KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Druk UV na okładce kalendarza – czy warto?

Aktualnie coraz więcej firm zamawia kalendarze książkowe na rok 2024, celem wykorzystania ich jako typowych materiałów reklamowych. Niektóre jednak robią to tanim kosztem. Tym sposobem decydują się na ograniczone metody wykończenia. Zdarza się, że jedynym znakiem kojarzącym się z firmą jest logo i to w dodatku umieszczone gdzieś wewnątrz kalendarza. Taki kalendarz książkowy firmowy na pewno nie będzie skuteczną reklamą. Być może nawet ze względu na totalną prostotę wykonania, nie będzie wzbudzał zainteresowania. Tylko nieliczni inwestorzy decydują się na profesjonalny druk UV. I to nadruk wielokolorowy na oprawie kalendarza, w centralnej jego części. Czy faktycznie jest to dobry wybór, gdy mówimy o kalendarzu reklamowym drukowanym w hurtowych ilościach?

strzalka wciecie

Oprawa z nadrukiem firmowym UV kalendarza książkowego 2024

Nadruk UV grafiki reklamowej na oprawie notesu to bardzo efektowny sposób na wykończenie organizera. Tą metodą można wykonać nadruk dowolnej grafiki, niezależnie od wielkości. Warto podkreślić, że druk techniką UV jest bardzo trwały. Dzięki temu kalendarz może być używany z maksymalną intensywnością, a i tak nie straci swojego pierwotnego wyglądu. Personalizowanie okładki poprzez nadruk UV daje możliwość wyróżnienia kalendarza i dostosowanie go do charakteru konkretnej firmy. Jeszcze jakiś czas temu na oprawie kalendarza było można wykonać tylko samo logo. Teraz można nadrukować dowolną grafikę i to właśnie dzięki metodzie druku UV. I trzeba przyznać, że wygląda to całkiem korzystnie. Dlatego w ostatnim czasie indywidualny nadruk UV o potencjale reklamowym cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Jeśli jest możliwość tak efektownego wykończenia kalendarza, to niewątpliwie warto, choć zastanowić się nad tą opcją. Producenci zdecydowanie polecają taką metodę personalizowania kalendarzy 2024. Nadruk może być dowolny. Jednak z racji tego, że będzie on widoczny i w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest oprawa, to najlepiej, aby był równie wyjątkowy. Powinien ściśle kojarzyć się z firmą, z prowadzoną działalnością. Najlepiej, aby zachęcał do zajrzenia do wnętrza i do przyjęcia tego przedmiotu. Bo właśnie temu ma służyć. Ma trafiać w ręce potencjalnych klientów i stawiać firmę w roli profesjonalisty.

strzalka wciecie

Organizer firmy z okładką nadrukowaną UV jako elegancki gadżet firmowy

Oprawa organizera z drukiem UV wygląda bardzo elegancko. Gadżety firmowe można wykończyć na różne sposoby. Można też po prostu nanieść na oprawę samo logo. Jednak im ciekawiej jest wykonany ten podręczny organizer, tym lepiej dla firmy, gdyż wówczas pełni on funkcję skutecznej reklamy. Oczywiście efekt końcowy zależy od tego, co zostanie nadrukowane i w jaki sposób, w jakiej części oprawy. Chcąc stworzyć naprawdę oryginalny i przykuwający uwagę, elegancki kalendarz, warto najpierw dobrze przemyśleć projekt. Ten temat dobrze jest skonsultować z projektantem i producentem, który zajmie się jego realizacją. Prawda jest taka, że technologia druku UV nie jest wszystkim dobrze znana. Niektórzy nie mają żadnej wiedzy na temat tworzenia kalendarzy książkowych reklamowych. Dlatego dokonanie pewnych wyborów jest trudne. Ale skoro jest możliwość konsultacji, bo od tego wszystko się zaczyna, to trzeba ten moment rozmów dobrze wykorzystać. Niech powstały notes z nadrukowaną grafiką robi wrażenie na innych. Niech się podoba osobom, które będą mogły z niego korzystać wedle uznania i potrzeby. Warto też mieć na uwadze to, że choć kalendarz ma pełnić funkcję reklamy, nie powinien być zbyt nachalny. Nie może być w całości zadrukowany typową reklamą. Należy to zrobić z wyczuciem. I w wyborze odpowiedniej reklamy, która zostanie nadrukowana na oprawie, pomoże producent lub wspomniany wcześniej projektant.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy