kalendarze książkowe - producent
długopis
kalendarz książkowy leżący zamknięty
kalendarz książkowy leżący otwarty
kalendarz książkowy otwarty
spinacze
Kubek
Linijka
Slider

Kalendarz B5 personalizowany to format idealny dla osób które lubią notować, gdzie standardowy format A5 jest zdecydowanie za mały. Kalendarz b5 dla firmy występują w układzie dziennym i tygodniowym. Zazwyczaj dzienny kalendarz b5 z logo firmy daje komfort przestrzeni na własne zapiski. Natomiast tygodniowy kalendarz b5 jest stworzony dla osób, które lubią mieć spojrzenie na wydarzenia z całego tygodnia.  Nowością jest kalendarz b5 tygodniowy z notesem, doskonałe połączenie terminarza tygodniowego i notesu.

INTERESUJE CIĘ FIRMOWY KALENDARZ NA ROK 2019?

Zapewne chciałbyś wiedzieć jaka jest cena kalednarza książkowego, skontaktuj się z nami…

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Przed przystąpieniem do zlecenia kalendarza książkowego dziennego w formacie a5 masz zapewne pytania do wyjaśnienia… Na parę ważniejszych kwestii odnajdziesz odpowiedź poniżej. Jeśli brakuje rozwiania wątpliwości czekamy na kontakt od Ciebie.

Jaka jest cena wykonania na kalendarz książkowy z grawerem?

Ciężko jednoznacznie określić końcową cenę na kalendarz książkowy z grawerem. Wartość wykonania usługi graweru zależy od wielu czynników, przede wszystkim ilości, formatu i rodzaju kalendarza oraz wybranej oprawy. Grawerowanie logo firmy również ma wpływ na cenę końcową zamówionego kalendarza.
Dodatki do kalendarza książkowego – jakie wybrać?
Kalendarze z grawerem to bardzo fajny i funkcjonalny  upominek dla naszych klientów. Warto taki kalendarza wyposażyć w ciekawe dodatki, aby podnieść ich walory funkcjonalne i estetyczne. Grawer logo na kalendarz książkowy to dość często wybierana opcje personalizacji, ale również warto dodać wklejki czy tez wstążkę z nadrukiem.

Czy warto zamówić kalendarz z grawerem i wstążką firmową?

Personalizowanie kalendarzy książkowych to bardzo istotny czynnik w działaniach promocyjnych. Grawer logo na okładce to jeden z podstawowych elementów znakowania. Ale kalendarze książkowe z grawerem warto również zaopatrzyć w inne dodatki takie jak wstążka z nadrukiem czy wklejka reklamowa.

Czy kalendarz z grawerem może mieć gumkę do zamykania?

Kalendarz z grawerem w standardowej oprawie może posiadać szereg różnego rodzaju elementów dodatkowych. Sporą popularnością cieszy się gumka do zamykania terminarza czy nawet gumka na długopis. Interesujący  dodatek, który powoduje, że kalendarz z grawerem staje się nowoczesnym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.

istnieje możliwość na oznakowanie okładki grawerem?

Klienci zamawiają zazwyczaj produkty reklamowe personalizowane. Istnieją różne techniki znakowania. Oznakowanie okładki grawerem  to jedna z częstych forma znakowania. Oprócz tego można tłoczyć logo na sucho bądź różnego rodzaju foliami metalizowanymi.
Jaki jest termin realizacji na kalendarz gdzie okładka jest z grawerem logo?
Standardowy termin wykonania kalendarza z grawerem to czas około 20 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia. Czas produkcji na organizer książkowy z grawerem  może ulec zmianie, ze względu na ilość dodatków i personalizację. Każdy dodatek, jak grawerowanie logo na okładce, wklejki, wstążka z nadrukiem logo mogą znacznie wydłużyć produkcję.
Jak są pakowane kalendarze książkowe podczas wysyłki?
Kalendarz książkowy z grawerem zanim zostanie wysłany do klienta przechodzi przez kontrolę jakości. Jeśli okładka z grawerem logo jest poprawnie wykonania kalendarz z grawerem jest pakowany w specjalne kartony. Tak spakowane produkty wyruszają do klienta.
Jaka jest cena usługi grawerowania na okładce?
Grawerowanie logo firmy na okładce kalendarza to bardzo często wybierana usługa przy małych ilości zamawianych terminarzy książkowych. Przy większych ilościach na zamawiane kalendarze książkowe z grawerem proponujemy wykonanie znakowania metodą tłoczenia.

Starannie tworzone kalendarze z grawerem logo idealne dla każdej firmy

Firma, która właśnie pojawiła się na rynku lub po prostu działa na nim od jakiegoś czasu i szuka skutecznej reklamy, powinna zdecydować się na zakup profesjonalnie tworzonych kalendarzy na rok 2019. Chodzi tu o kalendarze z grawerem logo, które współgrają z wizerunkiem firmy, w stu procentach do niej nawiązujące. Są to unikalne firmowe kalendarze grawerowane, które są praktycznym gadżetem, idealnym do rozdania pracownikom, a kto wie, może i dla klientów będzie to doskonała forma podarunku. W każdym razie tego typu terminarze od producenta to świetny wybór i decydować się na takie zamówienie powinien każdy, kto prowadzi własny biznes.

strzalka wciecie

Profesjonalne kalendarze grawerowane 2019 na zamówienie

Producenci takie kalendarze książkowe z grawerem logo wykonują pod konkretne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami klienta, a także w odpowiedzi na obowiązujące trendy. Są to profesjonalne wyroby, które wyróżniają się wysoką trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Dlatego też, jeżeli ktoś poważnie zastanawia się nad skorzystaniem z możliwości i złożeniem zamówienia na kalendarze 2019 firmowe z grawerem, nie powinien zbyt długi się zastanawiać. Producent oferuje nie tylko samo wykonanie, ale również równie profesjonalny projekt. Opracowuje go zgodnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Poza tym doradza klientom i podpowiada, jaki kalendarz będzie dla nich tym odpowiednim. Warto podkreślić, że niezwykle efektownie w tym wypadku wygląda grawerowane logo na kalendarzu książkowym. Produkt ten staje się automatycznie bardzo elegancki, solidny. Sprawia wrażenie bardzo drogiego. Dlatego, kiedy takim kalendarzem obdarowywani są pracownicy, czują się docenieni i cieszą się z tego podarunku, nawet jeżeli jest to tak naprawdę narzędzie ich pracy. Kalendarze na zamówienie są zdecydowanie lepszą alternatywą standardowych kalendarz kieszonkowych czy podręcznych, jakie można kupić w sklepie z asortymentem biurowym.

strzalka wciecie

Kalendarze firmowe z grawerem logo – praktyczne wykonanie

Producenci uważają, że grawer do kalendarza książkowego powinien być wykonany obowiązkowo. To element, z którym potencjalni i obecni klienci kojarzą konkretną firmę. Poza tym są zdania, że takich indywidualnych dodatków powinno być więcej. Wówczas produkt jest bardziej indywidualny, a przez to praktyczniejszy i skuteczniejszy, jeżeli chodzi o reklamę. Jak już wiadomo, grawerowane logo na okładce kalendarza 2019 o już standard. Poza tym warto zastosować wstążkę z nadrukiem, a także dodatkowe kartki na zdjęcia reklamowe i pozostałą grafikę. Dobrze jest również uwzględnić miejsce na notatki. Kalendarz dziś można wykonać na wiele sposobów. Wszystko głównie zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego, producent jest w stanie wykonać naprawdę wiele. Zamawiając kalendarz książkowy w dobrej cenie, nie można wobec tego zapomnieć o dodatkach, które jak widać, są tu bardzo ważne dla każdej firmy, niezależnie od branży. Jeżeli szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy, zamów kalendarz z grawerem logo z indywidualnym wnętrze w formie książki, który będzie świetną reklamą i narzędziem pracy dla Twoich pracowników. Produkujemy profesjonalne kalendarze książkowe, oferujemy tanie, w dobrej cenie produkty reklamowe. Sprawdź naszą ofertę na kolejny rok!

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Wymagane jest zaznaczenie tego pola.