KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Nowoczesne rozwiązanie kalendarza książkowego to kalendarz tygodniowy. Terminarz tygodniowy stworzony dla osób, który mają potrzebę korzystania z podręcznego organizera książkowego, jednak nie zależy im na dużej powierzchni do notowania. Kalendarz tygodniowy w naszej ofercie występuje w różnych formatach od dużego A4 do rozwiązań kieszonkowych. Ciekawym rozwiązaniem, cieszącym się coraz większym zainteresowaniem jest kalendarz tygodniowy z notesem.

DODATKI DO KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO TYGODNIOWEGO

Dodatki, jakimi możemy wzbogacić kalendarz tygodniowy mają wpływ na jego atrakcyjność wizualną i funkcjonalność. Warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami jak wyklejka reklamowa z zdjęciem, gumka do zamykania, tłoczenia czy garbiki. Ciekawą opcją wykończenia mogą być również kolorowe brzegi kalendarza. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym i tym samym produkcie zastosować kilka różnych dodatków.

Okładka kalendarza z grafiką
Okładka kalendarza z grafiką

Kalendarz tygodniowy książkowy 2025 z autorską okładką to świetny wybór. Organizery te wzbudzają ogromne zainteresowanie i nie bez powodu. Kalendarze książkowe są skuteczną reklamą, która może działać nawet przez cały rok.

Tłoczenie logo
Tłoczenie logo

Kalendarze tygodniowe mogą być oznaczone firmowym logo. Przeważnie jest ono tłoczone na przedniej okładce, na gorąco, na sucho, zgodnie z wybranymi materiałami. Dbamy o to, aby efekt końcowy był maksymalnie satysfakcjonujący.

Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa

Praktycznym dodatkiem, w który warto wyposażyć kalendarz tygodniowy, jest wklejka reklamowa, czyli wewnętrzna strona zadrukowana na przykład zdjęciami. Taki nadruk można wykonać jednostronnie lub dwustronnie. Jest skuteczną i efektowną reklamą.

Wycinane registry
Wycinane registry

Kalendarze książkowe tygodniowe ładnie wyglądają z wyciętymi registrami. Dzięki temu są też praktyczniejsze. Wcięcia mogą być dwu lub czterorzędowe. Umożliwiają szybkie i wygodne odnalezienie konkretnej strony.

Papier kremowy
Papier kremowy

Kalendarz książkowy 2025 może mieć papier chamois, czyli w kolorze kremowym. To niewielka zmiana, a podnosi wartość i ekskluzywność terminarza. Staje się automatycznie produktem klasy premium.

Kalendarz tygodniowy – personalizacja

Kalendarz tygodniowy – personalizacja

Kalendarze tygodniowe w formie książki personalizujemy na różne sposoby. Między innymi grawerując logo marki. Ponadto możemy wygrawerować imię i nazwisko. Dzięki takiemu wykończeniu, okładka nabiera indywidualnego charakteru.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem

Wstążka zastosowana w kalendarzu może mieć nie tylko oczekiwany kolor, ale również nadruk. Tasiemkę możemy oznaczyć firmowym logo albo hasłem reklamowym.

Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki

Praktycznym rozwiązaniem może być kalendarz książkowy 2025 z gumką, a także zaokrąglonymi narożnikami. Zaokrąglić możemy blok, jak i okładkę. Ten sposób wykończenia sprawia, że gadżet staje się praktyczniejszy.

Blaszka z logo
Blaszka z logo

Personalizować organizery reklamowe można na różne sposoby. Także poprzez dodanie blaszki aluminiowej oznaczonej firmowym logo. Blaszka pokryta srebrną farbą ma wymiary 50x15 mm.

Gumka do kalendarza tygodniowego

Gumka do kalendarza tygodniowego

W sposób szczególny polecamy gumkę do kalendarza. Kalendarz tygodniowy z tym zamknięciem jest znacznie praktyczniejszy. A sama gumka jest dodatkowym elementem personalizacji. Możemy nadrukować na niej na przykład logo.

Okucia do kalendarza tygodniowego

Okucia do kalendarza tygodniowego

Oferujemy okucia do kalendarza w kolorze srebra i złota. Takie dodatki podnoszą prestiż całego organizera. Najlepiej prezentują się w kalendarzach książkowych z garbikami, gdy oprawa jest wykonana ze skóry naturalnej.

Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza

Każdy kalendarz tygodniowy książkowy 2025 warto zamknąć w eleganckim pudełku kartonowym. Karton jest dopasowany rozmiarem do wielkości kalendarza b5. Wykonujemy go z kartonu o gramaturze 300g w białym kolorze. Pudełka możemy oznaczyć firmowym logo.

Jaki kalendarz tygodniowy wybrać dla firmy?

grawer, tłoczenie logo kalendarz A4
Czy projekt okładki na kalendarze tygodniowe jest ważny?      

Nie zapominajmy o tym, że kalendarz tygodniowy na rok 2025 jest bardzo ważnym gadżetem firmowym, dlatego jego projekt odgrywa równie ważną rolę. Jest inwestycją w promocję, która ma szansę szybko się zwrócić. Oryginalny i zarazem ciekawy projekt to inwestycja w wizerunek firmy. Czasem nawet tanie projekty mogą dumnie reklamować firmę. Ważne jest, tylko aby ich realizacją zajął się ktoś z doświadczeniem, producent, który doskonale zna trendy i ma profesjonalny park maszynowy, stwarzający warunki do tworzenia indywidualnych projektów. Chcąc bardziej wyróżnić się na tle konkurencji, warto przeznaczyć na ten cel nieco większy budżet i zamówić projekt, który będzie wzbudzał większe zainteresowanie. Wówczas kalendarz tygodniowy książkowy może zawierać własne zdjęcia związane z działalnością firmy, autorskie lub wybrane u producenta, a także inne indywidualnie dobrane elementy.

Tani kalendarz tygodniowy książkowy - z logo firmy czy zdjęciem firmowym?

Niektórzy, zamawiając kalendarze tygodniowe zastanawiają się nad tym, czy wybrać logo na okładkę, czy może jednak zdjęcie firmowe. Chcąc wyróżnić swój terminarz na tle konkurencyjnych gadżetów firmowych, warto zastosować zarówno logo, jak i zdjęcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oba te elementy sprytnie ze sobą połączyć. Ładnie wykonane logo, naniesione na oprawę dobrze dobraną metodą, z pewnością doda wartości temu produktowi reklamowemu. Wybór konkretnej metody znakowania powinien zależeć od efektu, jaki chce się w ten sposób uzyskać. Kalendarze książkowe firmowe tygodniowe 2025 wzbogacone zdjęciami firmowymi uchodzą za prestiżowe i drogie. Korzystnie wpływają więc na wizerunek firmy. Dlatego lepiej nie rezygnować z tych elementów znakowania i jeśli tylko jest to możliwe, połączyć logo ze zdjęciami i wykończyć ten przedmiot zgodnie z indywidualnym zamysłem.

kalendarz a4 skórzany
eleganckie kalendarze z gumką

Czy warto zamawiać kalendarz książkowy tygodniowy z zdjęciem?

Kalendarze książkowe tygodniowe to bardzo opłacalna inwestycja, ale czy faktycznie warto szukać najtańszych rozwiązań, należałoby dość mocno się zastanowić. Tanie kalendarze 2025 z zdjęciami i logo zazwyczaj są wykonywane z gorszych materiałów. Dlatego nie ma takiego efektu, jakiego można spodziewać się w przypadku kalendarza w nieco wyższej cenie. W związku z tym tani organizer sprawia wrażenie okazji, ale z drugiej zaś strony jest ekonomicznym rozwiązaniem, dość ubogim. Wśród polecanych są więc wyłącznie kalendarze klasy premium, bo właśnie te gadżety reklamowe, choć mają wyższą cenę, mogą służyć jako skuteczna reklama przez 365 dni, a nawet dłużej. Efektownie wykonany notes dość mocno przyciąga uwagę i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Warto więc zainwestować w ten gadżet i zapłacić tyle, na ile wyceni go producent.

Rozmiar a5 czy a4 będzie lepszy na kalendarze książkowe tygodniowe?

Tanie kalendarze książkowe tygodniowe to na pewno te w ekonomicznej wersji. Na ich cenę wpływ ma również sam format. Te w formacie a5 są poręczne, mieszczą się w damskiej torebce i nie kosztują tyle, co większe, a4. Duże kalendarze najłatwiej przechowuje się w męskich teczkach i w ogóle najczęściej kojarzone są z mężczyznami. Dlatego wybierając format kalendarza, trzeba ustalić, do czego zostanie wykorzystany. Jeśli ma przykładowo służyć, jako gadżet reklamowy, to lepsze będą kalendarze 2025 z grafiką firmową a5. Te potencjalni klienci przyjmują znacznie chętniej. Kalendarze tygodniowe w dowolnym formacie można wykończyć według indywidualnego pomysłu. Warto więc dobrać najciekawsze elementy wykończenia, aby uzyskać jak najlepszy efekt i najwięcej na tej inwestycji zyskać. To na pewno podniesie cenę końcową produktu, ale to nie jest tak istotne, jak się wydaje.

indywidualne kalendarze a4
projekt kalendarza A4

Jakie proponujecie kalendarze książkowe tygodniowe na zamówienie?

