KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Firmowy kalendarze A5 to najczęściej wybierany typ kalendarza książkowego dla firmy. Kalendarz a5 dzienny z notesem czy tygodniowy w formacie a5 to idealny układ kalendarza. Taki dzienny organizer to bardzo podręczna forma, która  ułatwia robienie notatek wszelkich codziennych informacji. Terminarz A5 dzienny z logo firmy od wielu lat cieszy się niezmiennie dużą popularnością. Wpływa na to optymalny format jak również atrakcyjna cena kalendarza.

DODATKI DO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO A5

Zamawiając u nas kalendarz książkowy a5, wybierz dodatki, dzięki którym przedmiot ten zyska na wartości. Będzie też znacznie funkcjonalniejszy. Proponujemy na przykład wklejki reklamowe, gumki do zamykania i tłoczenia. Możemy wykonać garbiki oraz kolorowe brzegi kalendarza. Dzięki takim dodatkowym opcjom można zwiększyć użyteczność rozmiaru kalendarza i poprawić jego wygląd.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką
Wybierz kalendarz a5 z grafiką na okładce. Wykonamy indywidualny projekt, tak by produkt ten pasował do wizerunku firmy. Pamiętaj, że taki organizer na 2024 rok to reklama działająca przez 365 dni w roku.
Kalendarz książkowy a5 z tłoczonym logo

Kalendarz książkowy a5 z tłoczonym logo

Tworząc kalendarz a5 książkowy dbamy o indywidualne wykończenie w postaci tłoczenia. Logo tłoczymy na okładce metodą na gorąco lub na sucho. Ostateczny wybór zależy od materiału, z którego tworzymy okładkę.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa jest świetnym dodatkiem, dzięki któremu kalendarz książkowy a5 dla firmy jest też ciekawą i skuteczną reklamą. Taką wklejkę promocyjną możemy zadrukować dowolnymi zdjęciami i zastosować ją w dowolnej części kalendarza.
Wycinane registry
Wycinane registry
Zarówno kalendarze książkowe a5 jak i te większe modele a4, mogą posiadać wycięte registry. Oferujemy dwu i czterorzędowe wcięcia. Są bardzo praktyczne, ponieważ dzięki nim można szybko i łatwo znaleźć dowolną stronę.
Papier kremowy
Papier kremowy
Jeśli sobie zażyczysz, Twój kalendarz a5 2024 będzie posiadał kartki w kolorze chamois. Proponujemy tę opcję osobom, które szukają oryginalnych rozwiązań. Papier chamois czyni kalendarz wyjątkowym, ekskluzywnym produktem.
Kalendarz a5 personalizowany

Kalendarz a5 personalizowany

Dbamy o personalizację kalendarzy. Oferujemy mniejsze podręczne kalendarze książkowe 2024 z logo firmy na okładce. Okładka skórzanego kalendarza z tym oznaczeniem sprawi, że będzie on elegancki i zyska indywidualnego charakteru.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Wykonujemy kalendarze a5 książkowe z grafiką i wstążką. Wstążka może być w dowolnym kolorze. Na jej powierzchni możemy wykonać nadruk. Może to być logo albo coś innego. Szczegóły ustalamy indywidualnie.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Organizery indywidualne to również te, które posiadają zaokrąglone narożniki bloku i okładki. Taki produkt świetnie się prezentuje. Jest elegancki i oryginalny. W dodatku jest praktyczniejszy.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Profesjonalne kalendarze z logo firmy dostępne w naszej ofercie mogą mieć też aluminiową blaszkę z grawerowanym logo. Blaszka ma wymiary 50x15 mm. To dodatek, który podnosi wartość całego produktu.
Gumka do kalendarza
Gumka do kalendarza
Dobre kalendarze reklamowe mają nie tylko chwytliwą grafikę, ale też dodatki, które wpływają na ich praktyczność. Proponujemy więc kolorowe gumki różnej szerokości. Na gumce możemy wykonać nadruk.
Okucia do kalendarza a5

Okucia do kalendarza a5

Proponujemy okucia narożników, które poprawiają wygląd całego kalendarza. Mamy do wyboru srebrne i złote. Takie kalendarze a5 firmowe są postrzegane jako produkt klasy premium. Najlepiej pasują do terminarzy skórzanych.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Wszystkie kalendarze w rozmiarze a5 dla firm mogą być zapakowane w kartonowe pudełka. Proponujemy te z białego kartonu o gramaturze 300 g. Świetnym uzupełnieniem pudełka jest tu firmowy nadruk.

Jakie kalendarze A5 wybrać dla firmy?

tłoczenie logo kalendarz a5

Kalendarz A5 książkowy, co lepiej wybrać - grawer czy tłoczenie logo?

Nasi klienci bardzo często dopytują nas co wybrać, grawer czy tłoczenie logo, co będzie lepsze. Nie ma tu odpowiedzi, która byłaby dobra w każdym przypadku, ponieważ każde zlecenie jest inne i każdy ma też inne oczekiwania. W każdym razie chcielibyśmy podkreślić, że podręczny kalendarz A5 można wykończyć firmowymi oznaczeniami, a to, czy będą one grawerowane, czy tłoczone, zależy między innymi od zastosowanych w produkcji materiałów. Nie na każdym materiale dobrze wygląda takie tłoczone logo. Nie na każdym też warto stosować zwykły grawer. Od tego zależy efekt końcowy całego produktu. Różnice są także w cenie. Musimy więc dobrze poznać oczekiwania zamawiającego, aby móc mu doradzić w tym dość trudnym wyborze. Jedno natomiast jest pewne – kalendarze książkowe A5 z grawerem lub tłoczonym logo są gadżetami indywidualnymi i atrakcyjnymi wizualnie.

Co wyróżnia skórzane kalendarze książkowe A5 dla firmy?

Istnieje wiele sposobów na wyróżnienie biurowego terminarza. Teraz kalendarz książkowy w rozmiarze A5 może zyskać indywidualny charakter dzięki pomysłowo dobranym dodatkom. Na pierwszy miejscu stoi skórzana oprawa, najlepiej ze skóry naturalnej. Jednak materiał skóropodobny wyższej jakości też będzie w porządku. Druga sprawa to dodatki do notatnika b5 – gumka do zamykania, kolorowa wstążka z nadrukiem, wklejka reklamowa, przeszycia okładki ozdobną nicią i koniecznie grawer lub tłoczone logo. Wracając do skóry, dla wyróżnienia reklamowego kalendarza się warto wybrać jakiś niezbyt klasyczny kolor. Do popularnych najczęściej należą bordowy, granatowy i czarny, a wybór kolorów jest zdecydowanie większy. W każdym razie firmowy kalendarz A5 2024 można wykończyć na wiele sposobów i to właśnie te opcje wykończenia zapewniają wyróżnienie produktu.

skorzany kalendarz a5
kalendarze a5 z gumką

Kalendarz książkowy A5 z gumką to praktyczne rozwiązanie dla firmy

Zastanawiasz się, jak wykończyć podręczny kalendarz A5? Mamy podpowiedź! Gumka! Kolorowa gumka do zamykania. To dziś hit wśród dodatków do tego rodzaju gadżetów marketingowych. Sprawdza się nie tylko w notesach, ale i właśnie we wspomnianych kalendarzach. W ich wnętrzu gromadzi się nie tylko drobne zapiski przy konkretnych datach, ale również luźne karteczki, które zwykle z niego wypadają. Jednak nie dzieje się tak w przypadku kalendarzy z gumką. To praktyczny dodatek, który zamyka kalendarz A5 książkowy 2024 i tym samym chroni luźne kartki przed wypadaniem. Taki gadżet nabiera też wartości. Staje się gadżetem klasy premium. Nie bez powodu mówi się, że to bardziej kalendarz organizer A5 dla menagera. Jest naprawdę wyjątkowy, luksusowy, inny niż wszystkie. Warto podarować go wyjątkowym osobom. Na pewno będzie chętnie używany.

Producent proponuje personalizowane kalendarze A5 na rok 2024

Na szczególną uwagę zasługuje kalendarz w formacie A5 personalizowany. Gadżet ten dzięki indywidualnemu wykonaniu jest wyjątkowy i mocno odróżnia się od innych notatnikowych organizerów. Na okładce każdego z nich powinno znaleźć się firmowe oznakowanie, czyli logo. Może być grawerowane lub tłoczone, zależnie od zastosowanych w produkcji materiałów oraz indywidualnych oczekiwań względem tego produktu. Teraz kalendarz o rozmiarze A5 może być wykończony jeszcze bardziej autorsko i indywidualnie. Chodzi tu o dodatek w postaci danych jak imię i nazwisko. Produkcja biurowych gadżetów personalizowanych dla firmy wiąże się z wysokim kosztem, ale efekt jest w tym przypadku niesamowity. Zdecydowanie wzrasta wartość przedmiotu i jego atrakcyjność wizualna. Jeśli tylko jest okazja, warto w taki właśnie zainwestować i podarować zasłużonej osobie.

personalizacja kalendarza a5
projekt kalendarza a5
Czy projekt okładki kalendarzy książkowych A5 jest ważny?

Indywidualnie opracowany kalendarz firmowy A5 książkowy wykończony z należytą precyzją i wzbogacony ciekawymi, modnymi dodatkami, wzbudza zainteresowanie niemal od razu. Zachęca do przyjęcia takiego gadżetu oraz częstego używania go. Z kolei tani, prosty, pozbawiony modnych dodatków kalendarz A5 na 2024 rok jest zdecydowanie mniej atrakcyjny, a często po otrzymaniu, ląduje głęboko w szufladzie. Czy wobec tego projekt okładki, to, jak wygląda ten gadżet, ma znaczenie? Czy projekt ten jest ważny? Zdecydowanie tak! Od wyglądu okładki wiele zależy. Jeśli okładka będzie przyjemna dla oka, nowoczesna, wartościowa, to niewątpliwie taki kalendarz reklamowy zyska popularność, a o to przecież chodzi. To narzędzie pracy, często prezent, ale i przede wszystkim reklama. Więc im więcej osób zacznie z tych kalendarzy korzystać, tym skuteczniejszy gadżet ten będzie w zakresie reklamy firmy.

Czy warto zamawiać tanie kalendarze A5 książkowe z zdjęciem na 2024?

Kiedy zamawiamy kalendarze książkowe A5, zwykle mamy do wyboru te w tańszej i droższej wersji. Klienci często nie wiedzą, co wybrać. Niektórzy nie chcąc przepłacać, decydują się szybko na tanie. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Wszystko zależy jednak od tego, czemu kalendarz ten ma służyć. Jeśli będzie wykorzystywany do sprawdzania daty i planowania poszczególnych dni w roku w jakimś zamkniętym na klientów biurze czy w magazynie, to nie ma problemu. Tani kalendarz dla firmy wystarczy. Trzeba tylko liczyć się z tym, że będzie on wykonany z materiałów słabej jakości. Będzie więc wyglądał bardzo prosto. Droższe kalendarze są zdecydowanie ciekawsze. Posiadają liczne dodatki, tworzone są z materiałów wysokiej jakości, zawsze modnie, zgodnie z obowiązującymi trendami. Niektóre nawet przybierają formę luksusowych gadżetów biurowych. Te, choć są znacznie droższe, chętniej są używane i mają większą moc w zakresie reklamy. Droższy kalendarz A5 książkowy dla firmy ze zdjęciami to lepszy wybór.

zdjęcia do kalendarza a5
nakład kalendarzy a5

Jaki jest odpowiedni nakład na kalendarz A5 firmowy na zamówienie?

Teraz firmowe kalendarze A5 można zamawiać w dowolnych ilościach, poczynając od kilkunastu sztuk, jeśli projekt jest prosty. Przy projektach indywidualnych zaleca się składanie zamówień na ilości od 50 sztuk. Tak naprawdę jednak opłacalność zamówienia wzrasta wraz ze wzrostem ilości egzemplarzy. Oczywiście warto zamawiać indywidualne, personalizowane, autorskie organizery książkowe dla swojej firmy, bez względu na wysoką cenę. Takie firmowe kalendarze A5 są chętnie przyjmowane i używane w różnych miejscach. To wpływa automatycznie na skuteczność reklamy, bo temu służą tego rodzaju gadżety biurowe. Im więcej kupi się kalendarzy, tym silniejsza stanie się reklama. Przede wszystkim dotrze do wielu odbiorców, potencjalnych klientów. Pewne jest tu również to, że bez względu na to, jak duże będzie zamówienie, wszystkie egzemplarze zostaną rozdane. Każdy chętnie chciał mieć taki kalendarz i każdy go przyjmie. Warto więc pomyśleć nawet o hurtowych ilościach produktów.

Czy muszę mieć zdjęcia do firmowego kalendarza A5?

Klient, który zamawia kalendarze książkowe firmowe, może dostarczyć swoje zdjęcia, jeśli takie posiada. Może zlecić sesję zdjęciową, dzięki której pozyska zdjęcia do swojego projektu. Musi natomiast liczyć się z dodatkowymi, niemałymi zresztą kosztami. Co więcej, zdjęcia te muszą spełniać pewne kryteria, parametry. W przeciwnym razie mogą okazać się nieodpowiednie do zastosowania w konkretnym projekcie graficznym. Chodzi tu głównie o jakość. Słabej jakości zdjęcia będą źle wyglądały w kalendarzu. Zdecydowanie zaniżą poziom całego gadżetu. Takich zdjęć nie będziemy chcieli wykorzystać przy realizacji projektu. Jeśli klient nie ma dobrych zdjęć, polecamy zdjęcia z naszego archiwum. Mamy bogaty zbiór zdjęć reklamowych z szerokiego zakresu tematycznego. Są to zdjęcia najwyższej jakości, idealne do zastosowania w nowoczesnych projektach. Takie wykorzystujemy, tworząc autorski projekt dla naszych klientów.

kalendarze a5 zdjęcia
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,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
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Z reguły każdy przed ostatecznym dokonaniem wyboru producenta kalendarzy książkowych a5 ma różne pytania. Te najczęściej zadawane wraz z odpowiedziami znajdują się poniżej.

Jak indywidualnie można wykończyć kalendarze książkowe a5?

Personalizacja kalendarzy książkowych a5 może odbywać się na wiele różnych sposobów. Samo oznaczenie graficzne typu logo to właściwie nie jedyny sposób na to, by uzyskać unikalny produkt. Dzienny terminarz na rok 2024 może posiadać wklejki reklamowe, tasiemkę z firmowym nadrukiem czy indywidualne kalendarium. Opcji jest wiele, a decyzja należy do zamawiającego.
Jak dostarczacie kalendarze książkowe a5 książkowe?
Aby produkty były bezpieczne, umieszczamy je w kartonach. Z kolei większe ilości organizerów dziennych 2024 układamy odpowiednio na palecie. Jest to wystarczająco dobre zabezpieczenie dla tych produktów. Nie są narażone na uszkodzenie podczas transportu.

Możecie zaprojektować i wydrukować kalendarz książkowy a5?

Projektowanie i druk kalendarzy książkowych to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od blisko 25 lat. Realizujemy proste i skomplikowane zamówienia. Tworząc kalendarz książkowy a5 dbamy o każdy szczegół, tak by powstał produkt wysokiej jakości. Dostarczamy klientom tylko atrakcyjne, modne kalendarze.

Macie w ofercie kalendarz a5 książkowy z gumką?

W naszej ofercie od dawna można znaleźć profesjonalny i jakże praktyczny kalendarz książkowy a5 z gumką. Mamy organizery z notesem o rozmiarze a5, do których możemy dodać gumkę dowolnej grubości i w dowolnym kolorze. Także notatnik w twardej oprawie może mieć taką gumkę.
Czy mogę zamówić kalendarz a5 książkowy z logo i wstążką?
Bez najmniejszego problemu kalendarz 2024 książkowy z logo firmy może mieć jednocześnie wstążkę z nadrukiem. Mamy wstążki w różnych kolorach do wyboru. Na każdej z nich możemy nadrukować logo lub inne oznaczenie firmowe czy treść. Polecamy także kalendarze książkowe a5 reklamowe z gumką do zamykania.

Ile trzeba czekać na kalendarz a5 personalizowany?

Przeważnie kalendarz książkowy indywidualny tworzymy w 3-4 tygodnie. Jeżeli jednak klient zamawia podręczne organizery a5 personalizowane ze zdjęciem w okresie, w którym mamy najwięcej zamówień, czas ten się wydłuża. Zawsze po złożeniu zamówienia czy ustaleniu szczegółów podajemy klientowi czas realizacji.
Czy kalendarz książkowy dla firmy w skórzanej oprawie to dobry wybór?
Firmowe kalendarze a5 w skórzanej oprawie wyglądają bardzo elegancko. Przede wszystkim sprawiają wrażenie drogich. Stosując ten materiał na okładkę można znacznie podnieść wartość produktu i tym samym sprawić, że zwykły kalendarz 2024 stanie się prezentem klasy premium, idealnym już nie tylko dla pracowników i klientów, ale też dla kontrahentów.

Mogę zamówić kalendarz książkowy a5 indywidualny?

Gadżet reklamowy z logo firmy tworzymy pod indywidualne zamówienie. Indywidualne kalendarze książkowe są najchętniej zamawiane. Najczęściej klienci decydują się na modele dzienne w formacie a5 czy b5. Być może wybierane są ze względu na całkiem sporą ilość miejsca na reklamę.

Popularny kalendarz a5 2024 z indywidualnym wykończeniem

Nie od dziś wiadomo, że kalendarz a5 jest jednym z najpopularniejszych formatów, jeżeli chodzi o kalendarze książkowe dzienne. Jest praktycznym gadżetem firmowym, w który powinien zaopatrzyć się praktycznie każdy. Nie bez powodu właściciele firm kupują je dla swoich pracowników, coraz częściej również dla klientów i kontrahentów. Jest to z jednej strony praktyczny gadżet reklamowy, można nawet powiedzieć podstawowe narzędzie pracy. Z drugiej zaś, skuteczna reklama. W każdym razie kalendarz dzienny a5 2024 to świetny wybór szczególnie w formacie b5. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko bliżej poznać ofertę tego rodzaju wyrobów. Być może kalendarze na rok 2024 to najlepszy wybór, na jaki można się zdecydować.

strzalka wciecie

Dlaczego warto zainwestować w kalendarz 2024 a5?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować właśnie w kalendarz dzienny 2024. Jest to popularny format, wybierany między innymi z tego / powodu, że mieści się w torebce, dobrze układa się w dłoni i co najważniejsze, nie jest zbyt ciężki. Przeważnie kalendarz 2024 a5 kupowany jest z zamiarem reklamowym, z potrzeby obdarowania nim pracowników, klientów czy nawet kontrahentów. Ten format jest świetnym wyborem ze względu na jego uniwersalność. Nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Można podarować go pracownikom, klientom i kontrahentom. Wszystkim będzie służył jednakowo dobrze. Może przydać się do sporządzania notatek, zapisywania różnych informacji, umawiania rozmaitych spotkań. Profesjonalnie wykonany kalendarz dzienny w tym popularnym formacie to świetny wybór dla każdego. Także między innymi dlatego, że można wykończyć go na wiele różnych sposobów, warto wybrać właśnie ten rodzaj kalendarza. Zaobserwowano również, że kalendarz a5 2024 ma przystępną cenę. To też może dodatkowo zmotywować do tego wyboru. Wystarczy zapoznać się z ofertą tych właśnie organizerów, aby przekonać się do nich w stu procentach. Dziś kalendarz jest podstawowym gadżetem biurowym i nie tylko.

strzalka wciecie

Jak ciekawie wykończyć kalendarz a5 2024?

Aktualnie kalendarz 2024 książkowy a5 można wykończyć na wiele różnych sposobów. Tak właśnie powstaje ciekawy gadżet firmowy, gadżet reklamowy, w który powinien zaopatrzyć się każdy przedsiębiorca planujący profesjonalną kampanię marketingową dla swojej firmy. Wbrew pozorom kalendarz 2024 dzienny to produkt, który wykazuje się silnym działaniem reklamowym. Wystarczy go wobec tego wykończyć w odpowiedni sposób, aby zdobyć nowych klientów i jednocześnie korzystnie wpłynąć na wizerunek swojej firmy. Profesjonalny kalendarz książkowy a5 może mieć zupełnie indywidualnie wykonaną graficzną okładkę. Oprawa może być skórzana lub też pokryta firmowymi zdjęciami. Na niej może znaleźć się grawerowane czy tłoczone logo firmy. Ponadto istnieje możliwość zastosowania papieru w białym lub kremowym kolorze. Dodatki, w jakie można wyposażyć kalendarz książkowy 2024 a5 to kolorowa wstążka z nadrukiem, gumka do zamykania czy wklejka reklamowa. Opcji wykończenia tego modelu jest naprawdę wiele. Warto zwrócić uwagę przynajmniej na niektóre z nich. Kontaktując się z producentem, można dopytać o szczegóły i dostępne metody wykończenia. Chodzi o to, aby powstały kalendarz a5 dzienny był naprawdę atrakcyjny dla wszystkich jego użytkowników.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy