kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz książkowy tygodniowy b5 z notesem

Kalendarz książkowy 2019 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM B5 z notesem

Kalendarz  tygodniowy z notesem dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań – doskonale połączenie kalendarza z notesem. Na rozkładówce kalendarza znajduje się z jednej strony kalendarium tygodniowe podzielone w układzie poziomym, a druga strona to obszerne miejsce na notatki. Kalendarz tygodniowy z notesem w formacie B5 to bardzo praktyczny i poręczny terminarz. Kalendarium trójjęzyczne z dodatkowo umieszczonym skróconym kalendarzem na miesiąc następny i poprzedni  jest doskonałym uzupełnieniem a przy tym praktycznym dodatkiem. Na końcu kalendarz tygodniowego znajdują się znajdują się perforowane kartki do wyrywania.

Koszty kalendarza

Przykładowe ceny netto dla ilości:

IlośćCena
50 szt.20,70 zł
100 szt.20,00 zł
200 szt.19,45 zł
DARMOWA DOSTAWA od 50 szt. kalendarzy

Na cenę końcowego kalendarza książkowego wpływa wiele elementów (dobór dodatków, personalizacja organizera). Sprawdź cenę swojego kalendarza książkowego na kolejny rok…

PARAMETRY KALENDARZA

Format 167x240 mm
Objętość 176 stron (w tym 32 strony notatnika z perforacją umożliwiającą wyrywanie kartek)
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 80 g/m2
Język PL, GB, DE
Kalendarium miesiące i tygodnie w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc
Wykończenie notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, obszerna część informacyjna, perforacja narożna, wstążka, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe zaokrąglone narożniki bloku i okładki kalendarza, wycięte registry 4 rzędowe

klasyczne Oprawy kalendarzy 2019

Wizytówką każdego reklamowego terminarza dziennego, jak i tygodniowego jest jego oprawa. To elegancka oprawa decyduje o końcowym odbiorze kalendarza książkowego. Bogata oferta wzorów skóropodobnych opraw daje spore możliwości indywidualizacji kalendarza biznesowego. Ekskluzywne organizery mogą być wykonane na zamówienie ze skóry naturalnej. Do kalendarzy z grawerem polecamy okleiny skóropodobne lub ciekawą oprawę imitującą płótno, drewno czy stal.

autorskie oprawy kalendarzy 2019

Kalendarze książkowe indywidualne to nic innego jak klasyczny kalendarz dzienny, tygodniowy połączony z indywidualnym projektem graficznym okładki. Nowoczesna i oryginalna forma okładki firmowego kalendarza ze zdjęciem już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Taki ekskluzywny organizer reklamowy dla firmy budzi zainteresowanie u coraz większego grona klientów. Kalendarz indywidualny - zarówno dzienny a5 z notesem, jak i tygodniowy a4 - podnosi prestiż firmy, a przy ty sprawdza się przez 365 dni w roku.

dodatki do kalendarzy 2019

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie propozycje dodatków do kalendarza firmowego. Kalendarz książkowy z grawerem logo firmy lub z tłoczeniem wzbogacony o dodatki zyskuje na funkcjonalności. Personalizacja organizera podnosi jego walory estetyczne. Notatnik i wyklejki reklamowe z nadrukiem dają możliwość przekazania dodatkowych treści marketingowych, okucia, garbiki i złocenia podnoszą prestiż, zwykły reklamowy kalendarza z logo firmy staje się produktem ekskluzywnym.

Kalendarze książkowe od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Ta popularność kalendarzy z notatnikiem wynika z faktu, iż ten funkcjonalny organizer sprawdza się jako doskonałe jako narzędzie marketingu i reklamy.  Nasze kalendarze książkowe tygodniowe a4 z grawerem czy książkowe dzienne a5 sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Natomiast kalendarze książkowe indywidualne dzięki indywidualnie zaprojektowanej oprawie to reklama przez cały rok. Różnorodność formatów i układów kalendarzy sprawi, że w naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kalendarz biznesowy czy firmowy, a cała gama dodatków podniesie prestiż kalendarza do rangi ekskluzywnego produktu.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Bez względu na to skąd jest nasz klient, z Torunia, Bydgoszczy czy z innych miast na terenie Polski, wszystkim jesteśmy w stanie zrealizować oczekiwane zamówienie na kalendarz z notatnikiem. Ponadto proponujemy tanie dodatki jak wklejki reklamowe, notesy, gumki do zamykania, tłoczenia czy garbiki. Oferujemy organizery najwyższej jakości. Potrzebujesz oryginalny terminarz z notesem? Wykonamy dla Ciebie kalendarz, jakiego potrzebujesz.

Okładka kalendarza z grafiką

Okładka kalendarza z grafiką

Nasi klienci często zamawiają kalendarz z notesem na rok 2019 własną okładką. Wykonujemy je od lat i potrafimy doradzić klientom, jak wykonać projekt, aby uzyskać ciekawy efekt. Taki wyrób to skuteczna reklama działająca przez cały rok.
Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Klienci zamawiając notatnik kalendarz mają prawo wyboru dodatku w postaci tłoczenia logo. Wykonujemy to znakowanie różnymi technikami, zależnie od wybranych materiałów – na sucho i gorąco.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Oferujemy dodatkowe strony do notatnika, które możemy zadrukować dwu lub jednostronnie. Tym sposobem notes kalendarz w formacie a5 jest funkcjonalny i działa, jako skuteczna reklama. Już dziś możesz zamówić projekt, na podstawie którego wykonamy kalendarz książkowy 2019.
Wycinane registry
Wycinane registry
Wybierając nasze notesy kalendarze możesz również wybrać dodatek – wycinane registry. Wykonujemy je w niektórych typach terminarzy książkowych. Możemy zrobić dwu lub czterorzędowe wycięcia. Dzięki nim przeglądanie zawartości będzie wygodne.
Papier kremowy
Papier kremowy
Z pewnością przyznasz, że notatnik z kalendarzem, który ma wnętrze wykonane z papieru w kolorze kremowym – chamois, zdecydowanie lepiej się prezentuje. jest ekskluzywnym gadżetem. To produkt klasy premium, inny niż wszystkie.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Jeżeli chodzi o personalizację, kalendarz książkowy może zostać wykończony firmowym grawerem. Dzięki temu produkt ten zyskuje bardziej indywidualny charakter. Sam kalendarz jest eleganckim artykułem biurowym.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Wykonując notatnik z kalendarzem w jednym w formie książki, warto dodać do niego wstążkę z nadrukiem. Na tym wysokiej jakości dodatku drukujemy firmowe logo lub specjalne hasło.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Nowoczesny gadżet firmowy w postaci notatnik kalendarz może mieć zaokrąglone narożniki. Wykonujemy tę czynność w produktach książkowych a4. Zaokrąglamy narożniki bloku i okładki. Taki produkt jest w stu procentach funkcjonalny.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Kalendarze personalizujemy na różne sposoby. Stosujemy na przykład aluminiową blaszkę w formacie 50x15 mm. Wykonana w srebrnym kolorze jest doskonałym elementem do wygrawerowania logo.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Praktycznie każdy nasz produkt reklamowy w postaci notatnika może mieć gumkę, która umożliwia zamykanie go i otwieranie. Taki kalendarz z notesem na rok 2019 na pewno zrobi wrażenie na wszystkich użytkownikach. Gumka może posiadać nadruk logo.
Okucia do kalendarza z notesem

Okucia do kalendarza z notesem

Oferujemy srebrne i złote okucia, które skutecznie podnoszą prestiż tego notatnika. Elementy te nadają się przede wszystkim do kalendarzy książkowych z garbikami, wykończonych skórzaną oprawą.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kalendarze książkowe b5 pakujemy do kartonowych pudełek w białym kolorze o gramaturze 300g, które wykonujemy wedle życzenia zamawiającego. Na każdym pudełku możemy wykonać nadruk w postaci logo.
INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Czy macie w ofercie kalendarz z notatnikiem?

Kalendarze z notatnikiem to bardzo popularny gadżet. W naszej ofercie posiadamy szeroka gamę na kalendarze notatniki firmy w bogatej kolorystyce opraw. Terminarz z notesem to funkcjonalny i bardzo pomysłowy gadżet reklamowy. Wybierz oprawę kalendarz, format i rodzaj kalendarium a my wykonamy kalendarz.

Czy notes i kalendarze mogą mieć tłoczone logo?

Kalendarze z notesem można również wielorako personalizować różnymi technikami. Zazwyczaj logo firmy na kalendarz z notesem jest tłoczone, może to być tłok suchy lub termoprzebarwialny. Część klientów decyduje się na grawerowanie przy użyciu lasera aby logo firmy oznakować na kalendarz notatnik. Logo może być tłoczone również folią  w kolorze.

Kalendarz z notesem – jaki termin realizacji?

Zwykle czas realizacji na kalendarz z notatnikiem to czas około 4 tygodni od momentu przyjęcia zamówienia. Czas produkcji produktu może ulec zmianie, ze względu na ilość dodatków i personalizację. Każdy dodatek, wklejki, wstążka z nadrukiem logo mogą znacznie wydłużyć proces realizacji.

Jakie formaty macie na kalendarz z notatnikiem?

Firmowy kalendarz z notatnikiem występuje w wielu formatach i rodzajach kalendarium. Najbardziej popularny format na notes z organizerem to tradycyjny zeszytowy format a5. Sporą popularnością również cieszy się format b5. Ale notatnik  kalendarz możemy również wykonać w formacie a4.
Jaki format notatnika z kalendarzem polecacie?
Kalendarz z notatnikiem występuje w u nas w kilku formatach. Najbardziej popularny format na kalendarze notatniki to tradycyjny zeszytowy format a5. Dużą popularnością również cieszy się format czy b5. Ale kalendarze z notesem możemy również wykonać w formacie A4.
Czy wasz kalendarz ma notatnik?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta w naszej ofercie są staramy się na bieżąco wprowadzać nowości. Mamy kalendarz z notesem w różnych formatach. Reklamowy gadżet z notatnikiem to bardzo ciekawy upominek firmowy, który możemy personalizować i zaprojektować pod indywidualne potrzeby.
Czy macie notes i kalendarz w jednym?
Ciekawym produktem marketingowym i funkcjonalnym upominkiem jest notatnik z kalendarzem. Reklamowy notes posiada ciekawy układ kalendarium z jednej strony kalendarium w układzie tygodniowym a na drugiej stronie rozkładów obszerna część na notatnik czyli standardowy notes.
Istnieje możliwość zamówienia wersji: kalendarz z notatnikiem?
Nasza oferta na bieżąco ewoluuje. Wprowadzamy nowe pozycje, takie jak kalendarz z notatnikiem. Kalendarz z notesem w jednym to bardzo praktyczny model książkowy. Notes i kalendarz w jednym, z jednej strony kalendarium tygodniowe a na drugie części obszerne miejsce na wykonywanie notatek czyli niemały praktyczny notes.

Kalendarze z notesem b5 niezastąpione w biurze

Biuro to miejsce pracy, w którym niezwykle przydatne są takie rzeczy jak kalendarze z notesem na rok 2019. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, do czego mogą się przydać. W każdym razie są bardzo pomocne także poza biurem. Dla użytkowników są praktycznym narzędziem, a dla osób, które je zamawiają w celu podarowania innym, stanowią skuteczną reklamę firmy. To bardzo funkcjonalne produkty biurowe, które mają wiele zalet, szczególnie gdy są profesjonalnie wykonane. Warto też dodać, że taki notes z kalendarzem jest jednocześnie gadżetem każdego, kto pracuje w biurze, dlatego też wiele osób lubi otaczać się takimi przedmiotami.

strzalka wciecie

Praktyczny notes z kalendarzem dla firmy

Oferowane dziś kalendarze b5 z notesem są jednym z najpraktyczniejszych rodzajów kalendarzy. Poza tym, że w ich wnętrzu znaleźć można przejrzysty terminarz, znajduje się w nim również notes. Duża ilość stron przeznaczonych do sporządzania notatek czyni ten przedmiot bardzo praktycznym i coraz częściej przydatnym głównie w biurze. W takim kalendarzu można spokojnie zanotować informacje o ważnych wydarzeniach, a także najważniejsze, często przydatne wiadomości. Profesjonalne kalendarze książkowe z notesem są solidne i trwałe. Wyposażone w okładkę wykończoną materiałem skórzanym lub skóropodobnym. Dzięki temu bez względu na to, jak często terminarze te są użytkowane, nic złego się z nimi nie dzieje i stale wyglądają atrakcyjnie i elegancko. Taki kalendarz książkowy 2019 to bardzo modny przedmiot, który dziś wiele osób zabiera nie tylko do pracy w biurze, ale również wszędzie tam, gdzie może się przydać w celu sprawdzenia daty, czy zanotowania ważnych informacji. Użytkując ten praktyczny kalendarz książkowy można z łatwością i wygodnie zarządzać swoim codziennym czasem i obowiązkami. Warto zastanowić się nad indywidualnym wykończeniem tego biurowego gadżetu, co jak najbardziej jest możliwe.

strzalka wciecie

Kalendarze firmowe 2019 – dowolne wykończenie

Należy koniecznie podkreślić, że kalendarze dla firm z notesem mogą być wykończone na wiele różnych sposobów. Dzięki temu mogą stać się zupełnie indywidualnymi gadżetami. Profesjonalny notatnik z kalendarzem może mieć okładkę w dowolnym kolorze, z nadrukowanym logo lub innym oznaczeniem firmowym. Istnieje również możliwość wykonania wnętrza z użyciem różnych rodzajów papieru. Sam terminarz może być wykonany na wiele sposobów, tak by kalendarz ten był bardziej indywidualny. Nie od dziś wiadomo, że kalendarze książkowe reklamowe 2019 mogą posiadać w swym wnętrzu dodatkowe strony na notes, na których zwykle zamieszcza się zdjęcia produktów czy usług, zdjęcia reklamujące firmę. Producent chętnie wykonuje też wstążkę z nadrukowanym logo. Sposobów wykończenia takiego produktu biurowego jest wiele, a wszystko zależy wyłącznie od oczekiwań zamawiającego. Profesjonalny kalendarz książkowy w dobrej cenie może być gadżetem, który spełni najśmielsze oczekiwania klienta, użytkownika. Także cena nie zawsze powinna być kryterium wyboru, gdyż bywa bardzo zgubna. Czasem tego typu kalendarze z notesem można kupić tanio, niekiedy są znacznie droższe. W każdym razie liczy się jakość i atrakcyjność produktu, a nie jego koszt.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.