Na zamówienie można wyprodukować kalendarz na rok 2025, jaki tylko życzy sobie zamawiający. Wszystkie szczegóły zawsze ustalane są na początku współpracy. Warto wybrać przede wszystkim tygodniowe kalendarze 2025 indywidualne z logo i indywidualnie dopasowaną grafiką. Dzięki temu te biurowe akcesoria, wykorzystywane na co dzień w pracy, staną się zarazem skuteczną reklamą. Logo można wykonać na oprawie miękkiej lub skórzanej. Znak ten podniesie walory reklamowe, podobnie zresztą jak zdjęcia firmowe, które podobnie można umieścić w centralnej części organizera tygodniowego, czyli na wspomnianej oprawie. Jeśli przedmiot ten zostanie wręczony konkretnej osobie i przez nią będzie następnie użytkowany, to na oprawie można nawet umieścić imię i nazwisko metodą tłoczenia lub grawerowania. Kolor samej okładki jest dowolny. Najlepiej dopasować go do barw firmowego wizerunku. Na pewno nie warto wybierać najtańszych wariantów.

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza tygodniowego dla firmy?

Kalendarze książkowe tygodniowe z notesem tygodniowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Klienci zamawiają najczęściej te ze zdjęciami. Mogą dostarczyć własne fotografie, jeśli są dobrej jakości i w odpowiednim formacie. Mają prawo zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby realizacji tego konkretnego projektu. Warto jednak czasem wybrać zdjęcia z archiwum gotowych zdjęć. To nie tylko najszybsza opcja i dobra technicznie, ale również najtańsza. W obszernej bazie gotowych zdjęć można znaleźć fotografie idealnie pasujące do różnych branży. Zamawiając kalendarze tygodniowe na 2025 z zdjęciami, nie trzeba decydować się na jedno zdjęcie. Producent jest w stanie ciekawie połączyć różne fotografie, tworząc z nich kolaż. Ciekawe opracowanie graficzne notesu korzystnie wpłynie na atrakcyjność wizualną całości.

kalendarz A4 ze zdjęciem
nakład kalendarzy A4

Co powinno wyróżniać ładny i tani kalendarz tygodniowy dla firmy?

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że kalendarze tygodniowe powinny wyróżniać się jakością. Należy więc wybrać odpowiednie materiały. Dużym zainteresowaniem cieszą się oprawy ze skóry naturalnej. Nie dość, że są wytrzymałe, to dodatkowo elegancko wyglądają. A wybór kolorów jest ogromny. Chcąc wyróżnić swój kalendarz, można na przykład wybrać oprawę w kolorze, jakim firma posługuje się w swojej identyfikacji wizualnej. Ponadto warto też zdecydować się na dodatki. Zdjęcie firmowe, zaokrąglenia narożników, tłoczenie albo grawerowanie, przeszycie oprawy ozdobną nicią itd. Opcji wykończenia jest wiele, a ostateczne wybory należą do zamawiającego. To podniesie koszt przedmiotu, ale inwestycja szybko się zwróci. Tak ciekawy tygodniowy kalendarz będzie wzbudzał zainteresowanie i dumnie prezentował firmę.

Kalendarze książkowe tygodniowe z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Kalendarz tygodniowy można wykończyć na wiele sposobów. Ciekawym i bardzo przydatnym dodatkiem jest gumka. Służy ona do zamykania okładki. Chroni to wewnętrzne luźne kartki przed wypadnięciem. Gumkę najczęściej stosuje się w kalendarzach a5, ale można wykorzystać ją także w innych organizerach książkowych, na przykład innego formatu. Tworząc kalendarz od podstaw, można dopasować gumkę do wizerunku firmy. Wybrać odpowiedni kolor, a nawet na jej powierzchni wykonać nadruk. Nadrukiem może być logo albo inne firmowe oznakowanie. Gumka będzie pasować do kalendarza tygodniowego 2025 każdego typu, zarówno ze skórzaną oprawą, jak i z oprawą zadrukowaną zdjęciami. Warto jednak podkreślić, że jest ona jednym z wielu dodatków, jaki można zastosować w kalendarzu. Do wyboru są też wstążka do środka, nadruk zdjęć w miejscu kalendarium i wiele innych.

zdjęcia do kalendarzy
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAG4AAAAoBAMAAADtdNK5AAAAG1BMVEX///8AAAC/v79/f3+fn58fHx9fX18/Pz/f399AXNtdAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAB9klEQVRIie1VTU/CMBgu+2A9+oIFj8OPuwMBj06JXm1i1CNLlHB0BwNHCEH52bZru7XdZMabic+FtW+fvs/7VRD6x98Dvrn6DeuWgs1zBv0aljOmALAyNz2297CXFkAGazfie+fVjJXidfsJsdwBmQzhsJK2G70v2Y/7eI1Q0jVtDZgilBbim2+5yeFSnuUibZu8mPtfi2RtZrN3OFIWPOIRKDe2pJSvm9wp0wJksZgri5tCETqGlsmjR1mQmbrts27BjLQA6d8pdEh/rYKnxcZxOj5n2Rb6PDgweUk705kxgnI5IhD5cOHeNMRkxfOSxedfoY+5YcVU8mQGCviw5NaQfzdCF8ilbnUTqTOwW8MBmKUgmmG9SzsnRh8eq7z4pbbu8WQLMfEZCRENNZmfqg4NCC0eZlWTQUdMs87DrKKy7mt7HLiYWF7W44dofgC/3OV9FtvjkIUoe89jseC87/GEDSuRt0SkzOuBqjc75HTy/a3W1knHZrFW0Eekmfevwwa6q0Tb44BkNnL4qp/wELSHgJYm1DXcoXgqP175m/I0kA7tceCtNNWXaaguEK+KOI8NTQIbfeEp55gKHsnuwSHaD1/p8RSvhqDU5SP4qeusA9ba8ORix1vtRwjKZfoRorf6MxXwKrq+HngVVb/bNXC//Z8w8AUQFUYwZOYQwgAAAABJRU5ErkJggg==
Nieprawidłowy kod
PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Nasi klienci przed złożeniem zamówienia na kalendarz tygodniowy, zadają mnóstwo pytań. Na wszystkie odpowiadamy z ogromnym zaangażowaniem. Te najczęściej zadawane zgromadziliśmy w jednym miejscu, wraz z odpowiedziami. Jeśli jednak masz inne pytania, skontaktuj się z nami.

Czy możecie wykorzystać w kalendarzu moje zdjęcie?

Oferujemy kalendarze ze zdjęciami, a także bez zdjęcia. Wszystko zależnie od indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Mamy nawet własne archiwum gotowych zdjęć, które możemy wykorzystać w produkcji kalendarza dla konkretnego klienta. I jest to całkiem opłacalne rozwiązanie.

Ile czasu zajmuje produkcja kalendarza tygodniowego ze zdjęciami?

Czas realizacji kalendarza jest zależny od momentu złożenia zamówienia. Na przykład w sezonie na gotowy produkt trzeba poczekać 8-10 dni roboczych. Poza sezonem zajmuje nam to mniej czasu. O terminie zawsze wspominamy przed przystąpieniem do pracy.

Czy tworzycie kalendarze tygodniowe w oparciu o własne zdjęcia?

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych. Od 25 lat projektujemy kalendarze. W tym oczywiście kalendarze książkowe tygodniowe z własnymi zdjęciami i ze zdjęciami z naszego archiwum. Nie tylko wykonamy tę pracę dobrze, ale też doradzimy w razie potrzeby.

Czy jeśli nie mam zdjęć, wykonacie kalendarz tygodniowy?

Przede wszystkim kalendarz tygodniowy książkowy nie musi mieć zdjęć. Jeśli jednak klient sobie życzy, możemy wykorzystać zdjęcia z naszego archiwum. Są to zdjęcia wysokiej jakości, wykonane w odpowiednim formacie. Istnieje też możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej na potrzeby danego projektu.

Robicie zdjęcia do kalendarzy tygodniowych książkowych?

Mamy obszerną bazę gotowych zdjęć, ale jeśli jest taka potrzeba, możemy zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby konkretnego projektu. Bo jeśli klient oczekuje, aby na zdjęciu znajdował się konkretny produkt czy konkretna osoba, to nie ma nawet innego wyjścia. Mamy w tym bogate doświadczenie.

Ile kosztuje kalendarz tygodniowy książkowy?

Trudno jest w tym momencie podać konkretną cenę tego produktu. Na koszt ostateczny składa się wiele czynników. Przede wszystkim to, jak ma on wyglądać i jakie funkcje posiadać. Cenę ostateczną generują też dodatki i jakość użytych materiałów. Nie zapominajmy też o skomplikowaniu projektu.

