KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Łączenie materiałów

Zainspiruj się – pomysł na kalendarz, notes…

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Co daje połączenie różnych materiałów w produkcji kalendarzy?

Jeszcze kilka lat temu kalendarze książkowe dla firmy wyglądały bardzo prosto. Elementem wyróżniającym te przedmioty było zastosowanie indywidualnie wybranego koloru, czy wykonanie firmowego oznaczenia, głównie logo w centralnej części oprawy. Teraz możliwości wykonania i wykończenia tych organizerów są znacznie większe. Oczywiście zależy to w głównej mierze od producenta, bo nie każdy ma identyczny park maszynowy i odpowiednie umiejętności, ale coraz częściej słyszy się o tym, że bez problemu można w różnych firmach zamówić kalendarz inny niż wszystkie. Jednym z elementów personalizacji kalendarza jest łączenie różnych materiałów. Kalendarz z różnymi materiałami na okładce wzbudza większe zainteresowanie.

strzalka wciecie

Zestawienie skóropodobnego materiału na okładce kalendarza 2025 z innymi materiałami

Bardzo modne w ostatnim czasie stało się łączenie materiału skóropodobnego z innymi materiałami. Oprawa notesu z połączenia skóry naturalnej z innym materiałem zdecydowanie wyróżnia się na tle oprawy klasycznych, zwykłych organizerów. A łączyć można najróżniejsze materiały. Nawet skórzaną, czy skóropodobną oprawę można wzbogacić tkaniną imitującą płótno czy nawet drewno. Możliwości w tym zakresie są naprawdę ogromne. Łączenie podstawowych materiałów, z których na co dzień tworzy się oprawy kalendarzy, to już standard. Nowością są jednak dodatki, które też mogą pojawić się na oprawie tego praktycznego organizera. Bez względu na to, z czego ostatecznie będzie wykonany, ozdobić go może nie tylko tłoczone logo albo inna grafika związana z firmą, ale również przeszycie nicią. To też połączenie, które warto rozważyć, pracując nad projektem własnego kalendarza. Łączenie skóropodobnych materiałów na okładce organizera firmowego w różnych kolorach też ma tu sens. Tę opcję dobrze jest przemyśleć, jeśli firma ma w logo użytych kilka kolorów. Albo po prostu w swojej identyfikacji wizualnej posługuje się wieloma kolorami. Wówczas kalendarz będzie jeszcze bardziej indywidualny i atrakcyjniejszy. Materiały można łączyć po łuku i skosie, poziomo i pionowo. Wszystko zależnie od indywidualnych oczekiwań inwestora i umiejętności producenta. Bo niektórzy oferują wyłącznie łączenie skóropodobnego materiału po linii prostej.

strzalka wciecie

Łączenie materiałów na okładce daje niesamowite efekty wizualne całego przedmiotu

Kreatywne połączenie materiałów na oprawie notesu gwarantuje niesamowity efekt wizualny. I po to właśnie wprowadzono tę technikę tworzenia oprawy kalendarzy książkowych i organizerów. By się wyróżnić na tle innych kalendarzy. By wprowadzić coś nowego do świata kalendarzy, które już powoli zaczynały nudzić. Ale trzeba przyznać, że indywidualna okładka kalendarza firmowego 2025 jest naprawdę atrakcyjna. Dzięki niej firma może wyróżnić się i wiele zyskać w oczach kontrahentów i potencjalnych oraz obecnych klientów. Dla uzyskania jeszcze bardziej satysfakcjonującego efektu warto zadbać o ciekawe połączenie tych materiałów, prowadzące do stworzenia oryginalnych wzorów. Kalendarz książkowy z łączoną oprawą może być ciekawie wykończony, nawet jeśli nie będzie posiadał dodatkowych zdobień. Ze skórą naturalną czy materiałem skóropodobnym można śmiało połączyć dowolną grafikę. Wszystko zależnie od indywidualnych potrzeb inwestora. Czasem warto zdać się na doświadczenie, jakim dysponuje producent kalendarzy książkowych, bo nie wszyscy się na tych łączeniach znają, co później prowadzi do niezbyt satysfakcjonującego efektu. Warto więc się poradzić i zapytać, jak będzie lepiej, aby połączenie materiału i grafiki było efektowne i wyjątkowe. Bo taki przecież ma być ten organizer. Ma ujmować serca i zachęcać do regularnego użytkowania. Niech więc będzie nie tylko funkcjonalny, ale również ładny.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy