Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Firmowy kalendarze A5 to najczęściej wybierany typ kalendarza książkowego dla firmy. Kalendarz a5 dzienny z notesem czy tygodniowy w formacie a5 to idealny układ kalendarza. Taki dzienny organizer to bardzo podręczna forma, która  ułatwia robienie notatek wszelkich codziennych informacji. Terminarz A5 dzienny z logo firmy od wielu lat cieszy się niezmiennie dużą popularnością. Wpływa na to optymalny format jak również atrakcyjna cena kalendarza.

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Z reguły każdy przed ostatecznym dokonaniem wyboru producenta kalendarzy książkowych a5 ma różne pytania. Te najczęściej zadawane wraz z odpowiedziami znajdują się poniżej.

Jak indywidualnie można wykończyć kalendarze książkowe a5?

Personalizacja kalendarzy książkowych a5 może odbywać się na wiele różnych sposobów. Samo oznaczenie graficzne typu logo to właściwie nie jedyny sposób na to, by uzyskać unikalny produkt. Dzienny terminarz na rok 2020 może posiadać wklejki reklamowe, tasiemkę z firmowym nadrukiem czy indywidualne kalendarium. Opcji jest wiele, a decyzja należy do zamawiającego.
Jak dostarczacie kalendarze książkowe a5 książkowe?
Aby produkty były bezpieczne, umieszczamy je w kartonach. Z kolei większe ilości organizerów dziennych 2020 układamy odpowiednio na palecie. Jest to wystarczająco dobre zabezpieczenie dla tych produktów. Nie są narażone na uszkodzenie podczas transportu.

Możecie zaprojektować i wydrukować kalendarz książkowy a5?

Projektowanie i druk kalendarzy książkowych to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od blisko 20 lat. Realizujemy proste i skomplikowane zamówienia. Tworząc kalendarz książkowy a5 dbamy o każdy szczegół, tak by powstał produkt wysokiej jakości. Dostarczamy klientom tylko atrakcyjne, modne kalendarze.

Macie w ofercie kalendarz a5 książkowy z gumką?

W naszej ofercie od dawna można znaleźć profesjonalny i jakże praktyczny kalendarz książkowy a5 z gumką. Mamy organizery z notesem o rozmiarze a5, do których możemy dodać gumkę dowolnej grubości i w dowolnym kolorze. Także notatnik w twardej oprawie może mieć taką gumkę.
Czy mogę zamówić kalendarz a5 książkowy z logo i wstążką?
Bez najmniejszego problemu kalendarz 2020 książkowy z logo firmy może mieć jednocześnie wstążkę z nadrukiem. Mamy wstążki w różnych kolorach do wyboru. Na każdej z nich możemy nadrukować logo lub inne oznaczenie firmowe czy treść. Polecamy także kalendarze książkowe a5 reklamowe z gumką do zamykania.

Ile trzeba czekać na kalendarz a5 personalizowany?

Przeważnie kalendarz książkowy indywidualny tworzymy w 3-4 tygodnie. Jeżeli jednak klient zamawia podręczne organizery a5 personalizowane ze zdjęciem w okresie, w którym mamy najwięcej zamówień, czas ten się wydłuża. Zawsze po złożeniu zamówienia czy ustaleniu szczegółów podajemy klientowi czas realizacji.
Czy kalendarz książkowy dla firmy w skórzanej oprawie to dobry wybór?
Firmowe kalendarze a5 w skórzanej oprawie wyglądają bardzo elegancko. Przede wszystkim sprawiają wrażenie drogich. Stosując ten materiał na okładkę można znacznie podnieść wartość produktu i tym samym sprawić, że zwykły kalendarz 2020 stanie się prezentem klasy premium, idealnym już nie tylko dla pracowników i klientów, ale też dla kontrahentów.

Mogę zamówić kalendarz książkowy a5 indywidualny?

Gadżet reklamowy z logo firmy tworzymy pod indywidualne zamówienie. Indywidualne kalendarze książkowe są najchętniej zamawiane. Najczęściej klienci decydują się na modele dzienne w formacie a5 czy b5. Być może wybierane są ze względu na całkiem sporą ilość miejsca na reklamę.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=1147583758
Nieprawidłowy kod