Jak dostarczacie kalendarze tygodniowe książkowe?

Kalendarze tygodniowe 2025 pakujemy w kartony, a następnie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czasem układamy je na palecie i w ten właśnie sposób dostarczamy klientowi. Sposób dostawy zależy w głównej mierze od ilości zakupionych egzemplarzy.

Ile kosztuje zdjęcie do kalendarza tygodniowego?

Trudno jest wskazać konkretną kwotę. Każdy kalendarz 2025 może potrzebować innego zdjęcia. A na cenę wpływ ma jego wielkość, czy rodzaj udzielonej licencji. Na przykład dużo droższe są zdjęcia wykonywane na zamówienie. Także zachęcamy do kontaktu w tej sprawie i przedstawienia swoich oczekiwań.

Kalendarz tygodniowy 2025 – dlaczego ten układ to dobry wybór?

Organizer podręczny jest jednym z przedmiotów, który warto mieć pod ręką w różnych miejscach i każdego dnia. W końcu można w nim znaleźć już nie tylko sam terminarz z dniami tygodnia, ale również specjalne miejsce na notatki. Trudno więc przewidzieć, kiedy i gdzie się przyda, a przydać się może nawet w najmniej spodziewanych momentach i sytuacjach. Wiele osób rozglądając się za tego typu gadżetem, stawia na kalendarz tygodniowy w formie książki. Dlaczego to właśnie ten cieszy się tak dużym zainteresowaniem i w ogóle jak dokładnie wygląda? Czego można oczekiwać od jego wnętrza? To jeden z tych gadżetów, który można wykonać i wykończyć według indywidualnych potrzeb.

strzalka wciecie

Indywidualny terminarz kalendarz tygodniowy a4 w atrakcyjnych cenach

Niewątpliwie kalendarz tygodniowy książkowy dla firmy jest nowoczesnym rozwiązaniem, gadżetem z terminarzem wewnątrz. Został on stworzony z myślą o osobach, które potrzebują podręcznego organizera. Ma on wystarczająco dużo miejsca do sporządzania notatek oraz innych ważnych zapisek. Jest przede wszystkim w formie książki, która skrywa wszystkie te informacje pod elegancką okładką. Teraz bez problemu można kupić kalendarze tygodniowe 2025 w dużym formacie, na przykład a4, jak i w rozmiarach typowo kieszonkowych. Kalendarz ten poza klasycznym terminarzem, posiada również miejsce na notatki, czyli dodatkowe kartki – w kratkę, linię lub jednolite. Tak naprawdę notatnik ten można wykonać i wykończyć pod indywidualne zamówienie. Wystarczy więc tylko określić swoje oczekiwania, a następnie przekazać je wykonawcy. Kalendarz tego typu wygląda jak klasyczny terminarz z twardą oprawą. Jego kalendarium natomiast jest rozplanowane w taki sposób, aby przy każdym dniu i tygodniu można było sporządzić niewielkie zapiski. To dlatego jest tak praktyczny i chętnie wybierany spośród wszystkich kalendarzy dostępnych w sprzedaży. Najczęściej są zamawiane w hurtowych ilościach.

strzalka wciecie

Jakie zalety mają kalendarze tygodniowe w formie książki?

Profesjonalne kalendarze książkowe tygodniowe mają wiele zalet. Przede wszystkim wyglądają bardzo estetycznie, a możliwość wyboru rozmiaru, stwarza automatycznie szansę na wygodne użytkowanie całego przedmiotu. Organizer ten ma dużo miejsca do zapisywania ważnych informacji. Można wykończyć go w taki sposób, aby nie tylko przydawał się w pracy i w ogóle w codziennym życiu, ale również służył, jako nowoczesny materiał reklamowy. Firmowe kalendarze tygodniowe z elegancką oprawą na rok 2025 i logo w widocznym miejscu to skuteczna reklama firmy, która odpowiednio wykonana, ma szansę trafić do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Kalendarz o układzie tygodniowym są niezwykle funkcjonalne, a mimo to niekoniecznie drogie. Biorąc pod uwagę inne materiały biurowe czy kalendarze w innej formie, są naprawdę atrakcyjne cenowo. Samo to, że istnieje możliwość wykończenia tych kalendarzy pod indywidualne oczekiwania, jest ich ogromną zaletą. Mając nawet kalendarzyk w wersji kieszonkowej, można wykorzystać go na różne sposoby. Jest w stu procentach odpowiednim organizerem, gadżetem, który można podarować wszystkim pracownikom, aby mogli wykorzystywać go w codziennej pracy, w biurze i poza nim również.

ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy