w oprawie skórzanej czy klasycznej możemy personalizować. Polecamy terminarz z grawerem czy tłoczeniem logo firmy, może być wówczas wygrawerowane imię i nazwisko osoby, której chce podarować kalendarz.

Można wytłoczyć na kalendarzu b4 logo w kolorze srebrnym lub złotym?

Kalendarz tygodniowy na zamówienie zazwyczaj jest z tłoczonym logo. Firmowe terminarze z logo zazwyczaj wykonywany jest metodą suchego tłoku, ale to tłoczone logo może być pokryte folią srebrną, złotą lub w innym wybranym kolorze.
Gdzie można umieścić wklejki reklamowe w kalendarzu?
Kalendarz książkowy tygodniowy to doskonały model dla kadry kierowniczej. Można go personalizować, np. poprzez wklejenie wklejki lub wklejek reklamowych. Standardowo wklejamy na początku kalendarza, ale nie ma przeszkody żeby wkleić ją w środku.
Jaki format kalendarza tygodniowego polecacie – A4 czy B5?
Kalendarz tygodniowy to jeden z coraz częściej wybieranych modeli kalendarzy. Układ kalendarza idealnie sprawdza się w pracy. Czy wybrać kalendarz tygodniowy A4 czy B5, wszystko zależy od tego jaką przestrzeń potrzebujesz na notatnik.

Przewidywany czas produkcji kalendarza a4 tygodniowego?

Standardowy czas w jakim jesteśmy w stanie wykonać kalendarze a4, b4 tygodniowe to 3-4 tygodnie. Jest to jednak orientacyjny termin, na który wpływ ma wiele czynników. Wprowadzenie dodatków do kalendarza znacznie wydłuża czas jego produkcji.
Czy macie nietypowe i ciekawe rozwiązania na oprawę?
Tygodniowe biznesowe kalendarze to ciekawy gadżet reklamowy. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowości i ciekawe rozwiązania. Dostępną już nowością jest oprawa łączona z części drukowanej i części wykonanej z materiału dostępnego w naszej ofercie.
Czy projekt okładki kalendarza tygodniowego a4 jest w cenie?
Indywidualne kalendarze reklamowe z roku na rok cieszą się popularnością. Standardowo nie ujmujemy ceny za projekt okładki w cenie kalendarza. Każdorazowo wyceniamy osobno projekt okładki na podstawie informacji uzyskanych od klienta.

Kalendarze a4 tygodniowe na zamówienie

Aktualnie można zamówić profesjonalne, wysokiej jakości, tworzone z najlepszych materiałów kalendarze a4 dla firm do zupełnie indywidualnego zastosowania w biurze i poza nim. Na tego rodzaju artykuły biurowe decydują się firmy, które obdarowują nimi pracowników, a często także klientów. Służą im wówczas, jako gadżety reklamowe na rok 2019. Jeżeli ktoś decyduje się na zakup tego typu produktów reklamowych, powinien zastanowić się nad ich indywidualnym wykonaniem i wykończeniem, aby kojarzyły się z daną firmą i tym samym skutecznie ją promowały. Warto też podkreślić, że indywidualne kalendarze tygodniowe a4 mają duży wpływ na pozytywny wizerunek firmy. Oczywiście, jeżeli są dobrze wykonane.

strzalka wciecie

Indywidualny kalendarz tygodniowy a4 w atrakcyjnych cenach

Teraz można zamówić kalendarze książkowe 2019 w bardzo przystępnych cenach. Tego typu artykuły biurowe drogie były kilka, kilkanaście lat temu. Dziś ceny są już możliwe do zaakceptowania dla wielu osób, w tym małych przedsiębiorców. Niektórzy podkreślają, że akurat w tym wypadku na ceny nie powinno się zwracać uwagi, ponieważ nie są one tak bardzo istotne. Już na pewno nie tak ważne, jak skuteczność w zakresie marketingu, a do reklamowania usług czy produktów nadają się w stu procentach. Decydując się na konkretny kalendarz książkowy tygodniowy, można mieć pewność, że nie będzie to inwestycja, która nie przyniesie żadnych korzyści. Wręcz przeciwnie. Na cenę kalendarza firmowego 2019 wpływ mają zastosowane materiały oraz ich jakość. Poza tym cena zależna jest również od sposobu ich wykończenia. Przeważnie producenci wykonują kalendarze tygodniowe dla firm na wiele różnych sposobów. Istnieje możliwość zastosowania skórzanej okładki z logo firmy lub bez logo, dodania dodatkowych kartek z reklamą oferty firmy, a także tasiemki służącej do oddzielania stron. Na tasiemce tej można nadrukować logo lub inne oznaczenie firmowe. Producenci wykonują kalendarze w sposób indywidualny, dostosowany do potrzeb poszczególnych klientów.

strzalka wciecie

Kalendarze książkowe 2019 w każdych ilościach

Najczęściej każdy producent poleca kalendarze książkowe tygodniowe i to nie bez powodu. Są najbardziej praktycznymi kalendarzami, jakie w ogóle istnieją. Są podręczne, a co za tym idzie, można je ze sobą zabrać wszędzie, gdzie tylko jest taka potrzeba. Z uwagi na to, że są to kalendarze książkowe reklamowe, warto zamówić je w większych ilościach. Poleca się je głównie firmom. Przedsiębiorcy kupują tanie kalendarze 2019 firmowe w hurtowych ilościach. Obdarowują nimi wszystkich swoich pracowników, aby mogli korzystać z tego narzędzia w pracy i poza nią. Z jednej strony są to praktyczne, z drugiej zaś reklamujące artykuły biurowe. Producent, który zajmuje się produkcją kalendarzy na szeroką skalę, jest w stanie wykonać je w każdej ilości. Co więcej, kiedy klient zamawia większą ilość produktów, producent dostarcza kalendarz książkowy a4 w dobrej cenie. Dlatego tym bardziej poleca się zamawianie tych terminarzy w większych ilościach. W końcu mają też służyć, jako reklama, więc im więcej ich jest, tym skuteczniej reklama ta działa. Na większą ilość kalendarzy trzeba dłużej czekać, ale to nie powinno być przeszkodą. Terminy zaś i pozostałe szczegóły zamówienia zawsze ustalane są indywidualnie.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.