KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz B5 personalizowany to format idealny dla osób które lubią notować, gdzie standardowy format A5 jest zdecydowanie za mały. Kalendarz b5 dla firmy występują w układzie dziennym i tygodniowym. Zazwyczaj dzienny kalendarz b5 z logo firmy daje komfort przestrzeni na własne zapiski. Natomiast tygodniowy kalendarz b5 jest stworzony dla osób, które lubią mieć spojrzenie na wydarzenia z całego tygodnia.  Nowością jest kalendarz b5 tygodniowy z notesem, doskonałe połączenie terminarza tygodniowego i notesu.

KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod

Nowoczesny kalendarz b5 dla firmy

Firmy często zaopatrują się w rozmaite gadżety, które mają służyć nie tylko pracownikom, ale też klientom i kontrahentom. Nie zawsze są to jakieś smycze do kluczy, długopisy czy kubki. Dziś ogromną popularnością cieszą się tygodniowe kalendarze, które są dużo praktyczniejsze, a w dodatku przydają się niemal każdego dnia. Taka reklama jest bez wątpienia skuteczna i w dodatku nienachalna. W dzisiejszych czasach można tworzyć oryginalne, wyjątkowe kalendarze wykończone pod indywidualne zamówienie. Te właśnie wzbudzają największe zainteresowanie. Teraz kalendarz b5 to najlepsza forma reklamy. Gadżet ten może spodobać się każdemu.

strzalka wciecie

Dla kogo kalendarz książkowy b5 będzie najlepszy?

Trzeba przyznać, że kalendarz b5 dzienny 2024 to jeden z najpopularniejszych formatów, jeżeli chodzi o tego rodzaju gadżety firmowe. Ten model świetnie się prezentuje, jest wygodny w użyciu i w przechowywaniu. Nie za duży, niezbyt mały, można w nim robić liczne notatki, zapisywać spotkania i inne informacje. Bez wątpienia kalendarz b5 tygodniowy czy wspomniany dzienny przyda się osobom, które lubią mieć terminarz zawsze pod ręką. Ten model nadaje się dla pracowników biurowych. W identyczny powinien zaopatrzyć się sam właściciel firmy. Jest to w końcu przydatny przedmiot, który dobrze służy na wszelkich spotkaniach biznesowych, konferencjach, szkoleniach itd. Jeżeli ktoś w takich wydarzeniach uczestniczy, powinien koniecznie zaopatrzyć się w ten organizer. Dlatego każdego roku wiele firm zamawia kalendarze książkowe dla swoich pracowników, klientów i kontrahentów jako prezent. Warto się nad tym zastanowić, tym bardziej że jest to jednocześnie świetna reklama dla firmy. Firma więcej na tej inwestycji zyskuje, niż jej się wydaje. Taki kalendarz b5 dzienny 2024 to szansa na zdobycie nowych klientów i zarazem ogromny, oczywiście pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

strzalka wciecie

Kalendarz książkowy 2024 b5 w atrakcyjnej cenie

Teraz bez problemu można kupić kalendarz b5 tygodniowy 2024 w atrakcyjnej cenie. Producenci starają się sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich klientów, dlatego w odpowiedni sposób ingerują też w ceny swoich produktów. Rezygnując z pewnych dodatków, można dostać ten wyrób po naprawdę przystępnej dobrej cenie. Wystarczy zdecydować się na bardziej klasyczny kalendarz książkowy b5 bez indywidualnych dodatków w większej ilości. Wówczas cena jednostkowa tego wyrobu znacznie spadnie w porównaniu do zamówień na mniejsze ilości organizerów indywidualnie wykończonych. Czasem można też trafić na rozmaite promocje czy akcje rabatowe. Najlepiej jednak chcąc zaoszczędzić, zdecydować się na złożenie zamówienia znacznie wcześniej. Wielu klientów czeka do ostatniej chwili, a kiedy w drukarniach jest szczyt sezonu, nie tylko pracy jest dużo, ale i ceny wzrastają. Dlatego chcąc zaoszczędzić, zamawiając kalendarz książkowy 2024 b5, lepiej już wcześniej poważnie się nad tym zastanowić. Nie ma co czekać do ostatniej chwili. Tak więc może już dziś warto pomyśleć o tym, by zamówić kalendarz b5 2024. To najlepszy na to czas. I przede wszystkim szansa na całkiem spore oszczędności.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy