Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Firmowy kalendarze A6 kieszonkowe to kolejne propozycje w naszej ofercie. Kalendarz kieszonkowy z logo firmy doskonale sprawdza się jako gadżet reklamowy. Staje się skuteczną reklamą firmy w atrakcyjnej cenie. Dla osób lubiących mieć więcej miejsca na zapiski proponujemy kalendarz a6 kieszonkowy dzienny. Dobrym wyborem kalendarza dla firmy jest terminarz biurkowy – nie może go zabraknąć na każdym biurku.

PYTANIA JAKIE ZWYKLE ZADAJĄ KLIENCI?

Zanim klienci zdecydują się na kalendarze a6 książkowe, zadają nam mnóstwo różnych pytań. Zawsze odpowiadamy w taki sposób, aby ich w pełni usatysfakcjonować. Poniżej zamieściliśmy kilka najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Jakie elementy mogą składać się na indywidualne kalendarze książkowe a6 kieszonkowe?

Proponujemy indywidualne wykonanie kalendarzy. Dziś kalendarz a6 czy w rozmiarze b6 może mieć wiele praktycznych dodatków. Indywidualna grafika okładki ze zdjęciem to jedna z tych opcji. W kalendarzu stosujemy też wklejki reklamowe, tasiemki z firmowym nadrukiem i gumki. W razie potrzeby możemy też wykonać indywidualny terminarz 2020.

Jak dostarczacie kieszonkowe kalendarze a6 książkowe?

Najczęściej kalendarze książkowe a6 umieszczamy w kartonach i w ten sposób transportujemy do klienta. Jednak przy większych ilościach układamy je na palecie, co z jednej strony zwiększa ich bezpieczeństwo, a z drugiej zaś wpływa na optymalizację kosztów.

Jakie usługi oferujecie w ramach produkcji kalendarza książkowego a6?

Nie tylko drukujemy kalendarze książkowe a6, ale również zajmujemy się ich projektem. Od około 20 lat kompleksowo specjalizujemy się w ich produkcji. Mamy studio graficzne, w którym pracują doświadczeni graficy. Opracowują profesjonalny projekt graficzny, który następnie jest poddawany realizacji.

Czy kalendarz książkowy a6 z gumką można wykonać?

Profesjonalne kalendarze książkowe a6 mogą posiadać gumkę. Dzięki niej będą jeszcze praktyczniejsze. Gumka służy do zamykania reklamowego gadżetu z notesem. Proponujemy gumki w różnych kolorach. Zalecamy stosowanie ich także w kalendarzach z okładką twardą indywidualną.
Czy do takich produktów jak kalendarze książkowe z logo firmy pasuje wstążka z nadrukiem?
Tak naprawdę kalendarz książkowy skórzany a6 może mieć różne dodatki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować kolorową wstążkę z nadrukiem. Taki terminarz staje się indywidualnym produktem, innym niż wszystkie. Dlatego warto zamówić kalendarz ze wstążką, a nawet z gumką do zamykania.
Ile mniej więcej czeka się na kalendarz a6 personalizowany?
Standardowo na gotowy produkt trzeba czekać 3-4 tygodnie. Jednak klienci, którzy zamawiają kalendarze a6 personalizowane ze zdjęciem w „gorącym okresie”, muszą dłużej czekać na realizację. Wówczas mamy sporo pracy i nie jesteśmy w stanie dostarczać kalendarzy w tak krótkim czasie.
Czy oprawa skórzana biorąc pod uwagę kalendarz książkowy dla firmy to dobry wybór?
Kalendarze książkowe dla firmy a6, które mają skórzaną oprawę bardzo dobrze się prezentują. Zyskują na wartości. Mówi się, że są produktami klasy premium i faktycznie, wyglądają prestiżowo. Wysokiej jakości skóra wykorzystana do produkcji okładek czyni ten wyrób eleganckim i jedynym w swoim rodzaju. Z powodzeniem może służyć jako prezent.

Można u was zamówić kalendarze kieszonkowe a6 indywidualne?

Polecamy książkowe kalendarze a6 indywidualne w twardej oprawie z indywidualną grafiką. Indywidualnie wykończone kalendarze cieszą się dziś ogromną popularnością, gdyż odróżniają się od innych. Są wyjątkowe, a to automatycznie wpływa na skuteczność w zakresie reklamy.
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
/component/rsform/?task=captcha&componentId=168&format=image&sid=1940418508
Nieprawidłowy kod