KALENDARZE NOTESY
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy 2024 KALENDARZ O UKŁADZIE TYGODNIOWYM - BIURKOWY

Kalendarz biurkowy na spirali zyskuje coraz większe grono zwolenników. Układ tygodniowy kalendarza umożliwia nam na dokładne planowanie spotkań i ważnych informacji. Optymalny rozmiar kalendarza powoduje, że ten spiralowany kalendarz biurkowy jest częstym gościem na naszych biurkach. Na jednej rozkładówce kalendarza znajduje się kalendarium, druga strona to obszerna część na notatki. Skrócone kalendarium roczne na każdej stronie podnosi walory użytkowe tego kalendarza biurkowego tygodniowego.

Cena kalendarza
Na ostateczną cenę produktu wpływa wiele elementów, jak. np dodatki do kalendarza – gumka do zamykania, sposób znakowania, wklejki z reklamą, itp. oraz ilość zamówionych terminarzy. Wybrane dodatki mogą wpłynąć na funkcjonalność kalendarza, a tym samym podnieść walory wizualne produktu.
Wybierz interesujące dodatki i sprawdź cenę kalendarza na rok 2024…

Pomysł na kalendarz

Poszukujesz dla swojej firmy nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz zaskoczyć klienta wyjątkowym produktem? Nie interesują Cię standardowe i oklepane rozwiązania. Kalendarz ma być wyjątkowym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
Zobacz nasze realizacje, które mogą być ciekawą inspiracją...

PARAMETRY KALENDARZA

Format 290x100 mm
Objętość 128 stron
Papier offset biały lub kremowy (chamois) 70 g/m2
Język PL, GB, DE, RU, FR
Kalendarium tydzień na stronie, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RU), kalendarium skrócone cały rok
Wykończenie kalendarz na spirali, druk szaro-bordowy
Opcje dodatkowe możliwość wycięcia registrów jednorzędowych

klasyczne Oprawy kalendarzy 2024

Kalendarz reklamowy powinien mieć klasyczne i funkcjonalne kalendarium, ale również oryginalną i nowoczesną oprawę, która jest jego wizytówką. Ostatecznie to okładka kalendarza decyduje o ogólnym odczuciu wizualnym odbioru względem kalendarza książkowego. Eleganckim wykończeniem terminarza jest oprawa wykonana ze skóry naturalnej (za specjalne życzenie) bądź z materiału skóropodobnego (ta oprawa jest w standardzie). Przy takim wyborze, polecamy okleinę z tworzywa imitującego drewno, stal czy płótno.

autorskie oprawy kalendarzy 2024

Kalendarz książkowy indywidualny to praktyczne połączenie klasycznego terminarza z okładką z włanym zdjęciem. Fotografia dobierana jest pod Państwa oczekiwania. Klienci zwykle decydują się na grafikę podkreślającą rodzaj wykonywanych usług. Taka oprawa z pewnością przyciągnie wzrok niejednej osoby, zachowując cechy narzędzia marketingowego. Ekskluzywne kalendarze książkowe są coraz częściej zamawiane przez naszych klientów, ze względu na spersonalizowaną okładkę. Najczęściej wybieranymi modelami są: kalendarz książkowy tygodniowy a4 lub dzienny a5 z notesem. Oferujemy produkty najwyższej jakości.

dodatki do kalendarzy 2024

Posiadamy szeroką ofertę eleganckich dodatków do kalendarzy książkowych firmowych czy biznesowych. Podnoszą one wartość oraz uatrakcyjnią terminarze wizualnie. Najczęściej wybierana jest skóropodobna okładka, bądź wykonana na specjalne życzenie - ze skóry naturalnej. Tworzywa te są podatne na obróbkę typu grawer czy tłoczenie, skąd możemy je dla Państwa wykonać i uwiecznić logo firmy na 365 dni kalendarzowych. Równie popularne są okucia, garbiki czy złocenia brzegów. Niezależnie od doboru dodatków, Wasz kalendarz książkowy, zostanie eleganckim gadżetem reklamowym

Od kilku lat możemy zaobserwować stały wzrost popularności kalendarzy książkowych. Dzieje się tak z powodu ich dużej funkcjonalności oraz możliwości personalizacji na każdej płaszczyźnie. Są to bardzo praktyczne narzędzia reklamowe, przydatne podczas planowania swojego czasu pracy. Ze względu na rozmiar oraz ilość miejsca na notatki, proponujemy naszym klientom kalendarze książkowe tygodniowe a4 bądź dzienne a5 z notesem. Nasza oferta rozmiarów, wykończeń, opraw czy dodatków jest bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet Ci najbardziej wymagający. Spraw by Twój kalendarz książkowy stał się eleganckim i ekskluzywnym upominkiem dla Twoich klientów. Nasze produkty są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu będą służyły przez cały rok.

Firmy, które nam zaufały
KONTAKT Z NAMI
Jesteś zainteresowany kalendarzem książkowym z nadrukiem… format dzienny a5, b5, czy tygodniowy a4, b4, a może kieszonkowy a6? Nie wiesz jaki model zamówić, aby był to najlepszy kalendarz biznesowy dla twojej firmy. Jakie dodatki wybrać do firmowego organizera z tłoczeniem logo. Napisz do nas a my pomożemy Ci w doborze terminarza, podpowiemy w wyborze oprawy skóropodobnej i eleganckich dodatków.
Wpisz imię i nazwisko
Nieprawidłowy adres email
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz wiadomość
Zaznacz pole
Nieprawidłowy kod
ivenno kalendarze logo
/ producent notesów i kalendarzy