KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy tygodniowy b5 z notesem

Kalendarz z notatnikiem 2024 NOTES KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM B5

Kalendarz  tygodniowy z notesem dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań – doskonale połączenie kalendarza z elementem notesu. Na rozkładówce kalendarza znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerne miejsce na notatnik. Taki organizer tygodniowy z notatnikiem w formacie B5 to bardzo praktyczny i poręczny produkt biurowy. Kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni  jest doskonałym uzupełnieniem a przy tym praktycznym dodatkiem. Kalendarz i notatnik razem, dodatkowo na końcu znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2024…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 176 stron (w tym 32 strony notatnika z perforacją umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes, notatnik teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2024

Wizytówką każdego reklamowego terminarza dziennego, jak i tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza z notesem 2024. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego z notatnikiem. Ekskluzywne organizery mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Notatnik kalendarz może być w okleinie skóropodobnej lub ciekawej oprawie imitującej płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2024

Kalendarz notatnik indywidualny to nic innego jak klasyczny terminarz dzienny, tygodniowy połączony z oryginalnym projektem graficznym okładki notesu. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza z notatnikiem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer notes kalendarz budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Produkt reklamowy z grafiką - zarówno dzienny kalendarz notatnik, jak i tygodniowy a4 z notesem - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy 2024

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego z notatnikiem. Kalendarz 2024 notes może być z grawerem lub z tłoczeniem logo, wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera podnosi jego walory estetyczne. Notesy kalendarze i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych. Okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, przez co reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarz notatnik od wielu lat zyskuje coraz większe grono zwolenników. Ta popularność produktów z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem czy książkowe dzienne a5 sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków, notatnik czy notes, podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

DODATKI DO KALENDARZY Z NOTESAMI

Bez względu na to skąd jest nasz klient, z Torunia, Bydgoszczy czy z innych miast na terenie Polski, wszystkim jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwane zamówienie na kalendarz z notatnikiem. Ponadto proponujemy tanie dodatki jak wklejki reklamowe, notesy, gumki do zamykania, tłoczenia czy garbiki. Oferujemy organizery najwyższej jakości. Potrzebujesz oryginalny notatnik, notes terminarz z logo? Wykonamy dla Ciebie kalendarz, jakiego potrzebujesz.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Nasi klienci często zamawiają kalendarz notatnik na rok 2024 z własną okładką. Wykonujemy je od lat i potrafimy doradzić klientom, jak wykonać projekt, aby uzyskać ciekawy efekt notesu. Taki wyrób to skuteczna reklama na cały 2024 rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Klienci zamawiając notatnik kalendarz mają prawo wyboru dodatku w postaci tłoczenia logo. Wykonujemy to znakowanie różnymi technikami, zależnie od wybranych materiałów – na sucho i gorąco.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Oferujemy dodatkowe strony do notatnika, które możemy zadrukować dwu lub jednostronnie. Tym sposobem notes kalendarz w formacie a5 jest funkcjonalny i działa, jako skuteczna reklama. Już dziś możesz zamówić projekt, na podstawie którego wykonamy kalendarz książkowy 2024.
Wycinane registry
Wycinane registry
Wybierając nasze notes kalendarz możesz również wybrać dodatek – wycinane registry. Wykonujemy je w niektórych typach terminarzy książkowych. Możemy zrobić dwu lub czterorzędowe wycięcia. Dzięki nim przeglądanie zawartości będzie wygodne.
Papier kremowy
Papier kremowy
Z pewnością przyznasz, że notatnik z kalendarzem, który ma wnętrze wykonane z papieru w kolorze kremowym – chamois, zdecydowanie lepiej się prezentuje. jest ekskluzywnym gadżetem. To produkt klasy premium, inny niż wszystkie.
Personalizacja kalendarz z notatnikiem

Personalizacja kalendarz z notatnikiem

Jeżeli chodzi o personalizację, kalendarz książkowy może zostać wykończony firmowym grawerem. Dzięki temu produkt ten zyskuje bardziej indywidualny charakter. Sam kalendarz jest eleganckim artykułem biurowym.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Wykonując notatnik z kalendarzem 2024 w jednym w formie książki, warto dodać do niego wstążkę z nadrukiem. Na tym wysokiej jakości dodatku drukujemy firmowe logo lub specjalne hasło.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Nowoczesny gadżet, którym jest organizer notatnik kalendarz może mieć zaokrąglone narożniki. Wykonujemy tę czynność w produktach książkowych a4. Zaokrąglamy narożniki bloku i okładki. Taki produkt jest w stu procentach funkcjonalny.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Notes z kalendarzem personalizujemy na różne sposoby. Stosujemy na przykład aluminiową blaszkę w formacie 50x15 mm. Wykonana w srebrnym kolorze jest doskonałym elementem do wygrawerowania logo.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Praktycznie każdy nasz produkt reklamowy w postaci notatnika może mieć gumkę, która umożliwia zamykanie go i otwieranie. Taki organizer kalendarz z notesem na rok 2024 na pewno zrobi wrażenie na użytkownikach. Gumka może posiadać nadruk logo.
Okucia do kalendarza z notesem

Okucia do kalendarza z notesem

Oferujemy srebrne i złote okucia, które skutecznie podnoszą prestiż tego notatnika. Elementy te nadają się przede wszystkim do kalendarzy książkowych z garbikami, wykończonych skórzaną oprawą.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kalendarze b5 książkowe pakujemy do kartonowych pudełek w białym kolorze o gramaturze 300g, które wykonujemy wedle życzenia zamawiającego. Na każdym pudełku możemy wykonać nadruk w postaci logo.
Firmy, które nam zaufały

Jaki kalendarz notes wybrać dla firmy?

projektowanie notesu b5

Czy projekt okładki kalendarza z notatnikiem jest ważny?

Jedni mówią, że tak, inni, że to czynnik mniej istotny. W rzeczywistości projekt, dzięki któremu ma zostać wykonany notes reklamowy z logo, jest bardzo ważną sprawą. Gadżet ten powinien w sposób ciekawy i oryginalny promować firmę i jej ofertę. Dlatego ważne jest to, aby z zaangażowaniem skupić się na projekcie. Należy pamiętać, że notes firmowy a5, a konkretnie to jak wygląda, ma wpływ na postrzeganie firmy. Ten elegancko wykonany produkt z tłoczonym lub grawerowanym logo będzie dumnie reklamował firmę. Oryginalny projekt pozwala stworzyć notes z grafiką firmową, w której można zastosować chociażby zdjęcia z naszego archiwum. Ciekawą opcją jest zastosowanie kilku zdjęć i połączenie ich w graficzny kolaż. Im bardziej indywidualny projekt, tym większa szansa na stworzenie naprawdę ciekawego, eleganckiego produktu klasy premium. Bez wątpienia taki notes z logo firmy może być ekskluzywny, każdy będzie chciał go mieć i używać.

Jaki format notesu reklamowego wybrać – format a5 czy a4?

Wielu klientów pyta o rozmiar, notes książkowy A5 czy większy A4 z grawerowanym logo? Który z tych formatów będzie najlepszy? Tak naprawdę to kwestia preferencji. Każdy przecież ma indywidualne potrzeby względem tego produktu. Najczęściej klienci zamawiają notesy z logo firmy w mniejszym formacie A5, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać też nieco większy rozmiar. Warto mieć tylko na uwadze to, że notes a5 łatwiej jest transportować. Można przechować w niedużej torebce. Dobrze układa się w dłoni. Poza tym notes mały, czyli w formacie małego zeszytu, jest najczęściej zabierany na spotkania biznesowe, a więc najwyraźniej format ten jest najpopularniejszy. Osoby obdarowywane tym gadżetem też chętniej przyjmują notesy a5. Warto wzbogacić ten upominek biurowy licznymi dodatkami typu – grawerowane i tłoczone logo na twardej okładce, gumka do zamykania, wstążka. Niemało osób jest zdania, że notes skórzany w formacie A4 jest produktem bardziej ekskluzywnym.

tłoczenie notatnika
elegancki notatnik

Co powinno wyróżniać elegancki notes skórzany dla firmy?

Elegancki notes A5 czy A4 powinien posiadać przede wszystkim wysokiej jakości oprawę z skóry naturalnej. Istnieje możliwość nawet wybarwienia skóry, która sprawi, że produkt ten będzie wyglądał jeszcze ekskluzywniej. Dzięki temu można uzyskać notes firmowy w kolorze brązowym, niebieskim czy bordowym. Bez wątpienia gadżet ten będzie prezentował się jeszcze lepiej, stanie się prestiżowym przedmiotem, mającym bardzo duży i zarazem pozytywny wpływ na prezencje firmy. Wybrane dodatki skutecznie zwiększą przydatność produktu na co dzień. Propozycją są tu zaokrąglone narożniki, tłoczenie logo firmy na przodzie okładki, a także przeszycie ozdobną nicią krawędzi, czy ozdobna gumka. Tak wykonany notes dla firmy od razu zyska popularność. Na pewno nie będzie leżał bezużytecznie w szufladzie. Już sama elegancka oprawa notesu zmotywuje wielu użytkowników do regularnego korzystania z tego firmowego produktu.

Czy warto inwestować w tani notes z nadrukiem firmowym?

Zamawiając notesy firmowe wielu kieruje się jakością tego produktu. Niektórzy wolą zwrócić uwagę na cenę. W rzeczywistości jakość jest najważniejsza. Tanie notesy reklamowe z tłoczonym logo to ekonomiczny wybór. Niższa cena równa się słabszej jakości materiały i wcale nie lepsze, korzystniejsze wykonanie. Z jednej strony wydaje się, że niedrogi notes dla firmy to okazja. Z drugiej zaś to inwestycja, która się nie opłaci. Droższe wyroby są produktami zdecydowanie wyższej jakości, to artykuły klasy premium. Ten ekskluzywny, prestiżowy przedmiot biurowy chciałby mieć każdy. Dlatego bez względu na to, w jakiej ilości zamówi go klient, „pozbędzie się” każdej sztuki. Trzeba mieć na uwadze to, że oryginalne, profesjonalnie wykonane notesy z nadrukiem z użyciem wysokiej jakości materiałów nowi właściciele chętnie zabiorą na spotkania, do pracy i w inne miejsca. Wówczas skuteczna reklama gwarantowana.

tani notatnik
format notesu jaki wybrać

Jaki format na kalendarz notatnik wybrać – rozmiar a5 czy a4?

W naszej ofercie można znaleźć notesy kalendarze różnego formatu – mniejszy A5 i większe modele A4. Kalendarz z notesem A5 jest łatwy do przetransportowania, praktyczny, wygodny w użyciu. Mieści się w torbie i dobrze układa w dłoni. To właśnie kalendarz i notatnik tego formatu jest często widziany na spotkaniach biznesowych i innych tego typu wydarzeniach. Klienci częściej i chętniej przyjmują kalendarz notatnik a5 niż te większe rozmiary a4. Taki format jest bardziej uniwersalny. Decydując się na ten wybór warto pomyśleć również o tłoczeniu logo na twardej okładce i gumce do zamykania. Klienci rzadziej zamawiają kalendarz z notatnikiem terminarz w rozmiarze A4, który sprawia wrażenie bardziej męskiego. Można wykonać go w skórzanej oprawie, dzięki czemu będzie wyglądał elegancko, a nawet wręcz ekskluzywnie. W notesie tej wielkości jest więcej miejsca na notatki, co też jest dużym plusem.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowany notes firmowy?

Jako producent notesów mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu eleganckich oryginalnych produktów firmowych. Potrafimy tworzyć indywidualne wyroby, współgrające z obowiązującymi trendami i z oczekiwaniami naszych klientów. Zachęcamy do tego, aby klienci zamawiali właśnie personalizowane notesy reklamowe z logo tłoczonym lub grawerowanym. Zapewniamy im projekt graficzny i wykonanie. Polecamy stosowanie grafiki na zewnątrz z przodu i z tyłu. Możemy także wykonać sam wkład notatnika a5 z nadrukowanymi zdjęciami czy firmową treścią. Proponujemy zastąpić w ten sposób zwykły wkład w linię czy kratkę. Dzięki temu gadżet stanie się bardziej prestiżowym, produktem klasy premium. Taki notes organizer z logo firmy to produkt wartościowy, elegancki, idealny na wartościowy prezent dla pracowników i klientów. Pomimo iż tego typu wyroby są bogatszą wersją notesu, są jednocześnie całkiem niedrogie.

nakład notesu b5
notes z gumką

Oznakowanie notesu firmowego - grawer lub tłoczenie logo

Mamy wielu klientów z całej Polski. Toruń, Inowrocław, Bydgoszcz – to tylko wybrane miasta, z których pochodzą. Niektórzy z nich dopytują, co wybrać – grawer czy tłoczenie logo firmy. Na pewno znakowanie poprzez logo widoczne na twardej okładce notesu podnosi walory estetyczne produktu. Poza tym czyni go eleganckim upominkiem firmowym. Grawerowanie logo firmy na skórze naturalnej doskonale się prezentuje. Wybór między grawerem a tłoczeniem zależy od zastosowanych materiałów i efektu, jakiego się oczekuje. Właśnie takie notesy reklamowe z logo często widuje się na spotkaniach, konferencjach i w wielu innych miejscach. Nic w tym dziwnego, wśród gadżetów reklamowych, to właśnie tak wykończony notes uchodzi za prestiżowy, ekskluzywny produkt firmowy. Warto w takim razie zainwestować, zamówić elegancki notes z grawerem lub tłoczonym logo. Wybór tak naprawdę należy do każdego z osobna.

Producent proponuje personalizowany kalendarz z notatnikiem

Jako producent kalendarzy z notatnikiem proponujemy ten w wersji z personalizacją. Uważamy, że podstawą wykończenia tego produktu jest wytłoczone logo na okładce, co podnosi walory reklamowe całego gadżetu. Przede wszystkim oznaczenie to świetnie się komponuje ze skórzaną oprawą. To, czy logo będzie tłoczone, czy grawerowane zależy od wybranych materiałów. Nierzadko notes z kalendarzem i logo na okładce widywany jest na przeróżnych spotkaniach biznesowych typu szkolenia czy konferencje. Ciekawą opcją wykończenia danego produktu jest także umieszczenie na okładce imienia i nazwiska. Dobrze jest dobrać kolor okładki kalendarza reklamowego czy notatnika do kolorystyki charakteryzującej konkretną firmę. Bardzo często realizujemy zamówienia na produkty z kolorową wstążką i nadrukiem. Dziś notesy i kalendarze, a także kalendarze z notatnikami jesteśmy w stanie wykończyć na wiele różnych sposobów. Każdy może otrzymać ciekawy, indywidualny produkt w rozsądnej cenie.

personalizowany notatnik
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Czy macie w ofercie kalendarz z notatnikiem?

Kalendarze z notatnikiem to bardzo popularny gadżet. W naszej ofercie posiadamy szeroka gamę na kalendarze notatniki firmy w bogatej kolorystyce opraw. Terminarz z notesem to funkcjonalny i bardzo pomysłowy gadżet reklamowy. Wybierz oprawę kalendarz, format i rodzaj kalendarium a my wykonamy kalendarz.

Czy notes i kalendarze mogą mieć tłoczone logo?

Kalendarze z notesem można również wielorako personalizować różnymi technikami. Zazwyczaj logo firmy na kalendarz z notesem jest tłoczone, może to być tłok suchy lub termoprzebarwialny. Część klientów decyduje się na grawerowanie przy użyciu lasera aby logo firmy oznakować na kalendarz notatnik. Logo może być tłoczone również folią  w kolorze.

Kalendarz z notesem – jaki termin realizacji?

Zwykle czas realizacji na kalendarz z notatnikiem to czas około 4 tygodni od momentu przyjęcia zamówienia. Czas produkcji produktu może ulec zmianie, ze względu na ilość dodatków i personalizację. Każdy dodatek, wklejki, wstążka z nadrukiem logo mogą znacznie wydłużyć proces realizacji.

Jakie formaty macie na kalendarz z notatnikiem?

Firmowy kalendarz z notatnikiem występuje w wielu formatach i rodzajach kalendarium. Najbardziej popularny format na notes z organizerem to tradycyjny zeszytowy format a5. Sporą popularnością również cieszy się format b5. Ale notatnik  kalendarz możemy również wykonać w formacie a4.
Jaki format notatnika z kalendarzem polecacie?
Kalendarz z notatnikiem występuje w u nas w kilku formatach. Najbardziej popularny format na kalendarze notatniki to tradycyjny zeszytowy format a5. Dużą popularnością również cieszy się format czy b5. Ale kalendarze z notesem możemy również wykonać w formacie A4.
Czy wasz kalendarz ma notatnik?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta w naszej ofercie są staramy się na bieżąco wprowadzać nowości. Mamy kalendarz z notesem w różnych formatach. Reklamowy gadżet z notatnikiem to bardzo ciekawy upominek firmowy, który możemy personalizować i zaprojektować pod indywidualne potrzeby.
Czy macie notes i kalendarz w jednym?
Ciekawym produktem marketingowym i funkcjonalnym upominkiem jest notatnik z kalendarzem. Reklamowy notes posiada ciekawy układ kalendarium z jednej strony kalendarium w układzie tygodniowym a na drugiej stronie rozkładów obszerna część na notatnik czyli standardowy notes.
Istnieje możliwość zamówienia wersji: kalendarz z notatnikiem?
Nasza oferta na bieżąco ewoluuje. Wprowadzamy nowe pozycje, takie jak kalendarz z notatnikiem. Kalendarz z notesem w jednym to bardzo praktyczny model książkowy. Notes i kalendarz w jednym, z jednej strony kalendarium tygodniowe a na drugie części obszerne miejsce na wykonywanie notatek czyli niemały praktyczny notes.

Kalendarze z notesem b5 niezastąpione w biurze

Biuro to miejsce pracy, w którym niezwykle przydatne są takie rzeczy jak kalendarze z notesem na rok 2024. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, do czego mogą się przydać. W każdym razie są bardzo pomocne także poza biurem. Dla użytkowników są praktycznym narzędziem, a dla osób, które je zamawiają w celu podarowania innym, stanowią skuteczną reklamę firmy. To bardzo funkcjonalne produkty biurowe, które mają wiele zalet, szczególnie gdy są profesjonalnie wykonane. Warto też dodać, że taki notes z kalendarzem jest jednocześnie gadżetem każdego, kto pracuje w biurze, dlatego też wiele osób lubi otaczać się takimi przedmiotami.

strzalka wciecie

Praktyczny notes z kalendarzem dla firmy

Oferowane dziś kalendarze b5 z notesem są jednym z najpraktyczniejszych rodzajów kalendarzy. Poza tym, że w ich wnętrzu znaleźć można przejrzysty terminarz, znajduje się w nim również notes. Duża ilość stron przeznaczonych do sporządzania notatek czyni ten przedmiot bardzo praktycznym i coraz częściej przydatnym głównie w biurze. W takim kalendarzu można spokojnie zanotować informacje o ważnych wydarzeniach, a także najważniejsze, często przydatne wiadomości. Profesjonalne kalendarze książkowe z notesem są solidne i trwałe. Wyposażone w okładkę wykończoną materiałem skórzanym lub skóropodobnym. Dzięki temu bez względu na to, jak często terminarze te są użytkowane, nic złego się z nimi nie dzieje i stale wyglądają atrakcyjnie i elegancko. Taki kalendarz książkowy 2024 to bardzo modny przedmiot, który dziś wiele osób zabiera nie tylko do pracy w biurze, ale również wszędzie tam, gdzie może się przydać w celu sprawdzenia daty, czy zanotowania ważnych informacji. Użytkując ten praktyczny kalendarz książkowy można z łatwością i wygodnie zarządzać swoim codziennym czasem i obowiązkami. Warto zastanowić się nad indywidualnym wykończeniem tego biurowego gadżetu, co jak najbardziej jest możliwe.

strzalka wciecie

Kalendarze firmowe 2024 – dowolne wykończenie

Należy koniecznie podkreślić, że kalendarze dla firm z notesem mogą być wykończone na wiele różnych sposobów. Dzięki temu mogą stać się zupełnie indywidualnymi gadżetami. Profesjonalny notatnik z kalendarzem może mieć okładkę w dowolnym kolorze, z nadrukowanym logo lub innym oznaczeniem firmowym. Istnieje również możliwość wykonania wnętrza z użyciem różnych rodzajów papieru. Sam terminarz może być wykonany na wiele sposobów, tak by kalendarz ten był bardziej indywidualny. Nie od dziś wiadomo, że kalendarze książkowe reklamowe 2024 mogą posiadać w swym wnętrzu dodatkowe strony na notes, na których zwykle zamieszcza się zdjęcia produktów czy usług, zdjęcia reklamujące firmę. Producent chętnie wykonuje też wstążkę z nadrukowanym logo. Sposobów wykończenia takiego produktu biurowego jest wiele, a wszystko zależy wyłącznie od oczekiwań zamawiającego. Profesjonalny kalendarz książkowy w dobrej cenie może być gadżetem, który spełni najśmielsze oczekiwania klienta, użytkownika. Także cena nie zawsze powinna być kryterium wyboru, gdyż bywa bardzo zgubna. Czasem tego typu kalendarze z notesem można kupić tanio, niekiedy są znacznie droższe. W każdym razie liczy się jakość i atrakcyjność produktu, a nie jego koszt.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy